2014 Aralık Anneleri

kızlar cinsiyet belli olunca insan tam havaya giriyor sanki. bebek odası, eşyaları falan bakmaya başladım. çok erken biliyorum ama tutamıyorum kendimi :KK9: siz de benim gibi misiniz yoksa daha mı sabırlısınız? :)

kızlar cinsiyet belli olunca insan tam havaya giriyor sanki. bebek odası, eşyaları falan bakmaya başladım. çok erken biliyorum ama tutamıyorum kendimi :KK9: siz de benim gibi misiniz yoksa daha mı sabırlısınız? :)

Ayy maşallah siz kac haftalıksın yahuuu:KK66: ben 14. Haftamdaym ama dr 16yı bekleyelim dedi:KK43: söylemek istemyor sanrm yada yanılmak:)

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

Sırf öğrenmeyi ciciler biciler almak için istiyorum. Bana kalsa şimdiden alacağım kendimi zor tutuyorum ben :KK1: Bugün belli olur inşallah ya :)

Ayy maşallah siz kac haftalıksın yahuuu:KK66: ben 14. Haftamdaym ama dr 16yı bekleyelim dedi:KK43: söylemek istemyor sanrm yada yanılmak:)

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

dün 12. hafta bitti, doktora da dün gitmiştik. kız görüyorum dedi yani emin gibi konuştu, inş sonradan pipi çıkmaz çok alıştırdık kendimizi :)

Sırf öğrenmeyi ciciler biciler almak için istiyorum. Bana kalsa şimdiden alacağım kendimi zor tutuyorum ben :KK1: Bugün belli olur inşallah ya :)

3te gidiyodun değil mi? hadi bakalım bekliyoruz haberlerini :KK16: bir süre sonra da aldıklarımızı, alacaklarımızı falan paylaşırız burada artık :KK9:

canım hoş geldin aramıza ama tahmini doğum tarihin 10 aralıksa 13+2 günlük olman gerekmez mi:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

Hoşbuldum cnm tahmini d.tarihi 24aralik sezeryan olacağı için 10unda alırız dedi dr'um

hayırlı olsun canım...
allah inşallah tamamına erdirir...

Saol cnm amin ınş rabbim hepimize kucagimiza almayı nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ruyandan alıntı yapamadm:KK70: cinsiyetin bellimi canım hamileyken kan gelmesi veya adet oldugunu görmek erkek bebege delaletmiş hayrdr inşallah beklemedym bende:KK66:

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

ay ben rüyamda gördüm adet olduğumu.sonra adet olmadım ya ben hamileyim düşüyo diyodum. hayır olsun. . erkek mi ki:KK9: bidahaki randevumda 12+4 olucam. bakalım bişey dicek mi?

Senin ultrason resmini cok begendim maşaallah bebegınede biz okadar net göremiyrz malesef:KK43: şanslısın:KK66:

14.hafta
El-Bedî' El-Muhsin

tşkler cnm :nazar: sizde göreceksiniz inş. ayrıntılıda benim doktorum sürekli böyle gösteriyor çok pimpirik bir hastasıyım adamın beynini yiyorum belkide ondan :KK1:

merhaba sevgili anneler sürekli takip ediyorum ve yazdıklarınızı okuyorum ama çok fazla yazamıyorum.. benim bi sorum olacak 63 kiloyla başlamıştım 1.67 boyum. şimdi 57 58 arasına düştüm 3 ay bitti. bulantılarım devam ediyor :KK5: benim gibi olan var mı?? 5 kilo verdim vermeye devam ediyorumm :18::18:

dün 12. hafta bitti, doktora da dün gitmiştik. kız görüyorum dedi yani emin gibi konuştu, inş sonradan pipi çıkmaz çok alıştırdık kendimizi :)

3te gidiyodun değil mi? hadi bakalım bekliyoruz haberlerini :KK16: bir süre sonra da aldıklarımızı, alacaklarımızı falan paylaşırız burada artık :KK9:

bebek arabamızı aldık biz ortak renkte bişiy babamız bekleyemiyor :KK1:

Benim.ultrasona eski cihas demissiniz arkdaslar ama ben hangi hasta.eye gitsem bana verilen ultrason kagidi hep bu sekidi yeni teknolojili cihazli olan hastane nereden bulucam nerden anlicam ki😢

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatlım onu tam olaraK bilmiyorum ama...resim hiç net değil ki...çok net gösteren ultrason cihazları var....hangi şehirdesin?

bebek arabamızı aldık biz ortak renkte bişiy babamız bekleyemiyor :KK1:

aa erkencisiniz maşallah :) güle güle kullansın yavruş. ne aldın peki, biz de geçen hafta şöyle bi' göz gezdirdik ama 7. aydan önce almamdiyorum, bakalım dayanabilecek miyim :)

merhaba sevgili anneler sürekli takip ediyorum ve yazdıklarınızı okuyorum ama çok fazla yazamıyorum.. benim bi sorum olacak 63 kiloyla başlamıştım 1.67 boyum. şimdi 57 58 arasına düştüm 3 ay bitti. bulantılarım devam ediyor :KK5: benim gibi olan var mı?? 5 kilo verdim vermeye devam ediyorumm :18::18:

canım belki normaldir ama dr gittin mi o ne diyo.3 ayda 2 3 kilo vermek normal galiba , ama 3 aydan sonra almaya başlamak lazım galiba .

X