2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım genelde unıbaby denıyor ama sebemed ın urunlerındende çok memnun olan var

Bacim bübchen diye bir marka var onada bak bir istersen....
:KK34:

Cann im benimde bebis asagida....
Plasentam normal ama erken dogum riskim falan yokta bebegime ultrasondan bakarlarken baya bir asagidan bakiyor doktor....
Bikini ust bolgesinden bile :KK53:
Bana sorun yok dendi ama icim rahat o nedenle :KK34:

Gunaydin bal kupu anneler! Masalişko beni tekmeleye tekmeleye uyandirdi simdi ikimizde uyumuyoruz.babamizi bekliyoruz kalksin diye.

Belinda cim samouan olarak mustela nin sac ve vucut sampuanu olan 500 ml lik ürününü oneriyorlar.pisık kreminde de en cok mustela oneriliyor. Bu yuzden bir butun mu yapsam chiccodan yanina bunlari da alsam yoksa urunlere gore kimini mustela uni baby chicco karisimi mi yapsam bilemedim.ama su var ki chicco nun cantasi cok şik ve urunleri muhtesem kokuyor:97::111:

Evet kizlar soylediginiz markaları genelde bn de duyuyorum sanirim asagi yukari ayni kalitedeler ama kesinlikle sls urunune dikkat edin derim.. bn de kararsiz kaldim iste canta mi alsam yoksa farkli markalarin urunlerini miks mi yapsam diye bakicaz artik😌

Heeyyy beybiiiimm kolay gelsin. Keyifli sohbetleerr!

Sağol mujum, çok mersi:KK16:

atlatırsın atlatırsııınnnn korkma zaten yardım eder gelenlerde :KK34: bende h.sonu çok sık uğrayamıyorum anca arada bakıyorum.. Ama genelde herkes h.sonu sosyal ve özel yaşamıyla ilgili burası h.içi daha canlı
:KK52:

İnşaallah canım:KK34: evet sağolsun anlayışlıdır arkadaşlarım....:KK16:sizden iyi olmasınlar:KK16: evet hafta sonu toplasan 5-6 sayfa oluyor hafta içi en az 20 sayfa.

Gunaydin sekerlikler biz bugun erken kalktik yola koyulduk kizimin babanesine gidiyoruz . Babanemiz odemiste oralar yemyesildir simdi insallah yagmur yagmaz da biz de keyifli bir gun geciririz.bi de babanemiz bir suru seyler almis merak ediyorum bakalim neler neler vaaar.

Ohh vallaha ödemiş çok güzel ben Egenin her köşesini çok seviyorum, sizede bol gezmeli, bol oksijenli keyifli günler...:KK16:

canımmmm yüreğini ferah tutmaya çalış.. kolaylıkla hatta tahmin ettiğinden dahada kolay çözülecek o iş inş.. Hem bak İst'daymışsın kesin çözüm bulucaksın :KK34:
bu arada hoşgeldin İst'umuza
:KK19:
Hoşbuldum canım...özlemişim memleketimi :))..İnşallah hayırlı haberlerini alırım bebeğimin...
Gurbet ikinci bir gozun gormesi acisindan hele bi de unlu bir doktora gorunecek ilmana cok sevindim insallah guzel haberler alirsin.
Yeni bi dr iyi mi, kötü mü bilmiyorum ama inşallah içimi rahatlatır...

Merhaba arkadaslar bebek odalarına bakılmaya başlamış benim 13 aylık bı oğlum var ve biz daha 3 ay evvel aldık odasını ilk 6 ay yanımızda kalır diye düşünmüştük eşyalarınida kendi dolabıma yerleştirmiştim,beni odanın netten resmini koyamiyacam çünkü yok istanbulda hellobaby magzasindan aldık 4 kapılın dolap beşik 3500 tuttu ama üstüne 700tl hediye ceki verdiler büyük bı bebek mağazam oldug icin yatakti uyku seti derken izir zivirlarinida aldık fiyat cok iy mdf ve dolabın 4 kapılın olması cok avantajlı oğlumun eşyalarına rağmen baya yer kaldı artık kardeşiyle paylaşcak o yüzden su an oda derdim yok ama ben emzirme koltug istiyorum şimdi almayı düşünen fiyat araştıran varmi?

canım bende Hello Baby mağazasını en az 3-4 kez gezdim ve orda gezdiğim ilk seferde tüm bebek odalarının videosunu çektim ama başka yerden beğendim sonra :KK1: güzel ama ordaki bebek odalarıda güle güle kullanın inş :KK34: bide bende emzirme koltuğu alcaktım çok istedim hemde ama bebek odamıza sığmıyo,onuda alırsam çok az yer kalıyo..o yüzden alamıcam ama benim sorduğum fiyat 600 tl civarıydı canım

Ayy ne guzelll yaa hayali bile yetiyoo ohhh missss keyfini cikarin cnm..
Mayistim acik havada surekli esniyorumm.oksijen patlamasi oldu sanirim:KK1:
Sağol mujum, çok mersi:KK16:

İnşaallah canım:KK34: evet sağolsun anlayışlıdır arkadaşlarım....:KK16:sizden iyi olmasınlar:KK16: evet hafta sonu toplasan 5-6 sayfa oluyor hafta içi en az 20 sayfa.

Ohh vallaha ödemiş çok güzel ben Egenin her köşesini çok seviyorum, sizede bol gezmeli, bol oksijenli keyifli günler...:KK16:
Tesekkurlerr:KK54:
Hoşbuldum canım...özlemişim memleketimi :))..İnşallah hayırlı haberlerini alırım bebeğimin...

Yeni bi dr iyi mi, kötü mü bilmiyorum ama inşallah içimi rahatlatır...
Insallah canim iyi diyelim ki iyi olsun
Merhaba arkadaslar bebek odalarına bakılmaya başlamış benim 13 aylık bı oğlum var ve biz daha 3 ay evvel aldık odasını ilk 6 ay yanımızda kalır diye düşünmüştük eşyalarınida kendi dolabıma yerleştirmiştim,beni odanın netten resmini koyamiyacam çünkü yok istanbulda hellobaby magzasindan aldık 4 kapılın dolap beşik 3500 tuttu ama üstüne 700tl hediye ceki verdiler büyük bı bebek mağazam oldug icin yatakti uyku seti derken izir zivirlarinida aldık fiyat cok iy mdf ve dolabın 4 kapılın olması cok avantajlı oğlumun eşyalarına rağmen baya yer kaldı artık kardeşiyle paylaşcak o yüzden su an oda derdim yok ama ben emzirme koltug istiyorum şimdi almayı düşünen fiyat araştıran varmi?
Ben de sallanan sandalye bakiyorum 900 e de buldum 600 e de 300ve de simdi baktim bak burda var yine bsktikca soylerim

http://m.gittigidiyor.com/arama/sallanan sandalye

Bacilar adet sancisi gibi bir sanci cekiyorummmm :18:
Normalde adet olurken bile nadir cekerdim sanciyi bu ne simdi :KK19:

geçmiş olsun canım bi iki gün önce bana da oldu öyle belim ağrıdı adet olacakmışım gibi ama benimki dikkatsizliğim yüzündendi.bi şey için eğilmiştim biraz uzun süreli eğilince kalktığımda ağrım oldu.endişelenme ama uzun sürerse doktorunu aramayı ihmal etme bacım :KK31:

bazen regl dönemine denk geldiğinde böyle ağrılar olur diyorlar ama doğruluk payı nedir bilmiyorum canım.. Ama "alangu" arkadaşında dediği gibi uzun sürerse ve geçmezse ara doktorunu mutlaka..

Minik kızımıza isim olarak Elif Naz düşündük :KK16: Pufpuf'cuğum listeye ekleyebilirsin ismimizi :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar bugunumuz bize vede bebislerimeze guzel gecer diligile mutlu pazarlar :)))gurbetcim cok gecmis olsun umarim hersey yoluna girer istanbuldan hersey guzel ayririrsin bu arada bende batmaliyim 18yil oldu istabulda yasiyorum:)

canım bende Hello Baby mağazasını en az 3-4 kez gezdim ve orda gezdiğim ilk seferde tüm bebek odalarının videosunu çektim ama başka yerden beğendim sonra :KK1: güzel ama ordaki bebek odalarıda güle güle kullanın inş :KK34: bide bende emzirme koltuğu alcaktım çok istedim hemde ama bebek odamıza sığmıyo,onuda alırsam çok az yer kalıyo..o yüzden alamıcam ama benim sorduğum fiyat 600 tl civarıydı canım

Kizlar ben de hello baby e gidiyorum arada bir. Belki karsilasiyoruzdur:)

Biz bugun şeker yüklemesi yaptirdik kizlaar aclik 87 iyi de 1 saat sonra tokluk 157 ciktii 140 olmasi lazimmis en fazla 3 gu sonra tekrar 100 luk yaptircaz

Kizlar ben de hello baby e gidiyorum arada bir. Belki karsilasiyoruzdur:)
Ben oğlum dOgdugundan beri sık sık giderim oraya,kampanyamı ürünleri takip ederim,esim daha oğlum dogmadan beğenmişti o takımı pahaliydi ama başka yerleri gezelim bakalım dedim ama taktı kafaya şansımıza kampanya ya denk geldi,ben esimi ikna edemediğim gibi o eltimleri kandırdı cocuk odalarımız aynı oldu:)
Bende şimdilik oğlum odasına koydan ama kardesi icin yatak geldimi sığmaz o zamanda yatak odama koymayı düşünüyorum,helloda 750 tl vardı aslında hediye puanımız almayı düşünmüştüm ama sonra caydirdilar beni disarda daha ucuzdur diye ucuz uygun bisey arıyorum

Bi ac bide tokmu yaptiriyorkar?cnm tadi cok kotuymus dogrumu
Ac canim ikiside ilki gittigin gibi aliyolar sonra karışımı iciyosun 1 saat sonra tekrar kan aliyolar valla benimki gazoz gibi biseydi kola şişesi gibi bir sisede tadi kotu degil onun burda bi arkadas paylasmisti resmini ondan ictim bende ama senin hastanende yoksa yaninda limon gotur o zaman daha iyi oluyormuş

Mayistim acik havada surekli esniyorumm.oksijen patlamasi oldu sanirim:KK1:

Tesekkurlerr:KK54:

Insallah canim iyi diyelim ki iyi olsun

Ben de sallanan sandalye bakiyorum 900 e de buldum 600 e de 300ve de simdi baktim bak burda var yine bsktikca soylerim

http://m.gittigidiyor.com/arama/sallanan sandalye
300-400 arası bulsam ne güzel olur,bakayım canım siteye saol

ben bu hamileliğimde değil diğer hamileliğimde sık sık yasadım bu sancıyı normal arada olurmuş,ama bide su var benim erken dogum riski olan bı hamileyim cok iğne ilac kullandım bunda da kullanıyorum,geçmezse siddetlenirse doktorunu ara

Ac canim ikiside ilki gittigin gibi aliyolar sonra karışımı iciyosun 1 saat sonra tekrar kan aliyolar valla benimki gazoz gibi biseydi kola şişesi gibi bir sisede tadi kotu degil onun burda bi arkadas paylasmisti resmini ondan ictim bende ama senin hastanende yoksa yaninda limon gotur o zaman daha iyi oluyormuş
Him hic bilmiyorum benim gitigim hastanede oylemi ama genelde bardakla verdiklerini duymustum etrafimdan cnm ama bakalum benim sansima ne cikakacak:)))

X