2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bacilarrrr sabahtandir 3-4 kere cikardim.....
Simdilerde ise ishal basladi
Usuttugumden mi acaba ? Zehirlenme falan degildir degil mi ?
Offfff ne yapacagimi bilmiyorum.. .Esimde hastaneye git serum al deyip duruyor

Cok geçmiş olsn canm ama bence git Dr a hamile olddugun için daha farklı ilgileniyorlar benm de başıma gelmişti 2 serum yemiştim batın USg ve kan testi yapmışlardı

ah canım benim geçmiş olsun bence doktorunu ara hem kusma hem ishal aynı anda seni çok güçsüz halsiz düşürebilir su kaybedersin bence eşini dinle bi serum toparlar seni dikkat et kendine ben idrar yollarında iltihap olduğu için antibiyotik içiyodum ishal yapmıştı doktorumu arayıp söyleyince hemen ilacı bırak ishali kesmek daha mühim su kaybetmemen gerek demişti

ühühühü ağlıycam ya. Güzelim elbiselerim eteklerim öyle bekliyor dolapta, onları giyene kadar iyice şişerim hiç olmaz artık. Bol bol güneş çek içine

bu gebelik bulantısı değil gibi canım, üşütme gibi görünüyor, bence de hastaneye gitmelisin

kızlar maşallah herkes bayağı tombullaşmış
galiba kız anneleri biraz daha fazla kalınlaşıyor her tarafına alıyor! erkek anneleri genel olarak göbek ağırlıklı bende 54-55 arası hamile kaldım şu an 61 im büyük ihtimalde 68 en fazla 69 la doğururum
diğer oğlumda'da aynı şekildeydi 54 hamile kaldım 68,5 la doğurdum.

kızlar bişey sorucam doğum raporu sata göre olan haftadamı hesaplanıyo nasıl oluo benim sata göre 32. hafta 23nisana geliyo ama biz biraz önden gidiyoruz galiba yoksa ona göremi hesaplıyo doktor

Kizlar kardesimin nisanindan bu da benim hamilelik fotografim.:)

wuhuuuuuuu süper görünüyorsun kesinlikle

kızlar bişey sorucam doğum raporu sata göre olan haftadamı hesaplanıyo nasıl oluo benim sata göre 32. hafta 23nisana geliyo ama biz biraz önden gidiyoruz galiba yoksa ona göremi hesaplıyo doktor

bu konu benim için de önemli bu hafta fırsat bulursam personel dairesi ile görüşücem bakalım oradaki memurlar bilir herhalde... benim de geç yumurtlamadan dolayı 32. hafta sat a göre 13 nisan, yumurtlamaya göre 20nisan... ama sat a göre değil usg kayıtlarına göre işlem yapar sanırım dr, bana verdiği ultrason fotolarında hep 09.09.2013 sat diye geçiyor,halbuki 30.08.2013 asıl sat....

aaa bu arada doğum fiyatlarını öğrendim gittiğim hastanenin... hastane önümüzdeki ay yeni binasına taşınacak muhteşem bir bina ve bu sebeple çok mutluyum, çünkü şu anki durumu devlet hastanesinden kötü... zamlar gelebilir dendi ama şu an fiyatlar şöyle...

normal doğum; 500 tl
sezaryen; 650 tl
epidural olursa her ikisi de artı 400 tl
bu fiyata bir gece konaklama dahil

bana çok uygun geldi fiyatlar...

hangi hastane canım?

slm canım kekik suyu iyi geldi mi? sabahta sordum ama görmedin galiba.

hiii canım çok özür dilerim, alıntı olmayınca göremedim, inanılmaz bir şey üç ya da dört kez gargara yaptım ve 2 gündür hiç şikayetim olmadı çok şükür... bir defa da tuzlu su yaptım... Allah razı olsun senden yoksa çekilecek gibi değildi...

Kizlar kardesimin nisanindan bu da benim hamilelik fotografim.:)

buda bizim göbiş

Kızlar kaç gündür yükleyeceğim ama bi türlü fırsat bulamıyordum.

hepiniz çok şık ve güzelsiniz ve fit duruyorsunuz ben hala gömleklerin large bedenini alıp hamile kıyafeti yapıyorum..hamile taytı aldım 3 tane değiştire değiştire giyiyorum ...buda ben ve göbişim :) çok kilo aldım ben ((

sorarsan ve benide bilgilendirirsen sevinirm cnmmm çok sıkıldım ben artık çalışmaktan yaaa evimde olmak istiyorummm

iyi gelmesine çok sevindim canım.. bu arada dişlerimizi karbonatla fırçalamalıymışız. ve üstüne de kekik suyuyla gargara müthiş birşey bunu da denemelisin...

sorarsan ve benide bilgilendirirsen sevinirm cnmmm çok sıkıldım ben artık çalışmaktan yaaa evimde olmak istiyorummm

çarşamba günü bilgi veririm mutlaka

çok güzeliz biz hepimizzzzzzz,hayır kilo falan yok unut onu önceki sayfalara ben de ekledim sanki yapımız benziyor gibi geldi bana kaç kilo aldın ben 9 kilo almışım:18:

iyi gelmesine çok sevindim canım.. bu arada dişlerimizi karbonatla fırçalamalıymışız. ve üstüne de kekik suyuyla gargara müthiş birşey bunu da denemelisin...

karbonatla fırçalamayı bilmeden de olsa yapıyordum ben haftada bir kaç kez,aynen devam o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…