2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bebek odasına sığcak mı diye en boy ölçülerini almıştım ama şu an teksen giriyorum ölçüler çantada,çantam uzakta :KK1: yarın unutturma da bakıp yaziyim ama tahmini yanlış hatırlamıyosam 200'e 105'ti
:26:

bende mobılya bakarken bu tarz bı takım görmüştüm mdf 200*105 beşik altındakı çekmeceye 2. bır yatak daha koyabılıyorsun(kardes yatak) sifonyer ve 3 kapılı gardrop 4.250 dedi. sizin takımın içinde neler var ve fıyatı nedır.ben baska bı yerde benzerıne rastlamadıgım ıcın fıyat karsılastırması yapamadım da o yuzden soruyorum. beğendim ama kafam karıstı o gardroplar bı sure sonra yetmeyecek gıbı geldı cunku benım ayrıca bı depolama alanım yok ve cocukların yıgınla esyası bırıkıyo oyuzden dolabı marangoza yaptırıp yanına beşik almayı dusunmustum ama bu takımıda begendım evladıyelık yanı cocuk bu olculerde olan bı yataga evlenene kadar yatabılır:KK1: altındakı yatakta joker.

Gunaydin guzel anneler ve onlarin kiymetlileri, hepinize mutlu pazarlarrrr.... Ben bugunde takip edemiyecegim sizi, sizlere guzel sohbetler...misafir kalabalik bana dua edin yorulmadan atlatayim :KK52::52:

merhaba canım nasılsın ben doktora gittim perşembe günü böbreğiyle ilgili hiç bişiy yapmadı ben sordum takip etcez demiştiniz dedim bakıcaz ona çok mühim değil 10 mm nin üstüne çıkmasın yeter dedi çıkarsa da belki doğumunu bir kaç gün erkene alabiliriz ama bu da çok düşük bi ihtimal dedi önemsemedi yani canım bu seferde göbek çevresi kabul edilebilir sınırlar içinde ama biraz küçük dedi bunu takip edelim dedi daha önceki kontrollerde de tüm ölçümlerine iyi demişti detaylıda bile göbek çevresine iyi demiişti bu seferde ona taktı ben anlamıyorum bu doktorları ortaya bişiy atıp insanın canını sıkıyılor sonra çok önemsizmiş gibi davranıp başka bişiy çıkarıyorlar bazen sezeryane zemin mi hazırlıyolar diye düşünmekten kendimi alamıyorum sende takma kafana Allaha tevekkül ettim sağlıklı olacak inşallah bebişlerimiz

HAklısın sanırım canım...Bi huzurla göndermiyolar eve:KK17:

Ben cuma günü İstanbul'a geldim...Batman da oturuyorum normalde ailemin yanına ziyiarete geldim...Kızımın böbrek durumunu öğrenmeden almıştım biletimi...Buraya gelmişken başka bi dr'a daha gideyim dedim Anadolu Salık Merkesinde Zeki Şahinoğlu diye çok iyi bi dr varmış aynı zamanda perinatolagmuş..Salı günü randevum var,bakalım neler diyecek dr...senide haberdar ederim canım..Allahın izniyle saglıkla alcaz bebeişlerimizi..

Cok guzelmis allahim efeler gibi yigit guclu hayirli olur amin:) iyi geceler diliyorum sana vede efeye :))

sağol güzelim tşk ediyorum amin :nazar:

bende mobılya bakarken bu tarz bı takım görmüştüm mdf 200*105 beşik altındakı çekmeceye 2. bır yatak daha koyabılıyorsun(kardes yatak) sifonyer ve 3 kapılı gardrop 4.250 dedi. sizin takımın içinde neler var ve fıyatı nedır.ben baska bı yerde benzerıne rastlamadıgım ıcın fıyat karsılastırması yapamadım da o yuzden soruyorum. beğendim ama kafam karıstı o gardroplar bı sure sonra yetmeyecek gıbı geldı cunku benım ayrıca bı depolama alanım yok ve cocukların yıgınla esyası bırıkıyo oyuzden dolabı marangoza yaptırıp yanına beşik almayı dusunmustum ama bu takımıda begendım evladıyelık yanı cocuk bu olculerde olan bı yataga evlenene kadar yatabılır:KK1: altındakı yatakta joker.

evet aynen benimde başka bi depo alanım yok ama kirada oturduğum içinde dolap falan yaptıramam ev almayı düşnüyoruz çünkü.. Benim beğendiğim bu takımda mdf ve aynı dediğin gibi altta o görünen çekmecelik yer ek yatak koymak için :KK34: yada ardiye gibi kullan gitsin..oyuncakları ıvır zıvırları koy falan.

benim beğendiğim takım beşik şifonyer ve 3 kapışı dolap dışında bide oyuncak dolabı diye geçen uzun ince bi dolap var.. Fiyat ilk başta 3.500 olur dendi ama sıkı bi pazarlıkla 3.000'e iner gibi o :KK34: beğendiğim yer ise Modoko Mobilyacılar Çarşısı canım

Gunaydin guzel anneler ve onlarin kiymetlileri, hepinize mutlu pazarlarrrr.... Ben bugunde takip edemiyecegim sizi, sizlere guzel sohbetler...misafir kalabalik bana dua edin yorulmadan atlatayim :KK52::52:

atlatırsın atlatırsııınnnn korkma zaten yardım eder gelenlerde :KK34: bende h.sonu çok sık uğrayamıyorum anca arada bakıyorum.. Ama genelde herkes h.sonu sosyal ve özel yaşamıyla ilgili burası h.içi daha canlı
:KK52:

Ben cuma günü İstanbul'a geldim...Batman da oturuyorum normalde ailemin yanına ziyiarete geldim...Kızımın böbrek durumunu öğrenmeden almıştım biletimi...Buraya gelmişken başka bi dr'a daha gideyim dedim Anadolu Salık Merkesinde Zeki Şahinoğlu diye çok iyi bi dr varmış aynı zamanda perinatolagmuş..Salı günü randevum var,bakalım neler diyecek dr...senide haberdar ederim canım..Allahın izniyle saglıkla alcaz bebeişlerimizi..

canımmmm yüreğini ferah tutmaya çalış.. kolaylıkla hatta tahmin ettiğinden dahada kolay çözülecek o iş inş.. Hem bak İst'daymışsın kesin çözüm bulucaksın :KK34:

bu arada hoşgeldin İst'umuza
:KK19:

Merhaba kızlar;
tek tek alıntı yapamadım bebeğini aşagıda hisseden arkadaşlarım; gecenlerde bende öyle hissediyordum hatta buraya da yazdım.idrar torbama baskı yapıyodu resmen. arkadaslar sagolsunlar moralımı duzelttiler böyle oluyormus. sonmra da gectı zaten sımdı yıne göbek deliğimin biraz altında ya da yanında hıssediyorum. fakat perşembe gunu doktor randevumda doktor bebişimin asagı yerlesımlı oldugundan normal dogum yapmamın risklioldugundan bahsetmıstı ama bu ıkı durumun bı baglantısı var mı bilmiyorum doktora sormayı unutmusum. sadece telas etmemenızı söylemek ıstedım geçıyo bebiş yer değiştiriyo. hazır yer genışken bol bol gezsınler sonra dönemeyecekler bile:KK1:

dönemeyecekler ve canımızı okuyacaklar heralde :KK1: :KK52:

Gunaydin sekerlikler biz bugun erken kalktik yola koyulduk kizimin babanesine gidiyoruz. Babanemiz odemiste oralar yemyesildir simdi insallah yagmur yagmaz da biz de keyifli bir gun geciririz.bi de babanemiz bir suru seyler almis merak ediyorum bakalim neler neler vaaar.

Tesekkurler pufpuffcum cok cana yakin gorunuyosun ben ekimden beri yazmak istiyodun ama bi turlu olmamisti sohpetleriniz okadar hosuma gidiyoki bende katildim bende senin gibi erkek annesi olucam insallah:))

aaaaay tatlım çok incesin bikez daha teşekkür ediyorum
:KK19:

Gunaydin sekerlikler biz bugun erken kalktik yola koyulduk kizimin babanesine gidiyoruz. Babanemiz odemiste oralar yemyesildir simdi insallah yagmur yagmaz da biz de keyifli bir gun geciririz.bi de babanemiz bir suru seyler almis merak ediyorum bakalim neler neler vaaar.

aaaay o yeni alınan şeylere bakmak öyle eğlenceli ve zevkli ki.. Çok heyecanlı ve meraklısındır şimdi hehehe :KK76:

Gurbet ikinci bir gozun gormesi acisindan hele bi de unlu bir doktora gorunecek ilmana cok sevindim insallah guzel haberler alirsin.

Simgecim ben bidafa hisettim kafasini resmen karnin yamulmustu karnimin bi tarafi sisik bi tarafi inikti ama cok guzel bi duguydu

ayyyy maşallah
:nazar:
ne güzel eminim çok güzel bi duygudur

Canım aynı haftayız snınle bende 8 kilo aldım ve hiç çatlagım yok doktorumun tavsiyesi üzerine saf vazelin kullanıyorum oda hergun değil arada sürüyorum o kadar guzelkı ertesı gun bıle vucudun nemli oluyor şiddetle tavsiye ediyorum

bende 23.haftadayım 9 kilo aldım ve bende de çatlak yok + hiçbişey kullanmıyorum :KK1:

Biz vardik sekerlikler. Simdi bebisime bol oksijen yollama zamani su an gunluk guneslik papatyalarin arasina dalmayi planliyorum :KK1:

Merhaba arkadaslar bebek odalarına bakılmaya başlamış benim 13 aylık bı oğlum var ve biz daha 3 ay evvel aldık odasını ilk 6 ay yanımızda kalır diye düşünmüştük eşyalarınida kendi dolabıma yerleştirmiştim,beni odanın netten resmini koyamiyacam çünkü yok istanbulda hellobaby magzasindan aldık 4 kapılın dolap beşik 3500 tuttu ama üstüne 700tl hediye ceki verdiler büyük bı bebek mağazam oldug icin yatakti uyku seti derken izir zivirlarinida aldık fiyat cok iy mdf ve dolabın 4 kapılın olması cok avantajlı oğlumun eşyalarına rağmen baya yer kaldı artık kardeşiyle paylaşcak o yüzden su an oda derdim yok ama ben emzirme koltug istiyorum şimdi almayı düşünen fiyat araştıran varmi?

X