2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
burayı ihmal eder gibiyiz.....genelde diğer taraf daha yoğun oluyor..ama burası bizim ilk göz ağrımız..burası olmasa böyle tanışamazdık biraraya gelemezdik burası olmasa orasıda olmayabilirdi...o yüzden lütfen gereken ilgiyi gösterelim hatunlar ...

ben yavaştan çıkıyorum arkadaşlarım....endişesiz...stressiz......sağlıklı...huzurlu güzel geceler akşamlar bizimle olsun....hepinizi ve meleklerinizi kocaman kocaman öpüyorum.....güzel günler bizimle olsun.....sizleri seviyoreeeee....

Orasi mi orasi da neresi
Biz burda sikintidan patlarken siz baska yerlerde mi bulusuyorsunuz yoksa
Cok sinirlendim cooooookk
Ayrica hih veee

Aynen ben de sere serpe yatmayı öZledim
Nereye dönsem orayı tepio dier tarafa dön dio.. Nereye döneyim oğlum seçenek yok yaf :S

Saol muuujjjummmm :* :)) ben de s veya m giyiyodum da şimdi l iyi oluo bu göbeğe

güzel ve içini ısıtan,rahatlatan haberlerle gel inş güzelim...

Allah yardımcın olsun canıııım güzel haberlerle döneceksin inşallah biz demin geldik kontrolden iyice tostik olmuş bebiş..tüm güzel dualarım seninle sende sev göbüşünü yerime

Ama grubu bulamıyorumki. Tam adı ne tatlım?

Bu arada iyi haberlerle gel inşallah tatlım. Haber verirsin gelince

Gusel ve istedigin kadar mutlu haberlerle gel cnm duam seninle Allahim hayirlisi ve iyi olanini nasip etsin insAllah

Biz geldikkkk oğlumun güzel teyzeleri ve minik tatlı arkadaşları...
Bugün yine nst ye girdik çok şükür kasılma sancı yok.Rahim ağzı uzunluğu daha çok kısalsaydı alttan bakacaktı dr ama pazartesi gün ki ölçümle aynı çıktı.
Kan uyuşmazlığı iğnemizi doğumdan sonra olacaktık ama kanama filan olduğu için yarın iğnemi olacam inşallah.
Bir sonra ki randevum (oğlum rahat durursa) 1 hafta sonra.
İnşallah yine ben geliyorum diye alarm vermez :)
Bizden haberler böyle canlar.Geçmişe bakamadım.Umarım hepiniz iyisinizdir.
Şimdi biraz dinlenecez oğlumla.
Sizi çok seviyoruz iyi ki varsınız :103::103::103:

Ne guzel haberlerle gelmissinnn hadi gozun aydinn canim benim kuzumu gormeme 23 gun daha var. cok ozledim yavrumu cokkk

Kızlar, birlikte çalıştığımız arkadaşın kardeşi 35 haftalık hamile bu hafta doktor kontrolüne gitmişti bebeğin ayak uzunluğunun 2 hafta geriden geldiğini söylemişler. Ben emin olamadım biz rutin muaynelere gittiğimizde doktor bir ölçüm yapıyor mudur? Yarın doktor kontrolüm var özellikle sorucam ama bu konuyu duyduktan sonra kafamı çok kurcalar oldu?

Birde detaylı ultrasonda bebeğe giden damarlarında sertleşme olduğu ortaya çıkanlar, sonradan bu konu ile ilgili bir kontrole girdiler mi?

Kafamda bin tane soru işareti var.

Gözün aydın cnm :))) bol bol dinlen )) oğluşun da zamanında gelsin inş

Evet canm baş cevresi karın cevresi femur uzunluğu yani bacak uzunluğu hepsi her gittiğimde haftalık olarak değerlerini söylüyor bZm Dr ..cocugun gelişimi de bundegerleere göre belirleniyor zaten

Bacağa bakarlar ama ayağa baktıklarını bilmiodum... O geri-ileri olayları son ana kadar oynarmış ve ısrarla her ölçümde 2 hafta üzeri oynama varsa anlamlıymış.. Zaten ölçümleri kesin yapamıolar, tamamen tahmini.. Ve bir ortalamaları var..
Sağlık sorunu olmadıkça, hepimizin boyu posu ayrı, anne karnında da aynı olamayız. Minyon bebek var boylu bebek var bence -dediğim gibi sağlık sorunu yoksa- bunlar bebeğin kendi özellikleri, kendi kişiliği...

Bir de her doktor her ölçümü söylemio. Hassas olanları belirtio.. Bana şimdiye kdr ne sudan ne rahmin durumundan bahsettiler... Hatta ben sordum şaşırdı Hassas bi nokta gördüğünde söylüolar merak etme...

Diğer konuda bilgim yok malesef

Elhamdulillah bana da hicbirsey soylemiyo ben sorarsam cevapliyo ama Allah dagina gore kar hastasina gore doktor veriyo heralde diye uydurayim cunku bana zirt pirt yorum yapsa ben takarim kendime zehir ederim 9 ayi.

Hep söylerim 'cahillik mutluluktur!' Bu kdr bilmek anca stres yapıo insanda (( rahatlık krallıktır :)
Allahım kimseye hiçbir şekilde evlat hasreti acısı yaşatmasın!!! Bütün sorunlar böööle eriyip gitsin inş!!!

Hadi gözünaydın canım. Rahat dursun bakayım o yakışıklı, gelirsem ısırırım totosunu

Kizlar bnm belimde ve kasiklarim da adet sancisina bnzer sızılar var.. aklima kotu seyler getirmiyorum yalanci sanci dedikleri şey bu mu oluyo acaba..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim cok sukur ne guzel haberlerle gelmişsin ins. Bebisin zamaninda gelir hayirlisiyla kucagina alirsin☺☺

Guzel haberlere sevindim madallah size daha erken misafirimiz gelmesin :)
Kizlar bnm belimde ve kasiklarim da adet sancisina bnzer sızılar var.. aklima kotu seyler getirmiyorum yalanci sanci dedikleri şey bu mu oluyo acaba..

No no nooo kotu dusunce yok zaten yalanci sanci ise normal uzanip dinlendiginde agri geciyorsa panik yok diyor diyor.

yalancı sancıyı bilmiyorum ama hemşire bana kasıklardan başlyıp bele doğru sızı sancı hissedersen ve bu sıklaşırsa doğum sancısıdır dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…