2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
mrb kızlar malum haftasonu pek giremiyorum geç yazdığım için kusura bakmayın çanta hazırlama işini bende pufpuf gibi 15 nisandan sonraya bıraktım çünkü 15 nisanda doğum iznine ayrılıcam ben artık ve memlekete gidcem annem halletcek yıkama ütüleme işlerini şeker işine gelirsek hala diyetteyim baya düşürmüştüm aslında şekerimi tokluk 85 90 akadar ama haftasonu dayanamayıp bi tane magnum yedim ve film izlerken bi bardak kola içtim ve fırladı yne 115 lere off napcam böle bilmiyorum baya stresteyim iş yerindede problemler yaşıyorum oyüzden moralim bozuluyo ve fark ediyorumki stresliyken şekerim dahada yükseliyo:KK50::KK50::KK50:

canım tok 115 çok değil ki benim tok şuan 138 160 yediğim şeye göre değişiyor.normal bir insanın ki bıleo kadardır zaten

ben de kuru kayısı, erik, incir fılan yemeyı denedım oladı, sabahları aç karnına sıcaga yakın su ıctım bı kac duzgun gıttı sonra yıne bozuldu :26: suyun içine kayısı koydum geceden bekletıp içtim, o da olmadı.. ancak oyle suda bekletınce posasını yıyemıyorum, cok mıdemı bulandırıyo :26: ben de doktorla konustum, sabahları ve aksamları zeytınyagı ıc dedı, duphalac surup verdı.. ilaç kullanmayayım diye kastım kendımı içmedim ama baktım boyle daha fena bugun ılk defa ıctım dupalacı, daha bı faydasını gormedım ama bı kac gun daha devam edıcem sanırım :26:

canım ben de aynı şekilim, yukarıda yazdım neler yaptıgımı.. kanama olayı bende de oldu, doktorumu aradım cunku kabızlık durumumu bılıyodu direk kanama var mı dıye sormustu bana, ben de yok demıstım, oldugunda benı ara demıstı, aradım işte zeytınyagı ve duphalacı soyledı, ılactan once zeytınyagını denedım ama işe yaramadı ben de:26: mecbur bugun surubu kullandım, hamılelık oncesı de kullanmıstım bu surubu faydasını gormustum, bugun daha bı etkısı yok ama yrn da içeceğim :KK31: ki ben çorbasız sofraya oturmam, napacagımı bılemıyorum valla :26: bı kabızlık bı mıde yanması benı benden alıyoooooo :26:

cok sekerlı sankı serbet ıcıyosun gıbı ama mecburuz sanırım içmeye :26: bebişime bısı olcak diye korkuyorum valla :26: yaptıklarımı yukarıda yazdım, onu bunu denıyorum en sonunda öyle ya da boyle şuruba talim :KK50: bi buna bi mide yanmama bı cozum bulursam cok sevınıcemmm :KK31:
bende biraz biraz etki etmeye başladı
ş
urup cacnım. Yarında bir ölçek içersem sanırım çüülür ama ağrı yapıyor bu yaa :KK43:

bende biraz biraz etki etmeye başladı
şurup canım. Yarında bir ölçek içersem sanırım çüülür ama ağrı yapıyor bu yaa :KK43:

ne kadar içtin cnaım sen, doktor bı yemek kaşığı dedı bana:26: hamılelıkten once kullandıgımda kapagıyla ıcıyodum sanırım o zmn daha fazla yapıyodu ve daha cabuk etkı edıyodu, bı kaşık aynı etkıyı yaratmamış olabılır ben de, beklemedeyım valla hala yrn da ıcıcem :KK31:

mrb kızlar malum haftasonu pek giremiyorum geç yazdığım için kusura bakmayın çanta hazırlama işini bende pufpuf gibi 15 nisandan sonraya bıraktım çünkü 15 nisanda doğum iznine ayrılıcam ben artık ve memlekete gidcem annem halletcek yıkama ütüleme işlerini şeker işine gelirsek hala diyetteyim baya düşürmüştüm aslında şekerimi tokluk 85 90 akadar ama haftasonu dayanamayıp bi tane magnum yedim ve film izlerken bi bardak kola içtim ve fırladı yne 115 lere off napcam böle bilmiyorum baya stresteyim iş yerindede problemler yaşıyorum oyüzden moralim bozuluyo ve fark ediyorumki stresliyken şekerim dahada yükseliyo:KK50::KK50::KK50:

uuuyyy 85-90'tan 115'e..hemde magnumla kolayla öyle mi? Anaaaam :26:

ne kadar içtin cnaım sen, doktor bı yemek kaşığı dedı bana:26: hamılelıkten once kullandıgımda kapagıyla ıcıyodum sanırım o zmn daha fazla yapıyodu ve daha cabuk etkı edıyodu, bı kaşık aynı etkıyı yaratmamış olabılır ben de, beklemedeyım valla hala yrn da ıcıcem :KK31:

1 yemek kaşığı mı .... ayy ben ço mu içtim yoksa yaaaa.... offff dr. bana bir ölçek içeeksin dedi. 1 yemek kaşığı demedi. yoksa dedi de ben mi ölçek anladım. alla alla... Kapağı 30ml. günde bir tane iç dedi. bende sabah korka korka öyle içtim valla. Hatta kendi kendime düşündüm dedim 15. ml. mi içsem diye. Sonra dikledim kafaya :KK43:(( ama acayip bir gaz attırıyor :KK49::KK49::KK49:

uuuyyy 85-90'tan 115'e..hemde magnumla kolayla öyle mi? Anaaaam :26:

valla gold yazdıkların gösteriyorki çok dikkat etmeliyiz ...
1 magnum ve kola off off off demekki birdaha yememek lazım :26:

1 yemek kaşığı mı .... ayy ben ço mu içtim yoksa yaaaa.... offff dr. bana bir ölçek içeeksin dedi. 1 yemek kaşığı demedi. yoksa dedi de ben mi ölçek anladım. alla alla... Kapağı 30ml. günde bir tane iç dedi. bende sabah korka korka öyle içtim valla. Hatta kendi kendime düşündüm dedim 15. ml. mi içsem diye. Sonra dikledim kafaya :KK43:(( ama acayip bir gaz attırıyor :KK49::KK49::KK49:

sen dogru anlamıssındır canım, benım doktorum ilaç vermeyı sevmıyor hıc, kanamam olunca mecbur kaldık kullanmaya :26: o yüzden benimki bi kaşık demıstır ama netten bakıyorum da herkes bı sürü ilaç, vitamin, takviye fılan kullanıyo, benim 24. haftam bıtıyo ilaç fılan kullanmadım hiç folık asıt harıcınde :KK31: yrn sabah yıne içicem şuruptan, bi kaşık da kesmiyomuş demek ki belki düzenli kullanımda bi etki gösterir :KK31:

valla gold yazdıkların gösteriyorki çok dikkat etmeliyiz ...
1 magnum ve kola off off off demekki birdaha yememek lazım :26:

kızlar ben hamileliğimi öğrendiğimden beri hiç kola içmedim biliyormusunuz
ilk zamanlar bigün yemekteyken canım istedi görümcemlerdeydik eşim bardağın dibine azıcık koydu şeker atacak sandım ben ama kasıkla rahat 5/10 dk karıstırdı sonra verdı al iç dedi bende üzüldüm onu içeceğime hiç içmem dedim içmedim bence sizde içmeyin çok zararlı normal insanlar için bile zararlı bizim eve misafir getirmedikçe girmez kola

kızlar hepimizi alışveriş heyecanı hazırlık heyecanı sardı anlaşılan;:KK49:
peki bebek mevlüdü için bir planınız var :26:mı neler yapmayı düşünüyorsunuz

kızlar hepimizi alışveriş heyecanı hazırlık heyecanı sardı anlaşılan;:KK49:
peki bebek mevlüdü için bir planınız var :26:mı neler yapmayı düşünüyorsunuz

benim alışveriş falan bittide sıra doğum için süslene bebek şekeri misafirlere dağıtılacaklar falan onları düşünüyo araştırıyorum :KK34: valla mevlüd hiç düşünmedim canım daha...

benim alışveriş falan bittide sıra doğum için süslene bebek şekeri misafirlere dağıtılacaklar falan onları düşünüyo araştırıyorum :KK34: valla mevlüd hiç düşünmedim canım daha...

benim daha alışveriş başlamadı bile :KK43::KK43::KK43: offf
ama alışverişe çıkınca süslemeleri mevlüt için gerekli olacakları fln tamamen halletmek istiyorum. doğumdan sonra uğraşmak istemiyorum ama çok kararsızım klasik hediyelerden fln almak istemiyorum. :KK1::KK1:

Biz geldikkk... :KK3: Şeker yüklememiz vardı bu gün sıcak sıcak hiç hoş değildi... :120: neyse sonucumuz iyi çıktı ama kan sayımımız yerlerde geziyor zaten kan hapı kullanıyordum şimdi günde ikiye çıktı... Bide doktor fitil verdi vagi-hex diye kullanan var mı acaba... :44:

Evet ohepguzelim :21: aspirini birakmama ragmen kasintiya devam fenalardayim valla:KK53::KK53: alerji filan degilmis canim testler tahliller yapildi hamilelige bagliymis. Ilk bebegimde hic olmadi ama bunda da olmayacak diye bisey yokmus :44: mus mus ta mus mus :KK53: ben cildiriyorum ama kimsenin umrunda degil :KK52: soylemesi kolay :KK52: sinirlendim yaw :KK47:

Üzüldüm canım öyle sürekli kaşınmak da hiç hoş değil ama çoğu gitti azı kaldı biraz daha dayan canım... :KK34:

Biz geldikkk... :KK3: Şeker yüklememiz vardı bu gün sıcak sıcak hiç hoş değildi... :120: neyse sonucumuz iyi çıktı ama kan sayımımız yerlerde geziyor zaten kan hapı kullanıyordum şimdi günde ikiye çıktı... Bide doktor fitil verdi vagi-hex diye kullanan var mı acaba... :44:

Üzüldüm canım öyle sürekli kaşınmak da hiç hoş değil ama çoğu gitti azı kaldı biraz daha dayan canım... :KK34:

şeker için gozunaydın :KK16: fitil ne için canımm, benim 24. haftam bıtıyo daha kan hapı fılan içmedim hiç, sen mesela kacıncı haftanda başladın :26:

canım en azından şeker olayını hayırlısıyla ve iyi haberlerle atlatmışsın ne güzel... :nazar:

şeker için gozunaydın :KK16: fitil ne için canımm, benim 24. haftam bıtıyo daha kan hapı fılan içmedim hiç, sen mesela kacıncı haftanda başladın :26:

Teşekkürederim canım...:) Dördüncü aydan sonra verdi doktor aslında en başından kan sayımım sınırda çıkmıştı ama mide bulantısını tetiklediği için dördüncü aya bırakmıştı doktorum. Fitil birazcık mikrop kapmışız onun için değeri çok az ama yinede kullanalım dedi...

canım en azından şeker olayını hayırlısıyla ve iyi haberlerle atlatmışsın ne güzel... :nazar:

Sağol canım dediğin gibi en azından o iyi çıktı mikropları fitille hallediriz de kan seviyesini nasıl yükselteceğiz bilmem... Üzüm suyu, pekmez filan diyorlar ama en iyisi ciğer de oda hamilelikte yenmemeliymiş...

puf puf bu hastane medistate değil dimi çünkü bende orda doğum istiyorum ama daha ne kadar olduğunu konuşmadım :KK53::KK53::KK53::KK53:

aaaaa Medistate'de mi yapcan?? Biara biz konuşmuştuk senmiydin kız?Hatırlayamadım da...Hani başka anlaşmalı doktora gidip (Fsm'deydi sanırım) Medistate'de doğum yapcam demişti...
:26:
Benim bu 7.000 olan Hisar hastanesi ama 2.tercihim benimde Medistate ve aile desteği olmazsa bende Medistate'te yapıcam kısmetse doğumu...

Sağol canım dediğin gibi en azından o iyi çıktı mikropları fitille hallediriz de kan seviyesini nasıl yükselteceğiz bilmem... Üzüm suyu, pekmez filan diyorlar ama en iyisi ciğer de oda hamilelikte yenmemeliymiş...

kan değeri artışı falan neler gerekli bilmiyorum canımcım ama aaaay ciğerede bayılıyorum ben...
:KK56:

Disimizi sikacagiz artik yapacak bisey yok :KK19: seker testini atlatmissin canim gozun aydin. Bende bu kasinti icin tahlil yaptigimda kan sayimim dusuk cikti kan hapi kullaniyorum.

X