2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canım gynoferon kullanıyorum aç kullanıyorum sen ne kullanıyorsun

kızlar bnde kan ilacı ferro mu ne kapsül o var içemiyorum onun yerıne kaşığa dökmeli bı tane şurup var ufak bişey onu yazdrcm o midemi bulandırmıyor

Benimkide santafer diye bir hap. Simdiye kadar kahvaltidan sonra aliyordum meger ac icmem gerekiyormus

kızlar sabahtan beri ellerim uyusuyor özellikle sol elim parmaklarım ve bir iki saattir iki kolum birden ağrımaya başladı ya ağlıcam valla

Tatlimmm benide liseteye eklermisin rica etsemmm???

çok güzel olmuş canım. eline sağlık :) ben de bi arkadaşta aşağıdakine benzer bişi gördüm. belki yapıcam bende

Eki Görüntüle 1000193

internette aratıncada çok değişik güzel modeller çıkıyo.. Fiyonklu olması veya şekilli falan olması tamamen tercih meselesi.. Ben bunu denemek için yapmıştım şimdi gerçeğini yaparken daha değişik yaparım diye düşünüyorum,bakalım..

Benimkide santafer diye bir hap. Simdiye kadar kahvaltidan sonra aliyordum meger ac icmem gerekiyormus

kan ilaçlarını genellikle doktorlar kahvaltıdan önce alınmasını söylüyor ama benim sabahları midem bulanıyordu ve ben hep akşam yemeğinden önce almıştım şimdi iki olunca mecburen kahvaltıdan ve akşam yemeğinden önce alıyorum

kızlar ya ben size birşey danışmak istiyorum netten alışveriş yapan arkadaşlar ben birkaç hafta önce netten çanta siparişi vermiştim ayakkabıyla takımdı geldi ürünler ancak nette olan renk değildiçantayla ayakkabının alakası yoktu sonra ben de iade ettim kargo da gönderirken oradaki bayan bana onların gönderdiği faturanın birini ben de kalacağını söyledi gönderdim kapıda ödeme yapmıştım faturanın arkasına da banka hesap numaramı yazdım ancak aradan 10 gün geçti hesabıma para yatmadı sonra çok zorda olsa ulaştım onlara ve durumu anlattım bana faturanın ikisini de bize göndermeniz gerekiyordu gönderin kargoyla 15 gün içinde yatıralım parayı dedi ben şimdi ürünü iade gönderirken 14 tl kargo ücreti ödedim şimdi faturaya tekrar kargo ücreti ödeyeceğim zaten çantanın ücreti 80 liraydı ne yapayım kızlar bir daha kargo ücreti verirsem bir de parayı yatırmazsalar paranın üzerine bir bardak soğuk su mu içsem bilemedim ay ben hiç böyle salakça iş yapmazdım nasıl oldu anlayamadım kimseye birşey soramıyorum bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi

Arkadaslar benim bugu bel agrm var ve bebegin hareketlerini dunden beri cok az hisediyorum daha iki gun once gitim doktora iyidi gayet simdi ise endiselenmeye basladim acaba ikigundur fitil kulaniyorum akinti icin onun bi etkisi olabilirmi bilgisi olan canlarim bana cevabinizi bekliyorum???hata cnm cok sikin oldugu icin bugunki ikinci tetonuz ignem vardi gitmedim((

Kuzu yaa sen neşeli canımsınn çilek duygusal canım Hepiniz böyle datluş olmak zorunda mısınız siz
hani evlat sevilir ayrım yapılmaz ya o hesap hepinizi ayrı ayrı ama çoook seviyorum bilin istedim

Heheheheee Ay bende sizi coooookkk seviyorum canlarim. Ama laf aramizda kalsin pufpuf biraz kiskanc ya nasilda girdi hemen araya pufpuuuuufff

iade benim bildiğim karşı ödemeli olur canım sen niye kendin ödedin ki

çikolata yiyip sırt üstü uzanıp bekle biraz. Mutlaka haraket eder.

Bende yerinde olsam karistirmazdim asi isini boyle bir durumda. Akinti icin degil ama kasinti icin fitil kullandim o yuzden bir bilgim yok ama benimde gecenlerde iki gun falan cok az hareket etti bebegim endiselendim ama sikinti yok cok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…