2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

en baştaki erkeğin ve bayan ın ayak izleri oluyo demi canım çok orjinalmiş:)

kızlar 15 tatil bitti bizim için tatilde giremedim hepinizi çok özledim
Umarım herkes minik pıtırcıklarımız da iyidir inşallah benim oğluş artık kendini hisssettiriyor

canım namazlarını bırakma.bunu kocan sana tekrar normal davranmaya başlasın diye de yapma... Ne güzel ikinizde namaz kılıyormuşsunuz sen bırakarak ortak yaptıgınızbir şeyi zaten ortadan kaldırmışsın.kocan haklı demiyorum tabiiki sana öyle yapmamalı ama sen de namazı bırakarak araya mesafe sokmuşsun.inşallah tekrar namaz kılmaya devam edersin...

Ben şimdi lu kalb yapmaya çalıştımda olmadı
Aslinda bir yolu daha var orda hem ici hem disi kullanilabilir
Burda bir link var detayli ve hoş bebegime yapmak istiyirum ben de.
https://www.youtube.com/watch?v=TcrE73kmAgM&feature=youtube_gdata_player
en baştaki erkeğin ve bayan ın ayak izleri oluyo demi canım çok orjinalmiş:)
Cok tatli bence de

iyide o ayak izini nasıl yapacağız kociş olmadan
Bebuslerimiz dogmus olsaydı onlarin ayak izini basardik ama böyle de ben kendi ayak izlerimi yaparim olmaz mi ne de olsa sevgililer gunu.

kızlar 15 tatil bitti bizim için tatilde giremedim hepinizi çok özledim
Umarım herkes minik pıtırcıklarımız da iyidir inşallah benim oğluş artık kendini hisssettiriyor
Biz iyiyiz tatilin nasildi? Dinlendin mi?

Herkese merhabalar... Umarım herkesin günü iyidir benimki hiç hoş geçmedi bu gün dişimi çektirmek zorunda kaldım da... Bide diş çekimi kolay diyorlar

geçmiş olsun canım.. en kısa sürede ağrıların geçer inşallah.. zor çok zor...

Gecmis olsun canim agrisindan duramamissindir:18:

Sağolun...:) umarım bidaha asla çektirmek zorunda kalmam kimsede kalmasın ilk kez olduğu için böyle zor olacağını hiç düşünmemiştim Kanaması biraz sorun oldu çünkü kan sulandırıcı kullanıyorum çekimi hiç söylemiyorum bile... Çok kasmışım kendimi İnşaallah böcüğüm iyidir diye düşünüyordum ama yarım saattir oynuyor yada dinlediğim relax sound bana iyi geldiği gibi ona da iyi geldi... aaaa gülmekte sorun oluyomuş iyimi...(

hoşgeldin hemşerim.. bir Antalyalı daha neresindensin ve hangi doktora gidiyorsun??

kunduda oturuyorum sibel süren usta ya gidiyorum sen nerdensin kime gidiyorsun?

kizlar vajinal kasinti problemiyle karsi karsiyayim.. sizde oldumu boyle bisey, ne yaptiniz ya da ne kullandiniz. yardimci olursaniz sevinirim

Gulmeee aha sana gulerken benimki tekmeliyo noluyo yaaa empati mi nee:)

Bu arada Izmir de hava muhtesem .harika biraz erken gidiyorum eve oyyyy simdi cook seker bir bebek bindi otobuse Allah bizimde minislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin.Eve gidip hemen esofmani cekip yuruycem hava mis miss askk kokusu varrr

hoşgeldin hemşerim.. bir Antalyalı daha neresindensin ve hangi doktora gidiyorsun??

kunduda oturuyorum sibel süren usta ya gidiyorum sen nerdensin kime gidiyorsun?

oo baya uzakmışsın ben tıpın orda kültürde oturuyorum. OFM'ye Derya hanıma gidiyorum.. Sibel hanımında adını ve namını çok duydum ama özel muayenehaneye gücüm yetmeyecekti. OFM'yi de iyi olarak çok duydum. Derya hanımdan da memnunum baya

bu arada bacılar öyle sıkkınım ki bugün resmen dayak yemiş gibi kollarım bacaklarım her yerim ağrıyo çok mutsuzum bir de

Rapunzel dun spor yaptin mi aman sakin hasta ilmayasin dukkat ett.ama spor vs icinse de magnorm filan al

Amin canım... Benim yerime de yürü şöyle deniz havasını çekerek...:) Bu ara net değil ama iş sebebiyle seneye izmire taşınabiliriz...

kizlar vajinal kasinti problemiyle karsi karsiyayim.. sizde oldumu boyle bisey, ne yaptiniz ya da ne kullandiniz. yardimci olursaniz sevinirim

Ben üşütmüşüm biraz o yüzden olduydu bebek pudrası kullandım kaşıntıya çok iyi geliyor iki günde geçti tabi seninki aynı sebeple mi bilemiyorum mikrop kapmışta olabilirsin sonuçta dışarıda tuvalete filan giriyoruz en iyisi doktora gözükmek...

merhaba kızlar nasılsınız tatilde pek giremedim buraya nasıl gidiyor hamilelik ama çileksurat ve diğer arkadaşın güzel haberlerini aldım çok sevindim allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın hiçbirimize kızlar ben son bir haftadır ağırlaştım çok çabuk yoruluyorum artık yürüyüş yaparken hiç yorulmazdım şimdi hemen yoruluyorum hamileliğin zor zamanları başladı sanırım neyse herşey yolunda gitsin de bu zamanlarda geçecek inşallah hepinizi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…