2014 Aralık Anneleri

hayırdır inşallah canım ama teaş yapma hamilelik sendromu işte , ben geceleri rüyalarımda ne kanamalar yaşadım bi bilsen

Rüyaların tersi çıkarmış geçen biri yazmıştı bu topice rüyada kız görmek erkek bebekedelaletmişşş :) bunlar işin şakası tabi onlar gelsin de bi onları nasıl severiz o zaman ne fark eder kızı erkeği:) Rabbim hepimiz için hayırlı olanı nasip etsin İNŞALLAH

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin de bir Mehmetcan'ın olacak galiba :) Hayır olsun inş.

Günaydın herkese...
Dün o yorgunluğun üstüne uyuyakalmışım 14 saat uyuduktan sonra sabah 9da uyandım

inşallah canım inşallah.. :)
Senin de bir Mehmetcan'ın olacak galiba :) Hayır olsun inş.

sağol canım, kim bilir... :)

inş canım hayırlara gelir. sizinle konuştukça daha iyi hissettim kendimi :)) Allahım korusun yavrucaklarımızı

Dün benim yazdıklarımdan etkilenip korktunuz heralde. Ama bakın bizimki gerçek olmasına rağmen bebek şıkı şıkı oynuyordu telaş yapmayın. Allah korusun bebişlerimizi :)

eeee sen uyuyunca 14 saat boyunca annecin ne yapmış iyimi bari :44:

Ben 14 saat uyuduysam annem 16 saat falan uyumuştur Baktım annem uyumuş yattım yanına bende uyudum. Hatta sabah annem söyleniyordu yatmaktan belim ağrıyor diye... Ve hala yatıyor kalkmak yasak ona :)

Bu arada bizim bebek önden mi gidiyor acaba?
Bugün 12+3üz. Ama takvim bugün geçmiş 13. haftaya :44:

Ben 14 saat uyuduysam annem 16 saat falan uyumuştur Baktım annem uyumuş yattım yanına bende uyudum. Hatta sabah annem söyleniyordu yatmaktan belim ağrıyor diye... Ve hala yatıyor kalkmak yasak ona :)

evet canım izin verme :) İnşallah sağlıkla atlatır bu dönemi anneciğin..

canım su an 13 haftanın içindesin o yüzden öyle gözüküyor.12 haftan bitti ya

Tamam o zaman sıkıntı yok Bugün kendi doktorumuza gideceğiz 3te randevumuz. Cinsiyeti hakkında kesin bir şey söylerim demişti gösterir inşallah Gerçi şu dönemi atlatalım bi pek öenmi yok :26:

Sevgililer günü de neymiş biz evliyiz senle diyo bnmki de ama yine de hediye almıştı Allah için :) ufacık bi hediye alsalar da mutlu olcz ama anlamıyolar işte kesinlikle bnce işlerine gelmiyo cnm :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar rüyamda evlatlık çocuk alıyodum bi erkek 7 8 yaşlarında bi de kız 4 5 yaşlarında almışım yoldayız eve gidiyoduk hayrolsun inş etkisinde kaldım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar yine cevaplar yazamadm alıntıda sonuna kadar okuyayım diye yapmadm teker teker yapıourm ve yapınca sona dönüyo kusura bakmayın o yüzden ben iyi oldum çok şükür güzel dilekleriniz içinde tşk ederm ateş olmayınca gribal enfeksiyonda zarar vermezmiş bebege cok şükür atlattım:) bu arada kan gören arkadasm bende rüyamda adet oldugumu gördüm daha dogrusu kan geliyodu ve bende namaz kılamıycam vs diye düşünüyodm netten baktım tabirlere erkek bebege delalt diyo hayrdr inşallah tabi

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…