2014 Aralık Anneleri

hmm anladım canımcım. ben çünkü sana 2. oğluş geliyo ha hayırlı uğurlu olsun demiştim birkaç hafta önce:)) o yüzden dedim belli değil miydi zaten diye. şu organ yok diyen bölümü kaçırmışım
valla bence kardeşlerin aynı cins olması çok güzel birşey. daha bir kardeş gibi oluyorlar gibi geliyo bana. benim kızım var ve 2. dekız olsun istiyorum. oğlum olsaydı da 2. yi de erkek isterdim kesin. ve dikkat et genelde de öyle olur. allahın bi lutfu bence. hem 3. için niyetlenmeye sebep belki de:)))) (ben 3. yü hiç düşünmüyorum o ayrı tabi)

Slm güzel anne adayları bende aralık 10da doğum yapicam rabbim izin verirse 25yasindayim 1oglum var 5yasinda 11+2gunlukde hamileyim 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı olsun canım...
allah inşallah tamamına erdirir...

Bizde bugün doktora gidicez ikili test için insan kendini heyecanlı hissediyo... bir tane daha oğlum var 10 yaşında ve 30 yaşındayım şuanda bu ikinci çocuk heyecanını oğlumla birlikte hissediyoruz... ve her doktora giderken onuda mutlaka yanımda getiriyorum çünkü bütün heyecanı bizimle birlikte yaşasın diye tabiki bu durumdan çok mutlu... biz büyük bir ihtimal cinsiyet öğrenmiycez sürpriz olsun diye ama bakalım inşallah sabredebiliriz doğuma kadar...

Hayır olsun. Rüya da kan görmek rüyayı etkisiz kılar, bozar derler ama söylenti de olabilir emin değilim. Hayra yormak gerek her halükarda.
iyiyiz çok şükür sizde iyiyisiniz inş. cnm
Çok şükür canım bizde iyiyiz.

hayır olsun canım, kan rüyayı bozar yorum yapılmaz denir. ama rüyadan ilk uyandığın anı anlayabiliyorum, gerçek olmadığına insan kendini ikna edene dek ölüyor gerçekten. ben de bebişimi gördüm dün gece, mehmetcan'ım gelmiş :) hem erkek olduğunu görüyorum hem de ismiyle giriyor rüyama :) hayır olsun...

Hayır olsun. Rüya da kan görmek rüyayı etkisiz kılar, bozar derler ama söylenti de olabilir emin değilim. Hayra yormak gerek her halükarda.

Çok şükür canım bizde iyiyiz.

inş canım anlamsız bir rüyadır. yoksa rüyası bile psikolojimi çok etkiledi.allah herkesin evladını bağışlasın..

evet canım.. ya ben rüyalarımda rüya gördüğümü hissederim genelde :). yani rüyada olduğumu biliyorum çok ilginç. bu öyle gerçekti ki uyandığım halde gerçek sandım kısa bi süre.
ayy inanmıyorum ismini de mi gördün. bence çok güzel bir isim. erkek olursa koy bence. adıyla geliyor bak :))

canım senin hala geçmedimi bulantılar oysa bana 12.haftada geçer dediler kandırdılarmı yani beni zofranı içmezsem dediğin gibi kusmaktan karın kaslarım ağrıyor resmen. bitsin bu bulantılar

Canım bana da 12 de biter demişlerdi bir umut bekledim ama 14-15 e ancak bitiyor diyorlar yaşayanlar...
tabi çok çok şükür Rabbime 7-8-9-10ncu haftalardaki gibi değilim şuan...o dört hafta aklıma gelince bile.psikolojim bozuluyor:) gün içinde bazen saymıyordum bile çıkarmaları öğürmeleri..şimdi 2-3 gün de bir çıkarıyorum...bulantı devam ama...inşallah bitecek ve bebişler bize gelecekler:))

Son düzenleme:

rüyada görülen kan rüyayı bozar diye biliyorum ben ama inşallah allah hayırlara çıkarır canım....

Kizlar ruya deyince aklima geldi bende ruyamda bi erkek cocugun altini degistirdim 1 rulo tuvalet kagidini islatmisti ruya iste :)
Pipisini gormedim ama

:) nerden girdi rüyama bilmiyorum, can'lı isimlere de çok yakın değilimdir aslında. hele bi cinsiyeti belli olsun da bakalım hayırlısı.. :)

Kizlar ruya deyince aklima geldi bende ruyamda bi erkek cocugun altini degistirdim 1 rulo tuvalet kagidini islatmisti ruya iste :)
Pipisini gormedim ama

Hayır olsun inşallah canım bakalım bi dahaki kontrole değişecek mi yoksa :) Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Benim de eşim görmüş rüyasında zeytin gözlü ,esmer, çok güzel bi kız bebek görmüş aynısını ben de görmüştüm:) hoş bizimki psikolojik de olabilir bu bilinç alto rüyası diyorlar ya...ikimiz de kız istiyoruz bir de ben esmer kız çok istiyorum adamı da etkilenmişim ten renginde :)) hayrolsun inşallah..yarın olsa da bari tahmin edilse benim minik susamımdaa:)) çok heyecanlıyım:))

Son düzenleme:
Pipisini gormedim ama

sizin rüyalarınız da hayır olsun inşallah :) artık ne kadar çok düşünüyorsak kız mı erkek mi diye herkesin rüyalarında :) ama ben daha önce de kızım olacak diye görmüştüm rüyamda, güya cinsiyeti belli olmuş ve eşime müjdeyi veriyorum, havalara uçuyoruz :) ama şimdi de erkek gördüm, hayırlısı.. :)

Seninkide hayir olsun canim ruyalarimiz tamamen bilincalti sanirim her gece bu kadar macerali ruyalar gorulmez ki :)

:)) evet gece gündüz bebiş düşünüyoruz rüyalara girmesi de normal.
ben kızıma hamileyken son bir kaç tipi nasıl olacak merakına düşmüştüm çok. yani kime benzicek sarışın mı esmer mi vs. son aylar bi gün rüyamda zenci bebek doğurdumu görüyorum, bi gün 6 kg tostombik doğurduğumu görüyorum falan :)) sıyırmak üzereydim heralde .))

hayırlı uğurlu olsun oğluşun canım:) vallahi bravo, doktor ne dediyse kar etmedi, senin dediğin gibi çıktı sonunda :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

sağol canım cümlemizinki hayırlı olur inşallah. kayınpederim kız olacak içime doğuyor diyordu. ben erkek olacak diyordum. dün dedim kesin erkek. yani erkek olacak diyeeeee diyeeeee erkeğe döndürdün bebeği diyor. alem adam:)

sağlıklı olsun da canım kız erkek önemsiz gerçekten. ikisininde tadı ayrıdır muhakkak ama rabbim ne yazdıysa o:)

ben de kan bozar rüyayı diye biliyorum. hayrolsun canım.

evet oğlum için erkek istiyordum ben de aynen. hayırlısı olsun. sen 3 düşünüyormusun? ben düşünmüyorum Allah'ım bunlara sağlıklı ömür versin inşallah.

Pipisini gormedim ama

ben bu tarz rüyalardan çok gördüm her iki gebeliğimde de. ve ikisi de oğlan. bakalım sen de tersi mi çıkacak?

yok canım düşünmüyorum ya. Allah verirse diyecek birşey yok tabi ama planlamıyorum. 2. yi bile zor hazır hissettim kendimi kızımın 2 yaşına kadar olan kıyefetlerini hep verdim başkalarına bi daha yapmam diye. o kadar zor gelmişti. biraz keyfime düşkünüm galiba:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…