2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bezmialemden netten randevu alamadım bn... eşin nasıl aldı acaba cnm??? epey açıklayıcı olmuş bilgiler için çok tsk ederm... bana çok farklı şeyler anlatmışlardı 1-2 ay sonrasına randevu veriyolr fln demişleridi... bn de geç kaldım diye üzülmüştüm... sğl cnm

Canim esim 4 gun oncesinde aksam 23:45 gibi almisti netten....
Bu aksam bir bak istersen persembe icin :KK34:

cnm özele mi gidiyorsun yoksa devlete mi... detaylıyı yaptırdın mı merak ettim

canım özele gidiyorum ve yaptırmadım, 3ündeki randevumda yine konusu açıldı, gerekli görürsek yönlendiriyoruz sizin gitmenize gerek yok tabi siz bilirsiniz dedi. zaten kendiside organ gelişimini vs takip ediyor, mesela kalbinin 4 odacığıda oluşmuş hepsini göremesem bu haftada gidin derdim dedi. bizde gerekli görmedik.

Kızlarr oğluşumun ilk kıyafetlerını aldımmmm hastane çıkış takımı banyo havlusu 8 parçalı ayrı bı takım ve peluş battaniyesi çok güzeller havlu ve giysilerını idil bebe organıklerden aldımmm tavsiye ederimmm:KK16::KK16:

Günaydın kızlar rüyamda yne doğum yaptım hem de normal doğum.oğlunu gördüm hamile kaldgmdan beri bu 5.doğurusum herhalde bizimki duğana kadar dokuz doğurcam hehe:KK17:
Allah iyiligini versin kız güldürdün beni:-) hayırdır nasıl gördün, oglan kime benziyordu?

Günaydınlar anneler. Bugün tatilin son günü. Yarın okullar başlıyor ühü ühü:'( Yogun bir dönem geliyor.Stres oldum..
Herkese iyi pazarlar..

cnm gittin mi bezmialeme detaylı için gidecem demiştin??? randevu işini nasıl hallettin.. bir de gittiğinde hemen detaylı için gün verdiler mi??? bnm 3 hafta içinde yaptırmam gerekiyor ancak hem hastane randevusu için hem de detaylıya gün verirlerse geç kaldım sanırım :KK43:(

Canim esim kendi hastanemize yaptiralim dedi illa parasi onemli degil ya memnun kalmazsak filan dedi bende israr etmedim simdi bi aksilik cikar dilinden kurtulamam:KK52:kendi hastanemize gittik yaklasik yarim saat cok ince ince bakti parmaklarini defalarca saydi kalbine dort bes kez bakti tabi can sikici seyler de soyledi bebegimin bobregindd hafif derecede genisleme varmis sagdaki damarimda da kan akisim yavasmis bunlar erken dogum sebebi olabilir dedi bakalim iyi olsunda bebegim Allaha tevekkul ettik 23 haftan dolmadan gitmen gerek cok gec kalma normal randevu kalsa da olur once detaylini hallet bence

Merhaba annisler tatilin son gunlerini cilginca bir alisverisle gecirdim sizleri de ciok merak ettim dogrusu vaktim olmadi okumaya umarim bebisleriniz ve siz iyisinizdir aldiklarimi ciciler sayfamiza yukleyecegim yavas yavas kendinize iyi bakin bol tekmeli gunler:KK52:

H.sonu pek uğrayamıyorum buraya ama vakit buldukça girip kimde neler var bakıyorum :KK34: okuyorum tek tek .. Öpüyorum hepiciğinizi :KK54:

Kızlarr oğluşumun ilk kıyafetlerını aldımmmm hastane çıkış takımı banyo havlusu 8 parçalı ayrı bı takım ve peluş battaniyesi çok güzeller havlu ve giysilerını idil bebe organıklerden aldımmm tavsiye ederimmm:KK16::KK16:

Merhaba annisler tatilin son gunlerini cilginca bir alisverisle gecirdim sizleri de ciok merak ettim dogrusu vaktim olmadi okumaya umarim bebisleriniz ve siz iyisinizdir aldiklarimi ciciler sayfamiza yukleyecegim yavas yavas kendinize iyi bakin bol tekmeli gunler:KK52:

ciciler topiğimize ekleyinde bakalım kızlar :KK34:

Hayirli aksamlar bacilarimmm :KK16:
E-bebek e gittik babamiz babannemiz ve dedemizle birlikte ♥♥♥
Ayyyy cok hos seyler vardi kendime zor engel oldum :KK9:
Oyuncaklara dadandim ama esim sonra aliriz acele etme dedi yoksa sonraki gezmelere birsey kalmayacakti :26:
Bizde cok guzel bir battaniye ile chicco nun bakim cantasini aldik ....
Cantasina bayildim diye chicconun aldim yoksa bakim urunu olarak bubchen dusunuyorduk :KK36:

Hayirli aksamlar bacilarimmm :KK16:
E-bebek e gittik babamiz babannemiz ve dedemizle birlikte ♥♥♥
Ayyyy cok hos seyler vardi kendime zor engel oldum :KK9:
Oyuncaklara dadandim ama esim sonra aliriz acele etme dedi yoksa sonraki gezmelere birsey kalmayacakti :26:
Bizde cok guzel bir battaniye ile chicco nun bakim cantasini aldik ....
Cantasina bayildim diye chicconun aldim yoksa bakim urunu olarak bubchen dusunuyorduk :KK36:

çantaya bayıldın diye mi aldın :KK1: hahahah ay Allah iyiliğini versin kızzzz deli :KK1:

benimde annemle babam İst dışında babaannemlerin yanındaydı,dedem hasta..yardıma gitmiilerdi binevi ama babaannemler artık geri İst'a dönüyolar ve hep beraber şu an yoldalar geliyolar çok mutluyum..çok iyi anlaşırım babaannemle tam kafa dengi :KK34: İst'da ev tutulcak falan,ilgileniyoruz 1 haftadır bakıyoruz.. Sonrada 1 hafta sonraya kayınvalidemle görümcem gelicek 1 haftalığına bizde kalcak onun içinde artı mutluyum.. Yani beni dolu dolu bi 2-3 hafta bekliyor oleeeyyyyy
:KK76:
Hani pek uğrayamazsam buralara senepleri bundandır :KK1: tabi bu arada köftem Efe'ye alışveriş bi üst boyuts geçicek odası falan arabası vs bakılcak bu süreçte..bakalım kimler neleri alıcak?görücez :KK34:

çantaya bayıldın diye mi aldın :KK1: hahahah ay Allah iyiliğini versin kızzzz deli :KK1:

benimde annemle babam İst dışında babaannemlerin yanındaydı,dedem hasta..yardıma gitmiilerdi binevi ama babaannemler artık geri İst'a dönüyolar ve hep beraber şu an yoldalar geliyolar çok mutluyum..çok iyi anlaşırım babaannemle tam kafa dengi :KK34: İst'da ev tutulcak falan,ilgileniyoruz 1 haftadır bakıyoruz.. Sonrada 1 hafta sonraya kayınvalidemle görümcem gelicek 1 haftalığına bizde kalcak onun içinde artı mutluyum.. Yani beni dolu dolu bi 2-3 hafta bekliyor oleeeyyyyy
:KK76:
Hani pek uğrayamazsam buralara senepleri bundandır :KK1: tabi bu arada köftem Efe'ye alışveriş bi üst boyuts geçicek odası falan arabası vs bakılcak bu süreçte..bakalım kimler neleri alıcak?görücez :KK34:

Valla sirf cantayi begendim diye :KK9:
Oldukca yogun haftalar seni bekliyor desene pufpufum ne guzel :KK16:
Hosgeliyorlar eli bos gelmesinler bariiii :KK52:

Valla sirf cantayi begendim diye :KK9:
Oldukca yogun haftalar seni bekliyor desene pufpufum ne guzel :KK16:
Hosgeliyorlar eli bos gelmesinler bariiii :KK52:

yok yok kimse eli boş gelmiyor :KK1:
annemde babaannemde köfteme bisürü cici ile geliyorlar.. Kayınvalidemlet zaten önden 1 koli dolusu cici yolladı,gelirkende getirecekleri var :KK34: bideeeeee Bursa'nın meşhur bi yiyeceği var tatlımsı (adını söylemiyim) ondanda almışlar bana,acaip severim de :KK34: şanslıyım yani

Kizlar yogun aliaverisli bir hafta sonunu su an bitirmis haldeyiz nişan alisverislerinden sonra joker baby e girdik yeni bebek arabasi favorim bebe Comfort loola 2 ve elea yi begendim. Tabi concorde un yeri ayri bi de mamas papas var kafam karisti. Idil baby kesinlikle önerilir cunku organik urunleri biz en cok organik marka urunleri aliyoruz.diger organikler eskilerden aziz bebe var.organik almaya calisin kizlar hemen alerji oluyorlar biz pek cok sevimli zibin body i vs yok baski yok kumasi set diye almadik ciltleri hemen ciziliyor.morariyor.kocam tekstil muhendisi zaten nerdeyse hic baski urunler almiyoruz

Son düzenleme:
canım özele gidiyorum ve yaptırmadım, 3ündeki randevumda yine konusu açıldı, gerekli görürsek yönlendiriyoruz sizin gitmenize gerek yok tabi siz bilirsiniz dedi. zaten kendiside organ gelişimini vs takip ediyor, mesela kalbinin 4 odacığıda oluşmuş hepsini göremesem bu haftada gidin derdim dedi. bizde gerekli görmedik.

anladım cnm... bizimki de kalp odacıklarından fln bahsetti organlarından bahsediyor sürekli ama yine de detaylı da gerekli dedi daha ayrıntılı inceleniyor gözden kaçan bsy olmasın gibi açıklayınca ikna edicii oldu açıkçası:))

yok yok kimse eli boş gelmiyor :KK1:
annemde babaannemde köfteme bisürü cici ile geliyorlar.. Kayınvalidemlet zaten önden 1 koli dolusu cici yolladı,gelirkende getirecekleri var :KK34: bideeeeee Bursa'nın meşhur bi yiyeceği var tatlımsı (adını söylemiyim) ondanda almışlar bana,acaip severim de :KK34: şanslıyım yani

Misafirlerin bir kismini bana gonderebilirsin pufpufum :KK52:
Kalabalik geliyorlar diye yani ♥♥♥
Cok guzel agirlarim bak :KK23:

Canim esim kendi hastanemize yaptiralim dedi illa parasi onemli degil ya memnun kalmazsak filan dedi bende israr etmedim simdi bi aksilik cikar dilinden kurtulamam:KK52:kendi hastanemize gittik yaklasik yarim saat cok ince ince bakti parmaklarini defalarca saydi kalbine dort bes kez bakti tabi can sikici seyler de soyledi bebegimin bobregindd hafif derecede genisleme varmis sagdaki damarimda da kan akisim yavasmis bunlar erken dogum sebebi olabilir dedi bakalim iyi olsunda bebegim Allaha tevekkul ettik 23 haftan dolmadan gitmen gerek cok gec kalma normal randevu kalsa da olur once detaylini hallet bence

inş şağlıcakla kucağınıza alırsınız cnm yavrunuzu... bn de önce devlette deneyecem şansımı randevu aldım, ama detaylı için hemn gün vermezlerse artık özele gidecem mecbur:)) 21 hafta olduk çünkü geç kaldık brz

X