2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarr hamilelik te şeker çıkan oldumu aranızda bende malesef çıktı 1 aydır diyet yapıyorum kilo amyaı bırkaın 2 kilo vermişim ve bebeğimde kilo alammaış sizler nasıl besleniiyorsunuz

canımmmmm ben daha yaptırmadım,2 hafta sonra yapılcak şeker testi..

kendine çok dikkat etmeye çalış arkadaşım..aaaay ne güzel bebişi gözleri açık görmüşsün süper valla,Allah hepimize nasip etsin sırayşa inş..

Allahim korusun efemiziizi kolarina almayi nasip etsin cnmmmm:))

aaaay sağol canım benim yaaa amin

Simdiki doktirlari hic anlamiyorum ya bu ne onu yemeyin bunu yemeyin peki yemesek bebislerimiz nasill vitaminn alsin koydeki kadinlarla masallahher istediklerini yiyip iciyorlar masallah tosun gibide bebekler gitiriyorlar dunyaya:))

Aman allah korusun, biraz dikkat et ama herşeyide tamamen kesersen bebeğin gelişmez, en azından vitamin takviyesi al bari. Doktoruna sorarak, Ca ve B12 vitamini alabilirsin canım

o ilçalrı sürekli kullanıyorum ama bi faydası yok illaaa yemekle vitamin alıyor vucut sanırm calsiyum eksikliğide var çok fena kramplar giriyor bazen yürüyemiyorum bide bel fıtığı var doktorum böyle dahada ağırlaşırsan mayıs da doğum yapmak zorunda kalırsın dedi

Canlarimm size bisey sormak istiyorumm kac kisi sezeryanciz kac kisi normal dogumcuyuz merak etim sebebleriyle soylermisiniz bana ben normalciyim saglik yonunden icimi tertemiz oluyomus kadin hastaliklarinda iyi geliyormus...

artık sanırım topikte bilmeyen kalmadı ben Sezeryancıyım canım

doktoruna güvenip inandığın müddetçe dediklerini yap bence cnm sonuçta ilaçsız geçecek bişey değil sanırım...

merhaba arkadaslar hepinize şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum

33.haftadaymışsın canım yaaa maşallah ne güzel bizde görürüz inş o günleri sağlıkla

kızlar benim şeker yüklemem yapıldı perşembe günü
çok şükür sonuçlar iyi
Şeker çıkan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun.
bende normal doğum istiyorum Allah nasip ederse ....:)

rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu
Amin cnm insallah ya

Canlarimm size bisey sormak istiyorumm kac kisi sezeryanciz kac kisi normal dogumcuyuz merak etim sebebleriyle soylermisiniz bana ben normalciyim saglik yonunden icimi tertemiz oluyomus kadin hastaliklarinda iyi geliyormus...

Benimde mecburi sezaryen olacak canim Allah nasip ederse

Kizlar nisani atlattik cok şükür. Oglusumda uzmedi annesini tekmelerini esirgemedi gunun buyuk cogunlugunu oturarak gecirdim. Ama yinede yorulduk bir saattir falan uzaniyorum bebisim cok hareketli degil kipirtilar var sadece sanirim o da yoruldu. Birde birsey itiraf edeyim nazardan cok korkuyorum. Goze batiyorduk biraz oglusumla Allahim esirgesin. Simdilik bu kadar bizden canlar opuyorum sizi

Gozun aydin cnm simdi rahat rahat dinlen bide nazardan korkuyosan ihlass suresini hep oku tatlmm:)

aynen cnm dikkat etmek lazım iş yerindede klozet yokki hep alaturka..52 günüm kaldı ya sayıyorum resmen rapor günlerimi..
cnm 24+6 da gittim doktora..boyuna göre seninde kilosu iyi şuanda..zaten şimdiden sonra asıl kilo alımı başlıcak..şu dönemde gramajlara çok takılmamak gerekiyo
doğru söylüyosun çileğim hiçbişey bebişimden önemli değil bakalım bir iki hafta daha deniycem olmazsa rapor alıcam..işi brakmam mümkün değil..eve yazılıcaz bu hafta inşallah borçlar artıcak çalışmaya devammm

görürsünüz ins zaman geçmez sandım ama inanın ki çok çabuk geçiyo

Ca için yumurta, süt, ceviz, incir, yoğurt Ben bu 5 liyi hergün tüketmeye çalışıyorum,
Kramplar özellikle bacaktaki çinko eksiliğindenmiş. Onun ilacıda süt, ara öğünlerimde hep bir bardak süt içiyorum. Kramplar bende de vardı kesildi.

Hadi bakalım az kalmış, az daha sabret canım.

ins hepimiz canm :)

Amin canım,

kızlar bu domuz yağı katkılı olan decavitmiydi elevitmiydi. doktor decavit yazdıda. bilemedim :))

Bi görmek ister sanırım :))
Haberini bekliyorum canım

tatlı doktor alttan muayane etti uzun uzun baktı anlayacağın ışıkla parmakla aletle :))) çok şükür kanamam vajinadan değilmiş, o şişliklerde hormonlardan ve bebeği baskısında dedi, önemli değil dedi doktor canım.

Ohh hadi gecmis olsun, evet nazara inanirim, hele boyle kalabalik ortamlara girip ciktiktan sonra basima bir is gelir mutlaka.
Felak ve Nasi okurum bu ortamlarda 3 er kere, hatta negatif enerji aldiklarimin yuzune olur uflerim

Benimde mecburi sezaryen olacak canim Allah nasip ederse

Senin niye mecburi sezeryan canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…