2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Denizli Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi canım, büyükşehirlere göre hayli uygun sanırım fiyatlar değil mi?

ben önce bi dr ayarlamalıyım doktorum umreye gitti halen gelmedi. :KK14::KK14: müthiş bir doktordu her şeyi sormadan anlatıyordu kardeşimin doktoruydu. istanbul avrupa yakası hastane tavsiye edecek arkadaş var mı acaba? levent gültepe m.koy g.o.paşa, okmeydanı filan:KK14::KK14::KK14:

çarşamba günü bilgi veririm mutlaka:KK16:
çok güzeliz biz hepimizzzzzzz,hayır kilo falan yok unut onu:nazar: önceki sayfalara ben de ekledim sanki yapımız benziyor gibi geldi bana kaç kilo aldın ben 9 kilo almışım:18::nazar:

bende 8-9 kilo civarı aldım .benim normal kilom 52ydi..sonra 1 yıl içerisinde 2 kimyasal gebelik 1 boş gebelikten sonra altüst oldum hamile kaldığım ay 63-64tüm..zaten 1.61 boyum var...sanki top gibi yuvarlanıp gidicem son ayımda :KK53:

hepiniz çok şık ve güzelsiniz ve fit duruyorsunuz ben hala gömleklerin large bedenini alıp hamile kıyafeti yapıyorum..hamile taytı aldım 3 tane değiştire değiştire giyiyorum ...buda ben ve göbişim :) çok kilo aldım ben :KK43:((

Eki Görüntüle 980713 Eki Görüntüle 980712

yüzünde tombikleşmiş çilekim ne güzel olmuşsun maşallah aldık kiloları gidiyoruz ya bende 7 aldım diye kızdı bana doktorum :KK5:
iştahımda o biçim açık..habire tıkınıyorum canım hep fast food tarzı abur cubur tarzı şeyler istiyo :KK51: napucuk bilmem (=

ay kız çok şirinsin maşallah ve çok da güzel
bide kızlar anneyi çirkinleştirir derler peh!:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim canım moral verdin :KK54: maşallah hepimize ..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ben önce bi dr ayarlamalıyım doktorum umreye gitti halen gelmedi. :KK14::KK14: müthiş bir doktordu her şeyi sormadan anlatıyordu kardeşimin doktoruydu. istanbul avrupa yakası hastane tavsiye edecek arkadaş var mı acaba? levent gültepe m.koy g.o.paşa, okmeydanı filan:KK14::KK14::KK14:

kötü olmuş doktorunun gitmesi...inşallah iyi bir doktor bulursun canım.Eskişehir olsa tavsiye ederdim ama oralarda hiç bilgim yok..:KK54:

yüzünde tombikleşmiş çilekim ne güzel olmuşsun maşallah aldık kiloları gidiyoruz ya bende 7 aldım diye kızdı bana doktorum :KK5:
iştahımda o biçim açık..habire tıkınıyorum canım hep fast food tarzı abur cubur tarzı şeyler istiyo :KK51: napucuk bilmem (=

benim doktorumda çok kızdı..diyetisyene göndereyim dedi eğer verdiği programı uygulaırm dersen dedi....bende çalışıyorum uygulayamam ki dedim ..çalışma saatlerim çok dandirik...yoğunda..oda haklısın ama dikkat et dedi..nasıl dikkat edeyim ki..akşam 8.30da ancak evde oluyorum osaatte yemek yap ye saat oluyor zaten 9-10..sonra dinlen..cumburloppp yatağa..işyerinde harekette yok :KK43:(((((( aman ne bileyim bebeğim iyi olsunda diyorum doğumdan sonra vericem inşallah...

bende 8-9 kilo civarı aldım .benim normal kilom 52ydi..sonra 1 yıl içerisinde 2 kimyasal gebelik 1 boş gebelikten sonra altüst oldum hamile kaldığım ay 63-64tüm..zaten 1.61 boyum var...sanki top gibi yuvarlanıp gidicem son ayımda :KK53:

benim boyum 170,ağustosta düğünde 72-73 arasıydım... ama kilolu görünmüyordum baya fittim,pilatesler sağolsun... 5 haftalıkken ilk muayene de 76 çıkmıştım demek ki,balayı falan derken hoop almışım 3-4 kilo şimdi evde 84-85 arası gidip geliyorum... doktorum delirdi tabiki içinde tatlı olan şeker ihtiva eden herşeyden uzak duracaksın diye fırça attı bana... 90 la girsem doğuma çok sevinicem anlayacağın:KK1:

ben önce bi dr ayarlamalıyım doktorum umreye gitti halen gelmedi. müthiş bir doktordu her şeyi sormadan anlatıyordu kardeşimin doktoruydu. istanbul avrupa yakası hastane tavsiye edecek arkadaş var mı acaba? levent gültepe m.koy g.o.paşa, okmeydanı filan

ist.da yaşayan çok arkadaş var mutlaka önerileri olacaktır canım ama doktorun dönünce devam edersin yine,beğeniyorsan değiştirme bence..

Son düzenleme:
hepiniz çok şık ve güzelsiniz ve fit duruyorsunuz ben hala gömleklerin large bedenini alıp hamile kıyafeti yapıyorum..hamile taytı aldım 3 tane değiştire değiştire giyiyorum ...buda ben ve göbişim :) çok kilo aldım ben :KK43:((

Çok tatlı çok güzel bir annişsin. :KK70: bende çok kilo aldım 8 kg kadarcık :KK70::KK70:.. Ay dün bir davete katıldım. akrabalarımın çoğunlukta olduğu bir ortamdı. Nasıl sinir oldum anlatamam. Hamile olduğumu bilende bilmeyende ayy şişmişsiin iyice yok bilmem neee terbiyesizler yaaa

Kizlar kardesimin nisanindan bu da benim hamilelik fotografim.:)

Kızlar kaç gündür yükleyeceğim ama bi türlü fırsat bulamıyordum.

Eki Görüntüle 980441

Ayyy.... Birsürü göbecik olmuş....:) Hepinize koooccaaaammaaaannnnn bi maşallah diyorum :nazar: :nazar: :nazar:

Merhaba guz3l.annisler uzuuuun bir suredir yoktum...malum detayli usg oncesi olumsuz soyleri okuyunca cok uzulup kendimi yipratmaya basladim.o nedenle bi sure foruma giremedim...cmt gunu detaylimiz vardi kendi dr yapti biraz.fiyatini yukselterek 400 tl tuttu ama oyle cd falan vermedi...hersey yolunda olunca umursamadim bile cd yi allahima bin sukur rahim agzimda bu aylara gore cok iyi oldugu soyled dr nasil mutlu oldum...ve ilk defa dogum hakkilda fiyatlari gorustum baya ucukkk 5500 en uygun olani....benim dr um prof hic bir hastaneyle anlasmasi yokkk o nedenle..suan arastiriyoruz hayirlisi bakalim...veee aykar sonra ailemin yanindayim...herkes beni gormeye geliyo cok.mutluuuyum...allah kucagimiza almak.nasip etsin...sirada seker yuklemesi varr

çarşamba günü bilgi veririm mutlaka:KK16:

çok güzeliz biz hepimizzzzzzz,hayır kilo falan yok unut onu:nazar: önceki sayfalara ben de ekledim sanki yapımız benziyor gibi geldi bana kaç kilo aldın ben 9 kilo almışım:18::nazar:

Ben kendi fiziğime de benzettim :KK70: Bugün resim eklemiştim sabah bakabilirsiniz.

Çok tatlı çok güzel bir annişsin. :KK70: bende çok kilo aldım 8 kg kadarcık :KK70::KK70:.. Ay dün bir davete katıldım. akrabalarımın çoğunlukta olduğu bir ortamdı. Nasıl sinir oldum anlatamam. Hamile olduğumu bilende bilmeyende ayy şişmişsiin iyice yok bilmem neee terbiyesizler yaaa

teşekkür ederim canım o senin bakışının tatlılığı güzelliği..

ne gerek varki hamileyiz işte kilo alsak bir dert almasak ne o öyle bebek nerde lafları..aman sussalar bilmiyorlarmı hamilelik psikolojisi farklı oluyor..insanlar işte ağızları torba değilki büzesin... takmayalım canım bebeklerimiz sağlıklı iyi olsunda vericez inşallah doığumdan sonra..doktorum kilo alman bebek için sakıncalı değil ama kendin için önemli..tansiyon sorunu yaşamanı istemeyiz şeker vs olmasın dedi..yorgunluk halsizlik olur dedi...

yalnız ben şu snden itibaren ekmek börek falan filan tatlı kesicem..psikolojim bozuldu fotoğraflarda kendimi böyle görünce :KK43:( bari dikkat edeyim bundan sonra ben bayağı hızlı gittim ki görseniz yediğimi nasıl alıyorsun dersiniz ama geç yemek yemek ve harketsizlik benim sıkıntım...birde 3 - 4 ay lekelenme geldiği için ara ara hep yatış verdi doktor evde hep yattım..oda etkiledi çok..

Merhaba guz3l.annisler uzuuuun bir suredir yoktum...malum detayli usg oncesi olumsuz soyleri okuyunca cok uzulup kendimi yipratmaya basladim.o nedenle bi sure foruma giremedim...cmt gunu detaylimiz vardi kendi dr yapti biraz.fiyatini yukselterek 400 tl tuttu ama oyle cd falan vermedi...hersey yolunda olunca umursamadim bile cd yi allahima bin sukur rahim agzimda bu aylara gore cok iyi oldugu soyled dr nasil mutlu oldum...ve ilk defa dogum hakkilda fiyatlari gorustum baya ucukkk 5500 en uygun olani....benim dr um prof hic bir hastaneyle anlasmasi yokkk o nedenle..suan arastiriyoruz hayirlisi bakalim...veee aykar sonra ailemin yanindayim...herkes beni gormeye geliyo cok.mutluuuyum...allah kucagimiza almak.nasip etsin...sirada seker yuklemesi varr

çok sevindim güzle haberlerine canım..Eskişehiremi geldin bu arada.. hoşgeldin vaktin olursa uğra yanımada...

Anaaaaaaaaaaaaammmm bi cilek gordum sanki :KK52::KK52: evet evet bi cilek gordum hemde tatli mi tatli bi cilek :KK1::KK1:
Ayy kizlar bende ekleyecegim fotomu becerebilirsem. Ben kendimi kadraja benzettim 1.70 boy 62 kg :KK43:
Bende almak isteyenlerdenim yuzum dolgunlassin istiyorum. Siz kafaniza takmayin kilolari fazlasini koyun pakete bana yollayin :KK1::KK1: Bu arada cilek harbiden cok tatlisin ya :KK54::KK54::KK19::KK19::KK54:

Eklentiler

• $göbüþþ.jpg
    $göbüþþ.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 62
benim boyum 170,ağustosta düğünde 72-73 arasıydım... ama kilolu görünmüyordum baya fittim,pilatesler sağolsun... 5 haftalıkken ilk muayene de 76 çıkmıştım demek ki,balayı falan derken hoop almışım 3-4 kilo şimdi evde 84-85 arası gidip geliyorum... doktorum delirdi tabiki içinde tatlı olan şeker ihtiva eden herşeyden uzak duracaksın diye fırça attı bana... 90 la girsem doğuma çok sevinicem anlayacağın:KK1:

ist.da yaşayan çok arkadaş var mutlaka önerileri olacaktır canım ama doktorun dönünce devam edersin yine,beğeniyorsan değiştirme bence..

inşallah canım ya yani birisinin tanıdığı gittiği dr olması iyi.. benim doktorum belki başlamaz dediler o yüzden keşke dönse de son dk kadar beklerim doğum için ama maalesef dönmeyebilirmiş :KK14::KK14:

Anaaaaaaaaaaaaammmm bi cilek gordum sanki :KK52::KK52: evet evet bi cilek gordum hemde tatli mi tatli bi cilek :KK1::KK1:
Ayy kizlar bende ekleyecegim fotomu becerebilirsem. Ben kendimi kadraja benzettim 1.70 boy 62 kg :KK43:
Bende almak isteyenlerdenim yuzum dolgunlassin istiyorum. Siz kafaniza takmayin kilolari fazlasini koyun pakete bana yollayin :KK1::KK1: Bu arada cilek harbiden cok tatlisin ya :KK54::KK54::KK19::KK19::KK54:

canım hemen adresini ver göndereyim :KK1::KK1::KK1: hiç sıkıntı değil :KK52::KK52::KK52: üstüne parada verebilirim :KK35::KK35:
çok teşekkür ederim canım ya ....senin o bakışının güzelliği tatlılığı...bizim teyzeler anneler anneannelerin hepsi minyon tipli ve balık etli..gittikçe bende benziyorum onlara...yaş oldu 34...inşallah veririm doğumdan sonra..ama inanıyorum kendime...spora giderim yinede veririm :)

Bacilarrrr sabahtandir 3-4 kere cikardim.....
Simdilerde ise ishal basladi :KK5:
Usuttugumden mi acaba ? Zehirlenme falan degildir degil mi ?
Offfff ne yapacagimi bilmiyorum.. .Esimde hastaneye git serum al deyip duruyor :KK43:

Çok geçmiş olsun canım. İshal ve istifra pek hoş bi tablo değil bence de bi doktora gözük.

Gözünaydın canım...:)

canım nerdesin sen hangi hastaneden fiyat aldınnn ??? eğ peki canım doğumu başka hastane ve doktorlamı yapıcan, hani kontrollerini vs yapan başka doktor yaaa, bende öle yapmayı düşünüyorum ama bir yandanda korkuyorum bilmiyorum :KK43:

X