2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
teşekkür ederim canım çok sağol. :KK16::KK54:

arkadaşa sordum normalci midir doktorun diye hem de baya bi normalci dedi canım:) normal doğum yapacakmış kendisi de zaten. medicana da yapacaklarmış doğumu bu arada. çok memnun konuştu sen mi düşünüyorsun kesinlikle tavsiye ederim dedi. hemen sana haber edeyim dedim

Öncelikle kendim kocaman bi maşallah diyorum köfteme :KK69: veeeeee haftamızlı uyumlu olarak herşeyimiz güzel olarak karşınızdayız Efe'ciğim ile :KK66: ilk defa büyüdüğünden beri bu kadar net görebildim heryerini.. Pipisi hele hahahahaha çok belliydi.. 525 gr ve 27 cm :KK69: rahim ağzı kapalı, bebişin bikaç organı kaburgası çiş torbası falan saydı güzel dedi.. yarın ya da önünüzdeki hafta detaylı ultrasonu yaptır dedi, burda yaptırmaya kalkarsam 371 tl'cik :26: Offff yaaa amma pahalı bu hastane yahu!! Ama konuştum eşimle burda yaptırmaya karar verdik :KK34:
1 ay sonraya şeker yüklemesi için sabah aç gel dedi.. Tetenozu istersen burda da yaptırabilirsin dedi ama ben sağlık ocağını tercih edicem, ücretsiz ya o bakımdan :KK70: gerçi burda da 20 tl'ymiş bişey değil :KK1:
sezeryan için doğum tarihim 17 haziran görünüyormuş :KK34: normali 27 haziran.. Ama tabi sezeryan tercihim biliyorsunuz :KK1: Sanırım haberler bu kadar canlar.. Stres ve tedirginliğim, heyecanım ile detaylı ultrasona kaldı şimdi, bakalım.. Hayırlısı inşallah.

maşallah canım Allah nazarlardan korusun..kocaman olmuş annesi :nazar::nazar::nazar:

kızla merhaba.hazırlıklar nasıl gidiyor? ben bu ara hastanede dagıtmak için yaptıracagım sabunlara karar vermeye başladım.ayrı olarakta çikolata dağıtmayı dşünüyorum ama süslenmiş bir şekilde değil normal kutusundan.busabun olayı daha çok hoşuma gidiyor hem çok şık hemde kalıcı.insanlar banyolarına aksesuar olarak koyabilir siz ne düşünüyosunuz nasıl görünüyor :KK34:

ay walla neler düşünüyorsunuz hayranım size :) ben daha hiç düşünmedim böyle şeyleri aklıma bile gelmedi :) bende bakınayım bari bişiler..hastaneye gelenlere ayrı mevlüt için ayrı ...kıskandım ama..
:82: ne marifetli hatunlar varmış aramızda...:63:

Bacilarim 2.doz asimida olmus bulunmaktayim :KK42:
Agri sizi olmadi sukur....
Kasik agrim azaldi diye guclenip gittim :KK76:
Diger asi icin 6 ay sonra bebisinle gel dedi :KK52::KK16:

hadi bakalım Ali Yasininle birdahaki aşın.. geçmiş olsun bundan da kurtuldun..:nazar:

Öncelikle kendim kocaman bi maşallah diyorum köfteme :KK69: veeeeee haftamızlı uyumlu olarak herşeyimiz güzel olarak karşınızdayız Efe'ciğim ile :KK66: ilk defa büyüdüğünden beri bu kadar net görebildim heryerini.. Pipisi hele hahahahaha çok belliydi..

525 gr ve 27 cm :KK69: rahim ağzı kapalı, bebişin bikaç organı kaburgası çiş torbası falan saydı güzel dedi.. yarın ya da önünüzdeki hafta detaylı ultrasonu yaptır dedi, burda yaptırmaya kalkarsam 371 tl'cik
:26: Offff yaaa amma pahalı bu hastane yahu!! Ama konuştum eşimle burda yaptırmaya karar verdik :KK34:

1 ay sonraya şeker yüklemesi için sabah aç gel dedi.. Tetenozu istersen burda da yaptırabilirsin dedi ama ben sağlık ocağını tercih edicem, ücretsiz ya o bakımdan :KK70: gerçi burda da 20 tl'ymiş bişey değil :KK1:

sezeryan için doğum tarihim 17 haziran görünüyormuş :KK34: normali 27 haziran.. Ama tabi sezeryan tercihim biliyorsunuz :KK1:

Sanırım haberler bu kadar canlar.. Stres ve tedirginliğim, heyecanım ile detaylı ultrasona kaldı şimdi, bakalım.. Hayırlısı inşallah.

Eki Görüntüle 986717
Öncelikle maşallah Efe mizin iyi olmasına sevindim Pufpufcum. Hasret giderdin geldin. Ne kadar da büyümüş. Acaba benimki de o kadar büyümüş müdür? Cok merak ediyorum
valla canım ben doğumda hastaneye veya hayırlı olsuna gelenlere 4-5 çeşit farklı şey hazırlıyorum onları dağıtacağım. çubuklarda hoşgeldin Ela yazan kartlar, keçeden küçük süsler magnet şeklinde, Kendim şeker hamurlu kurabiye yapıyorum anlardan, kaartondan şekilli kutular kesip içine lokum vs. gibi...
mevlitte ise kurabiye ve yanında ????? bunu daha bulamadım. küçük çantalar yapıp kartondan içine koyup, üzerine etiketle kızımın ismini basıp dağıtacağım.

hazırlıklara şimdiden başladım..

sabun çok güzel aslında onuda kendim yaparım ama sıcak hammadde ile uğraşmak istemiyorum ne olur ne olmaz kendimi yakmayayım..:KK52:
Ne güzel karar vermişsin benim kafamda tam oturmadı. Ama tıpalı şişelerin içine renkli şeker ve keçeden degisik şekiller yapmayı düşünüyorum. Ayrıca şeker hamurlu kurabiye yapabilirsem yapacağım. Yapamazsam kurabiye çiceklerindem sipariş verecegim. Keçeden magnet mi yoksa anahtarlık mı yapsam bilemedim.
kızlar size bir fikir bu şişelerin içine kaymal için renkli boncuk şekerler var yarım cm çapında onlardan renk renk alıp karıştırılark konulabir çok hoş görünür.:KK34:

Dün netten baktık biz de eşimle.Renkli şekerler ve gül kolonyası çok güzel olabilir.

Öncelikle maşallah Efe mizin iyi olmasına sevindim Pufpufcum. Hasret giderdin geldin. Ne kadar da büyümüş. Acaba benimki de o kadar büyümüş müdür? Cok merak ediyorum

Ne güzel karar vermişsin benim kafamda tam oturmadı. Ama tıpalı şişelerin içine renkli şeker ve keçeden degisik şekiller yapmayı düşünüyorum. Ayrıca şeker hamurlu kurabiye yapabilirsem yapacağım. Yapamazsam kurabiye çiceklerindem sipariş verecegim. Keçeden magnet mi yoksa anahtarlık mı yapsam bilemedim.

Dün netten baktık biz de eşimle.Renkli şekerler ve gül kolonyası çok güzel olabilir.

bende tabi son ay hepsini kendim yapamam özellikle kurabiyeleri doğuma 1 hafta kala kardeşimle birlikte yapacağız... doğumlarımızın arasında süre olursa ben değilse bile kardeşim sana kurabiye yapabilir istersen cnm :)

arkadaşa sordum normalci midir doktorun diye hem de baya bi normalci dedi canım:) normal doğum yapacakmış kendisi de zaten. medicana da yapacaklarmış doğumu bu arada. çok memnun konuştu sen mi düşünüyorsun kesinlikle tavsiye ederim dedi. hemen sana haber edeyim dedim

ay canım çok iyisin. çok teşekkür ederim, benim için arkadaşını aradın. :KK54:
tamamdır o zaman biraz daha güvendim doktoruma.
doğum yaptıktan sonra da düşüncelerini senin aracılığınla öğrenebilir miyim?
2 ay sonra filan sorayım sana olur mu? :KK16::KK16:

:nazar:
yok canım benim 2 arkadaşımda da çok yüksekti bu değerler, birinin kızı birinin oğlu oldu turp gibiler, akıllarıda zehir gibi. öyle kötü şeyler getirme aklına. ama ilaçlarını ihmal etme, bir gün bile unutmadan içmen gerekiyormuş. kızcağızlar iş yerinde, evinde, çantalarında olmak üzere 3-4 paket bulunduruyorlardı. bir arkadaşımın 7 küsürmüş hemde, ben hamile kalınca bana ilk o demişti değerlerine baktır diye, 14. haftalıkken bakılmıştı, tekrar baktırayım sağol hatırlattığın için. sana da geçmiş olsun canım. ilacını hemen git al bence.

Sağol canm benm de yeni yükselmiş zaten Allah'tan hep kontrol ediliyordu bu sefer yüksek cıktı ilacımı da ihmal etmcm

:KK55:
canım benim suyum az değil aksine fazla çok su tüketiyorum zaten ben, yani suyun daha fazla olmamasını sağlamam lazım ayrıca da şekeride düşürmem lazım şekerin yüksek olmasından da olabilir. ama şekeri nasıl düşüreceğimi bilmiyorum :KK43:

Bacim sen o kadar suyu nasil iciyon yahu :KK53:
Biraz azaltmaya bak bence....
Ben 5 bardak zar zor tuketiyorum :KK14:

Efe Bey e kocaman bir masaallah diyelim :nazar::nazar::nazar:
Yasin de selam soyluyor sanirim sana yazarken basladi tepislere :KK52:
Detaylinda boyle guzel gecer ins. ♥♥♥:KK19:

Bacim ilk aydan duzenli olarak ger ay bakilmasi gereken testlerden biridir bu....
Ilk defa mi baktilar sana ....
Endokrinciye gittin mi peki ???
Ilaclarla dengeleniyor canini sikma bacim....
Gecmis olsun :nazar:
[/QUOTE]

Yok canm her ay bakılıyor hatta 19ocakta baklmş en son ama bu ay yüksek cıktı inş ilaç için gecikmemişimdir gecen bir ayda tek derdim bu

Öncelikle kendim kocaman bi maşallah diyorum köfteme :KK69: veeeeee haftamızlı uyumlu olarak herşeyimiz güzel olarak karşınızdayız Efe'ciğim ile :KK66: ilk defa büyüdüğünden beri bu kadar net görebildim heryerini.. Pipisi hele hahahahaha çok belliydi..

525 gr ve 27 cm :KK69: rahim ağzı kapalı, bebişin bikaç organı kaburgası çiş torbası falan saydı güzel dedi.. yarın ya da önünüzdeki hafta detaylı ultrasonu yaptır dedi, burda yaptırmaya kalkarsam 371 tl'cik
:26: Offff yaaa amma pahalı bu hastane yahu!! Ama konuştum eşimle burda yaptırmaya karar verdik :KK34:

sezeryan için doğum tarihim 17 haziran görünüyormuş :KK34: normali 27 haziran.. Ama tabi sezeryan tercihim biliyorsunuz :KK1:

Sanırım haberler bu kadar canlar.. Stres ve tedirginliğim, heyecanım ile detaylı ultrasona kaldı şimdi, bakalım.. Hayırlısı inşallah.

Eki Görüntüle 986717

hadi hayırlı olsun çok sevindim güzel haberlerine. darısı hepimizin başına... :KK23:

sağol canım.. insan özlüyor yahu 1 ayda bir görüyoruz :KK1:

Pufpufcum sana da efe' ye de kirk bir kere masaallah. ben 22. haftamdayim ama benide dogum tarihime 27 haziran ddedi dokturuzmu bende senin gibi sezeryan dusunuyorum. o yuzden tahminen benimkide 17 haziran olacak :KK3:

kızlar bebek mevlüdünde ve bebek görmeye gelenlere ben çam fidesi vereceğim hem ölümsüz bir hediye, hem çevreci bir yaklaşım, hemde çocuğumun isminde 100 lerce ağaç olacak...ayyy çok heyecanlandım.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

http://www.fideland.com/Bebek_Fidanlari.aspx

bu adresten şipariş verebiliyormuşuz.

her hediye ettiğim önce evinde saksıya diker biraz fideler kendine gelince bahçesine diker. hatta ay ben beceremem diyene gidip bizzat ben dikerim, hemde kızımı gezdiririm. ay çok hoşuma gitti bu fikir.

fiyatlar deseniz diğerleri gibi, hatta bazı magnetlerden ve şişelerden daha ucuz.

kızlar bebek mevlüdünde ve bebek görmeye gelenlere ben çam fidesi vereceğim hem ölümsüz bir hediye, hem çevreci bir yaklaşım, hemde çocuğumun isminde 100 lerce ağaç olacak...ayyy çok heyecanlandım.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

her hediye ettiğim önce evinde saksıya diker biraz fideler kendine gelince bahçesine diker. hatta ay ben beceremem diyene gidip bizzat ben dikerim, hemde kızımı gezdiririm. ay çok hoşuma gitti bu fikir.

fiyatlar deseniz diğerleri gibi, hatta bazı magnetlerden ve şişelerden daha ucuz.

süper fikirmiş canım. nerden geldi aklına :KK52:
aslında düşünülse daha ne fikirler vardır Allah bilir :KK34:

Kızlar model almak isterseniz diktirdiğim diğer hamilelikler...

Eki Görüntüle 986187 Eki Görüntüle 986188

Çok şıksın maşallah canım :nazar:

Evet gerçekten de çok korktum o an ama Allah tan o anda ordan uzaklaşabildim ..Annemler hemen etrafa bişiyler dağıttılar Allah korudu.Siz de dikkat edin.Sağolun kızlar

Çokkk geçmiş olsun canım Rabbim seni de bebişini de bütün tehlikelerden korusun inşallah.

kızla merhaba.hazırlıklar nasıl gidiyor? ben bu ara hastanede dagıtmak için yaptıracagım sabunlara karar vermeye başladım.ayrı olarakta çikolata dağıtmayı dşünüyorum ama süslenmiş bir şekilde değil normal kutusundan.Eki Görüntüle 986699 bu sabun olayı daha çok hoşuma gidiyor hem çok şık hemde kalıcı.insanlar banyolarına aksesuar olarak koyabilir siz ne düşünüyosunuz nasıl görünüyor :KK34:

Sabunlar harika görünüyor canım çok beğendim

Eki Görüntüle 986717

Bizden de kocamannnnn bir maşallah yakışıklı köftene :nazar:
Detaylıyıda hayırlısıyla güzel sonuçlarla atlatırsın inşallah canımcım

Kızlar biraz moralim bozuk dün yapılan kan sonclarında tsh sınır 4iken benm 5 cıktı Dr da hamilelik guatr ı olduğunu benm tiroid hormonlarının yetersiz kaldığı için tsh I'n yüksek çıktığını ve ilaç kullanmam gerektiğini söyledi eğer tsh yüksek olrsa bebekte zihinsel ve fiziksel gelişim geriliği olabiliyormuş bzmki fiziksel olarak iyi ancak umarm zihinsel olarak da iyidir size tavsiyem her kontrole gittginzde tsh ve ft3 ft4 e baktırn

Geçmiş olsun canım ilaçla kontrol altına alınır inşallah bozma moralini

çok güzel bir fikir :nazar:

süper fikirmiş canım. nerden geldi aklına :KK52:
aslında düşünülse daha ne fikirler vardır Allah bilir :KK34:

vallaha herkes bugün bunu konuşuyordu bende internetten bebek şekerleri diye araştırayım dedim, sonra düşündüm şimdiye kadar bebek mevlüdüne gidip aldığım hediyeleri hep dolaplara koyduğumu fark ettim. açık havada veya evin en güzel köşesinde ne olabilir diye düşünürken önce canlı çiçek geldi aklıma, öyle bir tarama yaparken internetten bu fidan sayfasına denk geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. bu sene haziran akımı yaratırmısız....:KK52::KK52::KK52:

Bayıldımmm ben bu fikre ne güzel düşünmüşsün canım

vallaha herkes bugün bunu konuşuyordu bende internetten bebek şekerleri diye araştırayım dedim, sonra düşündüm şimdiye kadar bebek mevlüdüne gidip aldığım hediyeleri hep dolaplara koyduğumu fark ettim. açık havada veya evin en güzel köşesinde ne olabilir diye düşünürken önce canlı çiçek geldi aklıma, öyle bir tarama yaparken internetten bu fidan sayfasına denk geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. bu sene haziran akımı yaratırmısız....:KK52::KK52::KK52:

süpersin canım :)

X