2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ha bir de benim yaramaz kızım 1025 gr olmuş, bacakları da baya uzun olacak bacak boyu çok uzunmuş öyle dedi doktor amcası :)
Hayattaki en buyuk takıntım bacaklarımdır onun bari güzel olsun dedim :))))

öyleyse size kocemennnnn maşallah

zaten içimden bi ses Medistate'de yapcaksın doğumu diyor ya bakalım o değil,önemli olan doktorun sezeryan isteğime tamam demesi.. başka bişey istemem..

Bundan 5 yıl önce ve hamile kalmadan 3 ay önce de şeker yüklemesi yaptırmıştım. İnsülin direnci vardı bende. Onlarda birer saat arayla 4 kere kan alındığı için hep damar yolu açıldı. Sanırım bu aç ve tok alındığı için böyle parmak ucu oldu. Hatta damar yolu olmadan beklediğim için sevindim. Ya da beni kandırdılar :)
Doğum için 10.000 tl fiyat aldığım yerler olmuştu. O hastaneleri başta eledim. Yorgana göre ayak uzattım yani. Benim de 3 doktorum var. Nasıl olacak da burda yaptırmayacğım nasıl diyeceğim diye şimdiden kara kara düşünüyorum:44:

Bacilarim evime hirsiz girdi tansiyonum firladi...
Esim beni sakinlestirmenin drrdinde ve tabi bende bebegim icin zor duruyorum..
Rabb'im caldiklarini harcamayi nasip etmesin...
Ben nasil girecegim o eve bir daha bilmiyorum...
Cok korkuyorum bacilar....
Normalde surekli kapiyi kilitleyen ben sadece cektim kapiyi bugun...
O degil pirlanta yuzugume cok canim yanddi ilk yuzugumdu ...
Lutfen dikktlatli olun bacilarim anlik bile olsa kapinizi altli ustlu kilitleyip gidin...
Olay yeri ekibini bekliyoruz simdi ...

kızlar şeker yüklemenizde kaç kere kan alındı ben 2 kere alacaklarını sanıyordum 3 kere aldılar 12.00ye kadar aç bekledim

Canım çok geçmiş olsun. Daha önce oturduğum 2 ayrı eve de hırsız girmeye çalıştı ama kapıya hasar verdiler sadece. Korkma bi daha gelmiyorlar. Ayrıca, açıkta değersiz bi kaç şey bırakırım. Olurda girerse onları alıp çıksınlar diye. Allah kimsenin başına vermesin.

kızlar şeker yüklemenizde kaç kere kan alındı ben 2 kere alacaklarını sanıyordum 3 kere aldılar 12.00ye kadar aç bekledim

Bana 50 gr lık yapıldı, 2 kere alındı. 75 veya 100 gr yapılmasına göre alınan kan sayısı artıyor.

Bana dr demişti 2 saatte bir uzanıp dinlendiğin halde hareketlerini hissetmezsen neme lazım gel bir bakalım demişti...

aaaay canımmm çok büyük geçmiş olsun yaaa..Allah tekrarını göstermesin ve çalanında cezasını versin inş..Siz evde miydiniz bu olurken?Aaay Allah korusun..Lütfen çok dikkatli ol,bebişi düşün

ona bakarsan Acıbadem 14.000 tl'ye dek çıkıyo fiyat..Ama dediğim gibi 600'e de var..Tercih meselesi birazda

Kizlar benim geceleri bacaklarimda agri oluyo 2 kere de cok siddettli kramp girdi ayagima, doktoruma soyleyince kalsiyum verdi
aranizda kalsiyum kullanan va rmi

Gecen gün bende de oldu hatta uykumdan uyandırdı canm benm Dr ilaç yazdı ama benm kullanddn pek söylenemez ancak içmeye başlıcam olan bze olcak cnkü böyle giderse

Canm benm cok gecmiş olsn insn gidene de üzülür tabi ama mala gelmesin önemli olan canm

küçük hanıma bak sen keyfine diyecek yok hareketlerini hep soldanmı hissediyordun cnm..geçmiş olsun bu arada

vicdansızlar utanmaz arlanmazlar..çoook geçmiş olsun cnmm Allah daha beteriini göstermesin..inşallah bian önce yakalanırlar ve cezalarını çekerler

gecmiş olsun . benmde başima 3 ay önce aynısı geldi ne var ne yok gitti 15 mlyarlk altınım hiçbirşeyim kalmadı . tuhaf olan etrafta hiçbir dagınıklık kapıda zorlma falan da yok direk nokta atısı altınlar alnıp gidilmiş cok tuhaf . hiçbirşey cıkmadı polislerden falan . cok üzüldük ama yapıcak birşey yok

oooyyy arkadaşım sanada çok geçmiş olsun..giden miktar baya iyi rakammış tüühh

ama neden evde tutuyosun ki o kadar rakamlı değerli şeyleri?devamlı kullandığın bişeyler miydi?biz hiç tutmayız evde,herşey banka kasamızda..

ben daha yaptırmadım, 20 martta yapılcak canım ama bende 3 defa kan alınıyor diye biliyorum...

Ah canımmm çok geçmiş olsun haram zehir zıkkkım olsun o pisliklere imşaallah!!!!
Benim eşim de polis ve emniyet müdürü değiştikten sonra hırsızlık ve araba hırsızları öyle çok artmış ki biz bile sürekli diken üstündeyiz. Basşt bir alarm taktıralım evlere canlar, Allah canımızı canlarımızı korusun inşaallah.

Canim cok gecmis olsun. Sen iyi misin. Panik yapma korkma sakin ol. Cana gelecegine mala gelsin. Allah calanlara da yemeyi nasip etmesin

Hıc dusunme başka doktor başka hastane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…