2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kim doğum yapmış kızlar?? 2ledik mi? 27.haftadalar mı ikisi de??? Melodinin Yaren'i nasılmış haber var mı? Allahım bağışlasın başta ikisinin sonra hepimizin bebiklerini inşallahh!!!!
Evet tatlım 2. Doğum da 27. Haftada. Melodiden yakın zamanda haber almadık. Inşallah iyilerdir
hastanedeyken lohusa şerbeti lokum çikolata kurabiye falan dağıtmayı bende düşündüm canım. ama hastaneye gelıpte eve gelemeyecekler olabılır iş arkadaşları falan filan onlarada bebek şekeri vereyim diyorum ay kararsızlıktan bir başlayamadım. hergün netten bebek şeker modellerine bakıyorum. :))

:KK52::KK52: sen ne düşünüyrsun canım.
Tatlım bebek şekeri dedigin magnet, lavanta kesesi mi oluyor? Ben de kurabiye, çikolata falan düşünüyorum hastanede. Sonradan eve gelenlere vereceğim magnet, anahtarlık yapıp.
Yahu kizlar noldu bu siteye :44: ben niye sifremle haziran annelerinin diger topiklerine giremiyorum? Neden butun arkadas listem silinmis? Avatarima ne oldu?????? Bilen varsa bisey soylesin :KK19:
Geçen günkü bakımdan sonra böyle oldu canım. Neredeyse herkes girebilmek için sifre değiştirdi

ben bu cuma günü o işide hallediyorum sanırım.. Annem ve hamile bi arkadaşımla daha Eminönü'ne gideceğiz ordan alacağız.. Beğendiğimiz ve yapımı kolay bikaç model var :KK34:

bide aynı senin gibi bende ilk başta 3-4 çeşit ayrı ayrı olsun şık olur dedim ama annem diyoki "eğer yapılan ikram süsler ortaya konursa yetmeyebilir.her gelen hepsi güzelmiş diyip alırsa bi kişi 3-4 tane birden alır ve alma da diyemezsin" diyor o yüzden tek çeşitten yana yada illa istersem 2 çeşit ama tabi karar benim bakalım bi gideyimde karar vercem..

Doğru diyorsun onu ben de düşündüm. Hatta ben anahtarlık ve magnet yapmayı düşünüyorum ve hepsinden de 4-5 çeşit istiyorum. Bakalım neler çıkacak ortaya.
Bişey söyleyeceğim şok olacaksınız.. Şahsen ben hâlâ bu şoktan çıkamadım..
bahsetmiştim hatırlar mısınız bilmem, annem bana bir adet gecelik sabahlık takımı almıştı bikaç gün önce.. Çok beğenerek aldığını söyledi, beğenmezsen değiştiririz dedi.. Bugün bakmak nasip oldu.. Takıma gerçekten vuruldum harikaydı (zaten annemden beğenmeyeceğim bişey çıkmaz) :KK34:
ama fiyatı bi duydum Aman Allah'ım sıkı durun : tam 300 tl
:KK52:

Öyle zengin falan değildir annem ama kaliteyi sever + bana kıyamıyor herşey iyi olsun içimde kalmasın istiyor..

aaah benim kalite düşkünü canım annem.. ben evde sabahlık çok gitmem, o yüzden sonradan annemde demiş "ziyan olmasın, değiştirelim" diye.. Yani işin özü yarın değiştireceğiz artık 300'e tamamlayana dek neler neler alırım :KK1: ve ilk pijama/gecelik ürünlerimi yarın almış olucam muhtrmelen hemen resim paylaşırım :KK34:

yarın annemle gezme ve alışveriş günü yehuuuuuu..
:KK76:

Hadi bakalım ciciler sayfamıza yüklersin bakarız oradan. Çok şanslısın bu arada:-)

bahsetmiştim hatırlar mısınız bilmem, annem bana bir adet gecelik sabahlık takımı almıştı bikaç gün önce.. Çok beğenerek aldığını söyledi, beğenmezsen değiştiririz dedi.. Bugün bakmak nasip oldu.. Takıma gerçekten vuruldum harikaydı (zaten annemden beğenmeyeceğim bişey çıkmaz) :KK34:

Öyle zengin falan değildir annem ama kaliteyi sever + bana kıyamıyor herşey iyi olsun içimde kalmasın istiyor..

aaah benim kalite düşkünü canım annem.. ben evde sabahlık çok gitmem, o yüzden sonradan annemde demiş "ziyan olmasın, değiştirelim" diye.. Yani işin özü yarın değiştireceğiz artık 300'e tamamlayana dek neler neler alırım :KK1: ve ilk pijama/gecelik ürünlerimi yarın almış olucam muhtrmelen hemen resim paylaşırım :KK34:

pufpuf beklıyoruz gecelık fotolarını ve nerden aldıgını nekadara aldıgınıda yazarsan bizede fikir olur :KK53::KK53: güle güle giy :KK52::KK52:

Pufpuf! Çok önemli diil ama ben hala yokum listede :)
Doğum 18 haziran, ilk, erkek, istanbul, yaş 31 :)
Eminönüne gitcekmişsin, gelebilsem de bassam sizi :KK66:)) orası beni çok korkutuo :KK70:

Kızlar ölüyorum, şu saat oldu hala uyuyamadım. Hamilelikten dolayı zaten son 2 aydır burnumun biri tıkalı biri açıktı. Son bir aydır da uykumu alamadığım için burun bandı kullanıyordum. Hafta sonu dondurmaydı, piknikti, banyoydu derken boğazın indi ve burnum tamamen tıkandı. uykuya daldığım an boğularak uyanıyorum ya da dalamıyorum... Birazdan doktora gideceğiz sıfır uykuyla...Gece ballı zencefil karıştırıp içtim ama öyle bir inmiş ki boğazım hiç fayda etmemiş, su dahi içemeyecek kadar yutkunamıyorum, boğazımın halini düşünün... :2::2::2:

Kızlar ölüyorum, şu saat oldu hala uyuyamadım. Hamilelikten dolayı zaten son 2 aydır burnumun biri tıkalı biri açıktı. Son bir aydır da uykumu alamadığım için burun bandı kullanıyordum. Hafta sonu dondurmaydı, piknikti, banyoydu derken boğazın indi ve burnum tamamen tıkandı. uykuya daldığım an boğularak uyanıyorum ya da dalamıyorum... Birazdan doktora gideceğiz sıfır uykuyla...Gece ballı zencefil karıştırıp içtim ama öyle bir inmiş ki boğazım hiç fayda etmemiş, su dahi içemeyecek kadar yutkunamıyorum, boğazımın halini düşünün... :2::2::2:

Cok gecmis olsun canimmm ben de geeleri uyuyamiyorum burnum tikali ve dondurmaya cok duskunum ama senden sonra korktum simdi daha da kolay kolay yemem.. Bizi de haberdar et nasil oldun diye..

günaydın güzellikler ve onların minik evlatları (= yoğun bir hafta sonun arkasından sizleri özleyerek döndüm cumartesi pazar hiç durmadım desem yeridir hep gezdim..mevlütte dağıtacığım havlularımı aldım izine çıkmama son 2 hafta bu arada hadi bakalım :KK34:

günaydın anneleer içim içime sığmıyor günler yaklaştıkça her pazartesi bu haftada geçicek diye gün sayıyorummmm gelsin artık bebeğimmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydın anneleer içim içime sığmıyor günler yaklaştıkça her pazartesi bu haftada geçicek diye gün sayıyorummmm gelsin artık bebeğimmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızzz gelsin diye çağırıp durma bebeği, gelir melir allah korusun. Bak aramızda erkenciler var 27. haftada zırt diye çıktılar. Bizim babamızda gel kızım sevicem seni çık artık diyip duruyor deli miir nedir sanki şimdi çıksa sevebilecek. .Aylarca küvezde kalacak yavrucaklar :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızzz gelsin diye çağırıp durma bebeği, gelir melir allah korusun. Bak aramızda erkenciler var 27. haftada zırt diye çıktılar. Bizim babamızda gel kızım sevicem seni çık artık diyip duruyor deli miir nedir sanki şimdi çıksa sevebilecek. .Aylarca küvezde kalacak yavrucaklar :KK1:

ay öle deil canım şu zaman hemencik geçsin erken filan gelmesin mazallah:KK50:

Pufpuf! Çok önemli diil ama ben hala yokum listede :)
Doğum 18 haziran, ilk, erkek, istanbul, yaş 31 :)
Eminönüne gitcekmişsin, gelebilsem de bassam sizi :KK66:)) orası beni çok korkutuo :KK70:

tamam cnm ekliyorum :KK34:
hehehehe evet cuma günü gitcez annem ve bi arkadaşımla ve o gün şu süs şeker olayını halletcez inş :KK34:

günaydın hatunlar güzel haftalar bugun öğleden sonra tetenoz aşımızın 2. etabı var birde inşallah iki haftaki önceki şeker sonucumu doktora gösterebilirim :KK37:

iade etmeden bi resmini koysaydın, bakalım 300 tl gecelik nasıl oluyormuş :)

Kızlar günaydın
sabahları midenizde gaz oluyormu benim mideme resmen kramp giriyo zaten geceleri uyuyamıyorum artık benım tatlı kızım annesine kafa atmaktan tekme atmaktan yorulmuyo uyuyamıyoruz ıkımızde sabaha karsı dalmıs oluyorum ama kalktıgımda resmen mıden sırtıma yapısmıs gıbı bıde bebegımın oldugu bolumde yanı karın bolgemde ınanılmaz bir agrı hissediyorum süt icene kadar gecmıyo sütümü içim 5 dk ayakta kaldıktan sonra rahatlıyorum varmı sızdede bu durum

Günaydın guzel bayanlar guzel bir hafta diliyorum herkese!

Gecmis olsun ben de gobegimin buyumesi nedeniyle uyuyamiyorum surekli sag tarafa yatinca kalcam agriyor.Sicak basiyor ve karnim sıkisiyor sanki:KK43:

iade etmeden bi resmini koysaydın, bakalım 300 tl gecelik nasıl oluyormuş :)

aaaay o an şoka girince resim çekmek aklıma gelmedi pakette annemde..koyamadım resim
:KK50:
böyle yakası ve kollar dantelli bazı yerleri inci işlemeli.. Sabahlığın önden bağlanan yeri bile düğme falan değil egzantirik bişey :KK1: ama çok şıktı,ben normalde giyiyo olsam asla değiştirmezdim

günaydın annişler, güzel bir hafta diliyorum herkese:KK16:

az sonra açlık kan şekerimi ölçüp diyetime başlayacağım:18: sadece 1.saat sonu değerim yüksek olmasına rağmen takip ve diyet verdi dahiliye uzmanı... en azından kilo alımım dengelenmiş olur...

ben de görmek istiyorum o takımı:KK24: benim tüm aldıklarım 300 tuttu, bir sürü şey alırsın o fiyata canım...

ah canım benim ya, mide yanmasından uyumadığım geceler oldu o sinir harbini bilirim... çok dikkat et kendine ve doktordan dönünce haber ver bize de... çok geçmiş olsunnn...:KK16:

ay öle deil canım şu zaman hemencik geçsin erken filan gelmesin mazallah:KK50:

hiiii daha hazır bile değiliz,zaman ne çabuk geçiyor.... ve ağırlaştıkça yükümüz sabırsızlanıyoruz...:nazar::KK16:

X