2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bacilarim evime hirsiz girdi tansiyonum firladi...
Esim beni sakinlestirmenin drrdinde ve tabi bende bebegim icin zor duruyorum..
Rabb'im caldiklarini harcamayi nasip etmesin...
Ben nasil girecegim o eve bir daha bilmiyorum...
Cok korkuyorum bacilar....
Normalde surekli kapiyi kilitleyen ben sadece cektim kapiyi bugun...
O degil pirlanta yuzugume cok canim yanddi ilk yuzugumdu ...
Lutfen dikktlatli olun bacilarim anlik bile olsa kapinizi altli ustlu kilitleyip gidin...
Olay yeri ekibini bekliyoruz simdi ...

Cnm benim cok gecmis olsun Rabbim daha beterinden saklasin, bu arada sen kayinvalidenle karsilikli oturmuyo muydun kimse duymamismi. Offf offf diyecek bisey yok ki. Bizim evede 2nisan 2012 de girmisti hic unutmuyorum. Isten eve geldim ne yazikki eve giremedim kilitler yoktu. Benki bakkala giderken bile alttan ustten kilitlerim. Emin olki hicbirsey cikmayacak o pis parmak izi tozunu etrafa surdukleri ile kalacak evin. Neyse uzattim sukur ki sana da bebisede bisey olmamis. Gecmis olsun...

gecmiş olsun . benmde başima 3 ay önce aynısı geldi ne var ne yok gitti 15 mlyarlk altınım hiçbirşeyim kalmadı . tuhaf olan etrafta hiçbir dagınıklık kapıda zorlma falan da yok direk nokta atısı altınlar alnıp gidilmiş cok tuhaf . hiçbirşey cıkmadı polislerden falan . cok üzüldük ama yapıcak birşey yok :KK43:

Sanada gecmis olsun cnm bende aynen dugundeki butun takilari caldilar ve bir sonuc cikmadi 2 yildir. Valla bizim evde ayak izi bile cikmadi okadar profesyonel calisiyorlarki adamlar eve galosla girmis.

oooyyy arkadaşım sanada çok geçmiş olsun..giden miktar baya iyi rakammış tüühh
:KK50:
ama neden evde tutuyosun ki o kadar rakamlı değerli şeyleri?devamlı kullandığın bişeyler miydi?biz hiç tutmayız evde,herşey banka kasamızda..

Dogru soyluyorsun ama benim herseyim bankada idi. Cuma bankadan aldim ev almayi dusunuyoduk hesaplattiralim diye pazartesi hirsiz girdi goturdu birazda kismet meselesi bize kismet degilmis ama alanada hep dua ettim ilac doktor parasi olsun. O psikoloji cok kotu ben 1 hafta eve girenedim 10 gun yatak odasinda yatamadim. Butun liyafetleri yikadim ya adamlar katlanmis coraplari tek tek ayirip iclerine bakmislar her neyse kismet demekten baska care yok kimseye yasatmasin Rabbim

Bence o kadar sıkma kendini. Aç kalmak hiç iyi değil. İnsülin direncin olur. Meyvede de şeker var. Bana bişey demediler ama son 1 hafta sadece ekstra tatlı, pasta vs. yemedim. Ayrıca, kan için ideal 10-12 saatlik açlık gerekiyor. Eğer en son 6 da yersen bu süre çok uzar. İstersen aç internetten oku. Bana doktorum akşam en son 10 da yemek ye ve sabah 8 de kan vermeye gel dedi. Ben de akşam yemeğinden sonra bir de saat 21.30 gibi zeytin, peynir, ekmek kahvaltı yaptım. 8 de de kan verdim. Yanımda da limon götürdüm. Daha önce devlet hastanesinde yapmıştım. Onlarda limon getir demişti. O zaman hiç zorlanmıyorsun. Bebeğini aç bırakma, kendine de eziyet etme.

Ben bu gün yaptırdım ama bana öyle bişey söylenmedi sadece aç gelmem söylendi... Artı ben dün makarna yedim...
Evet yarın böyle yapmıcam. Bugün çok halsizlik vardı açlıktan dolayı. Teşekkür ederim kızlar
Ha bir de benim yaramaz kızım 1025 gr olmuş, bacakları da baya uzun olacak bacak boyu çok uzunmuş öyle dedi doktor amcası :)
Hayattaki en buyuk takıntım bacaklarımdır onun bari güzel olsun dedim :))))
Maşallah uzun bacaklı kızına:-) benim de geçen haftadan beri sol tarafımda batar gibi bir ağrı var, acaba o da benim ufaklık mı?
Lutfen dikktlatli olun bacilarim anlik bile olsa kapinizi altli ustlu kilitleyip gidin...

Sok oldum okurken, senin korkman çok normal. Allah da onlardan çıkarsın bir şekilde. Mal canın yongası ama diyecek bir şey yok canım. Size bir şey olmadı ya cok şükür

Yine tamamını okuyamadım kızlar, inşallah herkes iyidir, seke seke okurken Azerikızının başına gelenleri okudum.

Çok geçmiş olsun canım, yazdıkların da bize ders olsun, kilitlemeden çıkmam artık...

Allah (c.c.) razi olsun bacilar....
Hala soktayim ben bu aralar uyuyacagimi hiiic zannetmiyorum....
Hic mi Allah (c.c.) korkusu yok bu insanlarda.....
O degil sabahtan beri dusunuyorum ne yaptimda bunlar basima geldi diye....
5 milyarlik gitti Masa ustunde birakacagim tuttu hergun taktiklarimi...
Alyanslarim ve kolyem....
Rabb'im yemelerini nasip etmesin ins.
Kapida hafif bi cizik ve zorlama yok ....
Kizlar alttan ustten ortadan kac kilit varsa kilitleyip oyle cikin evden...
Sinirlerim bozuldu ya giden mala degil psikolojik olarak etkilendigim icin agladim....
Bebegim icin soguk kanli davranmaya calisiyorum...
offfffff...

Ya eşim de heveslidir belki ama oturupta üstüne konuşabileceğimiz bir vakit yok.
Öyle kötü zamana geldi ki bu proje teslim etme hikayesi :KK43: sürekli gece yarılarına kadar hatta bazen sabaha kadar mesaide :KK43:
Hem dinlenemiyorum, eşim mesaideyken annemdeyim, gece 2:30 da gelip annemden beni alıyor mesela. Haydaa uyanıyorum, eve gelip uyuyana kadar oluyor saat 4:00 sabah kalak bir koşturmaca yine :KK43: valla bazen günleri katıştırıyorum. Kaç haftadır haftasonları da çalışıyor, adam da perişan oldu. Ama dün artık patladım, yeter ya dedim, bu pazar evdesin. Çıkıp hiç olmazsa ne kadar bir yeküne ihtiyacımız olacak onu belirleyelim dedim. Böyle giderse hepsini bir kerede almamız gerekecek, halbuki her ay bi ihtiyacını alsak bir defada yüklenmeyeceğiz dedim. Hem herşeyi tek mi yapacağım, istemiyorsan söyle, ben kızımla çıkar tek başıma bakarım dedim :)
Haklısın falan dedi.
Hem dedim ne bu ya kızımız sesini bile duyamıyor, tanımayacak seni doğduğunda dedim, baktım bu daha etkili oldu :KK1: nasıl yani tanır kızım beni dedi. Dedim arada bir duyup tepki verdiğim bir adam vardı da kim ki o diyecek dedim doğduğunda :KK1:
Aaa bu ses babamın sesi diyemeyecek çocuğum dedim :KK1: dün akşam erken geldi ve oturup hep konuştu kızıyla, bak bu sesi tanı ben sesin babanım diyor. İçimden çok güldüm :) demek arada isyan etmek lazım ış :KK1:

Bakalım bugün neler olacak, eğer yine mesaiye giderse sağlam bir surat bekliyor eşiimi :))

Ay ben de ne dolmuşum bu konuda yahu :KK1::KK1:
Herkese kucak dolusu sevgiler :)

:nazar::nazar::nazar:

hakkaten baya dolmuşsun neyseki anlayışılıymış eşin :KK70: surat yapsanda sanırım olumsuz tepki vermez :KK70: benim eşim sürekli gece çalışıyor akşam 9 sabah 6 gündüz 4 7 arası yine gidiyor dükkana :) maalesef vakit sorunu bizdede var ama olmasada pek meraklı değil dedim ya uğraşmaz biraz surat assam o benden çok asar oyüzden :) oyüzden ben hiç bişey beklemiyorum ondan kabullendim her işimi kendim görüyorum :KK66: allah hepsine sağlık sıhat versn canları sağolsunda gerisi mühim değil onlarda bizim için çalışıyorlar

Valla aynı durum bizde de var. Yaşadığımız yerde kimsemiz yok. Ama memleketim uzak, eşim sürekli gelip gitse bile ya dogum birden başlarsa da eşimsiz doğuma gidersem diye ailemin yanına gitmeyi düşünmüyorum. Bir de eşim her halimi görsün, ona nazlanayım istiyorum. Evimde rahat rahat oğlumu beklemek daha iyi olacak gibi. Ben mi abartıyorum sen bunları hiç düşünmedin mi?
Memleketin yaşadığın yere yakın mı?

canım biz yakınız 2 saat 15 dak. sürüyor birde kesinlikle sezeryan olucam allah nasip ederse zamanı tarihi belli ama rabbim önce gelmesini nasip edersede yapacak bişey yok sağlıkla sıhatle gelsinde eşimin işleri epey yoğun gece çalışıyor gündüz 2 3 saat yine dükkana gitmek zorunda maalesef nazlanma şansım yok tek başınada doğar doğmaz bakabileceğimi evi çekip çevirebileceğimi sanmıyorum. en azından yarı 40 ı çıkana kadar annemlerde olmazk daha mantıklı geldi eşimede banada kısmet bakalım hakkımızda hayırlısı canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize

ayy gerçekten mi bu çatlaklar biranda mı oluuyor yaaa.. Yaa bende aktardan yağ aldım duştan duşa onu uyguluyorum. Birde krem aldım ama lierac değil benim ki Elancyl adında bi krem. Fransız dermetolo ürünü. onuda günlük kullanmaya çalışıyorum ama tabi unuttuğum çok oluyor

aynen caım benim aniden bi gecede oldu desem yeri ihmal etme markası falan önemli değil sonuç işlevi kremin bol bol sür canım

geceleri beni uyutmayan karın ve bel ağrısı üstüne artı pat kütt şiddet yanlısı oğluşum ve sabah iş :) günaydın bacılarrr

uuuyyy 85-90'tan 115'e..hemde magnumla kolayla öyle mi? Anaaaam :26:

valla gold yazdıkların gösteriyorki çok dikkat etmeliyiz ...
1 magnum ve kola off off off demekki birdaha yememek lazım :26:

evet canlar şuan hala önünü almış deilim ne kadar etkiliymiş o kaçamaklar bunu anladım ya iğn yazmasında ben böle idare ederim igne filan kullanmaka istemiyorummm:KK43:

En Büyük KK
Allah (c.c.) razi olsun bacilar....
Hala soktayim ben bu aralar uyuyacagimi hiiic zannetmiyorum....
Hic mi Allah (c.c.) korkusu yok bu insanlarda.....
O degil sabahtan beri dusunuyorum ne yaptimda bunlar basima geldi diye....
5 milyarlik gitti Masa ustunde birakacagim tuttu hergun taktiklarimi...
Alyanslarim ve kolyem....
Rabb'im yemelerini nasip etmesin ins.
Kapida hafif bi cizik ve zorlama yok ....
Kizlar alttan ustten ortadan kac kilit varsa kilitleyip oyle cikin evden...
Sinirlerim bozuldu ya giden mala degil psikolojik olarak etkilendigim icin agladim....
Bebegim icin soguk kanli davranmaya calisiyorum...
offfffff...

"neden ben" diye düşünme arkadaşım..çünkü başımıza gelen iyi/kötü herşeyin bi sebebi olduğuna inanırım ve tüm yaşadıklarımız derstir bize..hem belkide bu olay senin değil o hırsızların sınavıydı,Allah onları deniyordu..
sonuç olarak siz iyisiniz bebeğin iyi..bunlarda Allah'ın size hediyesi değil mi?

ahh canım çok geçmiş olsun, ama şükret ki size bir şey olmadı... maddi kayıplar nasılsa telafi edilir... rızkını başkalarının hakkı olandan çıkarmaya çalışan zaten hayrını göremez aldıklarının Allah'a havale et ve içini ferah tut... strese girme bebeğini düşün, çok şükür ki aile apartmanındasın yanlış hatırlamıyorsam yalnız sayılmazsın, korkarsan kayınvalidenler yanında...:KK16:

önerinde de çok haklısın, ben de dışarı çıkarken çekip çıkıyorum bazen, tedbiri elden bırakmamak lazım demek ki....

Günaydınnnlar

bakıyorumda artık haziran sonu bile görünenler 25 - 26. haftaya girmiş, yani en fazla son üç ay, bazıları için hatta 2 - 2.5 ay
sizde de heyecan başladı mı? ben artık düşündükçe heyecanlanıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada Azerikızı geçmiş olsun, allah beterinden saklasın, hayatınızda olabilecek olumsuz bişey varsa, bununla geçmiş olsun :KK43:

günaydın güzel annişler ve onların masum bebişleri
bugün çok mutlu değilim sabah yine mide problemimiz vardı ve elimin uyusuklugu hala gecmedi ama işe gelirken hastaneye şeker yüklemesnin ücretini sordum 26 tl dedi 75 mg için bakalım cuma günü yapılacak beni böyle sorunlara ragmen mutlu kılan ne peki merak ederseniz

cuma ve cumartesi günü izinli olucam cuma günü önce hastahane kızımı gorucem doktora soracaklarım var biriktirdim bide seker yuklememız yapılcak ordan cıkıp saglık ocagında 2.doz tetenozumuz yapılacak ve ordan direk anneme gidicem avrupa yakasına yegenıme pasta yaptırıcam hedıyesını alıcam tütü eteğinin provasını yapıcaz felan o gun bitecek ben annemlerde kalıcam ve ertesi gün fıstıgımın dogum gubu ben yıne ordayım cok mutluyum mus mutluyum

ve bomba haber nisanın ilk haftası benım son iş günlerim olucak :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

bugün çok mutlu değilim sabah yine mide problemimiz vardı ve elimin uyusuklugu hala gecmedi ama işe gelirken hastaneye şeker yüklemesnin ücretini sordum 26 tl dedi 75 mg için bakalım cuma günü yapılacak beni böyle sorunlara ragmen mutlu kılan ne peki merak ederseniz

cuma ve cumartesi günü izinli olucam cuma günü önce hastahane kızımı gorucem doktora soracaklarım var biriktirdim bide seker yuklememız yapılcak ordan cıkıp saglık ocagında 2.doz tetenozumuz yapılacak ve ordan direk anneme gidicem avrupa yakasına yegenıme pasta yaptırıcam hedıyesını alıcam tütü eteğinin provasını yapıcaz felan o gun bitecek ben annemlerde kalıcam ve ertesi gün fıstıgımın dogum gubu ben yıne ordayım cok mutluyum mus mutluyum

ve bomba haber nisanın ilk haftası benım son iş günlerim olucak :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

iyi haberlerle gel canımmmm:KK49: buararda bende ayrılcamda izne sen kaçına bitiriyosun ve kamudamısın canımm:44:

geceleri beni uyutmayan karın ve bel ağrısı üstüne artı pat kütt şiddet yanlısı oğluşum ve sabah iş :) günaydın bacılarrr

aynı dert bendede var bir misli daha fazlası benim midem sabahları resmen gaz üretiyor köpürüyor söküp atasım geliyo midemi
günaydın bacım

aynen caım benim aniden bi gecede oldu desem yeri ihmal etme markası falan önemli değil sonuç işlevi kremin bol bol sür canım

bende hiç kullanmıyorum valla badem yağı almıştım öylece duruyo bu aksamdan tezi yok hergün sürücem

canım biz yakınız 2 saat 15 dak. sürüyor birde kesinlikle sezeryan olucam allah nasip ederse zamanı tarihi belli ama rabbim önce gelmesini nasip edersede yapacak bişey yok sağlıkla sıhatle gelsinde eşimin işleri epey yoğun gece çalışıyor gündüz 2 3 saat yine dükkana gitmek zorunda maalesef nazlanma şansım yok tek başınada doğar doğmaz bakabileceğimi evi çekip çevirebileceğimi sanmıyorum. en azından yarı 40 ı çıkana kadar annemlerde olmazk daha mantıklı geldi eşimede banada kısmet bakalım hakkımızda hayırlısı canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize

senin için hayırlısının nasıl olacağına inanıyorsan öyle yap canım tek basınaysan büyük sorun tabi bide sezaryan diyosun bencede annenin yanında olmak daha iyi ama eşin gelebilecekmi her aksam senin yanına oda önemli tabi sonuçta ilk günler oda görmek isticektir sende onu görmek isticeksin tabiki

aaaay çok güzel tatlı heyecanlar bunlar..ne güzel..biyandanda ailenle hep beraber :KK34: oohhhh işten ayrılmanada çok az kalmış iyisin valla hadi bakalım...

deme kız aç karnına ben o kadar kan veremem ki bayılırım valla cuma günü benimkide ne yapıcam ben yaaa :KK43::KK43::KK43:

valla napalım dayanılcak mecbur..sabahlarıda çok sç oluyorum bende,yaptıracağım zaman beklemek zor olucak benim içinde..

Günaydınnnlar

bakıyorumda artık haziran sonu bile görünenler 25 - 26. haftaya girmiş, yani en fazla son üç ay, bazıları için hatta 2 - 2.5 ay
sizde de heyecan başladı mı? ben artık düşündükçe heyecanlanıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada Azerikızı geçmiş olsun, allah beterinden saklasın, hayatınızda olabilecek olumsuz bişey varsa, bununla geçmiş olsun :KK43:

benim sezeryanla doğuma 17 haziran dendi bu durumda tam 99 günüm kalmış oluyor..üüüffff geçsin bitsin şu günler artık yaaaa

Hıc dusunme başka doktor başka hastane

bakalım izne cıktıktan sonra karar vericem o zaman fırsatım olur arastırırım 20 gün sonra bakıcaz artık devlete gidicem bide muayene için oranın dogumhanesını kontrol edıcem caktırmadan bıde dogum yapanların yanına cıkıp fıkır alıcam :)

X