2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
O bende de cok oluyor bacim...
Hissetmek cok guzelde siddetli vuruslari gercekten bayilma sebebi
Dinlendigince uysallasabiliyorlar tabi her zaman degil

bildiğin içimde döndüğünü hissediyorum nasıl anlatsam bilemedim ki. Böyle dalgalanmalar filan oluyor sağdan sola kadar sonra pıt pıt pıt diye vuruyor gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Kusacam sanırım bi lavaboya gideyim ben

O bende de cok oluyor bacim...
Hissetmek cok guzelde siddetli vuruslari gercekten bayilma sebebi
Dinlendigince uysallasabiliyorlar tabi her zaman degil

Benim karnımın da şekli değişiyor, çok gülüyorum, ama ne zaman eşime seslensem duruyor eşşek sıpam, sadece annesine yapıyor bu görsel şöleni. Benim de içim kalkıyor :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ee hep böyle mi olacak. Çalışıyorum pufpuum ama inan yere yığılmamak için zor duruyorum. Ellerim bile buz gibi oldu. Şimdi durdu Allah'tan ama ben hala perişan haldeyim

çalışırken dönmeleri vurmaları daha bi heyecanlı oluyor değil mi? ben hemen telefonun kamerasına saldırıyorum ve anları kaçırmamaya çalışıyorum.. büyüyünce göstereceğim hepsini..

Aynen bende bır kac gundur erken kalkmalar başladı...yarım saat önce kalkıorum:)
zaten sola yatmaktan artık nefret ettım..
sola yatınca bebekte sola kayıyor ağırlık yapıor.nefes kesıyor falan :) ayaklar davul..sızde varmı sıslık???
benımkı suanda 29+4 te yememize dıkkat etmemız gerekiyor 2.5 hafta kadar önde gidiyor.
12 kg aldım sen kac kg aldın..
kıloya taktımda bu aralar..
ama hıc bellı olmuor okadar aldığım ılgınc:)

Off bas agrisi ilk 3 ayda cok yogun yasadim benim de 3 gun gecmedi insanin tum yasamini etkiliyor gecmis olsun canim
:13:çok saolasın mujjum belkide yükselen hormonlardan bu ağrılar gerçekten iki günü hatırlamıorum çok şükür şimdi iiyim

Benim prenses hanım da hep aşağıya vuruyor hele bazen WC deyken de yapıyor, içim gıcıklanıyor :) başka tabir bulamadım anlatmaya :)
Gece uyurken de sola yattığım için genelde sol taraftan yatağa basıp kendini yukarı sağa doğru itiyor sanki :) uyanıyorum, hemen etimi yatakla ayağının arasına sıkıştırıyor sıpa :)

Bu arada arkadaşlar bayağıdır siteye bağlanamıyorum, mobill uygulamada da bir garip mesela bazen alıntılıyor, bazen alıntılayamıyor, bu yüzden hasta arkadaşlarıma geçmiş olsun, güzel haber alanlara maşallah, erken doğumu olanlara acil şifalarla sağlıkla sıhhatle hayırlı taburculuklar diliyorum. Dün okuduğum bir post vardı kimin olduğunu hatırlayamıyorum ama sadece Allah ailesine sabırlar versin diyeceğim

Hepinizden güzel haberler duymayı diliyorum. Sevgiler...

Hala ne beşik ne de bir kaç kıyafet dışında hiç bir şeyini hazırlamadık meleğimizin, yetiştirebiliriz inşallah. Bu arada bugün yine müteahhit ile görüşeceklermiş, tam doğuma yakın taşınmak zorunda kalırsak ne yapacağım onu da bilemiyorum. O da biraz benim hevesimi kırıyor doğrusu, diyorum ki karyola dolap perde tül işlerine hiiiç girmeyeyim. Sadece beşik ve bir de şifonyer alayım şimdilik, nasılsa 3-4 ay beşikle yanımızda olacak o ara taşınma mevzusu da netleşir ve taşındığımız eve göre yaparım diğerlerini. Şimdilik böyle olsun diyorum, ama bazen de coşuyorum karyola tül vs görünce hamilelikte hormonlara mı atsam şimdi bunun suçunu naaapsam :)

Son düzenleme:
teşekkür ederim cann cım anne hakkı ödenmez gerçekten annemin kıymetini daa ii anlıorum
Valla cok haklisin. Allah cennetle mukafatlandirsin guzel annelerimizi.

Nasılsınız güzel anneler ve onların yakışıklı / güzel bebişleri.

Bugün oğlumu göreceğim Allah nasip ederse.Dualarınızı bekliyorum canlar.
En guzel haberlerle donersin insallah emacim.

Waaaaaaoooovv bu kadarini tahmin etmemistim vay yaramazlaaaarr

kızlar umarım herkes iyidir :) ben haftasonu pek giremedim de nete :)

yaa bişey sorcm hastane çantası hazırladınız mı :44:

içinde

BEBEK İÇİN 2 ADET HASTANE ÇIKIŞI,
BEBEK BEZİ,
ANNE İÇİN PED,
EMZİRME SÜTYENİ,
YÜKSEK BELLİ KÜLOT,
ANNE İÇİN ÇORAP, ( doğumdan sonra üşüme geliyormuş )
1 ADET PİJAMA TAKIMI,
1 ADET GECELİK TAKIMI,
ISLAK MENDİL

Başka ne koymalııı

hiç morelini bozma arkadaşım doğrusunu düşünüosun beşik ve şifonyer şimdilik yeter evine geçince en güzellerini yaptırırsın tülüymüş halısıymış zaten yanında yatıcak emme süresi boyunca allah herkesi ev sahibi olmayı nasip etsin bundan daa güzeli olamaz yeni eve yeni bebişş

Benim yer sikintim oldugu icin kizimi besik ve sifonyerle buyuttum. Simdi ayni besikte oglumuda buyutecegim insallah. Bir en gec iki yasina geldimi hooooopp misafir odasini disari atacagim ve miniklerime tam takir oda cekecegim insallah

açıkçası bilmiyorum canım..
daha yerleştirme olayına girmedim çünkü,herşey kutuda kolide daha.. incelemedim de..

:) aynen odasında bir ben yokum
daha odasını sıpariş verıcez bakalım
ben ıkısıde aynı olsun ısıtoyrum bır ınceleyım phılıps aventı:)

Çok çok geçmiş olsun tatlım. Sağlık herşeyden önemlisi. Gerisi ne desek boş. Herşey yoluna girecek inşallah, en azından eşinin sıkıntısı bulunmuş ya bulunamasaydı çok daha kötü şeyler olurdu Allah korusun.
Oğluşlarımız da iyi olacak, güzel güzel dogacaklar, böbrek büyümesi geçmiş olacak.

Ben onun hickirmasini yerim
Dun aksamda benim sipa karnimda dondu elim o an kar imdaydi super oluyor gercekten
Hayirli yolculuklar bacim ....
Aklina kotu seyler getirme lutfen....
Gozunu acip kapatinca memleketinde olursun ins.

Amin canim insaallah hayirlisiyla gider gelirim. kuzucuklarimiz artik karnimizi yamultacak kadar hareketliler masaallah hepsine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…