2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ciciler sayfasınada eklicem ama burayada ekliyeyim dedim kızımın ilk oyuncağını aldım bide eşime kanguru aldık içinede şilayı koyduk pepenin arkadaşı

Ohhh pufpuff tadını çıkar ne güzel.Bu arada uzakta olan hep çok sevilir bu konuda da şanslısın canım benimde kayınvalidemler istanbulda görümcemin yanındalardı bu gece dönüyorlar halamız aradı dün,oğluşuma bissürü şey almış çok merak ediyorum Bu arada ben sepet beşik almaktan vazgeçmiştim ama halamız onuda düşünmüş alacağını söyledi.Anneannemizi zaten artık durduramıyorum ben hergün anne yeter artık dedikçe onu aldım bunu aldım diye anlatıyor merak ediyorum ama artık doğuma gelirken getirecek.Ben kayınvalidem ve kayınpederimle pek anlaşamam yani düşüncelerimiz terstir çoğu zaman ama bebişlerimiz çok şanslı oğlumu sevdiklerini biliyorum ve bu da hoşuma gidiyor

kızlar pek uğrayamıyorum biraz yoğunum resimdeki kuşları yapmaya başladım mevlütte ve eve gelenlere dağatmak için çok keyifli bi iş ve gün nasıl geçiyor anlamıyorum bile.
oğluşumda artık güçlü tekmeler atıyor çok şükür arada bakıyorum okuyorum ama yazmaya pek vaktim olmuyor.bunları yetiştirmek istiyorum son günlere kalmasın die.hepinizi öpüyorum.

Canim bunlar senin yaptiklarin mi ?
Cok ama cok begendim....
Kullandigin malzemeler ve yapilis asamalarininda resimlerini atabilir misin bayildimmmmmm
Ozel albumune atabilirsen cok ama cok mutlu olurum oldukca degisik ve guzel geldide

Canımm nasıl yapıyorsun bize de öğrettt Bende keçe işlemeli lavanta kesesi yapacağım ama nasıl kesip yapıyosunuz bunları kalıplarımı var ben böyle düzgün yapamam gibi geliorrrr :44:

Son düzenleme:
Canim bunlar senin yaptiklarin mi ?
Cok ama cok begendim....
Kullandigin malzemeler ve yapilis asamalarininda resimlerini atabilir misin bayildimmmmmm
Ozel albumune atabilirsen cok ama cok mutlu olurum oldukca degisik ve guzel geldide

Canımm nasıl yapıyorsun bize de öğrettt Bende keçe işlemeli lavanta kesesi yapacağım ama nasıl kesip yapıyosunuz bunları kalıplarımı var ben böyle düzgün yapamam gibi geliorrrr :44:

tabi kızlar bunlar benim yaptıklarım değil ben henüz kesim aşamasındayım yeni aldım malzemeleri ama dikişten anlarım biraz aşamalrı resimli olarak albüme eklerim kolay ve çok keyifli yapması.yaklaşık 250 tane çıkar aldığım malzemeden ve 30 tl tuttu toplam ben 150 tane yapıcam kalan malzemeyle battaniye yastık ve kapı süsü yapıcam inşallah.hepsini paylaşırım canlarım hatta sizin için bi taneyi tamamen bitiriyim ben resimleri çekip paylaşıyım.

canım kalıplarıda kendin hazırlıyorsun ben önce kağıda çizdim sonra o çizdiğimi asetat kağıdından kestim oldu sana kalıp.1 er metre renk renk keçe aldım ince keçe.kurşun kalemle yarım metrelerine kalıbı koyup sıradan çizdim ve kestim.resimde gördüğün her parçanın kalıbını çıkartıyosun.ben resimleri çekip paylaşıyım daha iyi anlaşılır.

Tamam canım çok iyi olur valla bekliyoruzz

Merakla bekliyorummmmmmm

kizlar naber.. gecmisi okuyamadim.. canim sıkkın
esimle tartistik.. annemlerdeydik sakayla bisey soyledim beyefendiye donup bozdu beni. ortam gerilince bir sonraki konuda da tartistik annemlerin yaninda. cok canim sikildi.. basbaseyken ayni tartismayi yapmis olsaydik tinlamazdim ama annemlerin yaninda olunca cok üzüldüm. suan acayip sinirliyim salona gidesim yok

bende böyle birşey düşünüyorum canım ama üstündeki keçeden yapılmış onu yapabilirmiyim diye düşünüyorum :44:

Offf o duruma bende çok sinir olurum, ailem benim için çok önemlidir ve onların yanında hep mutlu olmak isterimki üzülmesinler diye..Erkekler böyle ince düşünemeyebiliyorlar canım, klişe olacak ama takmamaya çalış bebeğini düşün dicem,sende dinlemeyeceksin o zaman git eşinle konuş rahatla canım..

yatak odasindayim kizim beni cagirdi nerdesin diye donup babasina baba yatak odasindaymis diyo.. suan da yaptigina pisman biliyorum ama dedigin gibi normalde sikinti yokken varmis gibi yansitmak hele de ailem soz konusuysa sinir olmamak imkansiz. simdi kadincagiz uyuyamayacak sabaha kadar bana uzulecek

Canim emin ol ailen daha da sinirlenmistir ....
BENIM esimde mukemmel biridir fakat yeri geldiginde annesinin yaninda artistlendigi olmuyor degil
Sakin olmaya calis canim bebis icin
Enisteyede selam

Mrb canim. Arada bu topige goz atiyorum da chicconun bakim setini aldigini okudum bende onu dusunuyorum ama netten baktigim icin emin olamadim. Cantasi nasil buyukluk ve teferruat olarak, merak ettim

Valla tatlim yanlarinda on kisminda ve icinde de cepleri mevcut.....
Bence oldukca kullanisli ....
Esim hemen kaldirdigi icin boyutunu yazamiyorum ama is gorur yani
Niveanin ve birkac markanin yine vardi en kaliteli ve kullanisli olarak bu cazip geldi....
Icinde de sampuan ,masaj yagi,sinek kovucu sprey,sabun,pisik kremi mevcut....
50 tl ya yakin bir fiyata aldik

Benim de niveadansa chicco daha cok icime sindi. Sen de oyle diyorsan onu siparis edeyim ben de tesekkur ederim canimm.

anneler hep böyle işte bizden kat kat fazla üzülürler herşeye canım yaa kızına seni sormuş muhtemelen şimdiye kadarda gelmiştir sırnaşmaya zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…