2014 Aralık Anneleri

merhaba cnm...iyi tarafından bakmaya çalış...hamilelikte kilo sorunun olmicak.

Tabi şuan aklından geçenleri biliyorum...keşke midem bulanmassa da kilo almaya razıyım diyorsundur...ins kısa zamanda biter...bunun geçici olduğunu unutma...benimde 2 gündür sanki biraz azaldı ama gecmedi...

ben de kilo verdim ama çok değil 1-2 kilo arası gidip geliyor. kilo vermenin tek başına bir zararı yok bildiğim kadarıyla ama aşırı halsizlik, yorgunluk, baş dönmesi falan yaşarsan muhakkak doktoruna git. serum aldın mı hiç?

Benim eşim sürekli erkek erkek diyo karnımı oğlum oğlum diye seviyo adam hiç kız demiyo sinir ediyo bni çok erkek istiyo kız olursa sevmicen heralde diyorum kızıyo herkese erkek erkek diyo daha bişi belli değilken kız olursa nolcak bakalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aa erkencisiniz maşallah :) güle güle kullansın yavruş. ne aldın peki, biz de geçen hafta şöyle bi' göz gezdirdik ama 7. aydan önce almamdiyorum, bakalım dayanabilecek miyim :)

bende almam diyordum ama babamız duramadı cnm yaaa heves etti bende kırmayayım dedim pahalıymışta aradan çıkmış oldu

Son düzenleme:
cevaplayan arkadaşlar teşekkür ederim evet 1 haftadır serum alıyorum. doktor normal diyor. inşallah geçer dualarınızı bekliyorum. inşallah herkes sağlıkla hamileliğini geçirir.

aaa öyle de mi yorumlanıyormuş. hayır olsun senin rüyan da canım

Ruyandan alıntı yapamadm cinsiyetin bellimi canım hamileyken kan gelmesi veya adet oldugunu görmek erkek bebege delaletmiş hayrdr inşallah beklemedym bende

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

yok canım. bizim seninle aynı gün muayenemiz vardı diye hatırlyıroum. o gün gittik net bişey söyleyemedi dr. bir sonraki muayenede söyliyim dedi. senin belli miydi

pierre cardin bu değil mi? ben de aynısının kırmızısını beğenmiştim :) 1-2 tane daha var aklımda bakalım, alınca ben de paylaşırım, çok zevkli işler ya

evet cnm pierre carden bilinmiş bir marka olsun istedim bir problem olursa muhatabımız olsun dedik. tam kırmızı değil bordoya yakın 2 rengi var zaten ben onu istedimde babamız bunun daha uygun olacağını söyledi ona bıraktık ama çok yer gezdik karar vermesi zor arabanın bagajını düşünüon bebeğin rahatlığını düşünüon bir sürü ayrıntı var ama çok keyifli

Aynılar ya. O erkek erkek dedikçe benim de kız isteğim artıyor Ben de kızıyorum kız olursa ne yapacaksın diye. O zaman da farketmez de falan filan... Aman yaa sağlıklı olsunlar da kız erkek farketmez. Evlat değil mi. Kızı da erkeği de aynı

Aynen ya o oğlum oğlum dedikçe bnde kızım kızım diyorum erkek adamın erkek oğlu olurmuş fln kız olsa sana daha düşkün olcak diyorum yine de bi erkek sevdası var adamda 14+3 üm acaba ne zaman öğrenebilirim yaa

cevaplayan arkadaşlar teşekkür ederim evet 1 haftadır serum alıyorum. doktor normal diyor. inşallah geçer dualarınızı bekliyorum. inşallah herkes sağlıkla hamileliğini geçirir.

Allah şifa versin canım inşallah toparlanırsın hemencik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…