2014 Aralık Anneleri

kızlar ya hiç kimsenin 12 haftada bulantısı başlamamış araştırıp durdum.sabahtan beri hiç bişe yiyemedim neden 12 haftada mide bulantısı baslar ki yolunda gitmeyen bişe mi var yoksa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Cnm kotu bisey yoktur bence icini rahatlat..bulanti kişiden kişiye degisir cnmm

:KK53:

Ilkinde ne guzel 63 ile hamile kalip 73 ile doguma gitmistim. Simdi ise 69 ile hamile kalip 67 ye dustum ama neremden dusmus anlamiyorum karnim cok cikti erkek diyemi anlamadim gitti:18:

Ne güzel 10 kilo almışsın.Bende ilkinde 64 ile hamile kaldım 80 ile doğuma gittim.Benimde aynı hiç kilo vermiş gibi değilim.Göbeğim çok çıktı.Benimkiler ikiz olduğu için sanırım..

Kızlar babalar günü geliyor....eşim anneler gününde harika bir sürprizle uyandırmıştı beni:) ama ben ne hazırlayacağımı bulamadım hala...siz ne yapacaksınız fikri olan var mı?:what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayy ben adamın doğumgününü bile kutlayamadım doğru düzgün.o ara çok fenaydım günde 3 4 kere çıkartıyodum.anneme demiştim.bi pasta aldı onla geçiştirdim.bizde sadece doğumgünü ve evlilik yıldönümünü kutlarız. anneler gününde kahvaltı hazrlamıştı bana.ben karar veremedim. :KK50: akşam yemeği yapamıyorum zaten. bende kahvaltı hazırlasam aynı şey olaacak.yani şöyle güzel bi kahvaltı:) hamile olmasanız fotoğrafını paylaşırdımda:KK9: çok güzel çok farkı bi sofra hazırlamıştım çok hoşuna gitmişti.böle zeytinden çiçekler,peynirden kalpler,domatesten uğur böcekleri. ama kararsızım:122:

Ben de çok merak ediyorum yaa gözü ne renk olacak teni saçı ağzı burnu hatta ses tonu nasıl olacak çok merak ediyorum:) benim ki de babasına kaçar kesin ben de acıtarak severim belki de kıyamam ama yaaa :))

benim eşim sarışım mavi gözlü.ben siyah saçlı kahverengi gözlü. bakalım bizimki nasıl olacak :) :KK66:

kızlar merhaba;
kilo durumunuz nasıl?
kaç kilo aldınız?:KK56:
Yarim kilo almisim ben gecen doktorda tarttilar :)
Bizim öyle yok nişan günüymüş yok ilk tanışma günüymüş gibi kutlamalarımız yok ama yıldönümü doğum günü takip ederiz :-) eee o kadar olsun ki

Ya Settar
Bende alistirmaya calisiyorum canim dogum gunu ve yildonumu unutmasin baska bise istemem ikiside mayista ortak kutlamaya bile raziyim :KK70:
kızlar ya hiç kimsenin 12 haftada bulantısı başlamamış araştırıp durdum.sabahtan beri hiç bişe yiyemedim neden 12 haftada mide bulantısı baslar ki yolunda gitmeyen bişe mi var yoksa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Benimde olmustu gecti sonra yazmistim sana canim gozunden kacti galiba.
Aynen benim eşimde bunlar para tuzağı diyor.Ama ben iki gün önceden söylemeye başlıyorum.Doğum günüm geliyo, evlilik yıldönümümüz geliyor diye.Kutlamak zorunda kalıyo .p
Bende bunu deniyorum 2dir :KK70:
En azindan kutluyo oda gelisme

Kizlar buda benim hamile elbisem dun aldim :)
uguqeqy7.jpg

benim eşim sarışım mavi gözlü.ben siyah saçlı kahverengi gözlü. bakalım bizimki nasıl olacak :) :KK66:

Bizde de tam tersi ben sarışın, eşim esmer:) esmer gen baskınmış ama hadi inşallah:))

ben ilkimde 54 ile hamile kalıp 66 ile doğuma gitmiştim bunda da yine 54 ile kaldım inşallah gene aynı olur hatta daha az olabilir:) henüz kilo almadım ama zaten 18 de başlamıştım diğerinde kilo almaya...bu arada bizim cinsiyeti kıza benzetti doktor ama sonra söylediğini geri aldı biraz daha bekleyelim daha çok erken dedi benim içime de kız doğuyor ama hayırlısı inşallah, bu akşam da ikili sonucumuzu alıcaz inşallah güzel haberler alırız hepimiz gerçi testlerin bi güvenirliği yok sadece kafa karıştırmak için yapıyoruz ama yapıyoruz işte keşke hiç bulaşmasak...

Oy oy maşallah:) benim daha hiç hamile kıyafetim yok yaaa hevesleniyorum böyle sizde gördükçe:))

Benim 2 tane pantolonum 1 elbisem 1 hamile tisortum oldu :KK70:
Bide bahcivan tulum almak istiyorum.gomleklerim dar gelince yenilerini alirim.biri beni durdursunn :KK70:
Bizde de tam tersi ben sarışın, eşim esmer:) esmer gen baskınmış ama hadi inşallah:))

Bizdede ben esmerim esim beyaz ama beyaz tenli olsun isterdim gozlerimiz kahve benimki cok koyu kahve renkli olma ihtimali yok heralde.onun dedesi yesil benim babanem mavi gozlu olmazmi acaba :)

Benim 2 tane pantolonum 1 elbisem 1 hamile tisortum oldu :KK70:
Bide bahcivan tulum almak istiyorum.gomleklerim dar gelince yenilerini alirim.biri beni durdursunn :KK70:

Bizdede ben esmerim esim beyaz ama beyaz tenli olsun isterdim gozlerimiz kahve benimki cok koyu kahve renkli olma ihtimali yok heralde.onun dedesi yesil benim babanem mavi gozlu olmazmi acaba :)

Ohhhh suyundan da :)) sakin ol.canım çok alma şimdi aldığını giyemeyeceksin zaten iki üç ay sonra..

Ay yok ya ben mavi gözlüyüm mümkünse babası gibi zeytin gözlü olsun benim bebeğim :) senin ki de öyle olsun bence kız bir de zeytin göz makyaj istemez:))

belli olmaz renkli olabilir de görüyoruz esmer anne baba sapsarı maviş çocuklar sonuçta kaç gen geçiyor büyüklerden:) biz de eşim yeşil gözlü ben açık kahve kızım doğduğunda gözünün içine baka baka bi hal olduk yeşil gözlü kesin kızımız diye kara gözlü tatlı mı tatlı bi kızımız oldu sonuç olarak gözünü sevdiğim :)

Ohhhh suyundan da :)) sakin ol.canım çok alma şimdi aldığını giyemeyeceksin zaten iki üç ay sonra..

Ay yok ya ben mavi gözlüyüm mümkünse babası gibi zeytin gözlü olsun benim bebeğim :) senin ki de öyle olsun bence kız bir de zeytin göz makyaj istemez:))

Bencede ama pantolonlari epey buyuk aldim 40 beden yani birini ben aldim birini de kayinvalidem aldi izmire gitmisti cok begenmis.
En azindan 7 ay bitene kadar giysem bi tanede kislik alirim :)
Makyaj konusunda haklisin ben bazen yapmiyorum arada pek fazla fark olmuyo :)

Bizdede ben esmerim esim beyaz ama beyaz tenli olsun isterdim gozlerimiz kahve benimki cok koyu kahve renkli olma ihtimali yok heralde.onun dedesi yesil benim babanem mavi gozlu olmazmi acaba :)[/QUOTE]

canım eşimin anne babası renkli gözlü değil.annesinin annanesi mavi gözlü.eşimde mavi gözlü. halam ve eniştemde renkli gözlü değil ama çocukları yeşil gözlü. yani bilemeyiz Allah en güzel şekilde yaratır. herkese kendinden farklı olan daha güzel gelir.bak fananay mavi gözlüymüş siyah istiyo:) renkli olan kara ister,kara olan renkli:KK9:

belli olmaz renkli olabilir de görüyoruz esmer anne baba sapsarı maviş çocuklar sonuçta kaç gen geçiyor büyüklerden:) biz de eşim yeşil gözlü ben açık kahve kızım doğduğunda gözünün içine baka baka bi hal olduk yeşil gözlü kesin kızımız diye kara gözlü tatlı mı tatlı bi kızımız oldu sonuç olarak gözünü sevdiğim :)
Allah bagislasin canim bizimki saka tabi onemli olan saglik yoksa :KK66:
canım eşimin anne babası renkli gözlü değil.annesinin annanesi mavi gözlü.eşimde mavi gözlü. halam ve eniştemde renkli gözlü değil ama çocukları yeşil gözlü. yani bilemeyiz Allah en güzel şekilde yaratır. herkese kendinden farklı olan daha güzel gelir.bak fananay mavi gözlüymüş siyah istiyo:) renkli olan kara ister,kara olan renkli:KK9:
Aynen canim :KK9:

X