2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hahhahahaah hay Allah iyiliğini vere yaaa resmen sesli güldüm hahahahah gel kızzz gel hisara gel beraber gideruk

canım ya Allah gönlüne göre versin..istediğin gibi olur inşallah hayırlısı oysa tabii....köfte anne ile bu konuda anlaşın oldumu teyzecim.. :)

oooyyyy çok tatlısın yaaaa...canımmmmmm

bende tam tersiiiiiii,hamur işi abur cubur tatlı ne yersem ne istersem yiyorum zaten normalde de balık etliyimdir şimdi 9 kilo aldım başından beri.. Bu arada canımcım,detaylın güzel geçer inş..

hahhahahaah hay Allah iyiliğini vere yaaa resmen sesli güldüm hahahahah gel kızzz gel hisara gel beraber gideruk

oooyyyy çok tatlısın yaaaa...canımmmmmm

pazar günü ümraniyeye çıkıcam çarşıya tütü etek için tül alıcam bide keçe alıcam orda bi magaza varmış ordan alıcam
bide hamile kıyafetı bakmak istiyorum varmı oralarda alışveriş yaptığın özel bi mağaza hamile giyim üzerine

Canım ben 53 le hamile kaldım 26+4 hft 62 kilo olmuşum doktorum 3-4 kilo hakkın kaldı diyoo

bikaç tane sırf hamile kıyafeti satan dükkan var canım..hepside Ümraniye'de o genel çarşı üzerinde aynı caddede..ben 1 eşortman 1 kot 1 normal pantolon olarak 3 tane aldım hamile kıyafeti,öyle rahat ki her gün giyorum dışarı çıkarken..hem göbek kısmı lastikli genişliyo hemde belden bele göre ayarlamak için ayrı bi lastiği var..

Cilek surat benimde haftaya cmt acibademde randevum.var ilk randevu bakalim herseyi konusucam dogum.icin...ins dr a kanim isinir...malum baska drlar beni cok geriyo...zaten sekerimde yuksek seker gibiii kizimmm yaffd...sen doguma o paketlerden ekleticekmisin prens prenses paketi yada vip paketi...bi de eskisehirlisin ya acibademein fotografcisinin dukkani falan var mi.biz hamilelik.albumide yaptirmak istiyoruz dogumdan oncede bi goruseyim dedim...ankarada 700 tl istedi dogum haric...bizde prof makine var ama cekeni bulmak...esimde dalga geciyo isi birakip foto cekicem diye

bendede var canım bi kot aldım bide kums pantolon 2 tanede swet aldım kazak hırka idare ediyorduk ama artık hamiş elbisesi giymek istiyorum alıcam inşallah haftasonu

aynı durumdayız canım ama napalım doğumdan sonra diyetle sporla vercez şuan mühim olan bebklerimiz bünyemiz alıyo demekkki

bebeğinin gelişimi nasıl peki canım

canım en son ayın 13 ünde gitmiştim 22+6 idik 550 gr ve yaklasık 28 cm demişti bi sıkıntı yok tam gününe göre gidiyor demişti ama şimdi nasıldı bilemiyorum sadece suyun ve bebeğin kiloları var sen almamıssın demişti insallah bi sıkıntı olmaz

bendede var canım bi kot aldım bide kums pantolon 2 tanede swet aldım kazak hırka idare ediyorduk ama artık hamiş elbisesi giymek istiyorum alıcam inşallah haftasonu

bu arada canım Ümraniye'de keçe alacağın yer neresi?bende alacağımda lohusa tacı yapıcam

merhababa,

kızlarrrr ben geldiiimmmmm napıosunuz baakalaım ben iş güç koşturmaca bu sıra pek yogunum ama eşimle bol bol vakit gecirioruz eşim ailesi küstü bu sıra o yüzden bol bol vaktını bana ayırıor normalde her gün ailesne gitmekten gece 10-11 eve gelırdı hemen uyurduk sımdı ıse ben ve bebegımle ılgılenıo buda benı mutlu edıor yarın eminöüne gidicez belki bebişime ciciler alırızz

Ayyy ben yine yetisemedim sizi okumaya kuzlar kacirdigim bisey var mi ki:44::44: yeni uyandik kizimla kahvalti yapacagiz siz bu arada yine ucuracaksiniz sayfalari
Kiz pufpufff sen neye guldun ki oyle

günaydın (tünaydın desek daha doğru olur ama naapalım işten güçten anca zaman bulabildik kızımla bacılar) sevgili hamişler ve kuzuşları minnakları hayırlı cumalar olsun ve Allah tüm hamişleri ve bebişlerini korusun.

kızlar gene kilo muhabbetleri dönmüş alıntılayamadım herkesler kilosunda şikayetçi az alan az diyor çok alan çok diyor. Kelebenk arkadaşım 3 kilo az diyorsun da bebişe almışsın sadece bu aslında çok güzel bünyene almamışsın demekki bünyen öyle kilo almaya müsait değil ne güzel.. 10 kilo alan arkadaşlarım merak etmeyin verilir daha sonra (temennim öyle )
ben 85'le hamile kaldım (hatta ilk doktora gittiğimde 87 çıktım sonra evde sabah tartılınca 85 çıkmıştım) şu anda da 93 kiloyum yani 8 kilo aldım. daha 23+0'ım eşim zaten tombişim diye seviyodu.. iyice tombalaklaştın çok tatlısınız kızımla diye diye seviyo geçen gün beni AVM'de beklerken karşısından geliyorum oy benim tombalaklarım gelmiiişşşş diye karşılıyo bizi.. sanırım 100 kiloyla giricem şimdi dkkat ediyorum ama gene de kilonun önüne geçemiyorum

doktoruna güven canım bebğin normalse ne güzel işte bak biz şikayetçiyiz kilolardan ama beslenmene dikkat et sen sütünü meyveni eksik etme

günaydın canım hayırlı cumalar şu bebeleri doğuralımda hepimiz burda diyete girip verriz kilolarııı heheh

canım ben sadece doğum ücretleri ile ilgili görüştüm şeker yüklemem vardı ogün arada bir sorayım dedim...ayrıntılı oturup konuşmadık..ama vip istemiyorum gereksiz bir pahalılık..fotoğrafçı işinide daha hiç araştırmadım kuzenimin var profesyonel fotoğraf makinesi ben çekicem diyor ama bakalım netleştirmedik...martta gidip netleştireceğiz fiyatları paketi..prenses paket olur muhtemelen..ben zaten oda süslensin istiyorum..ikramları kendimiz hazırlıcaz gelenlere minik hediyeleri falan...sen konuşursan paylaşırsan sevinirim canım...inşallah memnun kalırsın doktorundan...

anacım sen niye üzüyorsun kendini ben yarın 25+0 olucam ve tam 10 kg almışım ben yas mı tutayım napıyım

kızlar sizler böyle anlatınca ben tedirgin oluyorum acaba bi skıntı mı var bende... ben 50 ile basladım bugün 53 kiloyum 24+6 yım siz nasıl besleniyorsunuz ben eksik mi besleniyorum yardımcı olun bana

26+4 3-4 kg. aç tok değişiyor

bende 6-7 kilo civarı aldım 24+4'teyim.Ama o kadar kilo nerde bilmiyorum sanırım göbeğim çok şişti benim

24+3 6 kilo oldim buda nolmal geliyor bana:)

25+4 => 7-7,5 kilo arası...

Ben 24+4 haftada 6 kg almışım bakalım bundan sonra kaç olucam inşallah çok almam

25+4 teyim rekor bende 10 11 kg civarı almış bulunmaktayımmmm

üzücü bir rekor ama canım ben yarın 25+0 olucam 10 kg aldım

Ya ben 25+5 teyim 7kilo aldm sabah cok moralim bozuldu son 10günde 1,5kilo almşm nasıl dur dicez bu kilolara

kilodaşlarım bende bugün 25+1 oldum ve bende 9-10 kg civarındayım :) ne yaptıysam olmadı alıyor bünye..ki o kadar çok dikkat ediyorum..yapıcak bişi yok :)

gunaydın kzlar bnde 67 ile hamıle kaldım su an 71,5 kiloyum ac tok farkedıyor 5 kilo aldım işte 23 haftalıgım acaba daha ne kadar alırım

canım ben de fazla kilo almadım bugün şeker yüklemesine gittim 57 ile hamile kaldım 61.900 kiloyum şuan 5 kilo almışım son aylarda alacakmışız ama 12 kilo idealmiş zaten son aylarda da alırız merak etme

bende sen,in gibiyim şeker 64 ile hamile kaldım dün tartıldım 74 çıktım

bende tam tersiiiiiii,hamur işi abur cubur tatlı ne yersem ne istersem yiyorum zaten normalde de balık etliyimdir şimdi 9 kilo aldım başından beri.. Bu arada canımcım,detaylın güzel geçer inş..

Canım ben 53 le hamile kaldım 26+4 hft 62 kilo olmuşum doktorum 3-4 kilo hakkın kaldı diyoo

Canlarım herkesin kilosunu alıntıladım. Verdiginiz cevaplar için teşekkür ederim. Cok bilinçli bir yeni nesil hamilesiyiz Abartı kilolar yok. Şanslıyız yine de.
Ama o kadar dikkat etsem de, normal bir insandan az yesem de nası aldım ben de bilemiyorum.

Son düzenleme:
herkese hayırlı cumalar nasılsınız güzel arkadaşlar...rabbim bu cuma gününden herkesin dualarını kabul etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…