2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar ben de 2-3 gündür burayı okuyamadım, şimdi ise seke seke okudum 3-5 sayfa atlaya atlaya...

İnanın her yazılanı dört dörtlük ne okuyacak ne de cevap yazacak vaktimiz oluyor...

Ben sadece çok araştırdığım bir şeyi başkalarına da fikir olur diye paylaşıp çıkıyorum, tüm gün çalışıyorum,

şu sıralar da çok yoğunum, bu yüzden akşam bana kalan vakitte daha çok bebek ile ilgili araştırmalar yapıyorum,

kimse de bana cevap yazmadılar diye kırılmasın, mesela bu akşamdan itibaren yatak odasında ve seyahatte

kullanmak üzere park yatak araştırmaya başlayacağım. Bu konuda hiç bir fikrim yok şuan. Herkesin tercihidir

karışamam ama ben merak ettiğim şeyleri araştırıp öğrenmeye çalışıp öğrendiklerimi de burada paylaşmaya

çalışırım ama bilmediğim konulara da cevap yazamam. Bazen de şans işte o an sorularımıza hiç cevap alamayabiliriz.

Ben bu forumdan çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum, insanlar ister cevap versin ister vermesin

isterse de veremesin...

Tatlim herkese cevap verme gibi bir yukumlulugumuz yok elbet....
Bazen oluyor yogun yazan bizler bile cevap alamiyorduk bazi zamanlar....
Dedigin gibi bak birkac oncesine surekli yazarken simdi ablamin sozu var mesela tek tek alinti yapamadim....
Birde bende park yatak almayi dusunuyorum....
Uzun arastirmalar sonucu Karaft Stadium markali olanindan alacagiz Allah (c.c.) in izni ile....
Bir bak istersen :KK34:

Mujum döndünüz, neler almış babannesi torununa???:KK49::emir_bebek::nazar:

Hoşgeldin aramıza, vallaha bazen girip yazıyorlar hoşgeldin diyoruz, muhabbet ediyoruz, bir daha ses seda yok, bazen fikir soruyorlar, 1 paragraf doldurup yazıyorsun cevap verme nezaketinde bulunmuyorlar. Onun için çok takmayacan buradaki trafiği... Ben öyle yapıyorum... Bildiğim konuysa söylerim yardımcı olmaya çalışırım, bulduğum yeni şeyleri paylaşırım. Onun dışında yazdıklarıma cevap vermeyen o kadar çok kişi oldu ki....üzerine alınma, bazen gözden kaçıyor bazen okuyamıyoruz...ben 1-2 hafta okuyamadığım oldu belki ozaman yazmışlardır diyerek gönül koymadım kimseye.

Bu arada haziran ayı kızlar çok....her sayfanın en tepesine çıkarsan anket sonuçlarını görebilirsin, 20 fark atmış durumda kızlar :KK52::KK52::nazar::emir_bebek::KK49:

Aslinda sonra farkettim evet oyleymis prenseslerimiz daha vazlaymis:)yerim ben onlari:)bu arada hosbulduk ben buraya katilmaktan cok memnunum cunku sizin gibi guzel annelerle sohpet etme sansi buldum:)sanirim kizin olucak senin demi canim?kac haftalik bide hangi sehir?

Tatlim herkese cevap verme gibi bir yukumlulugumuz yok elbet....
Bazen oluyor yogun yazan bizler bile cevap alamiyorduk bazi zamanlar....
Dedigin gibi bak birkac oncesine surekli yazarken simdi ablamin sozu var mesela tek tek alinti yapamadim....
Birde bende park yatak almayi dusunuyorum....
Uzun arastirmalar sonucu Karaft Stadium markali olanindan alacagiz Allah (c.c.) in izni ile....
Bir bak istersen :KK34:

Teşekkür ederim canım, ben de şuanda park yataklarla ilgili kullananların yorumlarını okuyordum. Kraft,

chicco ve graco açık ara önde gidiyor... Ama hemen karar vermeyeceğim daha çok araştırmalıyım ama

senin tavsiyeni de dikkate alacağım canım, tekrar teşekkür ederim...

Aslında öğrenmenin bin bir türlü yolu var, arama motoru diye bir şey var yazıyorsunuz en iyi park yatak

hangisi size bi ton sonuç çıkarıyor, üşenmeden tek tek okusak da insanlar cevap yazmıyor diye isyan etmesek keşke...

Şimdi park yatak araştırıyorum, çok detaylı bilgiye ulaşınca ben de burada bildiklerimi paylaşacağım inşallah.

Bacilar ben bu kadar onem arz ettigini bilmiyordum bu agrilarin....
Dogum sancisida buna benzerlik gosteriyormus falan....
Haaa bu arada kusuruma bakmayin arada bir ce eee deyip cikiyorum....
Ablamin yarin sozu var yogun hazirlik asamasindayiz....
Agrim var ama siddetli degil....
Ins. Daha da artmaz yoksa yine acil yollari gorundu :18:
allah korusun cnm agrilar olabilir korkma ablanada burdan mutluluklar diliyorum:)

sağol güzelim tşk ediyorum amin :nazar:

evet aynen benimde başka bi depo alanım yok ama kirada oturduğum içinde dolap falan yaptıramam ev almayı düşnüyoruz çünkü.. Benim beğendiğim bu takımda mdf ve aynı dediğin gibi altta o görünen çekmecelik yer ek yatak koymak için :KK34: yada ardiye gibi kullan gitsin..oyuncakları ıvır zıvırları koy falan.

benim beğendiğim takım beşik şifonyer ve 3 kapışı dolap dışında bide oyuncak dolabı diye geçen uzun ince bi dolap var.. Fiyat ilk başta 3.500 olur dendi ama sıkı bi pazarlıkla 3.000'e iner gibi o :KK34: beğendiğim yer ise Modoko Mobilyacılar Çarşısı canım

bugun bı takım daha gördüm ist.da yapılıp gelıyormuş. 3 kapılı dolap sıfonyer kucuk bı oyun sandıgı duvar rafı ve 80*180 buyuyen yatagı(bununda altında bı yatak yerı var) 3.850 dedi nakıt 3.650 begendım aslında 80*180 de ıyı 100*200 olan odamı cok daraltacaktı sanıkı.ama baktıgın zaman cok fıyat farkı yok. kafa karıstırıcı işler bunlar. dolap için marangozada sordum mdf ustu boyama 1.350 dedı yanına besıkle 2000-2500 civarı tutacak galıba. ama daha karar vermedim.

Aslinda sonra farkettim evet oyleymis prenseslerimiz daha vazlaymis:)yerim ben onlari:)bu arada hosbulduk ben buraya katilmaktan cok memnunum cunku sizin gibi guzel annelerle sohpet etme sansi buldum:)sanirim kizin olucak senin demi canim?kac haftalik bide hangi sehir?

Evet canım bizimde kız allahın izniyle, hepsini yerim ben,:KK52::KK16:mis gibi hepsi, süt kokulular.....bende her katılanı yeni bir bilgi yeni bir fikir olarak görüyorum, sohbetlerimiz güzel oluyor.... 26. Hafta bitiyor yarın 27. Hafta canım Ankaradayız.

merhaba kızlar bu aralar sık sık girip sizlere cvp yazamadım ama ara sıra girip göz attım dün kızımla gezmelere gittik bugünde bebek mevlüdüne gittik hafta sonları çok yoğun geçiyo bizim..gerçi hafta içide çalışmaktan yoruluyoruz ama olsun bebeğim sağlıklı olsun iyi olsunda annesi yorulsada olur :KK16: işten çıkmama son 59 gün :KK34: bugün mevlütte hoca bebeğe konulacak ismin öneminden bahsetti..kötü anlamlı veya anlamı olmayan isimleri lütfen koymayın dedi Peygamber efendimiz (sav) mahşer gününde tek tek bu isimleri değiştircek dedi..çok etkilendim szilerede aktarmak istedimm kızçelerim

pufpufçumm çok şık beşiğiniz ben daha yeni görüyorum iyi günlerde kullansın inşallah oğluşumuzz:emir_bebek:
Gunaydin sekerlikler biz bugun erken kalktik yola koyulduk kizimin babanesine gidiyoruz. Babanemiz odemiste oralar yemyesildir simdi insallah yagmur yagmaz da biz de keyifli bir gun geciririz.bi de babanemiz bir suru seyler almis merak ediyorum bakalim neler neler vaaar.
Biz vardik sekerlikler. Simdi bebisime bol oksijen yollama zamani su an gunluk guneslik papatyalarin arasina dalmayi planliyorum :KK1:
oohh ohhh özendir bakalım hem ciciklerinizi hem mis gibi oksijeni :KK19: nasılda güzel olurdu pazar gününü böyle bir yerde geçirmek..tadını çıkart cnmm :KK34:
Bacilar adet sancisi gibi bir sanci cekiyorummmm :18:
Normalde adet olurken bile nadir cekerdim sanciyi bu ne simdi :KK19:
cnm banada öyle arada giriyo ağrılar bende endişelenitorum ama kısa sürüyo..kendini zorladın mı ani hareket falan:26:
Kizlar karniniz nasil yumusak.mi sert mi gobek deliginizin alti bikini bolgesine yakin yer sert mi...ya ben bugun kendimi biraz yumusak hissediyorum ya gazim yok yada bagirsaklarim bos...stres oldum bebisim hareket etti...saha cok asagida hareket etsede burdayim dedi...malum hergun ayni hizla hareket etmiyo gittikce azalacakmis hareketleri galiba yer daraldikca ve buyudukce daha cok uyuyorlarmis
bazen semsert oluyo bazen yumuşuyo belli olmuyo bnmde cnm ya..büyüdükçe hareketlerin azalıcağını bilmiodum öylemi oluyomuşkiii:26:

merhaba celfat
ben de kayserideyim mışıldaki ürünleri ben de çok merak ediyordum ama biz şimdilik sanırım odasını yapamıycaz kendi evimize geçersek o zaman odasını yaparım diye düşünüyorum ama özenmiyo da değilim..
ben şimdilik anne yanı beşik almayı düşünüyorum bi kaç ay yanımızda büyür sora park yatağa geçeriz diye düşünüyorum..
sen hangi doktora gidiyosun peki merak ettim? ben hüma da cahit beye gidiyorum..
haberleşelim mutlaka canım..senin için herşey daha zor yalnız olmandan dolayı..Allah yardımcın olsun

Ayyy nasıl sevindim hep merak etmişimdir Kayseri'de varmı birileri diye bende Cahit beye gidiyordum ama bıraktım canım 13 haftada değiştirdim memorial Tolga atakula gidiyorum cok memnunum Cahit bey biraz yogun ondan bide kanamam falan oldugunda ulaşabilirlik pek olmadı onadan değiştirdim yoksa Cahit beyin Dr luguna hiç lafım yok öyle işte mışıldaki ürünler cok güzel canım gidip gördüm yerinde çilek tede baktım orası kadar kaliteli değil fiyatları ortalama çilekle aynı park yatak aldım ben anne yanına direk onu koyucam bide oda yapıcam işte büyüyen beşikli yada tek kişilik yataklı e malum bir sürü eşya gardolap şifonyer hepsi lazım öyle işte tıpış tıpış A falan tekrar gidecem daha araştırıyorum bakalım

bebek odasına sığcak mı diye en boy ölçülerini almıştım ama şu an teksen giriyorum ölçüler çantada,çantam uzakta :KK1: yarın unutturma da bakıp yaziyim ama tahmini yanlış hatırlamıyosam 200'e 105'ti
:26:

Ölçüleri cok güzelmiş pufpuffum zaten büyüyen beşik mantığı böyle olmalı sevindim valla bebişinin adına inşallah bende o beğendiğimi alırsam cok güzel olacak

Teşekkür ederim canım, ben de şuanda park yataklarla ilgili kullananların yorumlarını okuyordum. Kraft,

chicco ve graco açık ara önde gidiyor... Ama hemen karar vermeyeceğim daha çok araştırmalıyım ama

senin tavsiyeni de dikkate alacağım canım, tekrar teşekkür ederim...

Aslında öğrenmenin bin bir türlü yolu var, arama motoru diye bir şey var yazıyorsunuz en iyi park yatak

hangisi size bi ton sonuç çıkarıyor, üşenmeden tek tek okusak da insanlar cevap yazmıyor diye isyan etmesek keşke...

Şimdi park yatak araştırıyorum, çok detaylı bilgiye ulaşınca ben de burada bildiklerimi paylaşacağım inşallah.

canim oralari kacirmisim ben ya ....
Bu tarz konusmalar tabi Olmasa daha iyi boyle kirilganlkklara sebep olabiliyor...
Neyse son hazirlik asamalarindayiz bacilar ....
Cok heyecanliiii :KK52:

allah korusun cnm agrilar olabilir korkma ablanada burdan mutluluklar diliyorum:)

Cok sagol canim....:KK19:
Agrilar normaldir ins. Zira baldir kisimlarimada vuruyor artik.....
Hayirlisi Rabb'imden artik ♥

merhaba kızlar bu aralar sık sık girip sizlere cvp yazamadım ama ara sıra girip göz attım dün kızımla gezmelere gittik bugünde bebek mevlüdüne gittik hafta sonları çok yoğun geçiyo bizim..gerçi hafta içide çalışmaktan yoruluyoruz ama olsun bebeğim sağlıklı olsun iyi olsunda annesi yorulsada olur :KK16: işten çıkmama son 59 gün :KK34: bugün mevlütte hoca bebeğe konulacak ismin öneminden bahsetti..kötü anlamlı veya anlamı olmayan isimleri lütfen koymayın dedi Peygamber efendimiz (sav) mahşer gününde tek tek bu isimleri değiştircek dedi..çok etkilendim szilerede aktarmak istedimm kızçelerim

O 59 gun carcabuk gesin ins. Bacim :KK19:
Isimler gercekten onemli bir husus....
Animsattigin ici tesekkurler :KK16:
Mevlutu olan bebiste saglicakla buyusun ins. :nazar:

pufpufçumm çok şık beşiğiniz ben daha yeni görüyorum iyi günlerde kullansın inşallah oğluşumuzz:emir_bebek:

oohh ohhh özendir bakalım hem ciciklerinizi hem mis gibi oksijeni :KK19: nasılda güzel olurdu pazar gününü böyle bir yerde geçirmek..tadını çıkart cnmm :KK34:

cnm banada öyle arada giriyo ağrılar bende endişelenitorum ama kısa sürüyo..kendini zorladın mı ani hareket falan:26:

bazen semsert oluyo bazen yumuşuyo belli olmuyo bnmde cnm ya..büyüdükçe hareketlerin azalıcağını bilmiodum öylemi oluyomuşkiii:26:

Tatlim bu aralar cok ayakta kaliyorum ondan olabilir sanirim....
Baldirlarima vurmaya basladi agrilar :KK50:
Yarin ablamin sozu sag salim yarinida atlatirim ins. :26:

Merhaba arkadaslar bebek odalarına bakılmaya başlamış benim 13 aylık bı oğlum var ve biz daha 3 ay evvel aldık odasını ilk 6 ay yanımızda kalır diye düşünmüştük eşyalarınida kendi dolabıma yerleştirmiştim,beni odanın netten resmini koyamiyacam çünkü yok istanbulda hellobaby magzasindan aldık 4 kapılın dolap beşik 3500 tuttu ama üstüne 700tl hediye ceki verdiler büyük bı bebek mağazam oldug icin yatakti uyku seti derken izir zivirlarinida aldık fiyat cok iy mdf ve dolabın 4 kapılın olması cok avantajlı oğlumun eşyalarına rağmen baya yer kaldı artık kardeşiyle paylaşcak o yüzden su an oda derdim yok ama ben emzirme koltug istiyorum şimdi almayı düşünen fiyat araştıran varmi?

Canım mobilya dolaşırken görmüştüm emzirme koltuğunu 350 tl ye çilekte var bir de başka bi mağazada görmüştüm 700 tl ydi kaliteye göre değişiyor sanırım bende istiyorum ama odasını yaparsam yer kalmayacak eşyalarını ancak sığacak kızımın ondan hiç bakamıyorum

Kizlar karniniz nasil yumusak.mi sert mi gobek deliginizin alti bikini bolgesine yakin yer sert mi...ya ben bugun kendimi biraz yumusak hissediyorum ya gazim yok yada bagirsaklarim bos...stres oldum bebisim hareket etti...saha cok asagida hareket etsede burdayim dedi...malum hergun ayni hizla hareket etmiyo gittikce azalacakmis hareketleri galiba yer daraldikca ve buyudukce daha cok uyuyorlarmis

Canım sert mi yumuşak mı diye çok dikkat etmedim ama hareket ettikçe rahatlıyorum diye hareket sağlayacak yiyecekler yiyorum. Bal yiyince pek hareket etmiyor ama pekmez yediğim zaman hareketli oluyor. Dün sabah pek hareket hissetmedim, küçük bir dilim un helvası yedim hemen hareketlendi.

Evet canım bizimde kız allahın izniyle, hepsini yerim ben,:KK52::KK16:mis gibi hepsi, süt kokulular.....bende her katılanı yeni bir bilgi yeni bir fikir olarak görüyorum, sohbetlerimiz güzel oluyor.... 26. Hafta bitiyor yarın 27. Hafta canım Ankaradayız.

hay masallah iki hafta varmis aramiz cnm ankarada guzel bi sehir cnm evet sohpet guzel en guzelide birbirimizden bilgi almak tatlm:)

İyi geceler herkese artık yatma vakti, yarın p.tesi zor geçecek :26:

Bu arada yeni giren arkadaşlar face grubumuza sizleri de bekleriz. 60 kişiyiz. Grubumuzun adı "2014 haziran anneleri" orada da çok güzel paylaşımlarımız oluyor...

Allah rahatlık versin, bebişerimize de iyi uykular, uyusunda büyüsünler inşallah...:nazar::nazar::nazar:

İyi geceler herkese artık yatma vakti, yarın p.tesi zor geçecek :26:

Bu arada yeni giren arkadaşlar face grubumuza sizleri de bekleriz. 60 kişiyiz. Grubumuzun adı "2014 haziran anneleri" orada da çok güzel paylaşımlarımız oluyor...

Allah rahatlık versin, bebişerimize de iyi uykular, uyusunda büyüsünler inşallah:nazar::nazar:En Büyük TÜRKİYE...

Benim de aksamları sert oluyor canım. Sabahları zaten karnım yok gibi. O yüzden
sabahları şişman, akşamları hamileyim diyorum ben kendime. Hiç stres yapma. Bir arkadaş birşey yazmıştı burada doktoru demiş. Günde 4 sefer hareket etmesi yeterli, daha az ediyorsa dikkat edilmeli diye.
Misafirleri uğurladım hemen uzandım salon koltuğuna kızlarrrr, allaha şükür bunuda atlattım:nazar::nazar::nazar:......şimdi kociş topluyor ortalığı...:KK52::KK52::KK52: yalnız belim çok ağrıyor:KK43:, yarın iş var inşaallah gidebilirim :KK43: kimsecikler yok nerelerdesiniz?.
Hadi geçmiş olsun dinlen artık bakalım. Valla eşler olmasa halimiz yaman olurdu. Benim de misafirim vardı haftasonu, neredeyse pasta böreği bile eşim yapacaktı.

Hoşgeldin aramıza, vallaha bazen girip yazıyorlar hoşgeldin diyoruz, muhabbet ediyoruz, bir daha ses seda yok, bazen fikir soruyorlar, 1 paragraf doldurup yazıyorsun cevap verme nezaketinde bulunmuyorlar. Onun için çok takmayacan buradaki trafiği... Ben öyle yapıyorum... Bildiğim konuysa söylerim yardımcı olmaya çalışırım, bulduğum yeni şeyleri paylaşırım. Onun dışında yazdıklarıma cevap vermeyen o kadar çok kişi oldu ki....üzerine alınma, bazen gözden kaçıyor bazen okuyamıyoruz...ben 1-2 hafta okuyamadığım oldu belki ozaman yazmışlardır diyerek gönül koymadım kimseye.

Bu arada haziran ayı kızlar çok....her sayfanın en tepesine çıkarsan anket sonuçlarını görebilirsin, 20 fark atmış durumda kızlar :KK52::KK52::nazar::emir_bebek::KK49:
[/QUOTE]

Kızlar ben de 2-3 gündür burayı okuyamadım, şimdi ise seke seke okudum 3-5 sayfa atlaya atlaya...

İnanın her yazılanı dört dörtlük ne okuyacak ne de cevap yazacak vaktimiz oluyor...

Ben sadece çok araştırdığım bir şeyi başkalarına da fikir olur diye paylaşıp çıkıyorum, tüm gün çalışıyorum,

şu sıralar da çok yoğunum, bu yüzden akşam bana kalan vakitte daha çok bebek ile ilgili araştırmalar yapıyorum,

kimse de bana cevap yazmadılar diye kırılmasın, mesela bu akşamdan itibaren yatak odasında ve seyahatte

kullanmak üzere park yatak araştırmaya başlayacağım. Bu konuda hiç bir fikrim yok şuan. Herkesin tercihidir

karışamam ama ben merak ettiğim şeyleri araştırıp öğrenmeye çalışıp öğrendiklerimi de burada paylaşmaya

çalışırım ama bilmediğim konulara da cevap yazamam. Bazen de şans işte o an sorularımıza hiç cevap alamayabiliriz.

Ben bu forumdan çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum, insanlar ister cevap versin ister vermesin

isterse de veremesin...
Kızlar ne güzel yazmışsınız gerçekten, topige gelip bir yazı yazıp da cevap alamayınca çok acımasızca elestiriliyorlar.Ben de bugün üzüldüm yazılanlara. Kimse kimseye darılmasın. Özellikle haftasonu pek giremiyoruz zaten. Ben herkesi, paylaştıklarımızı ve sizden bisryler öğrenmeyi seviyorum.
Bacilar ben bu kadar onem arz ettigini bilmiyordum bu agrilarin....
Dogum sancisida buna benzerlik gosteriyormus falan....
Haaa bu arada kusuruma bakmayin arada bir ce eee deyip cikiyorum....
Ablamin yarin sozu var yogun hazirlik asamasindayiz....
Agrim var ama siddetli degil....
Ins. Daha da artmaz yoksa yine acil yollari gorundu :18:
Canım ben ailenle geçen günkü meseleyi halledip halletmediginizi merak ettim. Ne yaptın söyledin mi ablanla annene üzüldügünü? Ablana da mutluluklar dilerim bu arada.Allah tamamına erdirsin.
bugun bı takım daha gördüm ist.da yapılıp gelıyormuş. 3 kapılı dolap sıfonyer kucuk bı oyun sandıgı duvar rafı ve 80*180 buyuyen yatagı(bununda altında bı yatak yerı var) 3.850 dedi nakıt 3.650 begendım aslında 80*180 de ıyı 100*200 olan odamı cok daraltacaktı sanıkı.ama baktıgın zaman cok fıyat farkı yok. kafa karıstırıcı işler bunlar. dolap için marangozada sordum mdf ustu boyama 1.350 dedı yanına besıkle 2000-2500 civarı tutacak galıba. ama daha karar vermedim.
Herkes oda bakmaya başlamış çok heyecanlı:-) herhalde bir ay sonrasında biz buradan oda fotoğraflarını paylaşmaya da başlarız

Canım dogru söylüyorsun. Çocuğun ismi bizim üzerimizdeki hakkıdır. Umarım ismiyle yaşar evlatlarımız. Ben mevlütte değişik şeyler yapmışlar mı onu merak ettim. Var mı güzel fikirler?

Anlatayim canim....
Ben cok kirilgan bir tipimdir....
Hamilelikte tuz biber oldu tamam...
Inan ki anlik sinirlenirim agzima alip tek bir kelime dahi etmedim....
Hicbirsey olmamis gibi sohbete muhabbete devam....
Ne yapayim bende boyle bir cins insanim :KK52:

Büyüyünce tekmeleri çok acıtacak canımızı. Şimdi küçüklerken tatlıyu yiyip bu anların keyfini çıkarmalıtız. Sabahları sıkışıkken çok acaip sert oluyor bide tam tokken diğer zamanlar normal oluyor

sağol güzelim tşk ediyorum amin :nazar:

evet aynen benimde başka bi depo alanım yok ama kirada oturduğum içinde dolap falan yaptıramam ev almayı düşnüyoruz çünkü.. Benim beğendiğim bu takımda mdf ve aynı dediğin gibi altta o görünen çekmecelik yer ek yatak koymak için :KK34: yada ardiye gibi kullan gitsin..oyuncakları ıvır zıvırları koy falan.

benim beğendiğim takım beşik şifonyer ve 3 kapışı dolap dışında bide oyuncak dolabı diye geçen uzun ince bi dolap var.. Fiyat ilk başta 3.500 olur dendi ama sıkı bi pazarlıkla 3.000'e iner gibi o :KK34: beğendiğim yer ise Modoko Mobilyacılar Çarşısı canım

Benim de aksamları sert oluyor canım. Sabahları zaten karnım yok gibi. O yüzden
sabahları şişman, akşamları hamileyim diyorum ben kendime. Hiç stres yapma. Bir arkadaş birşey yazmıştı burada doktoru demiş. Günde 4 sefer hareket etmesi yeterli, daha az ediyorsa dikkat edilmeli diye.

Hadi geçmiş olsun dinlen artık bakalım. Valla eşler olmasa halimiz yaman olurdu. Benim de misafirim vardı haftasonu, neredeyse pasta böreği bile eşim yapacaktı.

Kızlar ne güzel yazmışsınız gerçekten, topige gelip bir yazı yazıp da cevap alamayınca çok acımasızca elestiriliyorlar.Ben de bugün üzüldüm yazılanlara. Kimse kimseye darılmasın. Özellikle haftasonu pek giremiyoruz zaten. Ben herkesi, paylaştıklarımızı ve sizden bisryler öğrenmeyi seviyorum.

Canım ben ailenle geçen günkü meseleyi halledip halletmediginizi merak ettim. Ne yaptın söyledin mi ablanla annene üzüldügünü? Ablana da mutluluklar dilerim bu arada.Allah tamamına erdirsin.

Herkes oda bakmaya başlamış çok heyecanlı:-) herhalde bir ay sonrasında biz buradan oda fotoğraflarını paylaşmaya da başlarız

Canım dogru söylüyorsun. Çocuğun ismi bizim üzerimizdeki hakkıdır. Umarım ismiyle yaşar evlatlarımız. Ben mevlütte değişik şeyler yapmışlar mı onu merak ettim. Var mı güzel fikirler?[/QUOTE]

bencede durum öyle gözüküyor:KK1: ama yorucu oldugu kadar kafa da karıştırıcı:KK14: engec mayısta evımızde olmalı ve 1 ayboyunca havalandırılmalılar. oyuzden yavas yavas bakmaya basladık :KK1:

X