2014 Aralık Anneleri

bizim babamızda mavi gözlü sarışın ben esmer koyu kahve gözlüyüm kzım açıkten renkli koyu kahve gözlü oldu boncuk boncuk maşallah bakalım minnaklarım nasıl olucaklarrrrrrrrr

Ay hakikaten cokmu cikti karnim acaba belki elbiseden olabilir ayni gibi geldi bana

Bidaha resim cektim cokmu buyumus gobegim

Bizdede ben esmerim esim beyaz ama beyaz tenli olsun isterdim gozlerimiz kahve benimki cok koyu kahve renkli olma ihtimali yok heralde.onun dedesi yesil benim babanem mavi gozlu olmazmi acaba :)

Olma ihtimali var :)Düşük ama olsun. Annem kahverengi gözlü, babam ela. Ama benim de mavi

Kızlar kolumda bişey çıkmıştı onun için gittik doktora bebişi görelim dedim fırsattan istifade devlet hastanesi başka bir doktor tek tek gösterdi sağolsun çok sevindim

Ya Settar

Eklentiler

• $1401796864895.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 41
Ay hakikaten cokmu cikti karnim acaba belki elbiseden olabilir ayni gibi geldi bana

canım seninde popon kaybolmuş benim gibi oysa benim normalde cok dikti ve bel çukurum cok fazlaydı şimdi aynı böyleneyse düzeliriz sonra, evet çıkmış bayağı ama elbise daha bi kilolu göstermiş. kız cok hoş olmuşsun bende böyleyim galiba

Kızlar ben şey sorcam Her gittiğimde bebiş doğum tarihi öne geliyor şimdi de 21 aralık gösteriyor

Ya Settar

ay hakikaten cokmu cikti karnim acaba belki elbiseden olabilir ayni gibi geldi bana
[ımg]http://img.tapatalk.com/d/14/06/03/2udatuty.jpg[/ımg]
bidaha resim cektim cokmu buyumus gobegim

maşallah maşallah yerim o göbüşü bennnnn benim göbüşmü büyük diyodum ama aynıyız senle şuan

Göbüşüne bak maşallah ben hiç foto çekmedim ya niye yapmıyosam artıkın hatıra aslında

Ya Settar

Beyine ulaşabilme şansımız yok datlum sen hatırlat utansın hem bebiş taşıyorum hem sürpriz planlıyorum dersin kii

Ya Settar

Allah ım yaa şu minnak a bak

Şükür ya sağlıklı canım benim kasık ağrım yok oldu birde bulantım yoktu koku alıyordum azaldı sanki doktor 3 ay bitince folik asiti bırak kan ilacı verdi şurup halinde onu anlamadım ama oligoferfol diye yazdı mı size doktor

Ya Settar

Kızlar kolumda bişey çıkmıştı onun için gittik doktora bebişi görelim dedim fırsattan istifade devlet hastanesi başka bir doktor tek tek gösterdi sağolsun çok sevindim

Ya Settar

maşallah Demek ki daha önce denk geldiğin doktor gününde değilmiş :)
11+2 gösteriyor seninki, benim de öyle hesaplarıma göre. bakalım hep aynı gidecek miyiz :)

Olma ihtimali var :)Düşük ama olsun. Annem kahverengi gözlü, babam ela. Ama benim de mavi
Esmer ve mavi gozlu olabilir

Ya Settar
Ayy cok tatli masallah.bende cok sevindim canim ne guzel gormussun tekrar :)
Tesekkur ederim canim biraz buyuk aldim elbiseyi belki ondandir :)
Benim hic bi zaman bel cukurum olmadi 36 bedenken bile.. popomda buyumus hali o benim popoda dumduzdu.bi an korktum cokmu cikti acaba diye :)

maşallah maşallah yerim o göbüşü bennnnn benim göbüşmü büyük diyodum ama aynıyız senle şuan
Sen ikiz hamilesin bide benim gobegim buyuk olacak belliki
Göbüşüne bak maşallah ben hiç foto çekmedim ya niye yapmıyosam artıkın hatıra aslında

Ya Settar

Cek canim pisman olursun sonra.benim 15 gunde bile farketmis resimlere baktimda.tabi sabah daha az sismis oluyo.aksam olunca en az 6 aylik oluyorum :)

maşallah Demek ki daha önce denk geldiğin doktor gününde değilmiş :)
11+2 gösteriyor seninki, benim de öyle hesaplarıma göre. bakalım hep aynı gidecek miyiz :)

Canım öne gelmiş yine doğum tarihi benim şuan 3 gün önde bebiş

Ya Settar

Bide ne çok soru sordum benim hep solumda bebiş

Ya Settar

Beyine ulaşabilme şansımız yok datlum sen hatırlat utansın hem bebiş taşıyorum hem sürpriz planlıyorum dersin kii

Ya Settar
Hatirlatiyorum artik kendi hatirlasin diye beklesem ooo..
Basinin etini yiycem bundan sonra ozel gunler yaklasinca :)
Bana decavit yazdi canim folik asiti biraktiktan sonra 2 gunde 1 ic dedi.
Senin icine cinsiyetle ilgili bisey doguyomu bana kiz gibi geldide :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…