2014 Aralık Anneleri

Çok güzelmiş canım bebeğini koyup da gezdirdiğin zamanları da göstersin inş Rabbim iyi günlerde kullan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tşkler aminnnn amiiinnnn allah hepimize o günleri göstersin
daha çok yolumuz var beklemek zor

aynen öyle, eşim bebeğin rahat edeceği bir şey olsun gerisi önemli değil diyor. ben de bebek rahat etsin istiyorum tabi ama kapanışı nasıl, tekerleri çıkıyor mu, hafif mi ağır mı süspansiyonu var mı vs vs bir sürü şey soruyorum, öğrenmeye çalışıyorum

epeyde büyümüş annesi maşallah bu haftalarda gösterirsse rahatlıkla öğrenirsin

hayırlı olsun çok güzel , bayıldım p.cardin mi bende böyle bişe düşünüyorum kaça aldın canım bide mağazasındanmı aldın

tşkler cnm evet p.carden bayisinden aldım 1100 tl falanmış fiyatı tanıdıktı aldığımız yer 900e verdi cnm

bizde deli olduk valla beğenene kadar yazdıklarının hepsi var

Ben de 12 :) ben öğrenince de söylemeyeceğim Farketmez öylesine söylüyorum deyince ben de öğrensem bile söylemeyeceğim dedim, acayip merak içinde

Ben de 12 :) ben öğrenince de söylemeyeceğim Farketmez öylesine söylüyorum deyince ben de öğrensem bile söylemeyeceğim dedim, acayip merak içinde

Yok kız bn dayanamam söylerim bn ona söylerim de o herkese erkek erkek dedi kız olduğunu öğrenirse millete ne dicek onu bilmyrm :)

epeyde büyümüş annesi maşallah bu haftalarda gösterirsse rahatlıkla öğrenirsin

Öyle mi diyosun canım ya bana gittiğim doktor 2 ay sonra dedi değiştircem ztn onu bi daha gitmicem haftaya gitsem öğrenir miyim acaba en azından bi tahminde bulunur belki

hmm aklıma soktun tekrar, en son chicco nun yeni modeli üstünde düşünüyordum :)

hahaha chicconun modelinede baktık biz hatta kampanyası vardı 2100 tllik takımı 1250ye mi öle bişiye satıolardı katlanınca bizim arabamızın magajına sığarmı die düşündük denedik sığdı ama ondan başka bişiy koyamayacaktık vazgeçtik bide oturma yeri çıtçıtlı kumaşlıydı çirkin geldi gözümüze vazgeçtik.

tşkler aminnnn amiiinnnn allah hepimize o günleri göstersin
daha çok yolumuz var beklemek zor

Evet daha çok yolumuz var ama Rabbim 9 ayda aslında bize çok şey öğretiyo sabrı öğreniyoruz ilk önce mide bulantıları halsizlik yorgunluk çekiyoruz ne halde olursak olalım ilk önce onları düşünüyoruz anneliğe alışıyoruz sevgimiz artıyo hergün bu yolun sonunda mucizelerimize kavuşcaz o yüzdn çekilen çile kutsaldır diyorum :)

hadi ya, bizim sorduğumuz yerde de kampanyalı 1400 civarı demişti. sen biraz kullan, dene evde sonra yorumlarını yaz bana da

Hayirlisi olsun canim insallah Allah gonlumuze gore verir hemde hayirli evlat verir :)
Hayir olsun canim anlasilan dun gece ruya gecesiymis hepimize
Aynen canim bakalim.son aylarda ne ruyalar gorucez :)
Ayni ayni biz bide evi esimin kardesine biraktik sevgilisine surpriz yapicak diye o kadar agirima gitmistiki basinin etini yedim

evet cnm haklısın ama biran önce geçsin hepimiz rahatlayalım

devlet mi özel mi canım. gerçi fark etmiyor bazen. değiş istersen ilgili bi dr değilse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…