2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

cilegim hosgeldin bende seni soruyodum..
benimde bu aralar pek nesem yok hem kocisle aram yok hemde kv canim sikkindsikkindi kac gundur.. buraya gelince hepsini unutuyorum ama aksam kocis gelince sarilip opemiyorum diye suratim dusuyo yine

HAYIR YANİ ANLAMIYORUM NE VAR BİRAZ SABIRLI OLSALAR..HAKLIDA OLSAK HAKSIZDA OLSAK SUSSALAR..HAMİLE BU KIZ ÜSTÜNE GİTMEYELİM LAF ETMEYELİM DESELER..İŞYERİNDE HERKES İŞİNİ DÜZGÜN YAPSA...İZİN GÜNÜMDEN SONRA GELİP HATALARI DÜZELTMEKLE BOĞUŞMASAM.......

SABIR KIZLAR NAPALIM..İÇİMİZDEKİ O TATLI MASUM MELEKLERİMİZ İÇİN

canım sertleşme bende de oluyordu doktora sordum yorgunlukla ilgisi yok yediklerinle ilgili dedi bi de yürüyüş yaparsan daha rahat olursun dedi :26:

Anladm canm saol karnın tümü sertleşirse rahim kasılması olduğunun göstergesiymiş bunu duyunca daha tedgirn oldm acıkcası

maalesef herkesten bu anlayisi beklemek zor canim

arkadaşlar genel olarak baktığımda sanırım bu aylarda eşlerle sorunlar oluyor. ama ben iki haftadır bir türlü sorunlara aradaki soğukluğa engel olamıyorum. bebeğimin mutsuz olması beni çok endişelendiriyor ama çok mutsuzum. kocam ben yokmuşum gibi davranıyor. sizce nasıl çözebiliriz bu buzları. işin garibi konuşamıyoruz da

bir sorun mu yaşadınız canım...hani bir problem üzerine mi bu gerginlik yoksa durduk yere mi bu görmemezlik..konuşamıyoruz diyorsun kuzum ama konuşmadan da çözebilirmiyiz ki..mesaj atsan mail atsan mektup gibi birşey yazsan..

aynen cnm ya banada öyle oluyo bazen herkesi boğazlayasım geliyo hamilelik psikolojisi çilekçim

ohh maşallah cnm küçükleri halletmişsin güle güle giyin

canim yaa.. uzme kendini
bak ne dicem benim esim iyidir hostur ama sinirlendigi zaman kendini kontrol edemez cok kez kalbimi kirmistir sozleriyle.. biz bu duruma mesajla cozum getirdik yuzyuze tartismak yerine mesajlasiyoruz. yazarken hem ne yazdigimiza dikkat ediyoruz hem vakit aldigi icin sinirler yatisiyo.

biz aynı iş yerinde çalışıyoruz. o patron ben işçi. bu aralar beni iyice vurak taşına çevirdi. herşeyi benden bekler oldu. bende yapmayınca eve gidince de surat yapıyor. bazen akşamları iyi oluyor ama sabah bi kalkıyor ki adamın içine şeytan kaçmış sanki ağzından alevler fışkırıyor. en küçük örnek sabah namazına uyanamadığı için bile beni suçluyor. namaz kılmayı bıraktığım içinde yapıyor sanki bunları. anlamıyorum işte. karşılıklı oturup konuşamıyoruz çünkü korkuyorum daha da büyüyecek temelli mutsuz olucam diye susuyorum. ben sustukça da o konuşuyor beynimi yiyor

ben en çok mandalı beğendimm.. ama süpermiş hepside :)
belki mandalı bende yapabilirim. teşekkürler canım.

hoş geldin şekerim yoktun bayadır oh oh iyi etmişin işi bırakmakla keyfine bak valla evden çalışma imkanın varsa süper hem para da kazanırsın bu arada eksiklerini giderirsin.. ooo maşallah sana kıyafetleri tamamlamışsın güle güle giyin canım:))

relaxxx sakinn canım germe kendini boş ver insanlar işte anlayışsız oluyolar bazen kendilerinden başka kimseyi düşünmüyolar her yerde var böylelerinden bebişin için sinirlenmemeye çalış

Evet çok güzel de bnları nasıl kullanacak verdiğimiz kişiler. Yani o içindeki lavanta dışarı koku vermeyecek. Sadece süs olarak mı kullanırlar bilemedim. Benim bir akrabam bu şişelere duş jeli koymuş. Bende diyorumki böle şişelere fresh kokular koydursam. Birde kuranında dağıtmak için çerçeveli magnetler düşündüm.
Aslında şöyle özet geçeyim bebek şekerlerimi :
** Kendi yapacağım keçeden anahtarlıklar nazar boncuğu şeklinde içini elyafla dolduracağım.( Sayılı adette olacak.)
** Hazır bebek figürlü metal anahtarlık.
** Ayak çekilinde çerçeve magnet olarka da kullanılabilir.
** Mantar şişelerde içleri şeker, fresh kokular yada sıvı sabun olacak şekilde.

fikirlerim bunlar ama bunların hangisini nerde yapıp dağıtacağıma karar verebilmiş değilim.

kızlar bana bır tanıdık mother care ın zıbınlarını tavsıye ettı sızede soylım dedım hem cok kalıtelı hemde uygun buyuk avm v.s yerlerde varmıs sızlerde bakın

canım çok sağol dr sordum ağrın artarsa gel dedi tetikteyim devamlı kendimi dinliyorum

Ben şimdi lu kalb yapmaya çalıştımda olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…