2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

seninki sınırdaymış benim 198 çıktı çok yüksek eğer düşmezse insüline başlıyacaz dedi onun korkusuna hiç işy yiyemedim ama şimdi 140 düşmüş bakalım az da olsa diyeti bozacam bende

ben hamielikte 7 kilo aldım sadece şuana kadar bende çok muz yiyordum bide muzun memlektinde olunca ister istemez yiyorsun bide muz bebek için çok faydalı diye biraz abartmıştım o yükseltti sanırm beneim 198 çıktı 75 gram yüklemede

arkadaşlar merhaba bende malesef vajinal varis oluştu dr. daflon tablet verdi ... cok ağrım oluyor şişlik var... ilacın içindede gebelikte yeterli çalışma yoktur kullanmayınız yazıyor.. doktor kullanabilirsin dedi canım çok sııkkın hem kendi rahatsızlığıma üzülüyorum hemde bebeğe ilaç yüzünden birşey olurmu diye korkuyorum...

doktor verdise vardir bi bildigi diye dusunuyorum cnm gecen hafata doktorum bana akinti icin 7lifitil verdi iki gece kulandim bebisimin hareketleri azalmsti ondan sonra kulanmadim cnm amma iyimi yaptim bilmiyorum cnm akintim hala devam ediyor...

Canlarimm size bisey sormak istiyorumm kac kisi sezeryanciz kac kisi normal dogumcuyuz merak etim sebebleriyle soylermisiniz bana ben normalciyim saglik yonunden icimi tertemiz oluyomus kadin hastaliklarinda iyi geliyormus...

doktor verdise vardir bi bildigi diye dusunuyorum cnm gecen hafata doktorum bana akinti icin 7lifitil verdi iki gece kulandim bebisimin hareketleri azalmsti ondan sonra kulanmadim cnm amma iyimi yaptim bilmiyorum cnm akintim hala devam ediyor...

ya canım işte insan çok kararsız kalıyor ilacı içmim diyorum internetten araştırdım vajinal varis pıhtılaşmaya sepeb olup anne ve bebek hayatını tehlikeye sokar deniyor o yüzden bırakamadım am hep tedirginim... sanki ilaca başladıktan sonra bebeğimin hareketleri azaldı.. rabbim hepimize sağ sağlim evlatlarına kavuşmayı nasib etsin amin

amin cnm amin yoksa kafayi Yiycez bu gidislee cildiricazz:))ama ikinci hamileligimzde boyle olmicamizi biliyorum daha rahat bi gebelik geciririz tatlmmm:)))

ben kaçıyorum kızlar...mesaim 1 saat sonra bitecek....işleri toparlayım alıntı yapıp cvplayamadım eve gidince cvplarım...öptüm herkesi...
güzel geceler olsun...

Canım ben gebelikten önce daflon kullanıyordum, normal varis var bende, hamile kalınca bıraktırdı doktorum. Sana bu ilacı veren kadın doğum uzmanımı, birde prespektüsüne bak canım A ve B grubu ilaçları kullanabiliyoruz. Ama içine sinmezse doktoruna tekrar sor...

seninki sınırdaymış benim 198 çıktı çok yüksek eğer düşmezse insüline başlıyacaz dedi onun korkusuna hiç işy yiyemedim ama şimdi 140 düşmüş bakalım az da olsa diyeti bozacam bende

Aman allah korusun, biraz dikkat et ama herşeyide tamamen kesersen bebeğin gelişmez, en azından vitamin takviyesi al bari. Doktoruna sorarak, Ca ve B12 vitamini alabilirsin canım

içinde a yada b yazmıyor sadece yeterli çalışma yoktur yazıyor. bilemedim

Canlarimm size bisey sormak istiyorumm kac kisi sezeryanciz kac kisi normal dogumcuyuz merak etim sebebleriyle soylermisiniz bana ben normalciyim saglik yonunden icimi tertemiz oluyomus kadin hastaliklarinda iyi geliyormus...

Canım bende normal doğumcuyum ama kısmet bunu şimdiden söylemek çok erken, allah herkese en kolay atlatacağı şekilde doğum yapmayı nasip etsin

ben normal istiyorum. doğum anını yaşmak istiyorum öyle ameliyat gb bebeğin karnımdan alınmasını istemiyorum her anı saniyesiyle yaşamak istiyorum.. bunun yanında sağlık yönünden de normal istiyorum ama kısmet bakalım nasıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…