2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aranızda hamile kaldığından beri seks hayatı kötüleşen hamilelik ilerledikçe de seks hayatı neredeyse biten var mı?????

kızlar herkese cvp vermeye çalıştım ama bu alıntı işini beceremiyorum hele ki bir yazıda birkaç alıntı birden yapmayı hiç bilemedim abuk subuk oldu ama inşallah görüp okumuşsunuzdur herkese çok çok teşekkürler yanımda olduğunuz için..

Güzel haberlerle gelmişsin maşallah bebişine canım
Burnu güzel olacak galiba annesi :) yesinler onun minik burnunu
Suyu ihmal etmememiz lazım.Ben en fazla 2.5 lt içebiliyorum 3 e çıkamadım daha.

bana vitamin ve kan hapı veriyor doğuma kadar kullanılacak dedi ama ben kullamıyorum. Hiç ilaç kullanmadım folik asitte dahil

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

canım maşallah büyüyor minikler yavaş yavaş..Allah hep güzel mutlu haberler paylaşmaı nasip ettirsin inş
[/QUOTE]
Amin cnm inşallah seninle aramizda 1 gun var cnm bu arada :))

Cnm benim tesekkur ederim. Bende 2 ltreden yukari hic cikamiyorum ama artik icicez mecbur hersey minik yavrularimiz icin :))

bana vitamin ve kan hapı veriyor doğuma kadar kullanılacak dedi ama ben kullamıyorum. Hiç ilaç kullanmadım folik asitte dahil

hmm açıkçası senin kadar cesur değilim. demir ilacımı aksatsam da içmeye çalışıyorum. çünkü kanda biraz düşük çıktı. ve ilk gebeliğimde doğumdan sonra saçlarım çok dökülmüştü o da kansızlıktan oluyormuş. o yüzden depoları doldurmaya çalışıyorum :26:

ben iş yerinde 2,5 içiyrum. 2-3 bardakda evde içince 3 lt tamamlıyorum

Benimki de genelde kafası aşağıda ama bazen ayaklarını aşağıya doğru çevirip vuruyor zillim :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben 22 Martta gittim dr. şuan ters dedi. ama henüz erken dönem olduğunda dönme yüzdedi çok yüksek dedi. bakalım 12 nisanda gdeceğim birde o zaman dönmüş olacakmı :)

Ben varım canım.Hamile olduğumu öğrendiğim günden itibaren sıkı bir kankayız eşimle :)

16.haftadan beri kısaca hareketlerini hissettiğimden beri bizde kardeşiz......ya zaten riskli bir gebeyim...eşimde bir gün bile bişey sezdirmedi...o gözle bakamaıyor artık bana....kırılıcak bi objeymiş gibi düşünüyo beni kalkarken otururken yemek yerken sürekli yardımcı oluyor...ilgisinde 1 gram bir şey eksilmedi hatta dahada arttı o nedenle bi süre kardeş olmanında farklı güzellikleri var.bende kendimi çok çirkin hissediyroum bu halimle

aranızda hamile kaldığından beri seks hayatı kötüleşen hamilelik ilerledikçe de seks hayatı neredeyse biten var mı?????

Hamile olduğumu öğrendiğimizde Doktorumuz konu ile ilgili baya bilgi verdi, Düşük tehlikemiz olmadığı için ilişki konusunda herhangi bir sakınca görmedi. Ama eşim de bende korktuğumuz için 7 aydır tık yok

Cnm benim tesekkur ederim. Bende 2 ltreden yukari hic cikamiyorum ama artik icicez mecbur hersey minik yavrularimiz icin :))

Öyle gerçekten canım minikler için herşeye katlanılıyormuş :)

ben iş yerinde 2,5 içiyrum. 2-3 bardakda evde içince 3 lt tamamlıyorum

Maşallah sana örnek anne
Lavabodan da çıkamıyorsundur kesin canım.
Ben öyleyim de birazcık :)

Bizdede bir risk görülmediği için önceki gibi sıklıkda olmasada haftada 1 yapıuyoruz :)... Ama 2 haftadır tık yo. Bende bir isteksizlik var eşimde zaten artık yapmayalım falan diyor ilerledi iyice hemileliğin diyor.

Öyle gerçekten canım minikler için herşeye katlanılıyormuş :)

Maşallah sana örnek anne
Lavabodan da çıkamıyorsundur kesin canım.
Ben öyleyim de birazcık :)

Evet saat başı lavoba var. :):) Ya içiyorum ben normaldede 2 lt içiyordum zaten. Bakalım ne faydasını göreceğim. Dr. içtiğin suyla anne karnındaki sıvının bir ilgisi yok diyor çünkü. ben wc olayımı kolay çıkmak için toksin tutmamk için ödem atabilmek için içiyorum

İyi ki eşler bu konuda çok anlayışlı canım.
Ama bazen düşünüyorum nasıl dayanıyor diye.Çok zor bir durum olsa gerek.
Bizde yatarken bile mesafe var aman değmeyeyim karnına diye.Çok korkuyor anlayacağın.
Bende malesef riskli gebelerdenim azıcık daha dayanacaklar az kaldı zaten :)

Hamileliğin her hali çok güzeldir eminim sende öylesindir canım.

Bir de enfeksiyon var canım unutma.O da çok önemli.
Benim başıma ne geldiyse idrar yolu enfeksiyonundan geldi.
Çok fazla içemiyordum suyu şimdi mecburen zor da olsa içiyorum

Bir de enfeksiyon var canım unutma.O da çok önemli.
Benim başıma ne geldiyse idrar yolu enfeksiyonundan geldi.
Çok fazla içemiyordum suyu şimdi mecburen zor da olsa içiyorum

aa evet birde o var Allahtan olmadı bende şimdiye kadar. şimdiden sonrada olmaz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…