2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Herkese günaydın...

Melodi arkadaşımız doğum yapmış ve bebeğin de kendisinin de durumu iyiymiş sanırım. Rabbim hayırlı haberlerinin devamını nasip etsin inş. İlk bebeğimiz de hayırlı uğurlu olsun :KK34:

puffpuff durum nedir? şeker yüklemen nasıl geçti canım...

kızlar bebişimizden haber var mı dünden bu yana...

bu arada eşime patladım akşam (malum ben işyerindeyim akşam ayrı kaldık) daha hiç bir şeyimiz hazır değil, Kamil Koç'ta doğurucam senin yüzünden diye:18: adamın ne suçu varsa....

melodimizin yarenimizin sağlığına kavusması duasıyla heyecandan anneme anlatıyorum böyle böyle die pamuklara sarıp büyütmüşler bizimde bi akrabamızın bebeği böyle erken doğmuş rabbim dualarımız iki canla hayırlısı ile iyileşsinler evlerine dönsünler düşündükçe heyecanlanıyorum merak ediom işin zor bacım melodim allah kolaylık versin inşlhhhh :KK16:

Gunaydin bacilarimmmm :KK16:
Sabah sabah inanin okur okumaz nasil duygulandim....
Melodi adli arkadasimiz dogum yapmis....
Rabb'im saglicakli bir sekilde anali babali buyutmeyi nasip etsin :nazar:
Bebisimiz hosgeldi dunyaya :nazar:

görüyormusun Azerim...ilk sen doğurucaksın Mayıs Annesi olucaksın diye düşünürken martta bir kızımız oldu...nazar boncuğumuz...

Kızlar dün girememiştim neler olmuş melodi arkadaşımızın yarenı doğmuş ikisinizde sağlıklı olmasına çok sevındım bebişlerimiz acelecı olabılıyo kızlar biran kendimi düşündüm hiçbişeyımız hazır değil hastane çantamız bıle bıran önce hazırlıklarımızı bıtırıp beklemeye geçmemiz gerek baksanıza bebişlere belli olmuyo

puffpuff durum nedir? şeker yüklemen nasıl geçti canım...

kızlar bebişimizden haber var mı dünden bu yana...

bu arada eşime patladım akşam (malum ben işyerindeyim akşam ayrı kaldık) daha hiç bir şeyimiz hazır değil, Kamil Koç'ta doğurucam senin yüzünden diye:18: adamın ne suçu varsa....

aynen benimde hiçbirşeyim hazır değil...dün annem yazık konuşmuş kayınvalidemlerle Çiğdemin arkadaşı doğum yapmış..bizde tamamlayalım hazırlıkları biran önce ne olur ne olmaz diye..sağolsun annemle kayınvalidem iyi anlaşır iyi konuşurlar benim aldığımı sen alma senin aldığını ben almayım vs ..

bende eşime dün bak arkadaşım doğum yaptı ne olacağımız belli değil..artık girişelim bu işlere dedim...napsın tamam diyor ayak hala aynı basamıyor..halledicez bakalım...
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

görüyormusun Azerim...ilk sen doğurucaksın Mayıs Annesi olucaksın diye düşünürken martta bir kızımız oldu...nazar boncuğumuz...

aynen benimde hiçbirşeyim hazır değil...dün annem yazık konuşmuş kayınvalidemlerle Çiğdemin arkadaşı doğum yapmış..bizde tamamlayalım hazırlıkları biran önce ne olur ne olmaz diye..sağolsun annemle kayınvalidem iyi anlaşır iyi konuşurlar benim aldığımı sen alma senin aldığını ben almayım vs ..

bende eşime dün bak arkadaşım doğum yaptı ne olacağımız belli değil..artık girişelim bu işlere dedim...napsın tamam diyor ayak hala aynı basamıyor..halledicez bakalım...

benim de daha bişeyım yok bebeğimin 2 hastane çıkışı var 1 battaniyesi var ayrıca 2 de zıbını.gerçi kıyafet almayacağım artık. çünkü hediye de gelir çok olur.önemli ihtiyaçları havlu, bez anne için pijama biberon lazım

kızlar; ben kaç aylık hamileyim diye merak edenlere bakın ne buldum :) ne kadar tutarlıdır bilemem ama en azından 40 haftayı 9 aya sığdırmışlar...
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

:KK76:

benim de daha bişeyım yok bebeğimin 2 hastane çıkışı var 1 battaniyesi var ayrıca 2 de zıbını.gerçi kıyafet almayacağım artık. çünkü hediye de gelir çok olur.önemli ihtiyaçları havlu, bez anne için pijama biberon lazım

aynen..odasını geçtim hazırlarız odasınıda kendime ne pijama aldım ne göğüs pedi vs..aslında 1 günde hepsi hazırlanırda..işte..o 1 gün ne zaman olur bende bilmiyorum :) giyim aldım çok ta..işte dediğin gibi kendime ait çanta vs yok piyasada..

aynısını bende söyledim eşime.. bizde daha hiç bişi almadık yarını düşünüyordum ama eşimin istanbul dışına çıkma ihtimali var :KK14::KK14: eğer telefon ile hallederse gitmeyecek alışverişe gideceğiz... her şey kısmet...:26::26:

kızlar; ben kaç aylık hamileyim diye merak edenlere bakın ne buldum :) ne kadar tutarlıdır bilemem ama en azından 40 haftayı 9 aya sığdırmışlar...
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

şahsen ben SAT'a göre hesaplıyorum hangi ayda olduğumu. Ayın 12.sinde 6. ayım doldu 7. aya girdim örneğin. şuan 6buçuk aylık diyorum. bu hesaba göre 9 ay 7 günlükken 40 haftam dolmuş oluyor :KK34::KK34:

1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

Benım kafam karışıyo ay ve hafta hesaplarında şimdi ben 30 haftadayım bu çizelgeye göre 7 aylık oluyorum ben 7.5 ay oldugunu düşünüyodum

1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

ellerine sağlık arkadaşım paylaşımında dolayı..bedne tabletten KOLAY HAMİLELİK TAKİBİ diye bir program var ondan takip ediyourm..bugün itibariyle geçen süre 6 ay 15 gün yazıyor kalan süre 2 ay 23 gün diyor...tutuyor senin çizelge ile..28.haftamdayım..

ellerine sağlık arkadaşım paylaşımında dolayı..bedne tabletten KOLAY HAMİLELİK TAKİBİ diye bir program var ondan takip ediyourm..bugün itibariyle geçen süre 6 ay 15 gün yazıyor kalan süre 2 ay 23 gün diyor...tutuyor senin çizelge ile..28.haftamdayım..

Çileğimmm canım benimmm mesajını aldım cevap yazdım ama gelmedi sana..posta kutun dolmuş bacımm sil biraz :)))

günaydın mı desem tünaydın mı desem bilemedim ama biz kızımla daha yarım saat önce uyandık teyzeleri :) bu aralar hamileliğim ilk aylarındaki gibi güne yorgun uyanıyorum. gece kesik kesik uyumamdan kaynaklanıyor herhalde. birde bu gece melodiyi ve yarenimizi düşndükçe uyuyamadım :) sağlıkla taburcu olurla anne kız inşaallah. yapılan ilk doğum beni çok etkiled daha ortada hazırlık yok. aldığım sadece bir tane hastane çıkışı, 3 tane zıbın, iki tane alt üst penye takım, altı tane mendil dışında birşet yok evde :KK43: gerçi babaannemiz ve anneannemiz yapıyorlar ama bana ne yapıldığı konusunda hiç birşey söylenmiyor :) alışverişte ne zaman yapılır bilemiyorum artık

Kızlar melodiden haber alan yazsın lütfen hala merak içindeyiz.... Bugün başım dönüyor neden dir bilmem kaşıntılar hız kesmeden geceleri devam zaten akşam duştan sonra evigen ampul kullandım sanki biraz iyi geldi çalışıyorum ama şu günler nasıl geçcek bilmiyorum 32 haftaya kadar dayansam daha ne isterim :44:

merhaba kızlar doğum yapan arkadaşa da acil şifalar diliyorum inşallah kısa zamanda hem kendi hem kızı hastaneden çıkar hayırlısıyla

nisan anneleri topiğine baktım şimdi yavaş yavaş başlamışlar doğurmaya aaayy çok heyecanlı hem çok korkuyorum hem de vakit gelsin istiyorum :KK53::KK53:

Kızlar melodiden haber alan yazsın lütfen hala merak içindeyiz.... Bugün başım dönüyor neden dir bilmem kaşıntılar hız kesmeden geceleri devam zaten akşam duştan sonra evigen ampul kullandım sanki biraz iyi geldi çalışıyorum ama şu günler nasıl geçcek bilmiyorum 32 haftaya kadar dayansam daha ne isterim :44:

ah canım..kaşıntın bir geçse..insanın içi gidiyor kaşınma duygusu....ilaçlarını düzenli kullanmaya çalış canım..alerji testi yapıldımı ..acaba birşeyemi alerjin başladı...gerçi kaşıntılar hamlelikte sık rastlanan bir durum...

az önce görüştüm melodi hilal ile..gayet iyidi...seside güzel geliyordu..bebiş küvezdeymiş biraz canı ona sıkkın...ama büyücek gelişecek inşallah küvezde..dua edin diyor..bende hepimiz seni konuşuyor yareniimizi konuşuyoruz dua ediyoruz canım dedim..öyle canım..

ah canım..kaşıntın bir geçse..insanın içi gidiyor kaşınma duygusu....ilaçlarını düzenli kullanmaya çalış canım..alerji testi yapıldımı ..acaba birşeyemi alerjin başladı...gerçi kaşıntılar hamlelikte sık rastlanan bir durum...

az önce görüştüm melodi hilal ile..gayet iyidi...seside güzel geliyordu..bebiş küvezdeymiş biraz canı ona sıkkın...ama büyücek gelişecek inşallah küvezde..dua edin diyor..bende hepimiz seni konuşuyor yareniimizi konuşuyoruz dua ediyoruz canım dedim..öyle canım..

kısa zamanda bebeği ile birlikte çıkar evine inşaallah. sürekli dua eder haldeyim. rabbim yardımcıları olsun. bizdende çok çok selam iletirsin görüşürsen çilelcim :KK66:

1melodi arkadaşımızın dün doğum yapmış olması sebebiyle "2014 Haziran annelerinin doğum hikayeleri" topiği açılmıştır..
bilginize kızlar :KK34:

www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=702241&p=34523087#post34523087

Allah'ım nasıl hikayeler olacak sabırsızlıkla bekliyoruummm..:KK52::KK52: bu arada naaptın canım şeker yüklemeni??

inşallah sağ salim küvözden de çıkacak yarencik. :KK54::KK54::KK54:

X