2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
4 gündür pek giremiyorum ... umarım herkes iyidir . geçmişi okumaya çalıştım ama beceremedim uçmuş gitmiş....
detaylıya gidenler genelde iyi haberlerle dönmüşler... Rabbim hepimizi ve bebişlerimizi korusun

kızlar evde olmak gibisi yok 2 gündür izinliyim evde olanlar kıymet bilsin çok rahat salı ben biraz toparladım vitinleri temşzledim çarşamba kadın geldi ev misss
dün annemdeydim biraz da dışarı çıktım çok güzel şeyler aldım yüklerim cicilerimize ama annem yine döktürmüş kızlar e pikeler ne nevresimler yapmış.... bu arada bende tüldentten ağız bezi yaprım çok güzel oldular

bu arada bugün en sonunda sağlık ocağından beni yakaladılar kaçıyodum tetenoz aşısından çok korkuyordum ilk aşıyı oldum sadece kolumda hafifi uyuşma var.. korktuğuma değmedi ( korkuyodum aşıdan çünkü ablam bebekken aşıdan felç olmuş) o kadar kan veriyorum sıkıntı yok ama aşı dedikleri zaman korkuyorum bugün sağlık ocağının önünden geçerken hemşire yakaladı mecbur oldum

bu arada çileğim geçmiş olsun eşine ama bende sen gibi düşünürdüm... azeri sanada geçmiş olsun nazar çok kötü.... simage seninle ilgili bişy okumuştum hiç kafana takma tebiyesizlik artık insanların yaşam biçimi olmuş boşverrr..

bu arda kilo muhabbeti dönmüş üzülmeyin kızlar verilir.. ben 3 yılda 30 kilo aldım 85 le hamile kaldım şimdi 88-89 arası değişiyor.. elbet veririz....:44:

Yok yooooookkk bana gulmussun sen baslarda kilo mu verdin deyip puhahahaha diye kahkaha atmissin bide ne demek oluyoreee

heeeee sen onu mu diyosun puhahahah evet kilo vermiş olmana güldüm ben biilfiil alıyorumda o sebeple bakıyorum kaptın konuşmayı : oluyore gidiyore falan ohhhh

Canim senin sekerde sinira cok yakindi degil min yuanlis hatirlamiyorsam...ilk olarak 50 mg mi yuklettin tekrar 75 lik istedi.mi dr un...yada ne tavsiye ett
Benimde 145 tedirginim 8 kilo aldim ...tatliyla aram yok...bebegim haftasiyla uyumulu hic hir belirti yokken nas.cimti anlamiyorum...son 2 3 gundur annemin sayesinde abarttim simitler oatates kizartmalari pastalar...

heeeee sen onu mu diyosun puhahahah evet kilo vermiş olmana güldüm ben biilfiil alıyorumda o sebeple bakıyorum kaptın konuşmayı : oluyore gidiyore falan ohhhh

Ay pufpufum bende almak istiyorum artik ya. Eskiye oranla 2 kg fazlam var onunda yarim kilosu bebek kalanida suyu vs falandir herhalde. Aslinda fiziken cok hos bir hamileyim ama goz altlarim coktu soyle biraz kilo alip yanaklarim al al olsun istiyoree

Çok geçmiş olsun Allah korusun... Gebelik zehirlenmesi falan olmasın mümkünse, dikkat et kendine...

kızlar bende 50 kilo ile hamile kaldım.şimdi 58 im.doktorum normal dedi ama bilmiyorum artık.bebeğim sağlıklı olsunda kilo önemli değil gerçekten..bu arada şeker yüklemesi bana yapılmadı..açken kan verdim bakıldı.birde doktor ilk lokmayı ağzına attığında saate bak tam 2 saat sonra kan vereceksin dedi.aynen öyle yaptım.açken 77 tok karnına 84 çıktı.doktor çok güzel dedi.ve ayrıca yükleme yapmadı.kahvaltıda hiç birşeyi kısma herzaman olduğu gibi yap dediler.ben balımı reçelimi yedim. nasıl yapıyorsam kahvaltımı öyle yaptım.neden şekerli su içirtmedi acaba?

Dün tartıldığımda 75 çıktım bide bu gün tartıldım 74 çıktım ama vücudumuz su topladığı için böyle bi kaç kilo oynama olabilirmiş sonuca bakarsak 25+6 ve 6/ 7 kilo almış durumdayım...

İyiymiş o zaman sevinelim...

kızlar sizler böyle anlatınca ben tedirgin oluyorum acaba bi skıntı mı var bende... ben 50 ile basladım bugün 53 kiloyum 24+6 yım siz nasıl besleniyorsunuz ben eksik mi besleniyorum yardımcı olun bana

Senin mi yağlanman mantıklı yoksa bebeğin büyümesi mi daha mantıklı canım... Söyleyiiimmmm tabiki ikincisi bence anormal bi durum yok... Örnek verim bizim bi kazandibimiz var annem ona hamileyken 7 kilo aldı ve kardeşim 4.200 doğdu anlatabildim mi...

Son düzenleme:

sağlık açısından yada bebeğin gelişimi için zararı olmadıkça kilo almamak en iyisi..hayalimdi bu ama yinede doktorum çok almadığımı iyi gittiğimi söyledikçe mutlu oluyore

evet evet sevinelimm ya benim kız bebek ya simitlerim popom çıktı çok gıcık bi durummm

teşekkür ederim canım cvp için... benimde 1 gün iznim var hiçbirşey yapamıyorum... özeniyorum evde hamileliğini geçirenlere...ne iyi yapmışsın aradan çıkarmışsın...nevresimleri, ağız mendillerini...cicileri yükle cicişler sayfamızada bakalım canım..aşı içinde geçmiş olsun.atlatmışsın iyi olmuş.....:)

benimde 139 çıkmıştı canım... 50 mglıktı sanırsam ama doktorum normal sıkıntı yok dedi..bende rahatladım....kiloyu ilkbaşlarda şeker yüzünden mi alıyorum diye düşünmüyor değildim ama doktor normal deyince demek ki bünyem ile ilgili deyip kendimi rahatlatıyorum.anneler hala iki canlısın sen ye modundalar enazından benimki öyle..ama ye kızım sne iki canlısın :) deyip duruyor ...

yüklüyorum şimdi cnm

merhaba kızlar balık hapı kullananlar varmı ? varsa hangi marka yı kullandıklarını yanı ilacın adını yazarmısınız ?

Benim kendimi bildim bileli balıkla aram hiç yoktur anca arda sırada yerim ondada yemiş olmak için yerim... Doktora söyledim oda Efa Daily verdi iki günde bir alıyorum bende canım...

evet evet sevinelimm ya benim kız bebek ya simitlerim popom çıktı çok gıcık bi durummm

Benimki erkek cinsiyetle alakalı mı bilmem ama kalçam filan eskisi gibi de karnım baya var onu geçtim göğüslerim çok büyüdü düşün karnım çatlamadı ama göğüslerimin altlarında nurtopu gibi yırtıklarım var...

Son düzenleme:
nasıl kestin etrafındakıleri kalıba göre mi

çok kolay oldu valla..ya da benim mi elim yatkın bilmem ki.. ben önce bildiğin defter kağıdına istediğim kalıbı çizip kestim sonrada keçenin üstüne koydum o kestiğim kalıbı ve aynısını keçe üstünde kestim.. yapıştırdım üstüste böyle, oldu bitti

biliyormusunuz bugün böyle dedim ki kendi kendime..herşeyimi paylaşıyorum sizlerle..bebeğimin durumu özel hayatım iş hayatım olsun...aynen sizlerde paylaşıyorsunuz...
doğumlar olacak ve ve ben sizlerin yavrularınızı göremicem..ve sizde..sizin yavrularınız sanki benim yavrummuş yeğenimmiş gibi mutluluğunuzuda üzüntünüzüde paylaşıyorum ve çok yüreğimde hissediyorum..ama yabancı olucaz yavrularla....halbuki bütün gelişim sürecini biliyoruz..ne bileyim saçmalıyorum belki bugün duygusal tarafımdan kalktım sanırsam...ama çok isteridm mevlütlerinize gelebileyim küçük bir hediye olsa alabileyim..neyse öyle işte..yeterki gönülller bir olsun dimi.....
sizi ve yavrularınızı seviyorum bacılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…