2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
belki şeker direk bu şişelerin içine de konabilir... tabi ağız genişlikleri nasıl bir bakmak gerek. :KK34:
o olmazsa da, zeytin kolonyası filan koymayı düşünürüz heralde biz.

şeker girmez cnm ağzı küçük çünkü..lavanta veya sıvı şeyler düşünebilriz

hımm evet o zaman azıcık dikkat etmen yeterli olur, çayı şekersiz içiyorsan ne mutlu sana, ben yeni bıraktım çok zorlanıyorum :KK50::KK50:
ama benimde abur cubur şekerli şeyler hiç canım çekmez, ama hamileliktenmi bilmem acayip çikolata istiyor, Türk kahvesiyle bir tane küçük parça çikolata yiyiyordum o kadar. ama şimdi o çikolatayı da yasakladı dr. umuz :KK47::KK47:

ben de büyük bir sancıyla bıraktım ama şu an çok rahatım.. sen de rahatlicaanı düşün sabret herşeyin tadını alıcaksın sonra..

sizin minnaklar bizim Efe'ye selam söylüyor demek kıpır kıpırlar baksanıza :KK34: oyyyy yerim hepsini

hem nasıl yemelik teyzesiii yenir hep bunlar :KK52::KK52::KK52:

kızlar bebek mevlüdünde ve bebek görmeye gelenlere ben çam fidesi vereceğim hem ölümsüz bir hediye, hem çevreci bir yaklaşım, hemde çocuğumun isminde 100 lerce ağaç olacak...ayyy çok heyecanlandım.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

http://www.fideland.com/Bebek_Fidanlari.aspx

bu adresten şipariş verebiliyormuşuz.

her hediye ettiğim önce evinde saksıya diker biraz fideler kendine gelince bahçesine diker. hatta ay ben beceremem diyene gidip bizzat ben dikerim, hemde kızımı gezdiririm. ay çok hoşuma gitti bu fikir.

fiyatlar deseniz diğerleri gibi, hatta bazı magnetlerden ve şişelerden daha ucuz.

aaaaa çok güzel fikir bu daaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar maşallah bir sürü fikirlerle geliyosunuz :KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar bebek mevlüdünde ve bebek görmeye gelenlere ben çam fidesi vereceğim hem ölümsüz bir hediye, hem çevreci bir yaklaşım, hemde çocuğumun isminde 100 lerce ağaç olacak...ayyy çok heyecanlandım.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:
http://www.fideland.com/Bebek_Fidanlari.aspx
bu adresten şipariş verebiliyormuşuz.
her hediye ettiğim önce evinde saksıya diker biraz fideler kendine gelince bahçesine diker. hatta ay ben beceremem diyene gidip bizzat ben dikerim, hemde kızımı gezdiririm. ay çok hoşuma gitti bu fikir. fiyatlar deseniz diğerleri gibi, hatta bazı magnetlerden ve şişelerden daha ucuz.

bende çok sevdim bu fikri...:13:

Öncelikle kendim kocaman bi maşallah diyorum köfteme :KK69: veeeeee haftamızlı uyumlu olarak herşeyimiz güzel olarak karşınızdayız Efe'ciğim ile :KK66: ilk defa büyüdüğünden beri bu kadar net görebildim heryerini.. Pipisi hele hahahahaha çok belliydi..

525 gr ve 27 cm :KK69: rahim ağzı kapalı, bebişin bikaç organı kaburgası çiş torbası falan saydı güzel dedi.. yarın ya da önünüzdeki hafta detaylı ultrasonu yaptır dedi, burda yaptırmaya kalkarsam 371 tl'cik
:26: Offff yaaa amma pahalı bu hastane yahu!! Ama konuştum eşimle burda yaptırmaya karar verdik :KK34:

1 ay sonraya şeker yüklemesi için sabah aç gel dedi.. Tetenozu istersen burda da yaptırabilirsin dedi ama ben sağlık ocağını tercih edicem, ücretsiz ya o bakımdan :KK70: gerçi burda da 20 tl'ymiş bişey değil :KK1:

sezeryan için doğum tarihim 17 haziran görünüyormuş :KK34: normali 27 haziran.. Ama tabi sezeryan tercihim biliyorsunuz :KK1:

Sanırım haberler bu kadar canlar.. Stres ve tedirginliğim, heyecanım ile detaylı ultrasona kaldı şimdi, bakalım.. Hayırlısı inşallah.

Eki Görüntüle 986717

annneeemmm bu ne kız dudakları kalın kalın maşallah :nazar: ayn taraftaki pipisimi kız anlayamadım hehehe:KK52: iyi haberlerle gelmişsin çok şükür boyu kilosuda iyi maşallah

teşekkür ederim tatlım sana da geçmiş olsun benimde aşının ikinci dozu pazartesi yapılacaktı ama ben hasta olunca aradım gelemiyeceğim dedim hemşire de iyileşince gel yapalım dedi sen de kendini iyi hissetmezsen gitme canım aşının etkileriyle birleşince daha kötü olabilirsin
Aynen cnm gttim sadece kan tahlili verdim..asi olmadim olursam cok daa kotu olabilirmisim..doktor ilac yazamam bol bol sivi al dedi..ama ben hala cok fenayim 2 gun rapor verdi evdeyim..
Bacilarim hepinizden Allah (c.c.) razi olsun :KK16:
Daha simdi geldim eve doktor acil sezeryana girdi ve sonuclari 1 saat bekledik....
Toplamda sonuclar icin 3 saat bekledik.....
Tahlil sonuclarim cok sukur guzel cikti.....
Serum yazdi ama ben almadan geldim cunku yengemle gitmistim ...
Yigenim agliyordu annesini emmeden de yatmiyor yaramaz 2 saat daha bekleyemezdik.....
Rahim serviks uzunlugumuzda olculdu normal cikti....
Genelde erken dogum suphesidir dedi ama sende hersey normal dedi.....
Bizdn haberler boyle bacilar....
Canim cok sukur bisey çıkmamış sevindim valla😊
Öncelikle kendim kocaman bi maşallah diyorum köfteme :KK69: veeeeee haftamızlı uyumlu olarak herşeyimiz güzel olarak karşınızdayız Efe'ciğim ile :KK66: ilk defa büyüdüğünden beri bu kadar net görebildim heryerini.. Pipisi hele hahahahaha çok belliydi..

525 gr ve 27 cm :KK69: rahim ağzı kapalı, bebişin bikaç organı kaburgası çiş torbası falan saydı güzel dedi.. yarın ya da önünüzdeki hafta detaylı ultrasonu yaptır dedi, burda yaptırmaya kalkarsam 371 tl'cik
:26: Offff yaaa amma pahalı bu hastane yahu!! Ama konuştum eşimle burda yaptırmaya karar verdik :KK34:

1 ay sonraya şeker yüklemesi için sabah aç gel dedi.. Tetenozu istersen burda da yaptırabilirsin dedi ama ben sağlık ocağını tercih edicem, ücretsiz ya o bakımdan :KK70: gerçi burda da 20 tl'ymiş bişey değil :KK1:

sezeryan için doğum tarihim 17 haziran görünüyormuş :KK34: normali 27 haziran.. Ama tabi sezeryan tercihim biliyorsunuz :KK1:

Sanırım haberler bu kadar canlar.. Stres ve tedirginliğim, heyecanım ile detaylı ultrasona kaldı şimdi, bakalım.. Hayırlısı inşallah.

Eki Görüntüle 986717

Ayyy kuzu yaa şuna bak cnm gozun aydin hadi bunu da atlattın detaylida da bişey cikmaz allahin izniyle..sankim elini basinin altina koymus demi masallah yuzu baya belirginlesmis😍☺

cinsiyetimiz kız rabbim herkeze sağlıklıca kucağına alıp büyütmeyi nasib etsin. 4 boyutlu ultrasonda bir sorun yoktu iyi dedi doktor.. çok hareketli bir bebek maşaallah.. pazartesi şeker yüklemesi. kan sayımı ve idrar tahlili yapılacak kısmetse inşallah onlarda iyi çıkar..

Eki Görüntüle 986717

Pufpufum çok sevindim güzel haberlerine canım
ama fiyat sana yüksek geldi ise benim gittiğim hastaneye gidebilirsin 15.şubatta detaylıdan sonra yaptıgım yorumları okursan ne kadar memnun kaldıgımı goreceksın gercekten adam işinin ehli yani
fiyatıda 128 tl ayriyetten cd veriyorlar ve herşeyi detaylı anlatıyor adam asistanıda yanında
ve sorduğun herşeye hiç uflamadan terslemeden cevap veriyor ve detaylıca anlatıyor

kızlaar geçen paylaşamamıştım şimdide pek fotomuz iyi değil ama maşallah diyin kızıma :nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
$IMG-20140217-WA0003.jpg

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,

Fikir alışverişi yapsak nasıl olur acaba :KK3:.
Vallahi netten bir sürü araştırma yaptım firmalarla da görüştüm doğumda hastanede odası süslemek için belirli bir tema arayışım var ama bulamıyorum kararsız kaldım. Süsleme işini organizasyoncuya versem 700 tl den başlıyor fiyatlar daha fotoğrafçıda tutmak istiyorum baya tuzluya patlayacak. En iyisi kendimiz süsleyelim dedik arkadaşımla ama bu seferde tema oluşturamıyorum. Kurabiyeyi nasıl yapsak ona karar veremiyorum.
Hepimizin işine yarabilir diye düşünüyorum fikri olan arkadaşlar cevap verirse çooook memnun olurum.
Öptüm sizi güzel anneler.:KK16::KK16::KK16:

cinsiyetimiz kız rabbim herkeze sağlıklıca kucağına alıp büyütmeyi nasib etsin. 4 boyutlu ultrasonda bir sorun yoktu iyi dedi doktor.. çok hareketli bir bebek maşaallah.. pazartesi şeker yüklemesi. kan sayımı ve idrar tahlili yapılacak kısmetse inşallah onlarda iyi çıkar..

inşallah canım sonuçlarını bizimlede paylaşırsın...sende sağlıcakla kızını kucağına alırsın inşallah...

kızlaar geçen paylaşamamıştım şimdide pek fotomuz iyi değil ama maşallah diyin kızıma :nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 987197

41 kere maşallah maşallah maşallah....annesi yesin teyzeleride ısırsın :) :nazar::nazar::nazar:

Kızlar merhaba,

Fikir alışverişi yapsak nasıl olur acaba :KK3:.
Vallahi netten bir sürü araştırma yaptım firmalarla da görüştüm doğumda hastanede odası süslemek için belirli bir tema arayışım var ama bulamıyorum kararsız kaldım. Süsleme işini organizasyoncuya versem 700 tl den başlıyor fiyatlar daha fotoğrafçıda tutmak istiyorum baya tuzluya patlayacak. En iyisi kendimiz süsleyelim dedik arkadaşımla ama bu seferde tema oluşturamıyorum. Kurabiyeyi nasıl yapsak ona karar veremiyorum.
Hepimizin işine yarabilir diye düşünüyorum fikri olan arkadaşlar cevap verirse çooook memnun olurum.
Öptüm sizi güzel anneler.:KK16::KK16::KK16:

Neyse ki ben o yonden sansliyim bacilar :KK16:
4 teyzesi var oglumun oda hastane suslemelerim onlara ait :21:
Allah (c.c.) tan zevkli kardeslerim var zevkler uyuyor.....
Bana da surpriz olacak bakalim :KK76:

Selam kızlar nasılsınız bakalım doktora gideceklerden hayırlı haberler gelsin , hastalar umarım biraz daha düzelmiştir.

Çok şıksınız efendim her zaman ki gibi çok yakışmış cnm:KK76:

canım böyle bişey yok sakın hakkını yedirtme aç torba konunu oku ya 562 ya 652 numaralı kanun hükmünde kararname ( devlet memurları için) yada özelse iş güvenliği yasasını oku :KK4: çok kızıyorum bu insanlara kendilerine göre iş yapıyorlar.

cnm doğundan sonra 24 ay ücretsiz izin hakkın var bunu istediğin zaman kullanabilirsin. mesela benim arkadaş eyllde doğum yaptı izni bitti göreve başladı şimdi izne çıktı.kısacası ister bütün ister parca parca izin hakkını kullanabilirsin ve istediğin zaman kullanabilirsin ama en net bilgiyi kanunda okuyarak bulabilirsin

Teşekkür ederim Negiff cim çok incesin...

Çok şıksın maşallah canım :nazar:

Çokkk geçmiş olsun canım Rabbim seni de bebişini de bütün tehlikelerden korusun inşallah.

Sabunlar harika görünüyor canım çok beğendim

Bizden de kocamannnnn bir maşallah yakışıklı köftene :nazar:
Detaylıyıda hayırlısıyla güzel sonuçlarla atlatırsın inşallah canımcım

Geçmiş olsun canım ilaçla kontrol altına alınır inşallah bozma moralini

Ema cım çok teşekkür ederim, forumda da yardımlarını çok gördüm, çok da incesin canım...

X