2014 Aralık Anneleri

benim paşama bi hayırlı olsun diyen yok mu yahu

aa görmedik demek ki, hayırlı olsun paşan annesi :) sağlıkla kucağına alırsın inşallah. maşallah çenemiz çok düşük, yazıyoruz yazıyoruz sayfalar birikiyor görmüyoruz

çok geçmiş olsun tatlım, inşallah bir şey olmaz. ne güzel sen bakıyorsun annene,iyi olur inş

Kızlarrr topiğimi gördüm bugünn gayet iyiymiş gelişimi de Allah nazarlardan korusun. Ultrason görüntüsünü gönderdiğim arkadaşlarım erkek bu dedi direk. Belli olurmu ki öyle =)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canım ikizler burcu olmak ayrıcalıktır bence :) kocam sandığım kadar öküzlük yapmadı süpriz yapmış bana çicek çikolata ve küçük bi not yollamış :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlarr bende bugün bebişimi gördüm ense kalılnığı 1 çıktı çok şükür yarında kan tahlili sonuçlarını alacaz inşşş:))

doğum günün kutlu olsun canım. bir dahaki doğum gününü bebişinle kutlaman dileğiyle :)
daha gün bitmedi canım

Teşekkür ederim canım inşallah hepimiz seneye yeni yaşımıza anne olmuş olarak gireriz :)

kızlar ense kalınlığı normal çıktığında kan tahlili yaptırmasak olmaz mı? :44:

merhaba kızlarr bende bugün bebişimi gördüm ense kalılnığı 1 çıktı çok şükür yarında kan tahlili sonuçlarını alacaz inşşş:))
Gizunuz aydin kizlar bebisleri gordunuz.masallah bebislerede :)
Canim bidaha esine asla okuz deme benimki istemeye gelirken devasa bi buket gul aldi.sonrada bu sana 10 yil yeter bidaha cicek isteme dedi
Ben basaramadim yontamadim benimkini.ilk defa bu dogumgunumde sitem etmeden hediye aldi zamanla duzelirmi bilmemki :)

kızlar ense kalınlığı normal çıktığında kan tahlili yaptırmasak olmaz mı? :44:

Tek başına ense kalınlığı anlamlı değil kan değerleriyle birlikte olduğunda anlam kazanıyor

Canim benim doktorum kani yaptirmasanizda olur dedi zorunlu degil dedi ense kalinligindan ben anlarim zaten dedi.biz evhamdan yaptirdik sadece..

Bak sol tarafta başii =))) sağ tarafta ayakları massallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hahaha valla böyle bi jest beklemiyodm bugun baya trip attım ama sabahtan heralde kıyamadı bi de bizim 4 gün snra evlilik yıldönümünüz olcak bununla ikisini idare et dicek kesin

Canim benim doktorum kani yaptirmasanizda olur dedi zorunlu degil dedi ense kalinligindan ben anlarim zaten dedi.biz evhamdan yaptirdik sadece..

anladım canım.tamam bakalım benim dr ne dicek. burda çok okuyoruz ya o testler bi işe yaranıyo die. ben hala kararsızım napcağm konusunda.

Benim esim yapti o teklifi evlilik yildonumu mayis basi dogumguni mayis sonu ortada bi gun bulup ikisini beraber kutlasak olmazmi dedi hayir dedim :)
Ha ortak gunde pahali hediye alip yemege cikacaksak o ayri dedim tabi
Napayim madem oyle niyeti var ay sonunu bekleseymis canim dugun icin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…