2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Merhaba kızlar;
tek tek alıntı yapamadım bebeğini aşagıda hisseden arkadaşlarım; gecenlerde bende öyle hissediyordum hatta buraya da yazdım.idrar torbama baskı yapıyodu resmen. arkadaslar sagolsunlar moralımı duzelttiler böyle oluyormus. sonmra da gectı zaten sımdı yıne göbek deliğimin biraz altında ya da yanında hıssediyorum. fakat perşembe gunu doktor randevumda doktor bebişimin asagı yerlesımlı oldugundan normal dogum yapmamın risklioldugundan bahsetmıstı ama bu ıkı durumun bı baglantısı var mı bilmiyorum doktora sormayı unutmusum. sadece telas etmemenızı söylemek ıstedım geçıyo bebiş yer değiştiriyo. hazır yer genışken bol bol gezsınler sonra dönemeyecekler bile:KK1:

Canlar alıntı yapamadım. Ama bebeği aşağıda hissetme meselesini ben de yaşıyorum. Göbek deliği çevresinde falan değil, bildiğiniz kasıklarımın biraz üzerinde. Ama hiçbir düşük tehlikesi yaşamadım. Plesantamda da bir sıkıntı yok. Normaldir herhalde.

canım ben de bebeğin hareketlerini çoğunlukla aşağıda hissediyordum doktora gittiğimde sordum bebek aşağıda mı diye hayır dedi hatta bebeğin bayağı yukarıda şu anda yeri bol ve sürekli yer değiştiriyor dedi herhangi bir problem yok dedi yani normalmiş

Bende haziran annesi olucam insallah simdiye kadar sizin yazdiklarinizi okuyordum ve cok hosuma giti bende uye olup araniza katilmak istedim ben istabul avcilarda oturuyorum bes yilik evliyim il cocugum bu bende bi erkek annesi ilucam insallah hepize hayirli evlatlar nasio etsin alagim

hoşgeldin canım Allah hayırlısıyla oğluşunu kucağına almayı nasip etsin

Erkekse eger fiyoklu siseli olan. cok hosuma giti:)
Evet erkek ama sişelere ya gül kolonyası ya da renkli şeker koyacağım
canım ben de bebeğin hareketlerini çoğunlukla aşağıda hissediyordum doktora gittiğimde sordum bebek aşağıda mı diye hayır dedi hatta bebeğin bayağı yukarıda şu anda yeri bol ve sürekli yer değiştiriyor dedi herhangi bir problem yok dedi yani normalmiş

Umarım öyledir canım. Haftaya benim de kontrolüm var. Bakalım ne diyecek dr.

Kizlar ben de takip etmeye calisiyorum forumu ama pek yazamiyorum. Burdan birkac kez yazdim ama sagolsun cevap veren arkadaslar oldu yani illaki belli kisiler daha samimi olmuslar surekli yazdiklarindan ama onlarin ve sizin adiniza ben uzuldum tarafsiz bakan biri olarak. Siz de haklisiniz cevap gelmeyince boyle dusunmeniz normal. Ben de sizin gibi dusunebilirdim belki. Hatta bazen yazacak gibi oluyorum sonra sanki bu nerden cikti tanimiyoruz etmiyoruz diyecekler hissi olusuyo:) ama pufpuff un herkese cevap vermeye calistigini biliyorum. Kimse bi yere gitmesin az da olsa cok da olsa yazisalim kizlarr..
Bu arada benim ikinci cocugum olacak insallah. Buyuk yatak almakla iyi edersin. Ben buyuyen besik almistim 70 cm genisligi.oglumu hic yatiramadim sigamadi.simdi ben de 90lik yatak aldim. Ama etrafimda da goruyorum besikte yillarca yatan cocuklar da var..[/

arkadaşlar kimseyi üzmek istemedim bugün biraz araştırmya gidecektim oda takımlarını bi fikrim olsun istedim cevap da gelmeyince üzüldüm ailem uzakta kütahyadalar ben kayseride burda eşim kayınvalidem ve eltimden başka kimse yok kayınvalide tarafında ne eş ne dost hiç kimse görüşülmüyor kayınpeder vefat etmiş kayınvalidemin akrabaları hepsi mersinde kayınpeder tarafında olsalar da bişey değişmiyor eltimle geçmişten bi arkdaşlıgımız var onunla da bu aralar bozuştuk acıkcası kime sorayım bilmiyorum uzaktakiler fikir veremiyor yakındakiler pek anlamıyor anlayacagınız bende sıkıldım burda herkes bi fikir koyuyuor değişk düşünceler geliyor hoşuam gidiyor hergün giriyorum takip ediyorum yazdıklarınızı düşünüpte yazanlardan allah razı olsun ne diyim

neyse cok yazdım sıkmayım oda takımlarını arastırdım tek amacım hem bebek hem cocuk odası ayrı ayrı yapmamk oda değiştirmemmk bunun için buyuyen beşik diyeceksiniz ama onlarda en fazla 80*180oluyor neyse arastırırken mışıl mışıl diye bebek magazına girdik sadece cocuk odası olarak bakıyoruz bu arada buyuyyen beşiği 90*190 yapabileceklerini söylediler uc kapılı gardolap buyuyen beşik sifonyer sonra komidin cıkıyor meydana yatak büyüyünce duvar rafı 3500 lira fiyat verdiler bayıldım takıma heryeri esnek tasarımı farklı yapılmış keske resmini bulabilsemde koysam butun köseler yuvarlak mdf lake zararsız boya cok begendim açıkcası dur bakalım ne yapacaz bu arada odamıza zaten park beşiğinide almıştık bu takımı gördüm yine fikrim değişti yaa çilek markaya baktım ucuk rakam adam gibi bişey yok yada ben begenemedim teshirdeki ürünler bile dökülüyordu kapaklar cekmeceler cok adi geldi meltem caploonba arastırıyorum daha

herşeyini alıcam inşallah perdesini halısını aydınlatmasını ister büyüyen olsun isterse normal yatak bakalım ne olcak

Tesekkurler pufpuffcum cok cana yakin gorunuyosun ben ekimden beri yazmak istiyodun ama bi turlu olmamisti sohpetleriniz okadar hosuma gidiyoki bende katildim bende senin gibi erkek annesi olucam insallah:))

hayırlı olsun tatlım.. Allah inş hepimize sağsalim kucağımıza almayı nasip eder, sağlıkla..
:nazar:

Kizlar ben de takip etmeye calisiyorum forumu ama pek yazamiyorum. Burdan birkac kez yazdim ama sagolsun cevap veren arkadaslar oldu yani illaki belli kisiler daha samimi olmuslar surekli yazdiklarindan ama onlarin ve sizin adiniza ben uzuldum tarafsiz bakan biri olarak. Siz de haklisiniz cevap gelmeyince boyle dusunmeniz normal. Ben de sizin gibi dusunebilirdim belki. Hatta bazen yazacak gibi oluyorum sonra sanki bu nerden cikti tanimiyoruz etmiyoruz diyecekler hissi olusuyo:) ama pufpuff un herkese cevap vermeye calistigini biliyorum. Kimse bi yere gitmesin az da olsa cok da olsa yazisalim kizlarr..
Bu arada benim ikinci cocugum olacak insallah. Buyuk yatak almakla iyi edersin. Ben buyuyen besik almistim 70 cm genisligi.oglumu hic yatiramadim sigamadi.simdi ben de 90lik yatak aldim. Ama etrafimda da goruyorum besikte yillarca yatan cocuklar da var..[/

arkadaşlar kimseyi üzmek istemedim bugün biraz araştırmya gidecektim oda takımlarını bi fikrim olsun istedim cevap da gelmeyince üzüldüm ailem uzakta kütahyadalar ben kayseride burda eşim kayınvalidem ve eltimden başka kimse yok kayınvalide tarafında ne eş ne dost hiç kimse görüşülmüyor kayınpeder vefat etmiş kayınvalidemin akrabaları hepsi mersinde kayınpeder tarafında olsalar da bişey değişmiyor eltimle geçmişten bi arkdaşlıgımız var onunla da bu aralar bozuştuk acıkcası kime sorayım bilmiyorum uzaktakiler fikir veremiyor yakındakiler pek anlamıyor anlayacagınız bende sıkıldım burda herkes bi fikir koyuyuor değişk düşünceler geliyor hoşuam gidiyor hergün giriyorum takip ediyorum yazdıklarınızı düşünüpte yazanlardan allah razı olsun ne diyim

neyse cok yazdım sıkmayım oda takımlarını arastırdım tek amacım hem bebek hem cocuk odası ayrı ayrı yapmamk oda değiştirmemmk bunun için buyuyen beşik diyeceksiniz ama onlarda en fazla 80*180oluyor neyse arastırırken mışıl mışıl diye bebek magazına girdik sadece cocuk odası olarak bakıyoruz bu arada buyuyyen beşiği 90*190 yapabileceklerini söylediler uc kapılı gardolap buyuyen beşik sifonyer sonra komidin cıkıyor meydana yatak büyüyünce duvar rafı 3500 lira fiyat verdiler bayıldım takıma heryeri esnek tasarımı farklı yapılmış keske resmini bulabilsemde koysam butun köseler yuvarlak mdf lake zararsız boya cok begendim açıkcası dur bakalım ne yapacaz bu arada odamıza zaten park beşiğinide almıştık bu takımı gördüm yine fikrim değişti yaa çilek markaya baktım ucuk rakam adam gibi bişey yok yada ben begenemedim teshirdeki ürünler bile dökülüyordu kapaklar cekmeceler cok adi geldi meltem caploonba arastırıyorum daha

herşeyini alıcam inşallah perdesini halısını aydınlatmasını ister büyüyen olsun isterse normal yatak bakalım ne olcak

Merhaba arkadasim hosgeldin ben henuzhicbirsey anladigim icin yardimci olamayacagim ama fikirlerini yazan arkadaslar olursa sayende bende faydalanirim :) bu arada kac haftalik hamilesin ben 22 oldum

mesela canım ben oda takımını 1 ay oldu beğeneli.. Ve 2-3 gün içinde kısmetse alıcam,önceden paylaştım resimlerinide :KK34: büyüyen beşik olucak ve normal büyüyen beşiklerden daha büyük benim beğendiğim..kocaman :KK1: ayrıca yatak odası yanına koyulacak bişey daha olucak ama daha ona karar veremedim..

mesela canım ben oda takımını 1 ay oldu beğeneli.. Ve 2-3 gün içinde kısmetse alıcam,önceden paylaştım resimlerinide :KK34: büyüyen beşik olucak ve normal büyüyen beşiklerden daha büyük benim beğendiğim..kocaman :KK1: ayrıca yatak odası yanına koyulacak bişey daha olucak ama daha ona karar veremedim..

hangi sayfada ben kaçırdım demekki fotolarını canım işte benim büyüyen beşikler 90*190 olursa işimi görecek ondan piyasa da yok standart en fazla 80 lik yapıyorlar özel yapıma giriyormuş digeri

CELFAT bi önceki msj yanlış alıntılamışım sana yazdım canım odayla ilgili :KK34:

kIZLAR bebeğinizin kafasını hisseden varmı ben sağ tarafımda genelde kafasını hissediyorum küçücük bi top gibi resmen orası sisiyo bide karnımı havalandırıyo hareket ettikçe kasıklarıma yakın yerlerdede ayaklarını kıpırdatıyo varmı böyle hissedenler

bnm bebişte sağ taraftan hissettiriyor kendini. elimi koyduğum zaman kafasını yuvarlak ve sert hissediyorum

$image.jpg $image.jpg

celfat'cım beşik ve yandan görünüşü bu :KK34:

anladım zaten canım yaaaaaa merak ettim hangi oda takımı seni zevkle takip ediyorum güzel şeyler alıyorsun maşallah subhanallah

cok güzelmiş canım ya beşiğin ölçüsü ne peki merak ettim güle güle alın kulllanın inşallh

bebek odasına sığcak mı diye en boy ölçülerini almıştım ama şu an teksen giriyorum ölçüler çantada,çantam uzakta :KK1: yarın unutturma da bakıp yaziyim ama tahmini yanlış hatırlamıyosam 200'e 105'ti
:26:

X