2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canım benim arkadaşım 35 kiloya yakın almış ve doğumdan sonra 2 yıl adet olmamış daha bu yıl verdi kilolarını çocuğu 4 yaşına girecek geç vermesinin sebebi de adet olmaması böyle bi durum bizim başımıza gelmez inş. hemencecik veririz:KK51:

benim 2 düşüğüm vardı ve ilk düşüğümden beri adetlerim düzensiz.. hep ilaçla (söktürücü/tarlusal) hastalanıyordum.. oysa evlendiğimden beri çok düzenli olurdum taaa ki düşüğe dek.. O yüzden doğumdan sonrada düzensiz devam eder diye korkmuyor değilim hani
:18:

benim 2 düşüğüm vardı ve ilk düşüğümden beri adetlerim düzensiz.. hep ilaçla (söktürücü/tarlusal) hastalanıyordum.. oysa evlendiğimden beri çok düzenli olurdum taaa ki düşüğe dek.. O yüzden doğumdan sonrada düzensiz devam eder diye korkmuyor değilim hani
:18:
Canim iste düşük olayi bambaska ins. Dogumla eski haline donersin stres yapma hic..
yaaa ben şişman olmak istemiyorum yaa hemen gitsin istiyorum eşimde hiç sevmiyo kiloyu piskolojim bozulur yaa:KK50:

Emin ol grami kalmycak cnm bi de calisiyosun sut iznine felan giderken kosa kosa eve yetisiim diye efor sarfedecen eve gel bebekti yemekti temizlik vs. Derken hoop kilolar eriycek😮

Bu urunu duyan bilen var mi arkadaslar almak istiyorum fakat biberonu urune dahil mi degil mi anlamadim ya:confused:

Eklentiler

• $Screenshot_2014-02-10-20-05-40.jpg
    $Screenshot_2014-02-10-20-05-40.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 22
Herşey yolunda çok şükür 440 gr 26 cm miş kızım ama 4 boyutluya giremedik bi ay sonra 4 boyutluya giricez 17.haftada 4 boyutluya girmiştik şimdi giremedik bi dahaki sefere kaldı of ya kızımı şimdiden özledim

Hadi maşallah annesi kızın ne güzel büyümüş:-) ama biraz daha sabırlı olmak lazım dimi yoksa hergün gel deseler ben giderim bebişimi görmeye:-)

Kızlar tetanoz aşımı yaptırdım bugün. Sadece kolumu kaldırdıgımda ağrım var. Umarım hep böyle olur.Tedirgin anneler cesaretlenin, sizin de böyle olur inşallah

Hadi maşallah annesi kızın ne güzel büyümüş:-) ama biraz daha sabırlı olmak lazım dimi yoksa hergün gel deseler ben giderim bebişimi görmeye:-)

Zaten annelik sabretmekmiş sağolsun bebişlerimiz şimdiden öğretiyor çabuk geçer inşallah günler

kaç ay sonra vermeye başladın peki canım:18:
dogumdan 2 ay sonra adet oldum kilolarda gitmeye basladi boylece. kizim 1 yasina geldiginde ben eski kiloma dusmustum. yani 75 kgdan 62 kga. ha bu arada benim kiz 10. ayda yurumeye basladi:KK52::KK52:
ay bizim dr. da öyle dedi, hatta eşimin yanında sordum, bir tehlike varmı diye, yok dedi, işte 1-2 kere yarım yamalak denedik 5,5 ayda toplasan 5 kere olmadı :KK17::18::KK43:

amaaaan bosver rahatina bak sende:KK49::KK49: kocislemi ugrasican :KK52::KK52::KK76::KK76:

Kizlar bu aralar yari baygin bir sekilde yasamimi surduruyorum....
Veee Yasin im bir yerde durmuyor :KK9:
Gece yarilari bile surekli tekmeliyor oglum hosuma gitmiyor degil hani :KK16:
Ben neden boyleyim onu anlamis degilim surekli uyuyorum..
2-3 saat once uyandim yine saatlerce uyumamis gibiyim :KK53:
Bebisini gorenler varsa gozleri aydin olsun diyorum :KK54:
Kendinize ve meleklerinize iyi bakin ♥♥♥

dogumdan 2 ay sonra adet oldum kilolarda gitmeye basladi boylece. kizim 1 yasina geldiginde ben eski kiloma dusmustum. yani 75 kgdan 62 kga. ha bu arada benim kiz 10. ayda yurumeye basladi:KK52::KK52:

amaaaan bosver rahatina bak sende:KK49::KK49: kocislemi ugrasican :KK52::KK52::KK76::KK76:

Aynen öyle canım, uğraşmıyorum bıraktım kendi haline....:KK52::KK52::KK52:

geçmiş olsun ne olduki bukadar uyuyon?
bendede vardı uyku krizi çok şükür atlattım bu aralar.
kendimi çok enerjik hissediyorum:21::21:
bol bol uyu bari demekki her hamilelik farklı oluyor....:KK34::KK34:

geçmiş olsun ne olduki bukadar uyuyon?
bendede vardı uyku krizi çok şükür atlattım bu aralar.
kendimi çok enerjik hissediyorum:21::21:
bol bol uyu bari demekki her hamilelik farklı oluyor....:KK34::KK34:

Valla tatlim bende bilmiyorum....
Hep uyuyasim var :KK31:
Bebiste oldukca hareketli birakmiyor rahat uyuyayim :KK55:
Masaallah size hep boyle enerjik olman dilegiyle:nazar:

Bacilarrrrrrrrr huuuuuuuu topik sessizlige burunmus nerelerdesiniz yahu :KK37:
Yoksa sizlerde mi hep uyuyorsunuz :KK52::

Valla tatlim bende bilmiyorum....
Hep uyuyasim var :KK31:
Bebiste oldukca hareketli birakmiyor rahat uyuyayim :KK55:
Masaallah size hep boyle enerjik olman dilegiyle:nazar:

Bacilarrrrrrrrr huuuuuuuu topik sessizlige burunmus nerelerdesiniz yahu :KK37:
Yoksa sizlerde mi hep uyuyorsunuz :KK52::

Fazla enerjiyim galiba uyuyamiyorum.evet canim topik
fazla sessiz bu saatte uyuyo kizlar galiba.ben kocisimi bekliyorum
arkadaslarla takilcam biraz dedi ama merak ediyorum hala yok.
Telide acmiyo tabi benim gozume uyku girmiyo.
Ogluma hirka ormeye basladim umarim basaririm.
Biraz elisi yapiyim belki uykum gelir......:KK8:

Fazla enerjiyim galiba uyuyamiyorum.evet canim topik
fazla sessiz bu saatte uyuyo kizlar galiba.ben kocisimi bekliyorum
arkadaslarla takilcam biraz dedi ama merak ediyorum hala yok.
Telide acmiyo tabi benim gozume uyku girmiyo.
Ogluma hirka ormeye basladim umarim basaririm.
Biraz elisi yapiyim belki uykum gelir......:KK8:

Bizim babamizda arada sirada arkadaslariyla takilir ama 2-3 saati gecmemeye ozenir....
Hele bir gecsinnnnnn :KK22::KK4:
OGLUNUN hirkasida hayirli olsun....
Guzel gunlerde giyindirmek nasip olsun :nazar:

Ahhhhh Yasin im ahhhhhh....
Sen hele bir dogda anneni bu saatte uyandirip kusturmak ne demekmis gostericem ben sana :KK52:
Sipa ne olacak birde kusma bittikten sonra ozur dilermiscesine tekmeledi durdu :26:
Midem bogazim cok fena bacilar :KK14:
Soda icip yatayim ins. Iyi gelir :18:

valla canım herhangi bir yüzde vermemişti oğlumuz geliyor pipisi burda demişti :KK53:cumartesi günü ben size cinsiyet söyledim mi dedi bizde evet dedik çok güzel bacaklı bir kızımız olacak dedi :KK53: ben nasıl yani dedim öyle işte :26:

valla hazırlık yaptım ama öyle sırf mavi bişey almamıştım genelde krem kahve beyaz almıştım yani kızda olsa erkekte olsa giyebileceği şeyler :KK52: bebk arabasını fln siyah aldım zaten ne bileyim böyle işte artık dört gözle çarşambayı bekliyorum :44:

iyi dilekleriniz için teşekkürler ...
nyse renklerden kurtarmışsın cnm bunada şükür (= bakalım bi dahakine değişmez inşallah :KK1:
Maşallah canım kızına bende bugün gittim ama bana resim vermedi 1 ay önce vermişti bu kez vermedi iskeletimiş dediki bi ay sonra net resim veririm yani 4 boyutluya almadı ya offf

niye almadıki 4 boyutluya normalde 22. haftada falan alınması gerekiyo diyer biliyorum hiç konusu geçmedimi

ya kızlarr benim kızçem babası elini karnıma koyunca tekmelemiyo hiç..babamız belli etmesede çok bozluyo bu duruma:KK1: bnde hissetsin istiyorum artık..benmki tam hareketlenmeye başlıo eşime koş diyorum bi geliyo tık yok

Günaydın bacılarrr,

Dün pek sessiz kalmış buralar sabah hop diye bitti pek bi kaynamamış muhabbetler:KK53::KK53::KK53:

ya kızlarr benim kızçem babası elini karnıma koyunca tekmelemiyo hiç..babamız belli etmesede çok bozluyo bu duruma:KK1: bnde hissetsin istiyorum artık..benmki tam hareketlenmeye başlıo eşime koş diyorum bi geliyo tık yok

ah canım durum bizde de aynı kocişte naapsın "büyü kızım da az da ben hissedeyim" ve " ordan çık ben seni takcam kanguruya gezcez seninle anneye bırakmicam seni" diye avutup duruyo :KK52::KK52::KK52: yazık yaa garibim nası hevesliii :KK52::KK52::KK52::KK52:

üüüüfffff yaa ben ne zaman böyle net ve bazen uykudan uyancak kadar hissetcem :KK14:

günaydın canım... bu sorun hepimizde var :KK1::KK1: bizimki de tekmeliyor güzel güzel babacığı çağırıyoruz hooop duruyor. dün akşam babası sevdi konuştu tık yok. adamcağız uzaklaştı başladı vurmaya sessizce eşim geldi eşorfmanı açmadan dokundu ve vuruşlarını hissetti. bu işleri bebişe hissettirmeden yapmak gerek galiba :KK1::KK1: ilerleyen günlerde nasıl olsa dalgalanmaları görecekler...:KK52::KK52:

X