2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
benim branş okul öncesi canım. o yüzden oturarak çalışmam pek mümkün olmayacak Allah bizi korusun :KK33:
yaşasın bir meslektaş buldum kendime benim stajyerim var canım çok şükür bütün hareketli işleri ona yaptırıyorum napiimmm ama belim sırtım ağrıyo şimdiden sen ne zaman doğum iznine ayrılmayı düşünüyosun canım

ay bizim dr. da öyle dedi, hatta eşimin yanında sordum, bir tehlike varmı diye, yok dedi, işte 1-2 kere yarım yamalak denedik 5,5 ayda toplasan 5 kere olmadı :KK17::18::KK43:
bu konuda rekor biziz sanırım eşimle:KK52::KK52:en son çocuğu yaptık kanka bilmem hatırlarmısın diyorum(kanka gibi olduk da artık)napalım kızımdan utanırım orda bi canlı var ya bişiy olursa diyo :KK1:hatta bir keresinde doktorumuza ev işi yapabilir mi diye sormaya çalışıyodu cümleyi bi türlü toparlayamadı doktor sandı ki o işi soruyoz haftada ikiyi geçmesin dedi :KK1:çok utandık bilmiyo ki doktor biz o işleri çoktan bıraktık:KK53::KK53:

Kizlar bu aralar yari baygin bir sekilde yasamimi surduruyorum....
Veee Yasin im bir yerde durmuyor :KK9:
Gece yarilari bile surekli tekmeliyor oglum hosuma gitmiyor degil hani :KK16:
Ben neden boyleyim onu anlamis degilim surekli uyuyorum..
2-3 saat once uyandim yine saatlerce uyumamis gibiyim :KK53:
Bebisini gorenler varsa gozleri aydin olsun diyorum :KK54:
Kendinize ve meleklerinize iyi bakin ♥♥♥

ayyy canım ben de bi aralar o kadar uyuyodum ki şimdilerde biraz azalttım zavallı kocam evde tek başına gibi kalıyodu baktım bilgisayar delisi olmuş bu arada bıraktım uykuyu kendime kızıp :KK1:

üüüüfffff yaa ben ne zaman böyle net ve bazen uykudan uyancak kadar hissetcem :KK14:
ben de senin gibi düşünüp duruyodum ne zaman oynayacak bişiy mi oldu falan diyodum ne zaman ki 500 grmı geçti artık çok net olmaya başladı hatta iki gündür dışarıdan kıpırtıları görüyorum:KK52:bi tavsiyede ben vereyim uzun süre sırtüstü uzanınca kıpırdıyobi dene bakalım yakındır seninde hissetmen
Kizlar bu da benim oglum Demir :KK66: masallah deyin.Eki Görüntüle 972218

oyyy oyyy maşallah ne yakışıklı oğluşun senin :nazar::nazar::nazar:

selam kızlar :) ya benimki de acıkınca tekmeliyo. demekki yemek yiyince eder teorisi yalanmış :KK34:
bu arada ben bebek arabamı aldım. çok şükür kurtuldum o işten, rahatladım :)
darısı almayanların başına :KK34:

Oh ne guzel ben karar veremedim hala.hangisini aldin fiyati ne kadar. Saglikli gunlerde kullanın insallah

Kızlar haberiniz varmı torba yasada doğum izninin 18 haftaya çıkacağı söyleniyo ne zaman onaylanacağı hakkında bilgisi olan varmı

Günaydın kızlar sizde de gün içinde cok yorulduğunuzda karnınzn bir yerinde sertleşme oluyor mu

canım yorgunluktan mı bilmem ama bazen karnımın bi tarafı taş gibi oluyo sanki benim kız orada top gibi oluyo ben rahat bi pozisyona geçince sanki o sertlik geçiyo 5-10 dkya

Günaydın kızlar sizde de gün içinde cok yorulduğunuzda karnınzn bir yerinde sertleşme oluyor mu

canım sertleşme bende de oluyordu doktora sordum yorgunlukla ilgisi yok yediklerinle ilgili dedi bi de yürüyüş yaparsan daha rahat olursun dedi :26:

Oh ne guzel ben karar veremedim hala.hangisini aldin fiyati ne kadar. Saglikli gunlerde kullanın insallah

inşallah canım amin... hepimiz iyi günlerde kullanalım. arabamız aşağıdaki:
$images.jpg

kampanya vardı, 400 tl ye geldi :)
daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

merhaba arkadaşlar ben çok sık giremiyorum :KK43: ama bana yardımcı olursanız sevinirim dün akşamdan beri hafif kasık ağrım var biraz korktum benim gibi kasık ağrısı olan var mı dr aradım cevap vermedi .. sanki adet olacakmışım gibi ...:KK43: ayy çok korktum acaba erken doğum sancısı olmasın diye:KK43:

Benimki de kizim cok ozledim seni ne zaman gelceksin cabuk gel diyo.ben de oyle dua etme erken mi dogurayim diyorum yok tamam erken de dogurma ama hemen zaman gecsin artik diyo.Bi de aynen benimki de fisir fisir konusup kizimla aramiza girme ozelimiz var diyor.sonrada kizim annen bizi cekemiyor kiskancluktan catliyor diyor:KK1:

Benimki de acikinca cok tekmeliyo bir de gecen sabah tam sagima dondum ki 3 4 tekmeyi arka arkaya savurdu. Ben de aldım mesajini cicimm dedim tekrar sola dondum baktim ses yok. Hanfendi masallah kendi istedigi konum olmayinca tekmeleri savuruyor.

ooo onları hiç sorma.. benimki benim yüzüme baka baka söylüyo :KK52::KK52::KK52: şu tam kanguru da değilde son zamanlarda meşhur olan bi babysling'mi ne var hamak gibi sarınıyo bebek ondan alcakmış kızını takcakmış beraber dışarı gezmeye gitceklermiş alışverişe gitceklermiş beni almicaklarmış ben evde oturcakmışım falan fişman hep kıskançlıktan ben şimdi bebişimle geziyorum ya onu kıskanıyo o da çıkınca gezcekmiş :KK52::KK52::KK52::KK52:
aman bıraksınlar beni gezsinler tek iyi olsunlar :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK16::KK16::KK16:

kızlar şu bir gerçek bizim kocalar bizi kıskanıyolar hissedemiyorlar diye bebişleri onlar da napsınlar yazık bu şekilde tatmin ediyolar kendilerini o gün zaten eşim söyleniyodu keşke ben de hissedebilsem ne güzel diye duydum valla içten içe özeniyo bana yavrum:KK51:
az kaldı inş. doğsun dediğin gibi canım alsınlar bebişleri çıksınlar dolaşsınlar ne güzel daha ne isteyek:KK51::KK51:

merhaba arkadaşlar ben çok sık giremiyorum :KK43: ama bana yardımcı olursanız sevinirim dün akşamdan beri hafif kasık ağrım var biraz korktum benim gibi kasık ağrısı olan var mı dr aradım cevap vermedi .. sanki adet olacakmışım gibi ...:KK43: ayy çok korktum acaba erken doğum sancısı olmasın diye:KK43:

canım kasık ağrılarının nedeni farklı olabiliyor idrar yollarında enfeksiyon olabilir üşütmüş olabilirsin kanaman yoksa eğer çok telaşlanma korkmana gerek yok canım yine de doktoruna danış için rahat edicekse..

Canim senin bebis dogduktan snra cok hareketli olcak heralde simdiye kadar etrafimda dymuydugum kadariyla anne karninda gec hareket eden bebisler dogduktan sonra coook hareketli oluyolarmis😌 du bakalim hayirlisi😏

İşte pufpuf merak ediyordunya böyle oluyor detaylıda herşeyini görüyorsun :KK70:

Pufpufum ben duş alirken de bebis oynuyo gece zaten kuzum uyandiriyo beni acaba diyorum acikti mi bazen kalkip ekmek arasi bişeler yiyom napim bn de cok acikmis oluyom çünkü😁

aaaay darısı bana inş kızlar

bnmkide öyle..çok bozuluyo annesinin kızı bu anacı olcak diyo :KK1::KK1: yazık onlara

bnmkide bi kere vuruşunu hissetti akşamda hiseettim diyo ama o zaman tekmelemediki benimki uyduruo kıskançlıktan çatlıcak :KK1:

dur ben akşama ona öyle söyliyeyimde avunsuna azıcık..naz yapıo sana daha çok ilgi istiyo diyeyim :KK1:

bidaha gircekmisin peki cnm 4d ultrasona

Bi dahaki kontrole giricem 4d ye inşallah daha çok var yani

yandınn sen çok nazlı olacak seninki..:KK9:

ay hiç sorma teyzesi babasına olacak nazı da.. cinsiyetini bile göstermedi nazından.. işimiz tee detaylıya kaldı.. kız gibi dediği için kızım diye seviyoruz. pipi çıkarsa oğlum bu kadar naz kızlarda bile yok nası baş olur senle dicem :KK52::KK52::KK52:

Benimki de kizim cok ozledim seni ne zaman gelceksin cabuk gel diyo.ben de oyle dua etme erken mi dogurayim diyorum yok tamam erken de dogurma ama hemen zaman gecsin artik diyo.Bi de aynen benimki de fisir fisir konusup kizimla aramiza girme ozelimiz var diyor.sonrada kizim annen bizi cekemiyor kiskancluktan catliyor diyor:KK1:

kızlar şu bir gerçek bizim kocalar bizi kıskanıyolar hissedemiyorlar diye bebişleri onlar da napsınlar yazık bu şekilde tatmin ediyolar kendilerini o gün zaten eşim söyleniyodu keşke ben de hissedebilsem ne güzel diye duydum valla içten içe özeniyo bana yavrum:KK51:
az kaldı inş. doğsun dediğin gibi canım alsınlar bebişleri çıksınlar dolaşsınlar ne güzel daha ne isteyek:KK51::KK51:

ah bu babalar... az kaldı sabret 2 ay sonra senin sesine direk tepki vercek diyorum sabırsızlıkla bekliyo bakalım:KK52::KK52::KK52::KK52:

3 gündür giremedim..ziyaretçi olarak okumaya çalıştım ama mümkün değil hepsini okuyabilmek...
hsonu çok yoğundu...dünde izin günümdü..umarım herkes iyidir..kötü bir haber yoktur...okullar açıldı dersler başladı bizim yoğunlukta başladı..kimse darılmasın alıntı yapamadım diye...lütfen kusura bakmayın...

bugün deli gibi sinirliyim..ortada bir sebep yok ama sinirlerim berbat..bağırıyorum personele falan..sabrım yok hiiç bugün..neden böyle anlayamadım..başımda çok ağrıyor... :KK43: öyle işte kızlar..:KK47::KK47::KK47:

Canim ben askeri hast.ye gttim 10 dakika bakti radyolog ekrani gormedim hatta esimi bile iceri almadi hemsiresiyle birlikte inceledi cikti da vermedi 😞 cok sukur bi sıkıntı cikmadi ama onemli olan o.. senin bebis kac gram boyu felan nasi cnm? En son ozele gttigimde kilosunu söylemişti doktor su an kac gram hic bilmiyom askeri hast. Doktor saolsun zahmet edip soylemedi son kont.de😞

yaa insan görmek istiyor ama sonuçta iyi oldugunu bilmek en önemlisi canım. ben geçen cuma gittim ayrıntılıya. 430 gr. dı oğlum. boyunu söylemedi doktor. genel olarak iyiydi. kalbinde üfürüm var dedi doktor :'( ama geçer doğana kadar dedi. 28. haftada bi daha bakıcak detaylıda. hemşire de 10 kişiden 8 inde oluyor bu durum, korkmayın geçer dedi. ben de takmıycam diyorum, takmamaya çalışıyorum. iyi olucak oğlum inşallah.

Maşallah oğluna Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

saol cnm amin. hepimiz için inşallah.

kızlaarr ben geldimmm :KK1: işi braktım artık şirkete gitmiyorum ama 3 ay daha evden beri proje çizicem inşaallah.biraz daha para biriktirmekte fayda var :) en azından bebek odasının mobilyalarını peşin alayım diyorum :) kıyafet işini hallettim bütük küçük herşeyi hazır çok şükür.idil baby de sepete ürün dökmüşlerdi.bir üsürü yeni doğan takım yaptım alt üst.hemde 10 tl bi takım.çok hves ediyodum idil baby nin ikili takımlarına ama çok pahalıydı.çok şükür nasip oldu da aldım :KK16: birazdan tek tek fotograflıcam aldıgım şeyleri ve diğer topiğimize yüklicem :KK34:

3 gündür giremedim..ziyaretçi olarak okumaya çalıştım ama mümkün değil hepsini okuyabilmek...
hsonu çok yoğundu...dünde izin günümdü..umarım herkes iyidir..kötü bir haber yoktur...okullar açıldı dersler başladı bizim yoğunlukta başladı..kimse darılmasın alıntı yapamadım diye...lütfen kusura bakmayın...

bugün deli gibi sinirliyim..ortada bir sebep yok ama sinirlerim berbat..bağırıyorum personele falan..sabrım yok hiiç bugün..neden böyle anlayamadım..başımda çok ağrıyor... :KK43: öyle işte kızlar..:KK47::KK47::KK47:

aynı şey bazen bana da oluyor canım.hele ki ogün başıma agrıyorsa iyice huysuzlaşıyorum :KK19: hormonlar işte sonra psikolojik durmumuzda malum çok değişken..sakin olmaya alış canım olan bebeklere oluyor.bende son zamanlarda biraz üzüldüm agladım sonra kendime kızdım bebeğimi huzursuz ediorum diye...

söyleyin söyleyin kızlar..her türlü yoruma,öneriye açığım :KK1:
ayy pufpufum alemsin valla :KK1::KK1: bende de gaz cok ozellikle aksamlar kocisin yaninda siki siki tutuyorum ama sabaha bomba gibi kalkiyorum yaa:KK52::KK52: yazik bana :KK53::KK53:
zaten bende hamilelik başından beri acaip gaz var,ama öyle böyle değil yani :KK1: anında geliyo bide dinlemiyo beni çıkıyo engel olamıyorum :KK1: aaaay iğrençleştim kusura bakmayın.. Yani diyeceğim o ki,hani gaz sanıpta gaz olmayan bi kıpırtı yok çünkü dediğim gibi gaz bana gelince hoooop gidiyo durmuyo :KK1: işte sadece geçen hafta 2 kez damar atması seyirmesi gibi pıt pıt oldu ama eminde olamıyorum tabi..

cilegim hosgeldin:KK16::KK16: bende seni soruyodum..
benimde bu aralar pek nesem yok hem kocisle aram yok hemde kv canim sikkindsikkindi kac gundur.. buraya gelince hepsini unutuyorum:KK55::KK55: ama aksam kocis gelince sarilip opemiyorum diye suratim dusuyo yine :KK19::KK19:

X