2014 Aralık Anneleri

günaydın kızlar ya aranızda mide bulantısı icin zofran kullunan varmı? ben 3. kutuya geçtim dün esim zorla aldı. içme yeter sonuçta kimyasal zararlı diyor. ama ben dayanamıorum mide bulantısına. ama bi yandan da içime kurt düştü acaba bebeğime bi zarar olurmu gercekten :44::18:

günaydın canım, ben daha dün sordum doktoruma. kanıtlanmış bir zararı yok, sadece biraz ağır olduğu için her seferinde içmeni önermem, çok kötü hissedersen kullanabilirsin dedi. yani ben tamamen masum olduğuna inanmıyorum hiç bir ilacın tabi ki ama kullanan çok arkadaşım var, forumda da çok var. O yüzden aklına kötü şeyler getirme bence. bir de tabi doktoruna da sormalısın, o sana daha güzel bilgi verir. sonuçta biz de duyduğumuzu, okuduğumuzu yazabiliyoruz sadece :)

hakikaten sen de bekleseydin cinsiyete göre alt yapı hazırlardın. şimdi kız ise sil baştan çalışıcan:)))

sen ne diyon bacım tipin biri ne dedi :

kızı olanın sonu huzur olur
oğlu olanın sonu huzur evi olur.

pesssssssssssss

Eğer kızsa dediğin gibi tekrar başa sar Allah gönlünüze göre versin.
günaydııınnnn cnnmmmmm
Canım nasılsın, bebişin nasıl

Canım işine yaradıysa iç ben zofran dil üstü 4mg ve tablet 8 mg denedim işime yaramadı gene aynı midem zararı olsa doktorlar vermez zaten...ben başka bi ilaç araştırdım mesela ktyril diye, zofran kesmeyince, ama Dr onu içme dedi zararı olsa zofranı da içme derdi..
o kadar kişi içiyor zofranı bulantını da kesiyorsa ne güzel iç canım eziyet etme kendine...kusmanın zararı yok mu sanki bebeğe...benim karın kaslarım ağır spor yapmış gibi ağrıyor bazen çıkartmaktan...hem kendime hem bebeğe zarar...işine yaradıysa iç canım doktor veriyor sonuçta içini ferah tut...bir şey olmaz..keşke bana da iyi gelseydi de tek zofranı içip rahat etseydim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım banada masum gelmiyor tabiki ama o ilacı içmezsemde 5 ker falan çıkrıorum. ikinci kutuyu aldığımda doktor zararı yok kulluanubilirsin demişti ama yinede içim rahat etmedi tabiki hayırlısıyla geçseydi mide bulantılarım

canım senin hala geçmedimi bulantılar oysa bana 12.haftada geçer dediler kandırdılarmı yani beni zofranı içmezsem dediğin gibi kusmaktan karın kaslarım ağrıyor resmen. bitsin bu bulantılar

ben de bulantıdan çok çekiyorum canım anlıyorum seni geçer inşallah bir iki haftamız kaldı diye umuyorum

ben kullanıyorum hergün..4 farklı doktora sordum, dördü de 'iç, zararı olmaz' dedi...kendine eziyet etme.iç bence...

hayırlı uğurlu olsun oğluşun canım:) vallahi bravo, doktor ne dediyse kar etmedi, senin dediğin gibi çıktı sonunda :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Slm güzel anne adayları bende aralık 10da doğum yapicam rabbim izin verirse 25yasindayim 1oglum var 5yasinda 11+2gunlukde hamileyim 😊

Slm güzel anne adayları bende aralık 10da doğum yapicam rabbim izin verirse 25yasindayim 1oglum var 5yasinda 11+2gunlukde hamileyim 😊

Hayırlı olsun. Hoşgeldin.

Gunaydin herkeslereeee..
Esracim nihayet tatlim hayirli olsun oglun size bereketle gelsin insallah.
Yeni arkadaslarda hosgelmis armiza..

Herkese günaydın :):sly:

Günaydın herkese

herkese hayırlı cumalar güzel anneler ve adayları:) inşallah herkesler iyidir bebişlerin cinsiyetini öğrenenler hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah:)
biz daha öğrenemedik merakla bekliyorum

Günaydın hayırlı nurlu cumalar canlar

Ya Settar

canım bu arada ben de dün gece rüyamda bebişimi gördüm: erkek :) adı da mehmetcan'mış bu ismi de ne aklıma getirdim ne bir yerde konuşuldu vs. hayır olsun inşallah. ben kız olsun diye geçiriyorum hep gönlümden ama etrafımdakilerden sonra bilinçaltım da beni erkeğe doğru sürüklüyor :) Allahım sağlıklı bir evlat nasip etsin de kız konusundaki takıntılarımdan kurtuluyorum yavaştan :) bir prense de hazırım artık :)

canım hoş geldin aramıza ama tahmini doğum tarihin 10 aralıksa 13+2 günlük olman gerekmez mi

Benim.ultrasona eski cihas demissiniz arkdaslar ama ben hangi hasta.eye gitsem bana verilen ultrason kagidi hep bu sekidi yeni teknolojili cihazli olan hastane nereden bulucam nerden anlicam ki😢

herkese günaydın hamişcikler..
rüyamda kanamam varmış hem de böyle kıpkırmızı. öyle korktum telaşlandım bu kanamaya bebek durmaz falan diye ağlıyorum rüyamda. uyandım bi 5-10 saniye hala gerçek sanıyorum. sonra rüyaymış diye rahatladım.. hayırlara gelsin inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…