2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Öncelikle maşallah Efe mizin iyi olmasına sevindim Pufpufcum. Hasret giderdin geldin. Ne kadar da büyümüş. Acaba benimki de o kadar büyümüş müdür? Cok merak ediyorum

büyüyolar işte eriğim yaa baksana...Allah'ın hikmeti valla şükür ki...

bende çok sevdim bu fikri...:13:

ben de büyük bir sancıyla bıraktım ama şu an çok rahatım.. sen de rahatlicaanı düşün sabret herşeyin tadını alıcaksın sonra..

hem nasıl yemelik teyzesiii yenir hep bunlar :KK52::KK52::KK52:

aaaaa çok güzel fikir bu daaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar maşallah bir sürü fikirlerle geliyosunuz :KK52::KK52::KK52::KK52:

ay inşaallah canım, pek çok kere denedim kahveyi şekersiz içebiliyorum ama çayı içemiyorum, şimdi kızım sayesinde bırakırım umarım,

ayrıca fidan için temada gönderiyor, internette çok fazla firma var, beni gönderdiğim sadece bir örnekti, hatta lale soğanı üretip bu tür organizasyonlara gönderiyorlar. o da ayrı bir fikir.

kızlaar geçen paylaşamamıştım şimdide pek fotomuz iyi değil ama maşallah diyin kızıma :nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 987197

41 kere maşallah canım,:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

Pufpufcum sana da efe' ye de kirk bir kere masaallah. ben 22. haftamdayim ama benide dogum tarihime 27 haziran ddedi dokturuzmu bende senin gibi sezeryan dusunuyorum. o yuzden tahminen benimkide 17 haziran olacak :KK3:

ooooo hemen hemen aynıyız desene :KK34: hadi bakalım

Pufpufum çok sevindim güzel haberlerine canım
ama fiyat sana yüksek geldi ise benim gittiğim hastaneye gidebilirsin 15.şubatta detaylıdan sonra yaptıgım yorumları okursan ne kadar memnun kaldıgımı goreceksın gercekten adam işinin ehli yani
fiyatıda 128 tl ayriyetten cd veriyorlar ve herşeyi detaylı anlatıyor adam asistanıda yanında
ve sorduğun herşeye hiç uflamadan terslemeden cevap veriyor ve detaylıca anlatıyor

neresi o dediğin yer canım? Ben gittiğim hastaneden aldım randevu ama bakalım belki iptal ederim sen bi yada inceleyim..

annneeemmm bu ne kız dudakları kalın kalın maşallah :nazar: ayn taraftaki pipisimi kız anlayamadım hehehe:KK52: iyi haberlerle gelmişsin çok şükür boyu kilosuda iyi maşallah

2 gmrüntüyü birleştirdim cnm .. Siyah beyaz olan sağdaki bacak arası :KK1: soldaki renklide yüzü canım... :nazar:

Geçen hafta perşembe ve cuma iki ayrı doktora gittim. Perşembe gittiğim hiçbişey söylemedi. Cuma günü baştan beri takip eden doktorum 3.1 dedi ama hiçbir yorum yapmadı, hemşirede dosyaya not aldı. Haftaya perinatolog bakana kadar bekleyeceğim, o zaman daha iyi belli olur. İnşallah sıkıntı çıkmaz.
Sana rapor verince ilaç haricinde tavsiyelerde bulundu mu? İlacı ne kadar süre kullanmak gerekiyormuş?

Canım ben tekrar bugun kontrole gıttım bebegın pozisyonu tum ölçumlerı normal servikal uzunluktada değişiklik yok hala 3.2 doktorum 1 ay daha rapor verdi ilacı kullanmaya devam edıcem ağır iş yapmak yorumak yok istirahat etceksin dedi 28 haftaya kadar çok onemliymiş bu değerlerı sabıt tutabılırsek rahatlarız bıraz dedı 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı çok önemliymiş bu ölçüler erken doğum riski varmış ve bu haftalrda allh korusun doğrsa yaşamazmız :KK14: lütfen sende biran önce doktorunla konuşup istirahate çekil

ooooo hemen hemen aynıyız desene :KK34: hadi bakalım

neresi o dediğin yer canım? Ben gittiğim hastaneden aldım randevu ama bakalım belki iptal ederim sen bi yada inceleyim..

sancaktepe özel bölge hastanesi sarıgazi
doktorun adını hatırlamıyorum ama aksam eve gıdınce bakarım kaşesine araştırırsın

Ayyy kuzu yaa şuna bak cnm gozun aydin hadi bunu da atlattın detaylida da bişey cikmaz allahin izniyle..sankim elini basinin altina koymus demi masallah yuzu baya belirginlesmis😍☺

doktor poz yakalamaya çalıştı ve bunu yakaladı :KK1: güzel pozlar verdi...

Kizlar bu da benim kizimmm :KK23: :nazar:

Eklentiler

• $20140215_095839.jpg
    $20140215_095839.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 48
Okudum canm aradım sağlık ocağını bilginiz var mı dedim hemşirem evet var ben verdim numaranı deid canm sorun yok yani ben de işkillenmiştim sen gibi

kızlar bebek mevlüdünde ve bebek görmeye gelenlere ben çam fidesi vereceğim hem ölümsüz bir hediye, hem çevreci bir yaklaşım, hemde çocuğumun isminde 100 lerce ağaç olacak...ayyy çok heyecanlandım.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

http://www.fideland.com/Bebek_Fidanlari.aspx

bu adresten şipariş verebiliyormuşuz.

her hediye ettiğim önce evinde saksıya diker biraz fideler kendine gelince bahçesine diker. hatta ay ben beceremem diyene gidip bizzat ben dikerim, hemde kızımı gezdiririm. ay çok hoşuma gitti bu fikir.

fiyatlar deseniz diğerleri gibi, hatta bazı magnetlerden ve şişelerden daha ucuz.

bir de bu adres var kızlar, düşünenlere...ben kocişi aradım o da güzel fikir dedi, bakalım 3 gün önce sipariş vermek yeterliymiş....

https://www.sennurnikahsekerleri.com/868_nikah-ve-bebek-fidanı.htm

Okudum canm aradım sağlık ocağını bilginiz var mı dedim hemşirem evet var ben verdim numaranı deid canm sorun yok yani ben de işkillenmiştim sen gibi

bak şimdi daha çok kızdım:KK47::KK47: o hemşireye vallaha bizim hemşire verse onu bir güzel benzetirim, beni arayıp sorsun böyle hizmet var istermisiniz diye, ben istersem ararım. cep telefonumun bana sorulmadan başkasına verilmesi çok sinirlendirir beni.
ama neyse sen en azından öğrenmişsin...:KK28:

Canım ben tekrar bugun kontrole gıttım bebegın pozisyonu tum ölçumlerı normal servikal uzunluktada değişiklik yok hala 3.2 doktorum 1 ay daha rapor verdi ilacı kullanmaya devam edıcem ağır iş yapmak yorumak yok istirahat etceksin dedi 28 haftaya kadar çok onemliymiş bu değerlerı sabıt tutabılırsek rahatlarız bıraz dedı 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı çok önemliymiş bu ölçüler erken doğum riski varmış ve bu haftalrda allh korusun doğrsa yaşamazmız :KK14: lütfen sende biran önce doktorunla konuşup istirahate çekil
Gecmis olsun canim.insallah degerlerin sabit kalacak.aklina da kitu seyker getirme hayatta hic bir sey kesin degil.mucize tasiyiruz bu en buyuk kanit baska mucizeler de olabilir.
Kizlar bu da benim kizimmm :KK23: :nazar:
Masallah senin kiz da cok guzelmis .sana da 41 kere masallah
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kızlar kaç gündür giremiyordum nete çatladım çatladım resmen sıkıntıdan :KK50: Geçmişi okuyamadım maalesef umarım hepinizin minik lokumları iyidir,artık büyüdüler iice maşallah hepsine :nazar: :nazar:

Öncelikle kendim kocaman bi maşallah diyorum köfteme :KK69: veeeeee haftamızlı uyumlu olarak herşeyimiz güzel olarak karşınızdayız Efe'ciğim ile :KK66: ilk defa büyüdüğünden beri bu kadar net görebildim heryerini.. Pipisi hele hahahahaha çok belliydi..

525 gr ve 27 cm :KK69: rahim ağzı kapalı, bebişin bikaç organı kaburgası çiş torbası falan saydı güzel dedi.. yarın ya da önünüzdeki hafta detaylı ultrasonu yaptır dedi, burda yaptırmaya kalkarsam 371 tl'cik
:26: Offff yaaa amma pahalı bu hastane yahu!! Ama konuştum eşimle burda yaptırmaya karar verdik :KK34:

1 ay sonraya şeker yüklemesi için sabah aç gel dedi.. Tetenozu istersen burda da yaptırabilirsin dedi ama ben sağlık ocağını tercih edicem, ücretsiz ya o bakımdan :KK70: gerçi burda da 20 tl'ymiş bişey değil :KK1:

sezeryan için doğum tarihim 17 haziran görünüyormuş :KK34: normali 27 haziran.. Ama tabi sezeryan tercihim biliyorsunuz :KK1:

Sanırım haberler bu kadar canlar.. Stres ve tedirginliğim, heyecanım ile detaylı ultrasona kaldı şimdi, bakalım.. Hayırlısı inşallah.

Eki Görüntüle 986717

Pufpufcum senin yazın dikkatimi çekti maviya o yüzden heralde :KK52: :KK52: Maşallah köftene yarım kiloyu geçmiş kocaman olmuşş :nazar: :KK1: Hadi bakalım darısı detayllı ultrasona :KK34:

Kızlar ben deliyim valla
ocak annelerinin ve şubat annelerinin doğum hikayelerini okudum gözlerim bi doldu bi boşaldı bazen güldüm resmen kahkaha attım ,

Allah'ım bizlerede nasip et yarabbim bence okuyun kızlar çok faydalı valla tecrübe sonuçta

bide insan nelere hazırlanacağını hesaplıyo hastaneye giderken nasıl olmalı ne alınmalı felan
ay bitanesi doğum fotoğrafçısı tutmuş kardeşleri o doğumdayken odayı süslemiş ikramlıkları felan herşeyi hazırlamışlar bi çıkmış odaya herşey muhteşem Mevlam sen hepimize o günleri görmeyi nasip ett AMİNNNNNNN

AY bi an yarın doğurcakmışım gibi geldi valla
bide öyle 40 haftayı bekleyen olmamış hiç 30 dan 38 e kadar 38-34 arası genelde olmuş doğumlar belki hepimiz mayıs annesi oluruz hee ne dersiniz :))) (burayı yazarken bildiğiniz hahah diye kahkaha attım resmen )

X