2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar istanbulda anadolu yakasında kaç kişiyiz ya bi haftasonu buluşsak mı ne yapsak acep
ayy ne güzel olur ama eşim izin vermeye bilir kıskanc

hihihihi yaaaa ben neyapayımmmmmmmm100 küsürlerdeyiiimmmm ama drum kılona gore gayet iyisin diyo buda benı mutlu edıo en son oglum 600 gr dı 27 cm boyuydu 23+0 ken şimdi 24 e geldik hadi hayırlısı

ne güzel yazından bile ne kadar mutlu huzurlu olduğun belli oluyor..maşallah maşallah çok güzelllll.....cicilerini eklersin ciciler sayfamıza....

canımsın ne kadar pozitif yazmışsın..sanada eşinede meleğinizede mutluluğunuz diam olsun cnaım..kilo verilir...huzur olmadımı zor kilo bedne dert etmiyorum aldığımız gibi vericez inşallah...

Kızlar istanbulda anadolu yakasında kaç kişiyiz ya bi haftasonu buluşsak mı ne yapsak acep

hayırrrrrrrrrrrr ama olmaz ki kıskanırım ben şimdi......

şaka tabi buluşun gezin dolaşın ne güzel....buluşursanız bizleride unutmayın :) paylaşım yapın dedikoduları :)

valla pek taraftar yok heralde ben kahvaltıya davet edecektım aslında milleti ama baksana dısarda buluşmaya yanaşmıyo kızlar evime hiç gelmezler :)
napak burdan yazışırız yeter artıkın heheheh

Canim oh ya valla sevindim tahlillerinin iyi cikmasina.
Bi sikinti olsa tahlillerde cikardi.sen tansiyonunu takip et
sebebi cikar umarim.ailenizde tansiyon hastasi varmi?
Cok cok gecmis olsun.

Cok sagolun bacilarim....
Bu arada belirtmek istiyorum kusma ve ishal cogu kiside gorulmeye baslamis....
Genel bir salgin soz konusu aman dikkatli olun....
Bir haftada Yasin im 30 gr. Almis bana oldukca az geldi....
Gelisimi haftasiyla uyumlu hale gelmek uzere....
Yani ileriden gidiyoruz diye seviniyordum bir sekilde yakaliyor sanirim haftasini....
Ayrica inanin acildeyken bebegimi izlemek aklimdan gecmedi kalp atislari falan dinlettiler ama ....

Cilegim esine sifa diliyorum.....
Carcabucak ameliyatini olur ve hemen toparlanir ins. Canim....

Tünaydın kızlar, bu hafta işlerim çok yoğundu, geçmişi çok okuyamadım, hatta face'e bile bakamadım sadece akşamları girdim baktım.
benim ayak ağrılarım geçti, şimdi burun kanamalarım başladı. sabahları özellikle, günde 3 kerede tansiyonuma baktırıyorum 12/8 , 12/7 civarı, doktorum normal dedi hamilelikte biraz yükselir dedi. ama burun kanaması tansiyonla alakalı değilmiş.

bugün 16.30 da doktor kontrolümüz var,kızımı görecem, tatlımı, prensesimi hemde cümbür cemaat gidiyoruz annem , kayınvalide inşaallah doktor iyi şeyler söyler. bizimkiler biraz pimpirikli şimdi doktorun her dediğinden bir sonuç çıkarıp beni gererler:18::18::18:..allahım inşaallah herşey iyi çıkar

24+3 6 kilo oldim buda nolmal geliyor bana:)

birde kilo muhabbeti dönmüş çok alıntı yapamadım, bizde 26+5 deyiz 5 kilo aldım, o 5 kiloyuda ilk 4 ayda aldım.kilo almam durdu kızlar. bu şeker hafif yüksek çıkınca,şekerli şeylerden uzaklaştım. sadece meyve şekeri canım çok tatlı isterse bitter çikolata sadece 1 kare ama fayda etti son 2 aydır kilo almadım.

ay evet canım, kış yaşamadan bitirdik bu sene...sen yazınca bende heyecanlandım...yeni bir ay, yeni mevsim, hayatımıza 3 ay sonra dünya tatlısı yenilikler

ay hadi bakalım ben son 3 haftaya kadar çalışabilirsem çalışacam, bebeğimin bana doğduktan sonra daha çok ihtiyacı olacak. sana da keyifli alışverişler inşaallah canım

olurmu olur pufpuf cum aman vaktinde gelsinler. ben her gece konuşuyorum kızımla kızım bak 1 hazirana kadar geleyim deme, daha yatağın yok, falan filan... babasıda kızıyor kızı üzme birşeyin yok diyerek ben ona giderim bir günde herşeyini alır gelirim alimallah diyor

size de geçmiş olsun canım, hayırlısı ne zamansa o zaman olsun ameliyatını, zaten o yazılmışsa önüne kimse geçemez...onun için sağlıkla, hayırlısı ile dua et. o da düşünüyordur senin düşündüklerini erkekler çok fazla duygularını anlatamazlar, ne düşündüklerini anlayamayız. herşeyi zamana bırak kendini sıkma...inşallah herşey güzel olacak...

Allah'ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

günaydın canım hayırlı cumalar şu bebeleri doğuralımda hepimiz burda diyete girip verriz kilolarııı heheh

bebişlerim pozitif olmayıp da bebişimimi üzeyim. naapalım aldığımız gibi veririz. ama daha fazla almamak adına düzenli spora başlayasım var. yüzmeye mi gitsem diye düşünmekteyim evim üniversiteye yakın ve havuzu da uygun olimpik standartta. oraya mı gitsem diye düşünüyorum.. bakalıım hayırlısı zeynelim kaç kilo aldın hamileliğinde?? doğsun da sıpalar veririz Allah'ın izniyle bütün kiloları yapcak bişey yok. ilk öncelik karnımızdaki kıpırdak sıpacıklarda

Hayirli haberlerle bekliyoruz canim.

Canlarım hayırlı cumalar inanın o kadar yoğun çalışıyorumki sadece arada girip okuma fırsatı bulabiliyorum ama aklım gönlüm sizde
Azerikızı cnm geçmiş olsun allah bi daha acil yolları göstermesin
çilekçim eşiende acil şifa diliyorum

hepinizi kocaman muaaahh diye öpüyorum

burun kanaması nadiren bendede oluyor doktorum normal olduğunu sade su yada eczaneden alınan okyanus sularından çekmemi söyledi burnuma..tuzlu su çekme dedi...çünkü doğal deniz tuzu okyanus tuzu olmadığı için çok yararlı değil dedi..kılcal damarlar hassasiyet kazanıyormuş o yüzden olabiliyormuş..geçmişolsun canım.....hepimiz için herşey çok güzel olsun.:13:

Allah'ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

herkese hayırlı cumalar rabbim hepimizin bebişlerine sağlık versin..

herkese hayırlı cumalar nasılsınız güzel arkadaşlar...rabbim bu cuma gününden herkesin dualarını kabul etsin...

teşekkürler canlar..hepimize hayırlı cumalar olsun ...

aynen cnm mutluyum valla bu süreç ne kadar uzun sürerse benim için okadar iyi olur

98 dim cnm 107 kiloyum şimdi ama mutluyum huzurluyum bebeğim iyi ben iyiyim gerisi boş benim için

teşekkür ederim canım..sen daha iyi oldun mu gerilmelerin vardı karnında birde bel ağrın..

pufpuffcum nasıl yapacaksın lohusa tacını bn isimli düsünüyorum bı de nerlerde satılır bu keçe

evet isimli yapcam cnm.. Hatta ben evdeki keçeden deneyip yaptım burdada paylaşmıştım görmedin mi? YaPılışı kolaymı diye evde denedim baya kolay oldu.. Dur bak yine yükliyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…