2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaaar kızlaaaarrr canlarım sizleri öpüyore...kkya giremiyorum okuyamıyorum takip edemiyorum bu hafta..zaten ben bu işten çıkmadıkça rahata eremicem arkadaş! haftaya bugün son inşallah! sinirden stresten patlamak üzereyim yaa sabır diyorum bugün kontrolümüz vardı
40 cm 1335 gram olmuş betülüm
başı aşağıda..normal herşey dedi çok şükür..
birde bizde kan uyuşmazlığı var onun için tahlil yaptık ve iğne vuruldum
haftayada rapor için gidicem inşallah bizden şimdilik bukadar
seviyore sizleri

Alinti yapmayi unutmusum ben de onlara hayranim bir dahaki hamileligime karar verdim ben de 48 e dusup oyle hamile kalicam yiycem de yiycem vurcam kirbaci😄 55 le kaldim canim ben 67 oldum bile guya doguma 70 le gidicektim 😄
aay canim zayifmissin masallah ondan demiyodur bence takma kafana o kadar

bizim kizimizinda adi da betul olaacak gorunce mutlu oldum en kisa zamanda rahatlarsin insallah canim yaa stres altinda zor gercekten

amiiinnnnn amin inşallahhh herkesler bebişleri alır rahatlıkça kucağına senin de inşallah iş konusu çözülür.. bebiş kız mı erkek mi??

Aminn canım, benm iş konusu çözüldü çok şükür yarın rapor alıp veriyorum böylelikle hem doğum paramı hem tazminatımı hem işsizlik parasını hak etmiş oluyorum tabi 4 ay sonra :) bebeğim kız :) senin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

nesli şu işten bi çık kurtul valla ben bile bi oohhh çekicem bu arada senin minik miniklikten çıkıyo ufak ufak maşallah

Pufpuff Cnmm hayirli olsun odaniz rabbim hayirlisiyla kullanmanizi nasip etsin ins ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün bnm de is yerinden bi arkadas dogum iznine ayrildi son 3 hafta allahimm ona bile heyecanlandim ben o derecee😊

Kizlar sizin de kaburganiz ( gogus alti hemen)batiyo gibi bisey oluyo mu yaa bn ozellikle oturur pozisyondayken nefes alip verirken bile batiyo:what:

Kizlar sizin de kaburganiz ( gogus alti hemen)batiyo gibi bisey oluyo mu yaa bn ozellikle oturur pozisyondayken nefes alip verirken bile batiyo:what:

Walla benimki oraya girmeye çalıştığjndan batıo karnım dar geldi bulduğu ufak yerlere sıkışıo..
Oraya geldimmi de kıpırdayamıosjn :)
Nefes, reflü... :)

Yine döktürmüşsünüz yetişemedim okumaya :))))
Biz de kıpırdaklıkta sınır tanımıyoruz!
Şu an doğum için hastane arayışındayım...
Bir de erkek anaları, sünneti ne zaman düşünüosunuz :)

Bir de bütün yazılar görünmüo bu uygulamada (( düZeltsinler artık şu hataları (

arkandan geliyordum ki; şeker sınırda çıkınca tatlıyı kestim biraz ( tamamen değil ama ) ve 15 Marttan bu yana kilo almamışım... şekeri kes biraz hemen farkediyor canım... sabah Karatay varmış bir programda annem haber verdi, isterseniz 10 yumurta yiyin şeker yemeyin demiş hamileler için... ( günde 10 yumurta yersem kolesterol ne olur acaba ) offf bilemedim yani doktorum 100 olmazsın inşallah dedi imalı imalı, dörderli alınca kiloları korktu adam 93-95 tamamlasam keşke:18:

ben çıkıyorum kızlar...hepinize iyi akşamlar huzurlu endişesiz sağlıklı ağrısız sızısız geceler olsun..meleklerinizide sizide kocaman öpüyorum...yarın görüşmek üzere...

canım odanın son halini merakla bekliyorum... dolaplar da kulp varsa pembeli düğmeler de kullanabilirsin...

kısmetse 3.ayın sonunda düşünüyorum canım ben, yazı memlekette geçireceğim, Eylül'de eve dönünce yaptıralım diyoruz...
aklında olsun 3-6 yaş arası yapılmaması gerekiyor... ya 3 yaştan önce ya da 7 yaştan sonra öneriyor uzmanlar cinsel kimlik gelişimi için...

canımmmm anlattığın gibi hayal edince güzel oluyor.. bence de birbirleri arasında uyum yakalayabilirsen ve düzenlersen güzel olur gibi geliyo banada.. ayrıca son hâlinide çok merak ediyorum

mesajını bulur bulmaz alıntıladım, grupta o konunun altına konu dışı yazmak istemedim, üzülüyorum zaten okudukça

rüyamda idrara acayip sıkıştığında sancı yapar ya, o sancıyla karışık canım yandı herhalde, doğuma girecekmişim de sonda takıyorlarmış diye gördüm... çok canım yanmadı ama wallahi bak neyseki altıma yapmamışım

canım bu arada odayı döşedin mi, resimleri merakla bekliyorum...

ve son olarak nihayet oğluşum ismine karar verdik, listeye ekler misin bizim de ismimizi Veli Çınar

Oh oh maşallah Betül'e. Dur durak bilmiyorlar artık bizim ufaklıklar
Hiiiiç düşünmedim sünneti daha. Önce bi dogurayım Ama yakın zamanda yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası.

Pufpuff Cnmm hayirli olsun odaniz rabbim hayirlisiyla kullanmanizi nasip etsin ins ..

sağol canım teşekkürler.her an gidip bakıyorum çok güzel bi his bu yaaa..

sonda deme bana
:18:
hahahahahhaha
canım odamız geldi kuruldu falan ama deli gibi boya kokuyo hâlâ sabah kalkıp cereyan yaptırıyorum yatana dek açık 2 taraflı cam,havalanıyo tüm kapaklar falan açık.. Daha düzenlemedin kurulduğu gibi duruyo yani..

Betule koooocaman bi masallah

Veeee haziran annelerinin yeni dili hayirli olsun Bende sizleri seviyoreee... öpüyoreeee

Yaw ben alintilari yapiyorum yorumlari unutuyorum
BELINDA31
Canim ben sag tarafima uzanamiyorum. Kaburgalarim rahatsiz ediyo rahat nefes alamiyorum gibi..

Yaw ben alintilari yapiyorum yorumlari unutuyorum
BELINDA31
Canim ben sag tarafima uzanamiyorum. Kaburgalarim rahatsiz ediyo rahat nefes alamiyorum gibi..

Benim oğlan tepiklio 'dön öbür tarafa' die... :S oraya gitmiş büyük ihtimal, üzerine yatırmıo paşam :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…