2014 Aralık Anneleri

bence çok güzel bende travel sistem istiyorum. buda hoşuma gitti. sayende bi seçeneğim daha oldu. diğer seçeneğim;
http://casual.com.tr/index.php?opti...illac-travel-sistem-bebek-arabas&catid=59

bende travel sistem olsun die çok gezdim cnm göbekten dönen değil koldan döneni tercih ettim diğerlerinde kırılma yaşanabiliyormuş. casulada baktım ama markasını ilk defa duyduğum için cesaret edip alamadım görüntüsü çok güzel fiyatı çok daha güzel

devlet mi özel mi canım. gerçi fark etmiyor bazen. değiş istersen ilgili bi dr değilse

Özel canım ya devlete gitmedim hiç ama devlete gitsem daha iyiydi heralde ultrosan aletleri eski gibi geldi bana bebeğimin kalp atışlarını bile duyamıyorum ultrosan resminden anlarsın snde ztn baksana aynı görüntü yanyana iki tane hiçbişi belli olmuyo burda 12+6 haftalıktı ama bebeğim belli bile değil
ATTACH]1147641[/ATTACH]

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402055929.823774.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 45

bende ikisini de beğendim. canlı canlı bi inceleyeyim kararımı vericem. cinsiyetini öğrenince almayı düşünüyorum.
böyle şeyleri şimdiden almak lazım. fiyatların maşallahı var :) ama bebeğimize feda olsun. mutlu mutlu, rahat rahat gezsinler

hakkatten bu nasıl bir makinadır yaaa insanlar o kadar para veriyor sanki bedavaya gidioz çektiği usgye bak

Son düzenleme:

Bn vermezdim evimi ya sn iyi vermişin başının etini yemek de sonuna kadar hakkın ye anam ye :) Allahtan eşimin bekar kardeşi yok 3 görümcem bi kaynım var hepsi de evli :)

aynen fiyatlar az buz değil. bebeği duyup hediye almak isteyenler oluyor, birine aldırsak hiç fena olmaz diye düşünüyorum. biraz tuzlu olur ama bir sürü dayısı, amcası var alsınlar yani çok bedavacı oldum ben, odayı babaanne alıyor, beşiğini çeyizini vs anneanne, halısını teyze alıyor falan. bir de bez sponsoru bulduk mu tamamdır

Canım senin bebegi ben erkege benzetmiştim kız demiş dr bilememişim ozman öyle gelmiş bana:)))))

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin
Daha net bise demediki canim her an erkek diye degisedebilir
İnsallah degismezde kizim olur :)
bende almam diyordum ama babamız duramadı cnm yaaa heves etti bende kırmayayım dedim pahalıymışta aradan çıkmış oldu
Eki Görüntüle 1147413
Gule gule kullanin canim bizim amcamiz hediye alacakmis bize dogduktan sonra

Askerden yeni gelmisti o yuzden cok buyuk kiyamet koparmadim kiz arkadasida uzaktaydi ne anlayisli bi yengeyim dimi :)

Hahaha
Bu cok guzeldi
Bizdede durum ayni bez sponsoruda dede olur muhtemelen

Kızlar cinyetini öğrenen oldu mu? bide kaçıncı haftada öğrendiniz? ben dün dr.a gittim 12 haftalıkmış ve kıza benziyor dedi. yanılma payı olur mu acaba, hani tahmin için bile erken bi hafta diye düşünüyorum

Gerçekten güzel bir arabaymış. Tavsiyen için teşekkür ederiz

Ohh maşallah bizde herşey bizden kendimiz evlendik kendimiz çocuk masrafı karşılıcaz yok bizde öyle ana baba malesef

Ya Settar

Kürtaj kanunu gereği Dr lara 16. Haftaya kdr cinsiyet söylemek yasak diye duydum ben... O yüzden net konuşmuyorlar galiba

hakkatten bu nasıl bir makinadır yaaa insanlar o kadar para veriyor sanki bedavaya gidioz çektiği usgye bak

Muayeneye de bnden başka kmseyi almayı ultrosanda baktıktan snra istiyosa gelsinler diyo sözde özel hastane ama teknolojinin gerisinde kalmış herkes çok iyi diyo çok eski bi hastane içime sinmedi şimdi hastane doktor arayışındayım bakalım

Kusmaktan helak olmus durumdayim zofrani icmiyim diye direniyorum ama nafile 14. Haftadayim halami bitmez ya. Ne yesem cikariyorum (( ben gibi olan var mi hala bu haftada olmasina ragmen istifar eden yarindan itibaten tekrar devam etcem zofrana....

Askerden yeni gelmisti o yuzden cok buyuk kiyamet koparmadim kiz arkadasida uzaktaydi ne anlayisli bi yengeyim dimi :)

Hahaha
Bu cok guzeldi
Bizdede durum ayni bez sponsoruda dede olur muhtemelen

Valla öylesin yani eli öpülcek yengesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…