2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yazdım ama kimse cavep vermedi :KK14:

ben nıye bugun gobegımı asagı hıssedıyorum acaba, bacak bacak ustune atarken elımle gobegımı tutup kaldırdıgımı fark ettım bugun :26:

Ya kizlar bazilarinizdan duyuyorum goguslerimden sut benzeri sivi geliyo falan diye, bende boyle bisi yokhic sivi mivi bisey gelmedi goguslerimden
Korkuyorum acaba benim sutum olmicak mi dogumdan sonra die
bu arada 32 haftaligim

yok öyle bişey takma kafana..bende 29'a girdim bugün ama bendede hiç olmadı..ama bunun sütün olup olmamasıyla ilgisi olmadığını çok okudum..

Kizlar geri kaldim bu sitenin adi nee....bizsekrlerin uzerine tarih isim soy isim yerine soz yazmayi tercih ettik ben bi cok cesit bebek.sekeri yaptigim icin.....farkli iki cunle kullandik 1.sin BIR DILEK TUTTUK VE SEN GERCEK OLDUN ELIF HAYAL
2.olarakta ASKTA TIPKI ELIF GIBIDIR ISMINDE GIZLIDIR yazdirdik...sizlerd3 farkli seyler yazdirabilirsiniz

http://www.zazzle.com/baby+stickers

canımm seni çok ii anlıyorum bende doyamadım yavruma ya bi dahaki ayı sabırsızlıkla bekliyorum :KK1:fotograf alamadın mı canım aldıysan yüklesene emrak ettim :KK1:

Aldım tatlım ama benimki seninki kadar net çıkmadıkii :KK50: Şöyle renkliyle gösterip azıcıkta videoya alsalar ne var di mi? :KK52:

Şimdiiii şu iki fotoğraf benim minik kızımın şubat ortasındaki hali,elimiz hep ağzımızda :KK9: :

$20140401_160643.jpg $20140401_160701.jpg

Bu da dünkü hali, hiç net değil ama idare edicez artık :)

$20140401_160757.jpg

Aldım tatlım ama benimki seninki kadar net çıkmadıkii :KK50: Şöyle renkliyle gösterip azıcıkta videoya alsalar ne var di mi? :KK52:

Şimdiiii şu iki fotoğraf benim minik kızımın şubat ortasındaki hali,elimiz hep ağzımızda :KK9: :

Eki Görüntüle 1047763 Eki Görüntüle 1047762

Bu da dünkü hali, hiç net değil ama idare edicez artık :)

Eki Görüntüle 1047764

oyyyy kuzucuğa bakk çok şirin yerim onu beeen :KK16::KK16: ama en alttaki fotodan hiç bişi anlamadım ki :KK52: videoya aldın mı

canım yaaa ooff Allah'ım
:KK43:
inşallah bir an önce iyileşir,hayata sıkıca tutunur o minnak sevimli şey..
kötüye gidiş yoktur inşallah???

yok canım türkçe'ye çevirmiyor ama araştıra araştıra buldum nerden yapıldığını hehehehehe..

Kim demiş merağın kötü olduğunu hahahayyttt

oyyyy kuzucuğa bakk çok şirin yerim onu beeen :KK16::KK16: ama en alttaki fotodan hiç bişi anlamadım ki :KK52: videoya aldın mı

Ayyy canım sen ne yaptın sahi? Gittin mi yakın zamanda?

En alttaki en son hali. İskeletor gibi çıktı yaa. Ama yine de belli oluyo canım yaa :KK53: Videoya almadım valla :KK52:

Kizlar geri kaldim bu sitenin adi nee....bizsekrlerin uzerine tarih isim soy isim yerine soz yazmayi tercih ettik ben bi cok cesit bebek.sekeri yaptigim icin.....farkli iki cunle kullandik 1.sin BIR DILEK TUTTUK VE SEN GERCEK OLDUN ELIF HAYAL
2.olarakta ASKTA TIPKI ELIF GIBIDIR ISMINDE GIZLIDIR yazdirdik...sizlerd3 farkli seyler yazdirabilirsiniz

aaaa evet çok hoş bir fikirrrr o zaman yeniden dizayn etmem lazım :KK43::KK43: Neyse biraz daha uğraşırım ne yapalım :) zaten etiket kısmı en son aşama. daha çok şey var halletmem gereken.
senin sözler ismiylede çok uyumlu olmuş canım. Benimki Egemen Taha buna uygun ne bulabilirm ki...
bu arada benim ismim de Elif çok güzel bir isim tercih etmişsin.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada link şöyle http://www.zazzle.com/baby+stickers?pg=2

göbeği aşağıda hissetmekten kastın ne canım? :26:

nası anlatsam, sankı bebeğim gobek delıgımın ust tarafında gogüs kafesime daha yakın gibiydi şimdi ise gobek delıgımın alt tarafı taş gibi :26: göbeğimin ust tarafı da boş kalmış gibi :26:

bacak bacak ustune rahatca atıyodum, ancak deminden atarken gobegımı tutup kaldırdıgımı fark ettım, garıp bı durum anlayamadım ki :26:

nası anlatsam, sankı bebeğim gobek delıgımın ust tarafında gogüs kafesime daha yakın gibiydi şimdi ise gobek delıgımın alt tarafı taş gibi :26: göbeğimin ust tarafı da boş kalmış gibi :26:

bacak bacak ustune rahatca atıyodum, ancak deminden atarken gobegımı tutup kaldırdıgımı fark ettım, garıp bı durum anlayamadım ki :26:

hımmm az çok anladım sanırım..ama bunda bi anormallik olduğunu düşünmüyorum,zira ben bazen aşağıda bazen göbek deliği hizası ve nadirende göbek deliği üstünde hissediyorum..doktora sorduğumda da normal dediği için üstünde durmadım :KK34: ee zaten yerleri daralıyo artık,her yerden hissedebiliriz :KK1:
ama hâlâ bacak bacak üstüne atabiliyor olmana da bravo valla ben baya uzun zaman önce bıraktım onu
:KK52:

hımmm az çok anladım sanırım..ama bunda bi anormallik olduğunu düşünmüyorum,zira ben bazen aşağıda bazen göbek deliği hizası ve nadirende göbek deliği üstünde hissediyorum..doktora sorduğumda da normal dediği için üstünde durmadım :KK34: ee zaten yerleri daralıyo artık,her yerden hissedebiliriz :KK1:
ama hâlâ bacak bacak üstüne atabiliyor olmana da bravo valla ben baya uzun zaman önce bıraktım onu

Kuzu sen niye bacak bacak üstüne atamıyosunki? :KK52: Hala eski kıvraklığımdayım ben :KK9:

Herkese gunaydin guzel umut dolu bir sabaha methaba!

Gecmis olsun Ema uzuldum ama sanci cikmamasi iyi bir durum sanirim.insallah bu kotu durum gecici olacak.
Cankatre gecmis olsun sana da canim az zamanimiz kaldi hayirlisiyla atlayicaz insallah

EMA çok geçmiş olsun, umarım herşey yolunda gider. Allah yardımcınız olsun ...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bacak bacak ustune atarak oturuomusum hep demekkı, bugun zorlanınca fark ettım ben de :KK1: aslına bakarsan atmayın dıyolar zaten, varısler ıcın fılan pek de ıyı bısı değilmiş yani :KK34:

acaba dedim oğluşum döndü mü karnımda, 27. haftam bıttı, bu haftalarda dönebılır mı dıye baktım da şimdi, 24de dönen bıle varmıs :26: bi de kabızlık durumum oldugu ıcın zorlamadan fılan bısı mı oldu dıye korktum aşağıda hıssedınce :26:

oof offf ınsan nası psıkopata baglıyo yaaa, gidip ultrason aletı alıcam eve, fılm gıbı seyretcem napıyo dıye :KK52:

öncelikle herkese merhabalar :KK3: uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak yeni kısmet oldu. beni de aranıza alır mısınız :KK3:

Emacım çok geçmiş olsun. Ağrının çıkmaması iyi bir şey. Hastanede mi yatırıyorlar simdi seni? Dualarımız seninle inşaallah hicbirsey olmadan çıkacaksın bu durumdan

Sevindim canım bebeğine birsey olmamasına. Bak gördün mü icini ferah tut demiştik sana biz. Kocaman olmuş bile o arada annesi.

Zaman zaman oluyor öyle. Ben simdi hastayım canım hicbirsey yapmak istemiyor ama ondan önce de böyle oluyordu bazen. Kendini cok yalnız hissediyorsun. Yaşadığımız yerle alakalı. Benim yaşadığım yerde de kimse yok. Ondan kaynaklanıyor. Hamilelik cok farklı bir şey. Gecer canım merak etme sen. Sorumluluk ağır geliyor biraz stres oluyoruz galiba

Teşekkürler Canım :)

Merhaba kızlAr Dr randevum vardı NST ye girdim ilk defa ama o yatakta yatmak yok mu sırtüstü cok fena bsey Dr artık her geldiginde nst çekileceksin dedi bZm tosun için de annesinin yapısına göre braz cüsseli bi bebek dedi aman iri olsn da maşallah :)bu arada cok tatlı olcak öpmelere doyamıcaksnz dedi iyice sabırsızlandırdı bizi:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah :)

Allah (c.c.) razi olsun bacim ...
Maalesef aldandik ama sukur ki atlattik :KK16:

Amannn be sendeee ver gitsin ne yapacan :KK52:

EMA mm ne diyorsun bacim...
Cok sasirdim inan....
Dogum baslamis yani Rabb'im saglicakla kucagina almani nasip etsin bacim...
Ins. Olabildigince gec gelir yavrun....
Ne kadar gec gelse o kadar iyi....
Dualarim seninle bacim :KK19:
Habersiz birakma bizi....

O halde size kocaman bir masaallah bacim...:nazar:
Allah (c.c.) ima sukurler olsun sonlara dogru yaklasiyoruz...
Rabb'im saglicakla kucaklarimiza almamizi nasip etsin :KK16:

Gecmis olsun bacim...:KK19:
Bu aralar duygularda karmasiklik yasaman gayet normal....
Ahhh ahhh su hormonlar kendini anca bu kadar belli ettirtir :KK19:

Oglun delikanli olmus desene bacim :KK16:
Masaallah :nazar:
Son ana kadar kime benzeyecegi belli olmuyor sanirim....
Dogduktan sonra bile degisim icerisinde oluyorlar :KK16:
Dualarin etkisi oldukca buyuk haklisin ....
Surekli dinlemek yada okumak lazim :KK34:

Oyyyyy ne guzel bacilar cogunuz gitmissiniz gormeye...:KK16:
Masaallah bacim....:nazar:
Ne guzel artik kilolardan bahseder olduk :KK76:
O uzun bacaklardan kim bilir nasil tekmeler yiyorsundur :KK52:

Teşekkürler Bacım :)

pufpuff beni de listeye ekler misin yaş 25 bayburt ilk bebek erkek

X