2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Sağol canım doktora gittim dayanamadım beni serum kesmedi sinüzit olmuşum kulaklarım iltihap olmuş bademciklerim şişmiş ilaç verdi onları kullandım bugün iyim çok şükür atlattım sayılır

iyi olmana sevindim canım. iyi ki gitmişsin doktora yoksa bu kadar rahatsızlıkla bir ay kendine gelemezdin çok şükür çabuk atlatmış oldun. Allah şifalar versin canım

kızlaaaar masallah sizleri görünce çok begendim göbüşlerinizi çok tatlı :) ama kendimi hiç hamiş gibi hissetmedim sizi böyle görünce acaba bende bi sorun mu var ben yaklasık 4 kilo aldım bu hafta doktora gttim tarttı ama hiç birşey demedi zayıfsın falan diye ama şimdi aklıma takıldı.. göbegim belirginleşti ama baska hiçbir yerimde kilo yok ondan olabilir mi yoksa bi problem mi var

yok canım hiç takma asıl kilo bu aylardan sonra alınıyor..gayet normal kuzenim benim 8 kg ile bitirmişti 9 ayını..ve sapasağlam bir bebeği oldu...bende o yüzden üzülüyorum keşke bende başta bu kadar almasaydım diyorum..ama olsun tek derdim bu olsun yeterki bebeğim iyi olsunda... birazda ırsi bu işler..ablamda çok almıştı ama şimdi fit maşallah...emzirdikçe peşlerinde koştukça gidecek ..

Kizlar guzel hamisler,gobislerle cok sevimlisiniz.
Azerikizi cok gecmis olsun,bol su ic
pufpufcum gozunaydin cok sevindim.
Diger arkadaslar bol tekmeli gunler,hasta arkadaslar
allah sifa versin.
bu arada buda benim gobis,toto fazla buyudu galiba.
23+3 um.oh be becerebildim yuklemeyi galiba:)))
tam 9 kilo aldim ama takmiyorum.

Son düzenleme:

ayy canım içimi rahatlattın gercekten normaldede kilolu bi insan değilim onun etkisi de olabilir mi bilmiyorum.. 49.5 de basladım şimdi 53.5 im bende biraz hamiş gibi olmak istiyorum ne kadar farklı değil mi kimilerimiz kilo almamak istiyor kimimiz almak istiyoruz

maşallah maşallah arkadaşım çok fit duruyorsun ..sanırsam erkek çocuk sadece göbek belli

Canım ben de çok ucuza malediyorum. Herşeyi terziye ait 55 TL ye diktiriyorum

LCW dan aldığım pantolon ve badileri evde giyiyorum, elbiseleri işte ve gezmede giyiyorum.

İnternetten elbise modelleri indiriyorum, bunları hamileliğe çevir diyorum terzime,

sağ olsun o da elinden geldiğince yapmaya çalışıyor.

ya ama çok şıksınnndikkatlice baktım öyle çokta kilolu görünmüyorsun ayrıca ben de 9 kilo alarak 80 leri görmüş bulunmaktayım artık...

Lahesis dostum, kader arkadaşım,

Ders çalışmaktan dolayı bu kilo aldım ve kilolu hamile kaldım. Kasım ın ilk haftası sınavım vardı.

Sınava çalışmaya başladım, sınava girene kadar 10 kilo aldım. O aldığım 10 kiloyla da hamile kaldım.

Hamileliğim boyunca da 11 kilo alınca oldum 86. Malesef...

zamanı gelince Allah yaşatıyo hepsini sırayla çok şükür ki..içim huzurlu dün akşamdan beri

İlk kıpırtı , ilk heycann :) Gözün aydın canımmm , Çok güzel duygular bunlar

aaaay evet yaaa sağol canım benim.

Pufpuuuuuufff bizde seni seviyoreeeeee bebisinide opuyoreeeeeeee cozdum olayi

aferin kız çözmüşsün valla

Canım çok sevındım senın adına kesinlikle bunun tarıfı yok bızımkının genelde hareket saatlerı belli akşam tv izlemek falan yok onu izliyoruz çok guzel bı hıs bu

teşekkür ederim tatlımmmmm

evet bu hafta içinde aramayı düşünüyorum bende

aaay evet yaaa aynen öyle cidden içim bi tuhaf oldu

kızlar siz doğuma iki ay kalamı izine ayrılacaksınız yoksa uzatıp aktarcakmısnız doğum sonrasına?:26:

senin işin tourark bnm işim hep hareket merdiven falan...bide otursaymışım nolucakmışım bilmem

Eee bu bildiğin çilek işte hehehehe canım yaaaaa çok şeker çok tatlı olmuşsun ve sana çooooook yakışmış valla maşallah

ben birşeyler kaçırmışım sanırsam....tekmeler başlamış süper süper süper...ay çok sevinmişsindir mutlaka şimdi geçmişe dönüp bir bakayım neler hissetmişsin..kesin şok olmuşsundur.. :) gözünaydın gözünaydın maşallah maşallah...

canını sıkma canım ama diğer taraftan dikkatli de olalım, tansiyon,şeker Allah korusun bir sıkıntı çıkabilir ilerleyen haftalarımızda... ben şekeri tatlıyı tamamen bıraktım en azından bundan sonra çok almayalım... yazdığım gibi doğum hedefim 90 kilo artık... üzerine çıkmamam lazım...:18:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…