2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Aneaaam bir arkadaşımızın doğumu gerçekleşmiş hayırlı uğurlu olsun inş :) en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde hastaneden çıkmayı nasip etsin Rabbim :)

Biz dün bir kaç ay önce doğum yapmış bir akrabamızda misafirlikteydik bu arada. Ondan aldığım tüyoları yazayım :KK70:

Bebek bezi olarak prima Premium Yeni Doğan ı, pişik kremi olarak mustelayı kullanıyor şuanda, çok memnun.. şampuan ve sabun olarak '' dalinin ürünleri iyi değil ben seba-med i kullanıyorum çok daha kaliteli '' diyor. deterjan olarak omo nun bebekler için yeni çıkardığı sıvı deterjanını ve onun yumuşatıcısını öneriyor çok memnun.. ayrıca dalinin bebek deterjanı da iyi diyor..

Ben dün cevap yazamadım ama hoş geldin diyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum :):):)

Bir de bebek mobilyamızdan bir kısmı sizlerle paylaşıyorum :KK16: daha oda boyanacak duvar kağıdı olacak ve halısı ve perdesi alınacak

Eki Görüntüle 1030156

Hepinize ve bebişlerinize sağlıklı günler diliyorum kızlaaar :KK16: :KK16:
öncelikle odanız hayırlı olsun cnm çok güzelmiş iyi günlerde kullanın inşallah..bebe ürünlerinde benimde doktorluk okuyan bi arkadaşım kesinlikle seba med al dedi dalin vs bunlar iyi değil boşa verme dedi..kullananda memnunmuş bende öyle almayı düşünüyorum

veeeeeee kızlar aldım sonuçlarımı, çıktı.. 10 numara 5 yıldız hepsi normal değerlerde,sorun yok :KK34: oohhh şükür atlattım bende...
ohhhh miss...hadi gözün aydın bakalımmm cancağzım
güle güle kullan cnm bebiş bereketi demek lazım :KK52:
saol cnm (=

Son düzenleme:
günaydın forumun en güzel anneleri ve onlar kadar güzel mi güzel yakışıklı mı yakışıklı kuzucukları...iyi dileklerimizin iyi dualarımızın kabul olacağı,gerçekleşeceği bir cuma olsun hepimize...MUJUMMM un eşininde inşallah iş görüşmesi çok güzel geçer..... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende şu an resmen kocaman gülümseyen bi suratla yazdıklarını okudum..
heheheheh deli kızzzz...
kan aldırmak konusu malesef 2 senedir yaptığım bişey olduğu için alıştım artık,bebek işleriyle uğraştığım için :KK1: kan vermeden duramıyorum bağımlılık gibi :KK1:
bide belirsizlikten çok ben olacaklardan korkuyorum..hani diyorum ya,oranın ben uyanıkken kesilmesi sonra dikilmesi falan aaay Allah'ım..
:18:

o değilde ben damardan çok parmaktan kan aldırmaya tırstım aaay parmaktan alınacağını duydum halimi göreydin gülmekten ölürdün..zor sakinleştim
Puficigim efe ve senden gelen haberlere cok sevindim dun yazamamistim.Ohh bunlari da atlattik bu fasil da bitti ciciiimmm! Allah nazardan saklasin!
Resmen cin iskencesi cektim bugun yaa :84::84::84: takip edip yazamamak cok kotuydu :KK19: bu misafirler nasil dayaniyo :KK52::KK52:
Neyse sonunda yaninizdayim :KK19::KK19:
Bizim dun kontrolumuz vardi 25+2 olarak gorunuyoruz ve 780 gram olmusuz boyu soylemedi doktor bey. Kilosu az mi ki kizlar :18:
Idrar ve kan tahlillerine gerek duymadigini soyledi Seker yuklemesini de ne ben sordum ne kendisi soyledi. Bu arada 3 haftada 3 kg almisim :KK52::KK52: cok sasirdim :KK53:

Yavrumun fotosunu yuklemeye calistim ama beceremedim telefondan giriyorum bilen varsa yardimci olabilir mi

Pufpufum gozunaydin canim senin oglusun da iyiymis cok şükür.

Melodimizde dogum yapmis. Rabbim yardimcilari olsun yaren melek tez zamanda toparlanip annesine siki siki sarilir insallah.
Gecmis olsun sekeriiiimmm bebekten bebege degisiyor zaten birden kilo almaya baslayacak hic tasalanma.
hoşbulduk canım..
Hosgeldin arkadasim burası sicacik bir ortam.Ve bir arkadas daha laraca sanirim hosgeldiiinn.
merhaba arkadaşlar herkez iyidir inş . ben cumartesi kanamayla hastaneye yattım erken dogum riski oldugunu söylediler bebeğin ciğerleri acılsın diye iğne yaptılar ama sonra kanamam durunca cıktım . şimdi evde yatıyrum bebeğimin erken gelmesinden korkuyorum cunku daha cok kücükk:KK43:(

Kızlar daha yenı geldık kontrolden o kadar canım sıkkın kıbebegımız şükür ıyı 1500 kilo olmuş ama erken doğum riskim var 2 hafta önce sevikal uzunluk 3.6 iken şimdi 2.4 olmuş doktorum çok riskli çok dikkat etmen gerek dedı yatak istiratı verdivajınal ilaç ve haftada bır yapılıck iğne verdi bılmıyorum napıcgımı pzt tekrar çağırdı allahımneolursun bebegın vakıtlı sağlıklı gelsin
Gecmis olsun arkadaslarim .vakitlice gelsinler insallah .ama olur da erken gelirse Allah buyuk bakin minicik Yarenimiz nasil savasiyor Allah ona o minicik bedene guc versin saglikla buyutsun insallah.
Kızlar bu arada benm gibi saman nezlesi olan var mı ilaç kullanan Dr U ma mesaj attm pazt gel bi bakalm dedi ilaç verrse kullanmaya cekinirm ama vermezse de 2ay masıl gecer Allah bilir
Gecmis olsun canim kalan sureyi degil gecen sureyi dusun Allah sabrini da verir dayanma gucunu de.
Eki Görüntüle 1030622

bunlarda bizim patrondan hediye (= iş yerinde yoruluyoruz ama değiyo galiba :KK1:

O kadar yorulmaya bu hic bile bence sen orasi icin canhıraş calisiyorsun canim ben senin patronun olsam daha da fazlasini yaparim .demet akalin gibi en az 5 bebek arabadi 10 anakucagi:p :KK66:

Veeeee herkese guzel bir gun dilerim benim yine icim icime sigmiyo kosup denize atlayasim.yapabilsem bu gobekle cimlerde yuvarlanasim var.Herkes icin guzel bir gun olsun insallah

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar kaç gündür giremiyorum çok şükür melodi kurtulmuş bebeğini rabbim ona bağışlasın benimde kaç gündür kasık ağrım var benim gibi olan varmı acaba:44:

günaydın forumun en güzel anneleri ve onlar kadar güzel mi güzel yakışıklı mı yakışıklı kuzucukları...iyi dileklerimizin iyi dualarımızın kabul olacağı,gerçekleşeceği bir cuma olsun hepimize...MUJUMMM un eşininde inşallah iş görüşmesi çok güzel geçer..... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ggüüüünaydfdddınnn çileğimmm hayırlı cumalar olsun inşalllahh
O kadar yorulmaya bu hic bile bence sen orasi icin canhıraş calisiyorsun can8m ben senin patronun olsam daha da fazlasini yaparim .demet akalin gibi en az 5 bebek arabadi 10 anakucagi:p :KK66:

Veeeee herkese guzel bir gun dilerim benim yine icim icime sigmiyo kosup denize atlayasim.yapabilsem bu gobekle cimlerde yuvarlanadim var.Herkes icin guzel bir gun olsun insallah

hehehe deli (= bitane lohusa geceliği almış ayriyetten bakalım devamını bekliyoruzz:KK1:

tatli cilegiiimm sagol yerim ben seni hem de hamhum yeriiimmm

mrb arkadaşlar kaç gündür giremiyorum çok şükür melodi kurtulmuş bebeğini rabbim ona bağışlasın benimde kaç gündür kasık ağrım var benim gibi olan varmı acaba:44:

aslında kasık ağrımdan çok karnım ağrıyor yani göbeğimin tam altı...ogün doktorada söyledim NSTye sokalım dedi..sonra muyaneden sonra vazgeçti gerek yok olumsuz bir durum yok dedi....birde acayip bir ağrım var..mesela şimdi oturuyourm biraz sonra kalktığımda yere bastığımda vajinamda bir ağrı hissediyorum ...doktorum çatıdan dolayı dedi..rahim büyüdükçe baskı yapıyor dedi..bilemedim..... :KK50::KK50::KK50:

aslında kasık ağrımdan çok karnım ağrıyor yani göbeğimin tam altı...ogün doktorada söyledim NSTye sokalım dedi..sonra muyaneden sonra vazgeçti gerek yok olumsuz bir durum yok dedi....birde acayip bir ağrım var..mesela şimdi oturuyourm biraz sonra kalktığımda yere bastığımda vajinamda bir ağrı hissediyorum ...doktorum çatıdan dolayı dedi..rahim büyüdükçe baskı yapıyor dedi..bilemedim..... :KK50::KK50::KK50:

işte tamda dediğin gibi canım vajinama baskı gibi oluyor çok tuhaf bi ağrı özellikle yürüyünce ve kasıklarımda batma gibi oluyorr bende bilemedim neden olduğunu:44:

işte tamda dediğin gibi canım vajinama baskı gibi oluyor çok tuhaf bi ağrı özellikle yürüyünce ve kasıklarımda batma gibi oluyorr bende bilemedim neden olduğunu:44:

canım bana doktorum OSTEOCARE verdi.. kalsiyum+magnezyum+çinko+d vitamin var içinde...başladım yeni kullanmaya..devlet destekli değil ama 18 tl fiyatı.....bilmiyorum bakalım işe yarayacak mı..ama normalmiş ağrılar sıkıntı yapma canım..sende bir sor istersen doktoruna canım..ben dün kullanmay a başladım..

$1.jpg

Arkadaşlar günaydın :KK76::KK76::KK76:

hava çok güzel, içim açıldı... biri yazmıştı denize atlayasım, çimlerde yuvarlanasım var diye, bende aynen öyle düşünüyorum :KK9:
hatta vakti olan varsa gitsin sahilde iki tur atsın

bu arada ben ödem ve şişlikten yoruldum artık, sizde de oluyor mu ?
özellikle sabahları yüzüm gözüm şiş kalkıyorum, gün içinde yüzüm düzeliyor ama bu sefer ayaklarım şişiyor, malum bütün gün oturuyorum, onunda etkisi olabilir :KK20:

sizde var mı böyle sıkıntılar, nasıl atlatıyorsunuz ?

Benimki de uzun süredir yapıo cnm, aynen 'napıosun sen orda' die soruorum :))) ama sonrasında dr'a da gittim, söyledim, bir sıkkntı yok şükür! Tamamen kıpırdaklık :)

Hmmm iyi aman sevindim, ben de şimdi evden çıkacağım dr a doğru :)
Herkese güzel bir gün diliyorum :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar günaydın :KK76::KK76::KK76:

hava çok güzel, içim açıldı... biri yazmıştı denize atlayasım, çimlerde yuvarlanasım var diye, bende aynen öyle düşünüyorum :KK9:
hatta vakti olan varsa gitsin sahilde iki tur atsın

bu arada ben ödem ve şişlikten yoruldum artık, sizde de oluyor mu ?
özellikle sabahları yüzüm gözüm şiş kalkıyorum, gün içinde yüzüm düzeliyor ama bu sefer ayaklarım şişiyor, malum bütün gün oturuyorum, onunda etkisi olabilir :KK20:

sizde var mı böyle sıkıntılar, nasıl atlatıyorsunuz ?

günaydın canım.....

bende hamileliğin başlarında vardı..ama şuan günde 4 -4,5 lt su içtiğim için azaldı gibime geliyor..bende bütün gün sandalye tepesindeyim.ayaklarım hep sarkık duruyor...eve gidince bazen bileklerimde görüyorum şişlik..tuzlu suda bekletiyorum biraz :) (yemek tarifi gibi oldu) yastık koyuyorum dikiyorum biraz azalıyor sanki..:KK31:

hehehe kızlar şaşırdınız biliyorum ben bebe üzerine tekstilde çalışıyorum annemde 8 yıldır patronların çocuklarına bakıyo yani annem evin içinden biri çok severler benide kızları gibi görürler..bu hediyelerde numune çıkartmak için yurt dışından getirtilmiş kıyafetler..hiç kimseye vermeyip kolileyip eve götürüyolardı bana göndermişler :KK34: doğsun daha veririz demişler..pek iyi oldu Allah razı olsun..oyüzden bukadar çok 2 yaşına kadar rahat bi sürü kıyafet var :KK1:

Tahmin ettim :) sağlıkla güle güle kullansın bebiş :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım o çatı ağrısı beni mahfetti haftalardır hatta sabah yataktan bile kalkamadım adım dahi atamıyorum dün eve yürüyerek gittim yürüyüş olsun diye bugün komalığım ne olcak bilmiyorum bu ağrının sonu çok kötü ama:KK50::KK50:

canım bana doktorum OSTEOCARE verdi.. kalsiyum+magnezyum+çinko+d vitamin var içinde...başladım yeni kullanmaya..devlet destekli değil ama 18 tl fiyatı.....bilmiyorum bakalım işe yarayacak mı..ama normalmiş ağrılar sıkıntı yapma canım..sende bir sor istersen doktoruna canım..ben dün kullanmay a başladım..

Eki Görüntüle 1031022

ben 1.5 ayı geçti kullanıyorum bunu ama fiyatı 18 tl falan değil :KK1: sigorta,özel sağlıkla falan mı alıyosun?

Eki Görüntüle 1030622

bunlarda bizim patrondan hediye (= iş yerinde yoruluyoruz ama değiyo galiba :KK1:

merhaba canım;

Nasıl bir patronun varmış öle senin :) maşl. diyelimde nazar değmesin :)
Biz nasıl izin alalım diye düşünürken seninkine bak ne güzel :)

Bu arada halın benim halımla aynı :) zevklerimiz aynı yani :)

Güle güle kullansın bebişin inş. :)

canım aynen yürümediğim sürece sıkıntı yok ayağa kalkınca çok fena bi ağrı saplanıyo malum bölgeye ben de doktoruma söylemiştim magnezyumu ihmal etme demişti ama çok da işe yaramıyo magnezyum..

Eki Görüntüle 1031022

haftaya gidersem doktora bi söylicem canım acayip kasılma var zaten bacaklarımda sen bi kullanda canım sonucunu

X