2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
cancanımmm..günaydın.....hamileliğimin başlarnda bile görmediğim hissetmediğim bir mide bulantısı ile güne başladım..birşeyde yiyemedim..ama geçer herhalde birazdan..öpüyorum en kocamanındann..
Gunaydin cilegim gecmis olsun. Aksamdan yedigin bisey mi dokundu acaba..
deliiiii yazarım tamam

Benim mide bulantılarım ve kusmalarım hiç geçmediği için ve 7 aydır her sabah çıkardığım için kendinizi şanslı hissetmelisiniz kızlar
Allah sifa versin canim insallah bundan sonra duzelir bulantilarin

Ohh geri sayim baslamis
Aksam karin agrim vardi biraz. Korktum biraz doktorumu aradim veee ulasamadim acile gidip gitmemekte kararsiz kaldim sonra yattim uyudum
Sukur ki bu sabah iyiyim. Sen nasilsin.
Bu arada melodiden haber varsa bizimlede paylasin kizlar. Yarenimiz saglikla büyüyordur insallah.

canım oynamayınca doktora gıtmış gittiğinde kalbi atmıormuş zaten

canım ya gerçekten senin yazına alıntıladığımın farkında değilim. kusura bakma yanlışlıkla olmış sanırım.kimseyi üzmek istemem. Allahın takdiri

Aynen canim ben de ara ara ozellikle sabahlari cok istahsiz oluyorum. Normaldir herhalde..
4 km mi
belin ağrımıyor mu:26:

Bunu ben yazacaktim sen yazmissin. Masallah diyelim arkadasimiza

günaydın güzel anneler takipteyim yazmaya halim yoktu şimdi iiyim çok şükür baş ağrısı geçirdim öle böle değil tam 36 saat ilaç içmiorum bebeğime bişe olmasın die minoset parol tamol her ne olursa olsun masum oldığuna inanmıorum hapların daa önceden düşüğüm olduğu içinde birazda paniğim ağrının son zamanları ağlamaya başladım artık preeklamsi den korktum(yüksek tansiyon gebelik zehirlenmesi bu haftalarda oluomuş) çünkü ağrı başımın arka kısmında ensensen beynime doğruydu yüksek tansiyondan şüplelendim ağrıdan ağlamaya başlayınca eşimle hemen hastane gittik tahliller usg tansiyon herşey çok güzel migren atağı geçiriomuşum daa önceden varmıydı dedi doktor yoktu dedim muhtemelen artık migrenin var dedi hamilelikte yakalanan hastalıklar kolay kolay geçmezmiş doğumdan sonra nöroloji uzmanına gözükçem şuan allaha şükür iiyim allah kimseye vermesin o ağrıyı benden bukadar arkadaşlar

oooyyyyy çok güzel olursu vallaaa yaaaa havada açık ve hafif serin olcak terletmeyecek kadar..açık büfe yemekler hıımmmm enfes olurdu kızzzzzz

Günaydın kızlar..birşeyler sormak istiyorum.
Sizinde bebeğiniz aşağıya vuruyorumu? bnm iki gundur vuruyor.sanki alttan çıkacakmış hissi veriyor bana.
Ve su gibi akıntınız var mı sizinde.

Kızlar günaydın nasılsınız bakem :)

Ben bu gece kendimi aştım Rüya da doğumdu- oğluşumun yeni doğmuş haliydi derken bu gece 1 yaşındaki halini gördüm Ana-oğul biryerlere gidiyorduk sanırım

Hangi markayı aldınız? Ayrı ayrımı ıkısı bırlıktemı kararsız kaldım?
Weewell ıyı dıyorlar phılıps avent ıyı dıyenler var:???

Aaayy seriye bağladık artık Ben dün gece 2. çocuğumu doğurmuştum ikiside erkek Amaa çook tatlılardı uyandığımdan beri gözümün önünden gitmiyorlar

Sizinde bebeğiniz aşağıya vuruyorumu? bnm iki gundur vuruyor.sanki alttan çıkacakmış hissi veriyor bana.

evet canım benimki de öyle.. şimdi yukarıya çıktı mesela.. bende artık çıkıcam diye kapıyı çaldığını düşündüm ama neyse ki yanlış düşünmüşüm.

evet su ile beraber sarımtırak bi akıntı geliyor...

AYNI HAFTALARDA AYNI SEKILDE BENDEDE VARDI..
AMA SU GIBI AKINTI OLAYI YOKTU SANIRSAM
akıntılarda artış oluyor..o haftalarda bir gerçek.
doktorum bana aşağıya vurma nedenını ayakları aşağıda ondan demıstı
ama sen yınede bir göster derim...

Gecmis olsun canim. Bende hic bas agrisi bilmezdim ama ilk gebeligimden bu yana cekiyorum ara ara..
oooyyyyy çok güzel olursu vallaaa yaaaa havada açık ve hafif serin olcak terletmeyecek kadar..açık büfe yemekler hıımmmm enfes olurdu kızzzzzz
Ayy dur agzimin sulari akti aksamdan kalan borekle gecistirdim bu sabahki kahvaltiyi zoraki yedim bir iki lokma

Ne guzel yaa.. bi ben goremedim oglusumu ruyamda.. hos gorsemde sabaha hic bisey kalmiyo aklimda.. boylede ilginc bi ozelligim var

Su gibi akıntı ara ara oluyor wc sonrası.asağıya vurmayı bende merak etiyorum bir sonraki kontrol 9 Nisan.(
Bazı bebekler aşağıdada olabiliyormuş kafam karıştı iyice

Son düzenleme:

Canim akintim var ama cok miktarda degil. Benim bebegimde gecen haftalarda asagi vuruyordu hatta rahatsiz edecek derecede meger kafasi yukarda ayaklari asagidaymis simdi rahatim cunku ters dondu

Buraya bayildim ben ya sanki ben neye takiliyosam acaba diyosam aynisini yasayan birini buluyorum ve cevap aliyorum harikasiniz kizlarrr

Canim akintim var ama cok miktarda degil. Benim bebegimde gecen haftalarda asagi vuruyordu hatta rahatsiz edecek derecede meger kafasi yukarda ayaklari asagidaymis simdi rahatim cunku ters dondu

Ahh bu bıcırıklar.inşallah bnmkide öyledir cok rahatsız ediyor beni cunku sanki bir bacak çıkacakmış gibi hissediyorum vurup vurup duruyor

Benimki de bu aralar oyle alta vuruyor ve bende korkmustum hala degismedi gerci ama bisey olmaz diye umuyorum

Günaydın canm ben de dün Dr uma sordum normal mi az su gibi bişey geliyor dedim o da normal Eğer beyaz ve kokusuzsa ve aZsa dedi zaten suyun geldiğinde idrar kaçırmış gibi olrsn dedi az gelmeisnde sakınca yok..alttan vurmasına gelince benmki baş aşağı pozisyonda oldgu için hep kaburgalarıma vuruyor o konu cok rahatsz ediyorsa Dr U na sor derim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…