2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Fıstıklar, artık koca göbekli anneler göbeginizin altında kahverengi çizgi oluştu mu? Bende hala daha tık yok.

Son düzenleme:

1 ayı bıraktın geride kaldı 4 ay.. lütfen kafana devamlı takma bunu olur mu? bak ne güzel bebişinde kendini hissettiriyo devamlı .. Belkide sana "Anne yalnız değilsin şimdilik evin erkeği benim" diyor

pufpuff bende 15 nisanda evde olucam Allah ın izniyle o tarihten sonra baslıcam alışverişe canta hazırlığına 1 haftada bitiririm diye düşünüyorum

1 hafta bile sürmez canım bence.. 1-2 günlük iş..

Fıstıklar, artık koca göbekli anneler göbeginizin altında kahverengi çizgi oluştu mu? Bende hala daha tık yok.

benim yukarıdan aşağıya kadar var bir çizgi..yani göbek deliğimin üstünden göğsümün altından tam ortasından başlıyor karnıma kadar uzun hafif kahverengimsi bir çizgi var canım....

Son düzenleme:

kızzz deli misin yahu kafaya takmak için bunu mu buldun şimdi de hay Allah iyiliğini vere yahu..
Hareketli diye normal mi denir mi hiç ne güzel işte maşallah

kontrolündende iyi haberlerle dönersin inş...

yan korumalıkları var yorganı çarşafı işte normal uyku seti.. yan korumalıkları bozulur mu acaba yorganda falan sıkıntı olmaz diye düşünüyorm ama
Ben kiziminkini yikiyorum canim bi problem olmuyor. Mecbur yikanacak yani toz oluyo kirleniyo sonucta
Allah kavustursun canim ama bak ne guzel oglun guclu tekmeleriyle senin yaninda uzme onu. Hem bizde yanindayiz ayrilma sen buradan

Bende de yok hala canim kizimda olmustu ama

Iyi aksamlar bacilarimmm
Bugun oglumla uzak yerdeki bir pazara gittik asiri derecede yorulduk....
4 saattirde uyuyoruz.....
Sabah size ruyamda oglumu normal dogumla dogurdum emzirdim falan yazmistimda
Bu seferde bebegime resmen artik bakiyordum emzirmeye devam ediyordum...
Asil bombayi soyleyim yenilerde uyandim ya uyku sersemli Yasin nerede emzirmem lazim dedim kendi kendime
Allah (c.c.) tan kimse yoktu yanimda

Son düzenleme:
canlar...hepinize iyi akşamlar olsun huzurlu endişesiz sağlıklı bol tekmeli geceler olsun....yavrularınızı ve sizleri kocaman öpüyorum..benim mesai bitmek üzere ben kaçar...

Kızlarrrrrrr
Gebelik okulundaki tüm sunumları edindim ve bana mailini ulaştıran herkese gönderdim.
Eğer isteyenler olursa mailim yakut.seda@hotmail.com
Çok faydalı olacağını düşünüyorum hepimiz için ben çok faydasını gördüm, bugün de uygulama yaptık bebeklerimizi yıkadık ve masaj yaptık, konak pişik ve göbek bakımı yaptık süper bir deneyimdi :)

Şekerim 137 çıktı normal dedi doktor sorun yokmuş.Eger sonucum yuksek çıksaydı 100 lük aç karna saat başı yapılacaktı. Yuksek çıkmayınca 100 lüğe de gerek kalmadı.İçtiğim ve midemi yemek borumu yakan o gazozumsu gikozu da ekliyorum resmini. tam öööööğğğğğ dü yani.Idrar temiz, hemoglobin sınırı 12.6 idi 11.9 cıktı.Demir hapı ve vitamine devam dedi.Rahim agzı normalmiş.Kızım 33 cm gibi çıktı agırlığı 922 gr mış Koca kız olmuş teyzeleri.Haftamız da 25+3 tu bu arada. Bu hastanemizde Doğum fiyatı normal :1600 sezaryan: 1200 müş.Baş aşagı duruyordu ama sürekli dönüyor gerçekten de.Yeni bir vitamin önerdi Her şey çok güzeldi tatlı yüzünü de gösterdi kızım .

Pufpuff ben bu kadar tatlı şeyi sevemedim inşallah sen seversin tadı iyi de yakması kötuydu kendi açımdan.Çilekçiğim evet özellikle telsiz konuşması gibi yapmıştım .Anlaşılmış coookkk sevindim
muck muuuccckkkkk.

Son düzenleme:
Süper anneler ve onlarin minnak yavrulari selamlarr herkese. Benim merak ettigim bi konu var gogsunden sut yada sivi gelen varmi ??? Benim bugun sag gogsumden geldi erken degilmi normalmi bilemedim:18:

geçmiş olsun canım şekeri de atlattın herşey yolunda ne güzel oy oy bebişine de maşallah

Son düzenleme:

canım onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz bilinçaltı oluyor ben de geçen gün rüyamda doğum yapmışım hem de suda sonra bebek suda yüzerken ben onu tutup kaldırıyorum yukarıya doğru bir de bakıyorum bebek erkekmiş sonra eşime anlattım acaba bebek erkek mi dedim o da güldü düşün ne kadar etkisinde kalmışım

Bacim attim sana
Donersen sevinirim

Süper anneler ve onlarin minnak yavrulari selamlarr herkese. Benim merak ettigim bi konu var gogsunden sut yada sivi gelen varmi ??? Benim bugun sag gogsumden geldi erken degilmi normalmi bilemedim:18:

Tatlim benimkinden de sari sivi gelmeye basladi....
Haftaya gittigimde doktorumla konusacagim...

Aynen famuram
Ama yatip ruyamin kalan yerinden devam etmesi super otesiydi
Son aylarimiz sukurrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…