2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evde olmak süper hele hamileyken oooohhhh

pufpuff seninle aramızda tam 3 gün var benim eşimde tutturdu hastaneyi değiştirelim diye sema ya gidelim diyo bende dedim
ben memnunum hastanemden illa değiştireceksek hisara gidelim dedim 7.000 tl ödersin dedim sustu kaldı hehe gözü korktu herifimin

Amin canım.. inşallah her şey yolunda gider ve babası bebiş doğuncaya kadar iyileşir ve bu sorunları hiç yaşamamış sayarsınız...

canım ya Allah gönlüne göre versin..istediğin gibi olur inşallah hayırlısı oysa tabii....köfte anne ile bu konuda anlaşın oldumu teyzecim.. :)

çok çok çok kolay gelsin canım sana..çokta yorma kendini oldu mu..benim bugün hafta dönümüm :) 25+1 oldum :)

çok geçmiş olsun eşine canım. ameliyat olursa da en fazla 1 ayda toparlanır, daha 3 ay var doğumlarımıza.
hallolur ve yetişir herşey merak etme. sıkma canını, zamana bırak bence canım.

günaydın canımm.. ne kadar pozitifsin
inşallah dediğin gibi olur herşey

Gunaydin hamis arkadaslarim minik bebisleri herkes iyi mi bakalim ben biraz gribim agzim gozum bi tarafa kayik rapor aldim evdeyim :2:ama icimde bi enerji var sanirim ise gitmeyip kizimla yatak keyfi yaptigim icin bahar geliyo mart bitsin cabucak erik ve cilek ciksin hapur hupur yiyelim dogum iznim gelsin hergun bebisim icin bisiyler yapiyim yuruyuslere cikiyim istiyorum ya ay birde bugun tetenoz asimin ikinci dozu var gripken yapilirmi acaba

Yani aynen öyle ama yinede acımasaydı iydi :)))))

Ben 24+4 haftada 6 kg almışım bakalım bundan sonra kaç olucam inşallah çok almam

bildiğim kadarıyla yapmıyorlar ateş yapabilir diye

Çok sağol canım hafif ağrı sızı var buna da şükür artmazsa

tabi canım sağlıkla vaktinde olsun kuzucuklar bu kadar bekledik çoğu gitti azı kaldı az daha bekleriz meleklerimizi

geçmiş olsun canım...oh ne güzel evdesin..dinlen keyfini çıkar kızınla raporunun :)

25+4 teyim rekor bende 10 11 kg civarı almış bulunmaktayımmmm

Ya ben 25+5 teyim 7kilo aldm sabah cok moralim bozuldu son 10günde 1,5kilo almşm nasıl dur dicez bu kilolara

dün kuzenimle konuştum oda geçen yıl aynı zamanda hamile kaldı ve 9 aylık kızı var şimdi 80 ile doğuma gitti ve 56 ile hamile kalmıştı doğumdan hemen sonra 10 kg si gitmiş şuandada diyetsiz 64 kg imiş verriz inş yaa kızlar:26:

İntten hamileler için örnek diyetler var onu uygulucam canm cnkü son aylar daha da cok kilo alcaz bunda bebek ve biz için risk demek

kilodaşlarım bende bugün 25+1 oldum ve bende 9-10 kg civarındayım :) ne yaptıysam olmadı alıyor bünye..ki o kadar çok dikkat ediyorum..yapıcak bişi yok :)

inan bende dikkat ediyorum önceden daha çok yiyodum ama böle almıyodum tamamen hamilelikten ya alıyorum yani elimden bişe gelmiyo çaresizim 80 ile bitirsem hamişliği sevincem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…