2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar ya bende birkaç gündür baş dönmesi ve mide bulantısı var tansiyonum da normal.
İlk zamanlar yaşamam gerekenleri şimdi yaşıyorum normal mi acaba anlamadım

Canim gecmis olsun umarim acin hafiflemistir. Bobrek sancisini hep dogum sancisina benzetirler dolayisiyla ne kadar aci cektigini anlayabiliyorum.Umarim ozellikle doguma kadar bir daha yasamazsin.

çok saol cnm çok teşekkür ederim..sancıyı anlatmak mümkün değil yaşanması gerekir...rabbim kimseye yaşatmasın inşallah cidden çok acıı

Kac haftaliksiniz ve kac kg aldiniz kizlar ben de bu ara buna baya takmis durumdayim

Kızlar ya bende birkaç gündür baş dönmesi ve mide bulantısı var tansiyonum da normal.

benim iki gün önce midem kötüydü gün boyu ama geçti...midem bulandığında otomatik oalrak başımda hep dönüyor gibi oluyor..ama sık olan bir durum değil canım...bebeğin büyümesi ile ilgili baskı yapıyor mideye vs..herhalde ondan deyip geçiyorum canım..dikakt et kendine aşırı bir yoğunluktaysa ara canım doktorunu..için rahat etsin..

canım şimdi nasıl oldun...ben taş düşürmüştüm bilirim ağrısını ama hamileyken hiçbir ilaçta kullanamıyorsun zordur tabi..annemler bana tuğla ısıtıp üstüne oturtmuşlardı taş düşürdüğümde ne kadar doğru bilemiyorum tabi...ama hamile iken insan ne yapacağını şaşırıyor..tekrar tekrar geçmiş olsun canım..

Kac haftaliksiniz ve kac kg aldiniz kizlar ben de bu ara buna baya takmis durumdayim

canım ben 29.haftamdayım ve toplamda 12 kg kesin aldım...

Valla ben de 12 kg aldim ve kendimi coookk sisman ve cirkin hissediyorum ben de 28 haftaligim dogurana kadar 20 kg alirim heralde

2 gün önce doktordaydım canım.Tansiyonum biraz düşüktü yorgunluktan olabileceğini söyledi doktor.Birkaç gün önce bebişe birşeyler almak için yorulmuştum biraz.
Hep yatıyordum bünye kaldırmadı galiba dolaşmayı.
Ama bugün tansiyonum da normal ölçüyorum ara ara.Ki 2 gündür de dinleniyorum.
Yattıkça daha çok başım dönüyor oturunca daha iyiyim.
Dediğin gibi baskı yapıyor olabilir canımcım ya ada tamamen psikolojik :)

65'le hamile kaldım şimdi 73 kiloyum en fazla geçen ay aldım sanırım bu ay biraz hamurişini filan azalttım

sen iyi yine azaltabilmişsin
ben 11 kilo aldım (1.5 hafta önce böyleydi) ama hâlâ hiçbişeyi kesmedim azaltmadım.. Aaay kesmek falanda içimden gelmiyo heheheheh

Kamu da olduğunu biliyordum bu soruyu cevaplarken ben özelde çalışıyorum. Özelde böyle bir uygulama olduğu için evet dedim. Sonradan öğrendim ki soruyu soran kişi kamu da çalışıyormuş.

Oooo canım senin işin çok zormuş ya...Ben annemlerin yayla evine gidiyorum. Bizimkiler de Ulukışla dalar...Walla anlattıklarını okuyunca hak verdim sana, bir de yayla evinde 2 çocuğunla tek kalacaksan ve eşin de yanında olamayacaksa çok zor olur gerçekten.

Sezeryan düşündüğü söyledim o da normal taraftarı olduğunu söyledi ama hastanın kararı neyse o olur tabiki de dedi ama ben zaten maraş ta düşünmüyorum doğumu canım, annem de düşünüyorum. Babamın işlerinin en yoğun olduğu zamana denk geldiği için annem gelemeyecek bu yüzden ben annemde doğum düşünüyorum. Yarın da Adana da ki doktorumda randevum var, sezeryan tarihi belirleriz büyük ihtimal, 31 yaşındayım artık çatır çatır doğuramam, risk alacak yaşta değilim canım, 20-25 arası olsaydım olurdu...2 Yıldır çocuk istiyorduk olmuyordu, sebep de yoktu stresten olmuyordu, tam da tüp bebeğe karar verdiğimiz anda güzel bir sürpriz yaptı Hasan Kerem' im :16.

çileğim sağol desteğin için tatlım. nisanın beşinde yola çıkacağım altısında memlekette olacam. o yuzden zaten stresliyim yolda birşeyle karşılaşırım diye. nisanın 24 ünde tekrar yola çıkıp hatay' a geleceğim. geldikten sonra hemen düğün hazırlıkları başlayacak mayısın 10 unda düğün var. ben yokken yatağı gelse babası hazırlasa zaten park yatak alınacak, bu haftasonuda çıkıp çantasını arabasını falan alayım diyorum. en azından alınan bir tane hastane çıkışını yıkayıp ütüleyip koysam çantasına bezini falan hazırlasam iyi olur dediğin gibi.bu erken doğumlar benide çok tedirgin ediyor ama eşim falan aklına kötüyü hiç getirmediği için tedbir almayıda istemiyorlar kime göre hareket edeyim anlamadım gitti vesselam

canımmm ilk öncelik sen ve kuzun canım....park yatağını alırsınız kuzum arabasınıda almaya çalışın...zaten hastane için çantanıda hazırladınmı gerisini doğumdan sonrada halledebilirisn canım..hani vaktin olmadığı için diyorum stres yapıp üzüntü yapma ve lütfen öncelik senin ve bebeğin rahatı huzuru sağlığı..dikkat et kendine yollarda...

yatağını falan dedesi alacak onu bekliyoruz. dolabı ve şifonyeri marangoza yaptırılacak adam bir haftaya yaparım ben demis. şu kıyafet ve aciliyetteki şeyleri ayarlasak herşey yoluna girecekte :) onlarda haftasonuna inşaallah tatlımmm :)

Kızlar bayadır yazdıklarınızı okuyorum ama yazamıyorum ki yetişemedim de.. daha bayaaacana gerilerdeyim. ama buna yazmadan edemiciiimm pufpuffum emeklerine sağlık kurabiyeler harika görünüyor heveslendim ben de ama son haftalarıma artık kısmet. işten çıktıktan sonra anca.. daha son 15 sfya falan bakamadım okumaya devam ediciim öpüyorum hepinizii

pufpuff benide listeye ekler misin ? 24 yaşındayım ilk bebeğim Antalya'da yaşıyorum. Allah nasip ederse 09-06-2014 tarihinde doğum yapicam kızım olcak ismi henüz belli değil

canım ben de antalyadan hangi hastaneye gidiyorsun doktorun kim. ben OFM'ye Derya hanıma gidiyorum memnunum gayet de.. bir de nerde çalışıyordun.. vicdansızlar yaa şu zamana kadar gelmişsin işten mi çıkarılır bari az daha bekleyelerdi de doğum paranı alabileydin devletten..

sen iyi yine azaltabilmişsin
ben 11 kilo aldım (1.5 hafta önce böyleydi) ama hâlâ hiçbişeyi kesmedim azaltmadım.. Aaay kesmek falanda içimden gelmiyo heheheheh

bizim kendi isyerimiz var 20 .haftaya kadar hic gelmedim evde oluncada sulu yemek yiyodum tabi sonra yavas yavas isyerine gelmeye basladim ee carsida olunca da butun gun canim herseydrn yemek istiyo oyle oluncada kilo alisim hizlandi simdi en azindan porsiyon kucultmeye calisiyorum ekmegi azalttim bakalim ne kadar dayanacam

aynı durum bende de mevcut yaa :44:
deprem oluyormuş hissine kapılıyordum ilk etapta annem senin başın dönüyor heralde deyip oturtuyordu beni.
tansiyonumda bişey yok aynen. sabahları bulantıda oluyor.

Ben de akdeniz şifa varşak şubesine gidiyorum. Doktorum bade ılgın valla ilk hamileliğim olduğundan iyidir heralde daha tam konuşmadım doğumla ilgili şimdilik bi sıkıntımda olmadı ama bi kaç konuda bilgi verdiğini fark ettim ben sormadıkdan sonra baktım söylemiyo ben soruyorum aklımda olanları gerçi döylediğide oluyo :) holiday plan a.ş.de çalışıyorum çalışıyordum :/ doğum parası için konuştum cvp bekliyorum inşallah üst müdür onaylar 1 hafta daha bekleyebilirmiyiz diye sorcak personel müdürü :) inşallah kabul eder üst müdür amin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

29 hafta 12 kilo aldım bile. yarın kontrolümüz var kesin doktorum kızacak bana. geçen kontrolde de kızdı zaten böyle kilo almaya devam edersen diyetisyene yönlendirecem seni demişti bana
Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum. 29+4 deyim 9 kg aldım

fırsat bulursan ve hevesliysen yap mutlaka canım,çok eğlenceli.. İstediğin gibi şekillendirip isim basıyosun falan harika yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…