2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Geçmiş olsun canım... Durumunuz aynımı bilmiyorum ama cann2014 arkadaşımızda kaşıntıdan muzdarip...

Evet arkadaslar bende kasintidan muzdaribim. Hatta suan da tirnaklarimi sirtimdan goguslerimden ve karnimdan alamiyorum ufak ufakta yara oldu. Sonra pisman olacagim biliyorum ama dayanilacak gibi degil. Ama bende boyle kabarikliklar olmuyor kasintin benimki kadar siddetlimi bilmiyorum ama goruntu olarak seninki daha fena gorunuyo canim. Bu arada dermatologa gittim bende hamilelige bagli bir sikinti yok denildi iki krem yazdi ve bende kullanmamaya karar verdim druma sordum o da dayanabiliyorsan kullanma dedi. Bende durum boyle canim. Sormak istedigin bisey varsa yardimci olmaya calisirim

Canim bende anlik kasinti oluyor tirnaklarimi surmesem bile aninda kabariyor iki saat surup sonra sonuyor kabarikligi. benimki senin durumundan biraz farkli galiba cok feci kabariyorum ve amansiz bir kasinti oluyor :-( bana krem verilse kullanirim muhtemelen ilac icmekten cok cok iyi :-( tek dayanagim kizimin iyi olmasi

hadi geçmiş olsun diyelim canım çok zor şeker yüklemesi seni anlıyorm.inşallah sonuçlar iyi olurda çrktiğine değer .haber ver mutlaka...

canım çok geçmiş olsun ya...inşallah tz zamanda geçer.krem kullanmak daha mantıklı ilaç içmekten bencede..

Benim esimin alerjisi var. Iki gune bir muhakkak ilac iciyor icmezse aynen anlattigin gibi aniden kabarip resimdeki gibi oluyor. Seninde birseye karsi alerjik durumun olmasin canim. Yediklerin falan dokunmasin

Benim esimin alerjisi var. Iki gune bir muhakkak ilac iciyor icmezse aynen anlattigin gibi aniden kabarip resimdeki gibi oluyor. Seninde birseye karsi alerjik durumun olmasin canim. Yediklerin falan dokunmasin

Bu arada ilik dus iyi geliyo canim dene istersen

Canim doktora ilk gittigimde idrar tahlili yapildi alerjiden suphelenildigi icin ama birsey cikmadi. internetten arastirdigim kadari ile elma ve mu z artirabilir yazilmis. o yuzden yemiyorum artik. sutu kesmek zorunda kalfim o da etki edebilirmis. doktor stresten olabilir dedi ama bilemiyorum ki :-( :-(

Tam vaktinde almissin ben oğlum 9-10 aylikken alarız verdim 6 hafta gel eşini bekledim geldikten sonra kokusu hemen çıkmadı anca temizler yerlestirirsin

Gecmis olsun bende bugün seker yüklemesi yaptırdım 75 lik sabah erkenden kalktım daha suyu içmeden basım dönmeye başladı uykusuzluktan yada açlıktan,son kandan sonra kendimi kantine attım bisey yemeseydim bayilirdi. Herhalde,sakın yanlız gitmeyin arkadaslar

al benden de o kadar zaman geçmiyor haftalar birbirini kovalamıyor offfffff ne zaman gelcek mayıs, haziran allahım o günlere bizi sağlıklı bi şekilde kavuştursun.....
Yine sansliyiz hamileligmiz yaza hiç denk gelmiyor düşünsene yazın günler uzun üstelik sıcak zamanda gecmezdi kısın günler kısa ve bence çabuk geçiyor zaman ben bu günlerin tadını çıkarmaya bakıyorum,doğumdan sonra karnımda attig tekmeleri bile özlerim

dün geceden beri bebeğimin hareketlerini çok hafif hissediyorum. böyle kuvvetli tekmeler atmıyor şekeri azalttım bıraz ondan mı acaba.doktora gıtsem mi daha kontrolüme çok var panik yapmalı mıyım.

çok teşekkürler canım :) ne nur topu ya sağ burnum tamamen iptal yani dışarda bile bantla dolaşıyorum. hep uykulu hep yorgunum .önerilerini dikkate alıcam

aynı sorun bendede var arkadaşım hamilelik hormonları yapıormuş düzgün nefes almaya hasretim bnde özelikle geceleri çok zorlanıorum napalım az kaldı dayancaz
valla dayancaz canım ya dayanmaya çalışıyorum.ama ağlayıveresim geliyo bazen :2::2:gece gündüz burnum kanıyo.burun deliğimin biri dersen tamamen iptal.diyorum bi tane bebiş gelecek ama annesinin her yeri şişti

işte bize de havalandırma süresi var dediler, mobılya kokusu hemen cıkmıyomuş fılan, bı an gazla gıdıp aldık gerci aldığımız esyaları oraya buraya tıkıştırmaktansa düzgunce yerlestırırız herseyı derli toplu görme imkanımız olur

dün geceden beri bebeğimin hareketlerini çok hafif hissediyorum. böyle kuvvetli tekmeler atmıyor şekeri azalttım bıraz ondan mı acaba.doktora gıtsem mi daha kontrolüme çok var panik yapmalı mıyım.

bebeğin hareketlerini hissettikten sonra problem yok bence, gerci bız uzman değılız ama doktorum bana bebegın hareketlerını hıssetmeye basladın mı dıe sordugunda evet demıstım, o da artık rahatca hısserdesın ama hıssetmedgın zamanlar da olacak sakın panik yapma demişti ki sen bebeğini hıssetmeye devam edıyormussun sadece kuvvetlı deıl dıyosun, bebiş yorulmuştur belki bırakta azıcık dınlensın annesi

Son düzenleme:
Canim tatli biseyler yeyip sirt ustu uzandin mi

Ayyy kızlar çok sevındım çok mutlu oldum teyzemiz bebek arabasını almış şimdi kargoyla geldı istediğimiz arabadann

Hayirli olsun canim guzel gunlerde kullanin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…