2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın canım aynı sıkıntılar bende de var yürüyüş yapmalısın dio annem kolay doğum için ama akşama doğru özellikle bildiğin davul ayaklarım bugun dayamadım babet giydim işlh üşütmem

evet yürüyüş lazım ama ne zaman büttün gün çalışınca :KK43:
ben babet giyince de durum değişmiyor, terlikle gelesim var :)

neyse ben bir hafta sonra izne çıkıyorum artık , darısı başına

aynısı bendede oluyo cnm hatta ben idrar yolu enfeksiyonundan şüphelenip idrar kültürü bile yaptrdım ama temiz çıktı resmen bıçak batırıolar vajinama..bazen tutup yürüyorum o derece!
saolasın cnm bnm (=
kaç kişiyle halılarımız aynı çıktı ayol zevkler bile aynıymış..:KK1: adam değil kadın :KK1: üretim müdürü erkek benim onunla başım dertte..patronda sıkıntı yok hehe :KK1:
bebek tekstili olduğu için cnm bunlar hep yurt dışından falan alınan numuneler hepsi bana kaldı..çoğu marka çok iyi oldu valla Allah razı olsun :KK1:

nesli bebişin iyi günlerde kullansın cicilerini..şanslı kuzu :) banada yaptı tahlil bişicik çıkmadı....genel sıkıntılar demekki..aman melekelrimiz iyi olsunda razıyız bunları çekmeye...bu ağrıları yaşamak isteyen ne kadar çok kadın var..
:KK50:

Slm kızlar , Duyduğum kadarıyla face grubumuz varmışş =) Eşimle ortak face hesabımız var ama kendisi pek ilgilenmez , ona yazan olursa ben cvp veririm onun adına , o derece ilgisiz ^^ ikimizin adına olduğu için hesap Sizlerin iznine ihtiyacım var, Beni de kabul ederseniz seve seve gelirim , Forum çöktüğü zaman meraktan kıvranmam en azından :)

Slm kızlar , Duyduğum kadarıyla face grubumuz varmışş =) Eşimle ortak face hesabımız var ama kendisi pek ilgilenmez , ona yazan olursa ben cvp veririm onun adına , o derece ilgisiz ^^ ikimizin adına olduğu için hesap Sizlerin iznine ihtiyacım var, Beni de kabul ederseniz seve seve gelirim , Forum çöktüğü zaman meraktan kıvranmam en azından :)

canım benim için sakıncası yok..Babygel ilgileniyor face sayfasıyla istersen ona özelden yaz..

evet yürüyüş lazım ama ne zaman büttün gün çalışınca :KK43:
ben babet giyince de durum değişmiyor, terlikle gelesim var :)

neyse ben bir hafta sonra izne çıkıyorum artık , darısı başına

son haftalara kadar çalışacağım maalesef :KK43: ayaklarını uzat dinlen canım benim yerimede terliği ben giyerim artık :KK53:

günaydın kızlar
yoğun bir hafta yaşadık
melodiyle başladı hareketlilik sonrasında bir çok kişide ağrı veya erken doğum riski oluştu. hepimize rabbimden şifalar diliyorum. bugün cuma ve biz hamişlerin dualarının zaten kabul olduğunu söylüyorlar yani iki kat kabul:KK1: bu sebeple herkesin duaları kabul olur inşallah diyorum.
hasta olanlarımıza acil şifalar diliyorum.
mujjum eşine mülakatında kolaylıklar diliyorum.
doktora gidecek olanlarımıza güzel haberlerle dönmeleri nasip olsun.yeşil erik inşallah yarın böbrek sonucu çoookk iyi çıkar sen de rahatlarsın.
neslihancım maşallah kızına düzmüşsün çeyizi bir ara bu kıyafetleri sererek fotola da biz de görelim olur mu?
puffpuff tacını ve kutunu gördüm çok şekerler. ben kendim yapacaktım bişeyler ama işten hiç vaktim olmuyor galiba ben de sonunda sipariş vericem her şeyi..
bu arada benim de ayaklarım 2-3 gündür şiş kızlar. ayak bileklerimdeki kemik görünmüyor. tombik oldum iyice. bu hafta işe gelmek beni çok yordu mayısın 16sına kadar nasıl dayanıcam:KK14:

Gunaydin guzel anneler hayirli cumalar
aslında kasık ağrımdan çok karnım ağrıyor yani göbeğimin tam altı...ogün doktorada söyledim NSTye sokalım dedi..sonra muyaneden sonra vazgeçti gerek yok olumsuz bir durum yok dedi....birde acayip bir ağrım var..mesela şimdi oturuyourm biraz sonra kalktığımda yere bastığımda vajinamda bir ağrı hissediyorum ...doktorum çatıdan dolayı dedi..rahim büyüdükçe baskı yapıyor dedi..bilemedim..... :KK50::KK50::KK50:

işte tamda dediğin gibi canım vajinama baskı gibi oluyor çok tuhaf bi ağrı özellikle yürüyünce ve kasıklarımda batma gibi oluyorr bende bilemedim neden olduğunu:44:

canım o çatı ağrısı beni mahfetti haftalardır hatta sabah yataktan bile kalkamadım adım dahi atamıyorum dün eve yürüyerek gittim yürüyüş olsun diye bugün komalığım ne olcak bilmiyorum bu ağrının sonu çok kötü ama:KK50::KK50:

Bende de var bu bahsettiginiz agrilar kizlar. Bir kac gündür kalcalarimin kasigimin agrisindan yatakta donemiyorum resmen. En ufak bir harekette kramp yakalayiverecek gibi gergin hissediyorum. Tek fark ben yurudukce aciliyor. Ama uzanincaaa :KK14::KK14:. Magnezyumu icmeyi birakmistim bu aralar ondan artti diye dusunuyorum birde bebek buyuyu. Napalim cekecegiz artik. Yeterki yavruslar iyi olsun :emir_bebek::emir_bebek:

Güzel anneler bugün kontrolümüz var saat 17:15 de
Çok özledim oğluşumu bir ay oldu görmeyeli :KK50:
inşallah her şey yolundadır:44:

Canım bir alıntıda gördüm şimdi..Patronunu nerden aldın bende istiyorum ondan bir adet :KK1: :KK1:
cnm bizde durumlar farklı biraz (= annem yıllardır içlerinde aile dostluğu gibi bişeyde var yani..yoksa her işçiye yapılan bişey değil..:KK1:

nesli bebişin iyi günlerde kullansın cicilerini..şanslı kuzu :) banada yaptı tahlil bişicik çıkmadı....genel sıkıntılar demekki..aman melekelrimiz iyi olsunda razıyız bunları çekmeye...bu ağrıları yaşamak isteyen ne kadar çok kadın var..
:KK50:

kesinlikle..bu aralar hiçbişey bizim için..ama bu vajina batması bnde hep olurdu ve enfeksiyon çıkardı şimdi çıkmamasına şaşırdım şuan bunları yazarken bile var yani

Gözün aydın canım güzel haberlerle gelmişsin maşallah :nazar:

Çok geçmiş olsun kızlar.
İnşallah bebişler zamanını bekler ve hayırlısıyla sağlıkla doğar.Bende de erken doğum riski olduğu için çok iyi anlıyorum sizi.
Ama korktuğumuz gibi olmayacak ve zamanında gelecek bebişler ben buna inanmak istiyorum ve moral oluyor bana.
Beyazcım doktorun verdiği iğne proluton depot mu

Çok güzeller canım güle güle kullan inşallah

Değmiş valla yorulduğuna şekerim.Güzel sağlıklı günlerde giysin prensesin inşallah

Güzel haberlerle gel inşallah canımcım.
Benim de eşim yok bu gece çok sıkılıyorum ama biz sıkıntı yaparsak bebişler etkilenir kötü düşünceleri hemen atıyoruz kafamızdan

Aaaa bende de oldu birkaç defa bende şaşırdım ne yapıyor acaba diye canımcım.Anlam veremedim bir türlü.

Evet canım haftada 1 vurulcam dün ilkini vuruldum

kızlaaarrr size bişiy danışıcam şuan çalışıyorum dogum iznine 32 . haftada cıkmalıyım mı yoksa son 3 haftaya kadar çalışıyım mı karar veremiyorum şuan iyiyim rahatım işdede rahatım siz olsanız neyapardınız işleri sıkıştırmış mı olurum :26::KK49:

günaydın kızlar
yoğun bir hafta yaşadık
melodiyle başladı hareketlilik sonrasında bir çok kişide ağrı veya erken doğum riski oluştu. hepimize rabbimden şifalar diliyorum. bugün cuma ve biz hamişlerin dualarının zaten kabul olduğunu söylüyorlar yani iki kat kabul:KK1: bu sebeple herkesin duaları kabul olur inşallah diyorum.
hasta olanlarımıza acil şifalar diliyorum.
mujjum eşine mülakatında kolaylıklar diliyorum.
doktora gidecek olanlarımıza güzel haberlerle dönmeleri nasip olsun.yeşil erik inşallah yarın böbrek sonucu çoookk iyi çıkar sen de rahatlarsın.
neslihancım maşallah kızına düzmüşsün çeyizi bir ara bu kıyafetleri sererek fotola da biz de görelim olur mu?
puffpuff tacını ve kutunu gördüm çok şekerler. ben kendim yapacaktım bişeyler ama işten hiç vaktim olmuyor galiba ben de sonunda sipariş vericem her şeyi..
bu arada benim de ayaklarım 2-3 gündür şiş kızlar. ayak bileklerimdeki kemik görünmüyor. tombik oldum iyice. bu hafta işe gelmek beni çok yordu mayısın 16sına kadar nasıl dayanıcam:KK14:

:KK19: :nazar: :21: :KK48: :KK12: :KK54: :KK9: :KK69: :103: :KK39:

cok gecmıs olsun 2.5 altı rısklıdır senın bu haftalarda bu olcu cok korkunc degıl,benım 12.haftada 2cmdı gordu sonraı haftalatda uzadı en son 3.6 ydı ayrıca ıstırahat ederek uzadıgna cok sahıd oldum ıstırahat et bısey olmaz ınsallah
Canım yazdıklarım bana umut oldu içimi rahatlattı bıraz uzadıgını hiç duymamıştım tabıkı elimden gelenı yapıcam artık gerısı allahın bılıceği köü bı gece geçirdim hiç uyumdım düşünmekten erken doğum olursa 30 haftayı doldurmk üzereyız yaşama sansı çok yüksek ama bılındıgı gıbı enken doğumlarda çok rısk oluyo bebeklerde göz işitme yada beyın problemlerı gıbı onlar için anne karnında geçen 1 gun bıle çok önemli:KK14::KK14:

Kızlar hepinize yazdıklarınız için ve destegınız için ayrı ayrı teşekkur ediyorum moralın çok bozuk dunden berı kendıme engel olamıyorum sürekli ağrıyorum

kızlaaarrr size bişiy danışıcam şuan çalışıyorum dogum iznine 32 . haftada cıkmalıyım mı yoksa son 3 haftaya kadar çalışıyım mı karar veremiyorum şuan iyiyim rahatım işdede rahatım siz olsanız neyapardınız işleri sıkıştırmış mı olurum :26::KK49:

rahatsan bekle canım 37.haftaya kadar ki ben işimin ağır olmasına rağmen beklicem daha doğrusu çalışma saatlerimin ağır olmasına rağmen..arada sıkıntı olursa rapor alırısn 1-2 gün idar eedersin..sonra bebeişinle daha çok vakit geçirirsin...

Canım yazdıklarım bana umut oldu içimi rahatlattı bıraz uzadıgını hiç duymamıştım tabıkı elimden gelenı yapıcam artık gerısı allahın bılıceği köü bı gece geçirdim hiç uyumdım düşünmekten erken doğum olursa 30 haftayı doldurmk üzereyız yaşama sansı çok yüksek ama bılındıgı gıbı enken doğumlarda çok rısk oluyo bebeklerde göz işitme yada beyın problemlerı gıbı onlar için anne karnında geçen 1 gun bıle çok önemli:KK14::KK14:

Kızlar hepinize yazdıklarınız için ve destegınız için ayrı ayrı teşekkur ediyorum moralın çok bozuk dunden berı kendıme engel olamıyorum sürekli ağrıyorum

canım arkadaşım ne desek fayda etmiyor biliyorum ama...hiç erken doğum riski olmayan bir anne adayı için bile stres üzüntü erken doğum riskini arttırıyor..lütfen çok stres yapma üzülme..7 aylık doğan çok bebek var güzel arkadaşım ve gayet sağlıklı..bak bugün cuma herşey çok güzlşe olacak ..ALlahım seninle olsun ..inşallah mümkün olduğunca geç doğar..vaktine yakın doğar..vaktinde doğar inşallah canım benim...lütfen ağlayarak hem yavrunu üzme hem kendini...birtanem herşey güzel olacak bak MELODİ ve YAREN nasılda atlattılar...dualrım seninle canım..ama ağlama lütfen lütfen lütfennnnn
:13::KK19:

Canım sen kendini iyi hissediyorsan ve doktorun çalışabilir raporu verirse 37 yi beklersin, ama olurda zaten acil birşey veya kendini iyi hissetmezsen gider alırsın raporunu başlatırsın iznini. Ben öyle yapacam da :nazar::emir_bebek:.

Evet canım haftada 1 vurulcam dün ilkini vuruldum

Canım geçmiş olsun üzme kendini, yat dinlen, bu arada bebek için ciğer geliştirici iğne vurdularmı canım, onuda 2 kere 24 saat arayla diye biliyorum da doğrumu?

icin rahat olsun senın dedgın sorunlar daha erken haftalarda daha dusuk kılolarda dogan bebekelrde oluyor,senınkını haftasıda kılosuda masallah ama tabıkı ıcerde kaldıg her gun gelsımı ıcın onemlı,madem erken dogum rıskın var cıger ıgnesını ıhmal etme,

X