2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hissediyorum ama çok zor elim karnımda yarım saat felan beklersem hissediyoum. böyle hiç hali yokmuş gibi vuruyor.inşallah bişey olmaz

Çoook geçmiş olsun cilekcim. Kendine dikkat edemedin bu ara yorgun düştü vücudun o yüzden. Aslında dinlenmen gerekiyor ama nası yapacaksın. Ilacını aksatma daha kötü olmamak için. En kısa zamanda iyileşirsin inşallah

Yok canım.. Evdeykende geçmiyor.. Ben 3 aylıktan beri evdeyim ama gün sayıyorum tek tek.. Yapıcak edicek bişeyde kalmadı hazırlık anlamında gün boyu tv pc ile başbaşayım
Ne is yapıyordun pufpuf? Özelde olmalısın herhalde
Çok gecmis olsun bu alerji denen sey o kadar kötü ki. Benim de en çok sıkıntı yaşadığım konu burun tıkanıklığı. Tuzlu su ya da serum fizyolojik faydalı olabilir. Dr bana serum fizyolojik yazmıştı. Burnumu açmaya pek yaramadı ama en azından burnumun icinin kurumasını ve kanamasını engelledi.
Sana da geçmiş olsun herkes hasta bu ara. Şansın var ailene gidebiliyorsun canın istediğinde. Ailen bakar sana biraz. Yapilacak ne cok is var ve zaman az gibi geliyor değil mi insana? Ben de panikliyorum
Bence mart sonu gibi gelsin erken degil. Sonra diğer kalan işlere bakarsın, tabi kalırsa eğer kıyafetler de Mayısta yıkanıp ütülenirse olur herhalde. Sen zaten alışverişi bitirmissin

Allah ım bu annelik ne zor kızımın hareketlerini sabahtan beri hissetmiyordum hiç kıpırdamadı takı 2 dk önceye kadar hareket etmeye başlayınca ağlıcaktım nerdeyse bitsin artık şu dönem ne olur yaaaaa

Azerim geçmiş olsun allah beterinden korusun

rapunzel başın sağolsun canım seninde

bugün biraz kasıklarım ağrıdı çok oturuncada kuyruk sokumum batıyo sizdede oluyo mu kızlar?:44:

canım çok üzüldüm, Başın sağ olsun, Rabbim sabırlar versin hepinize... sen bebeğine ve kendine çok dikkat et lütfen....

Ayy cnm benim basin sagolsun allah kalanlara omur versin uzme vazlakendini tamam arkadasim bebisi dusun

Arkadaşlarım hepinize çoook teşekkür ederim.. sizler sağolun. Allah bebişlerimizi bizlere bağışlasın inşallah..

Çilekim Agonca çoook geçmiş olsun bacılarım. çilekim mutlaka kullan antibiyotiği. ben idrar yolları enfeksiyonundan dolayı kullanmıştım largopeni.. enfeksiyon daha fazla zarar veriyo antibiyotikten. benim doktorum 5 günü geçmiceksin demişti. 5 gün içtim geri kalanını atmıştım çöpe.. agonca canım alerjiye benziyor kabartılar. umarım hemencik geçer

feyzacım gelmiş geçmiş olsun sonra da yazmışsın ben alıntıyı unutmuşum. oğluş korkutmuş zamanında gelecektir annesi sen dinlen güzelce..

Hepinizi öpüyorum canlarımm

Ayyy sorma bnde aynisi oldum dun aksam gunlerde gecmiyo

acayıp uykum var bugun, gözlerim kapanıcak bıraksam:26: çizgi filmlerde göz kapaklarına kibrit çöpü koyup direnen karakterler gibiyim

aaaay sorma bugün bende öyleyim..hatta dayanamadım gittim 1'de yattım şimdi kalktım hihihihihiihih

aaay negif'im ne güzel yaaa oda gelmişte kurulmuş bile oyy oy oyyyy bende gelsin diye 4 gözle bekliyorum (hatta 85 gözle) bende senin gibi olurum her dk girer girer bakarım kesin...Eee son durumu resimle paylaşsana odayı nasıl oldu falan?

bence bu işin ne zamanı nasılı yok hazır olmak istemekle ilgisi var..mesela bebişler ilk 5-6 ay belki daha fazla odada yatamıcak ama hemen hemen oda yapcak herkes halletti benimki mart sonu gelcek eve teslimata ve öyle çok koku falan olmazsa hemen,koku olursada hergün havalandırıp sonra yerleştircez içinide...

vaaaaaay eriğim...biz senle aynıyız ama sen benden önce atlattın bakıyorum şeker olayını oyyyy hadi bakalım sonuçlarda iyi çıksın inş

Ayyy kızlar çok sevındım çok mutlu oldum teyzemiz bebek arabasını almış şimdi kargoyla geldı istediğimiz arabadann

canımmm hayırlı olsun arkadaşım...gerçekten büyük mutluluk :103:

bencede arkadaşım yaaaa sağlıkla hayırlısıyla sonu gelse bi zamanında...

hadi geçmiş olsun diyelim canım çok zor şeker yüklemesi seni anlıyorm.inşallah sonuçlar iyi olurda çrktiğine değer .haber ver mutlaka...

Teşekkür ederim kızlar. Sonuçlar iyi gibi. 1. Saat benim değer 147, üst sınır 160mış. 2. Saat benim değer 162, üst sınır 180 miş.
Ama doktor yine de üst sınıra yakın, hamur işinden, pasta- börekten uzak dur dedi. Zaten çok dikkat eden bir hamileyim. Degerlerim de bence normal. Bu sınırlarda olanlara ne dedi doktorları merak ediyorum?

ulturason kağını aldıysan onun altında yazıyo gr mı canım sanırım efw olarak geçiyo

Ne is yapıyordun pufpuf? Özelde olmalısın herhalde

ben 5 yıl bankada çalışmıştım sonra çıktım bankadan ve 1 seneyi geçkin zamandır evdeydim..tam sıkıldım artık bi işe gireyim derken şansa girdim bi giyim firmasına,ürün destek ekibi olarak..oraya girdikten 1 ay sonrada hamileliğimi öğrendim..ama ne şartlarını nede ortamı beğenmediğim için çıkmak istedim hamileykende çekmek istemedim o yüzden 4.ayda çıktım ordan o zamandırda evdeyim işte

Hi bana cok az yuksek gibi geldi cnm bnm aclik63 1.saat 112 2. Saatte 92 cikmisti

Rapunzel gec oldu canim kusura bakma ama basin sagolsun mekani cennet olsun. Rabbim geride kalanlara hayirli omurler versin.

Kiz pufpuf bizim dogum tarihlerimiz ayni degil miydi

canım ben doktora henüz göstermedim ama bende 75 mg yükleme yaptırdım.açlık değerim 82 1. saat 138 2. saat 125.ama bildiğim kadarıyla üst sınır şöyle.açlık 95 1. saat 180 2. saat 155

ulturason kağını aldıysan onun altında yazıyo gr mı canım sanırım efw olarak geçiyo
Tatlım baktım 670 gr yazıyor bu külüstür ultrasondan çıkan kağıtta. Ama oglum iki hafta önce 671 gr dı özele gittiğimde. Bir bebek iki haftada hic büyümez mi? Ben bile tekmelerini daha kuvvetli hissediyorum, karnım daha büyüdü anlıyorum kilo aldığını
Anladım canım, o zaman en iyisini yapmışsın. Evde keyfine bak .Hamileyken çok zor oluyor çalışmak.

Kiz pufpuf bizim dogum tarihlerimiz ayni degil miydi

heheeheh canımcım benim normal doğum olarak ilk başta 27 haziran dendi sonra benim köfte 1 hafta kadar öne geçti (maşallah)
şimdide sezeryan için 17'si dedi doktor..şimdilik ekstra durum olmazsa 17'si görünüyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…